پخش عمده پارچه اسپان باند با قیمت باور نکردنی

پخش عمده پارچه اسپان باند

پخش عمده پارچه اسپان باند با قیمت باور نکردنی در شرایط کاملا استثنایی و در کیفیت های فوق العاده عالی توسط مجموعه ی ما انجام می گیرد و می توانید آن ها را از همین حالا مورد سفارش قرار بدهید.

تولید پارچه اسپان باند با ضخامت مختلف

همان طور که مستحضر هستید، پارچه های اسپان باند با ضخامت های مختلفی مورد تولید قرار می گیرند و با توجه به این ضخامت ها است که می توان نوع مصرف آن ها را مشخص نمود.
در واقع با توجه به این که چه ضخامتی دارند و یا چه گرماژی برای آن ها تعیین شده است، می توان به تعیین این مورد که چه محصولی قابلیت تولید دارد، پرداخت.
به عنوان مثال برای تولید لباس های یکبار مصرف از ضخامت خاصی استفاده می نمایند که در عین بدن نما نبودن، از شرایط خوبی برخوردار باشد و فرد در آن احساس راحتی داشته باشد و گرمای زیادی را حس نکند.
پخش عمده پارچه اسپان باند نیز با توجه به این موارد رخ می دهد.

تفاوت پارچه اسپان باند و ملت بلون

به همان شکلی که می دانید، پارچه های اسپان باند و ملت بلون هر دو از یک خانواده هستند و ماده اولیه ی تشکیل دهنده ی آن ها پلی پروپلین است.
این پارچه ها در نوع تولیدشان با هم تفاوت دارند وگرنه کلیت امر آن ها به یک صورت است.
تمامی دستگاه ها و ابزارهایی که جهت تولید این دو نوع پارچه استفاده می شود، یکسان می باشد و فقط فرآیند تولید آن ها کمی با یکدیگر تفاوت دارد.
پارچه های ملت بلون بسیار باریک تر و ظریف تر می باشند که این ظرافت نسبت به پارچه های اسپان باند است که می توان آن ها را در گرماژها و ضخامت های متفاوتی مشاهده کرد.
همچنین ملت بلون ها از ویژگی ها و خواص بیشتری برخوردارند و همین مورد سبب می شود تا تولیدی ها بیشتر در این فکر باشند که بتوانند از هردوی آن ها در کنار هم استفاده کنند که تا حدودی مکمل همدیگر باشند و کارایی آن ها را افزایش دهد.
پارچه های ملت بلون هم می توانند مانند پخش عمده پارچه اسپان باند به فروش برسند و مزایای آن را هم شامل می شوند.
ویژگی های منحصر به فرد پارچه های اسپان باند
هر نوع پارچه ای که در بازار مشاهده می فرمایید از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند که با توجه به همان مشخصات است که می توانید آن ها را خریداری کنید و مورد استفاده قرار بدهید.
از جمله این ویژگی ها می توان به ضد آب بودن آن ها اشاره کرد که در تولید محصولات بی شماری کاربرد دارند و اهمیت زیادی دارا می باشند.
همچنین خواصی مثل آب دوست بودن، آب گریز که از آن ها نیز در تولید یک سری منسوجات استفاده می نمایند.
برخی از پارچه های اسپان باند به صورت کاملا ساده تولید می شوند ولی برخی دیگر هستند که آن ها را به شکل چاپ دار به بازار عرضه می نمایند که این حالت چاپ دار معمولا توسط خود خریدار درخواست داده می شود.
همین طور مواردی مانند آنتی باکتریال، آنتی یووی هم در کنار ویژگی های فوق در پارچه های اسپان باند قرار داده می شود که میزان کارایی که آن ها دارند را افزایش می دهد.
لطافت بسیار زیاد در این اسپان باندها هم زبانزد می باشدکه توجه هر خریدار و مشتری را به خود جلب می نماید.
از طرف تولید کنندگان نیز پخش عمده پارچه اسپان باند با توجه به ویژگی های فوق انجام می گیرد و اهمیت بسیاری دارا می باشند.

پخش عمده پارچه اسپان باند

مهم ترین کاربردهای پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه های اسپان باند به سبب میزان کاربردهایی که دارند، به شهرت رسیده اند و معروف هستند.
در صنایع مختلف از این پارچه ها بهره می برند که از مهم ترین آن ها می توان به صنعت پزشکی و بهداشتی اشاره کرد.
همچنین از آن ها در صنایعی مثل کشاورزی، بسته بندی و کاور کردن، اتومبیل سازی، صنعت و ساختمان، نظامی، دکوراسیون های داخلی و بسیاری موارد این چنینی نام برد که در آن صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.
اما اگر بخواهیم با توجه به شرایط موجود در جامعه و همچنین در دنیا به بررسی بهترین و مهم ترین کاربردهای اسپان باند بپردازیم، لازم است بدانید که از آن در تولید منسوجات بیمارستانی و بهداشتی استفاده های فراوانی دارند.
در واقع این صنعت از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی محصولات پزشکی را تولید می کنند و از آن در مقابله با بیماری و ویروس کرونا بهره های فراوانی می برند.
پخش عمده پارچه اسپان باند از طرف مراکز تولید کننده بر اساس همین کاربردهایی است که نام بردیم و در شهرهای مختلف، تفاوت هایی در میزان و مقدار آن ها وجود دارد.

پارچه اسپان باند و قابلیت چاپ بر روی آن

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که در پارچه های اسپان باند قابلیت مشاهده دارند، این است که می توان هم آن ها را به صورت ساده خریداری کرد و هم این که به شکل چاپ دار مورد سفارش قرار داد.
این قابلیت برای برخی از خریداران اهمیت زیادی دارد زیرا می توانند در صورت سفارش، درخواست بدهند که مثلا فلان برند و علامت بر روی پارچه های مورد نظرشان چاپ شود تا بتوانند به راحتی به تفکیک سفارشاتشان بپردازند.
چاپ بر روی اسپان باندها به دو صورت سیلک و فلکسو انجام می گیرد که تفاوت هایی میان این دو روش وجود دارد.
چاپ فلکسو نسبت به سیلک بسیار سریع تر انجام می شود و ارزان تر است، در واقع صرفه ی اقتصادی بالاتری دارد.
اما جالب است بدانید که کیفیت رنگ های انتخابی در چاپ سیلک بسیار بهتر هستند و در وصرتی که تصمیم به چاپ بر روی اسپان باند در متراژهای پایین داشته باشید، عاقلانه تر است که از چاپ سیلک استفاده شود که از لحاظ بودجه ی مصرفی به صرفه تر می باشد.
مراکز تولید کننده ی اسپان باند با توجه به نوع رنگ و چاپ بر روی پارچه به پخش عمده پارچه اسپان باند می پردازند.

پخش عمده پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند رنگی مناسب بیمارستان ها

بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکی برای منسوجاتی که مورد استفاده قرار می دهند، از پارچه های اسپان باند رنگی استفاده می نمایند و این رنگ ها متفاوت هستند.
به عنوان مثال مراکز دولتی برای لباس های بیماران از رنگ های مشخصی استفاده می نمایند و در تمامی این مراکز به صورت یکسان می باشد و تفاوت رنگ در آن ها دیده نمی شود.
یعنی در بخش های مرتبط با بانوان از رنگ صورتی بهره برده می شود و در بخش های مردان رنگ آبی است که جهت تولید لباس های بیمارستانی و به طور کلی منسوجات درمانی بهره می برند.
این مورد در حالی می باشد که بیمارستان ها و مراکز خصوصی این شرایط را ندارند و می توانند هر رنگی که خودشان تمایل دارند را انتخاب کرده و در جهت تولید آن ها، درخواست هایشان را مطرح نمایند.
در حقیقت این مدیریت مرکز می باشد که معین می کند چه رنگی برای لباس های کدام بخش مناسب تر است و می تواند هر رنگی که تمایل دارد را انتخاب کند و مورد سفارش قرار بدهد.
اما مورد مهم در بیمارستان ها این است که پارچه ها از شرایط خوبی برخوردار باشند و کیفیت آن ها در حد قابل قبولی باشد.

دلایل مهم استفاده از پارچه اسپان باند در مصارف بیمارستانی

همان طور که می دانید در حال حاضر استفاده از پارچه های اسپان باند در سطح وسیعی در بیمارستان ها صورت می گیرد و یکی از دلایل عمده ی آن به وجود و شیوع ویروسی به نام کرونا بستگی دارد.
از مهم ترین دلایل استفاده از اسپان باند در محیط های درمانی این است که این پارچه ها یکبار مصرف هستند و افراد استفاده کننده این توانایی را دارند تا پش از مصرف و استفاده از ان ها را دور بیندازند.
در واقع لازم است تا در این محیط های درمانی کمتر از پارچه هایی استفاده شود که پس از مصرف لازم باشد دوباره شسته و ضد عفونی گردند.
زیرا افرادی که از آن پارچه ها استفاده می نمایند دائما به این فکر می کنند که آیا درست و اصولی شسته و ضد عفونی شده اند یا خیر و مشکلی برای آن ها به وجود نیاورد.
بنابراین استفاده از پارچه های یکبار مصرف این اطمینان را در افراد به وجود می آورد که می توانند با خیال راحت از آن ها استفاده کنند و در نهایت آن را دور بیندازند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
میزان کیفیت و راحتی این پارچه ها هم مهم است و توجه افراد را جلب می نماید تا از آن ها بهره های لازم را ببرند.

نکات مهم قبل از خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی که نمی دانید

قبل از این که بخواهید نسبت به خرید پارچه های اسپان باند اقدام نمایید، لازم است تا با نکاتی در این رابطه آشنا شوید.
هرچه اطلاعات شما در زمان خرید محصولات بیشتر باشد، شرایط بهتری را جهت خرید خواهید داشت و راحت تر می توانید به ثبت منسوجات بپردازید.
یکی از نکات مهم این است که بدانید برای تولید چه محصولی قصد خرید اسپان باند را دارید زیرا دیگر می دانید که اسپان باندها در ضخامت ها و گرماژهای متفاوتی تولید می شوند.
همچنین دانستن این مورد که از چه کارخانه ای و با استفاده از چه روش هایی خریدهایتان را ثبت کنید هم اهمیت دارد و لازم است تا آگاهی کامل در این رابطه داشته باشید.
نوع رنگبندی اسپان باندهای بیمارستانی و عرض های تولیدی آن ها نیز باید مدنظر قرار بگیرد تا بتوان بر اساس آن ها همان چیزهایی را تولید نمود که مشتری نیاز دارد.
پخش عمده پارچه اسپان باند با توجه به موارد بسیاری صورت می گیرد و شما مشتری محترم لازم است تا با تمامی این موارد آشنا باشید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید.

پخش عمده پارچه اسپان باند

قیمت عمده پارچه اسپان باند پزشکی

پارچه های اسپان باند پزشکی و بیمارستانی معمولا به صورت عمده از طرف کارخانه ها به فروش می رسند و بیشتریان خریداران آن ها نیز افرادی هستند که یا تولیدی به صورت اختصاصی دارند و یا این که با بیمارستان ها و مراکز درمانی کار می کنند.
قیمت هایی که در فروش عمده ی پارچه ها بیان می شود، بسیار مناسب تر هستند از قیمت هایی که در روش های دیگر وجود دارد.
اگر قیمت های عمده ی اسپان باندها را از طریق کارخانه و به صورت مستقیم با ارتباط با تولید کننده به دست بیاورید، بسیار بهتر است تا بخواهید این قیمت ها را از بازار کسب کنید.
زیرا در بازار افرادی وجود دارند که به عنوان واسطه و دلال فعالیت دارند و سودی را برای خودشان در نظر می گیرند که می تواند آنقدرها هم به نفع مشتری نباشد.
برای این که بتوانید قیمت عمده پارچه اسپان باند را در شرایط خوب و استثنایی و کاملا به روز و معتبر به دست بیاورید، همین حالا از طریق وبسایت تخصصی مرکز ما اقدام کنید و تمامی قیمت های مورد نظرتان را دریافت نمایید.

مرکز پخش عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی ارزان

جهت پخش عمده ی پارچه های بیمارستانی مراکز بسیاری وجود دارد که می توانید از طریق هرکدام که تمایل دارید، نسبت به ثبت سفارشاتتان اقدام کنید و هر آن چه که نیاز دارید را درخواست بدهید.
پخش عمده هم می تواند از طرف خود کارخانه انجام شود به این صورت که با روش های مختلفی تمامی محصولاتی که مورد نیازتان است را سفارش بدهید و تهیه نمایید.
هم این که کارخانه ها مراکزی را ترتیب داده اند که می توانید با کمک آن ها تمامی آن چه که نیاز دارید را خریداری کنید.
مجموعه ی ما در حال حاضر توانسته است تمامی پارچه های اسپان باند مخصوص بیمارستانی و پزشکی را در بالاترین میزان کیفیت و ارزان ترین قیمت تولید نماید و در اختیار مشتریان قرار بدهد.
بنابراین برای این که بتوانید این پارچه ها را با شرایطی که نام بردیم تهیه کنید، هم اکنون از طریق وبسایت مرکزمان وارد سامانه شوید و علاوه بر به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز در رابطه با محصولات و قیمت های به روز و معتبر آن ها، نسبت به خرید هر حجم از پارچه ها کارهای مربوطه را انجام بدهید و ثبت سفارشات را بزنید.

برترین کارخانه تولید پارچه اسپان باند و خرید از آن

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

کارخانه تولید پارچه اسپان باند انواع مختلف این پارچه ها را از لحاظ وزن و تنوع رنگ تولید می کند. این کارخانه جزء برترین کارخانه های تولید پارچه اسپان باند است که خرید از آن با قیمت مناسب همراه است.

اسپان باند را چقدر می شناسید؟

پارچه اسپان باند به دلیل شرایط روز جامعه تقریباً مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است.
زیرا با وجود ویروس کرونا حداقل همه افراد مجبور به استفاده از ماسک که از پارچه های اسپان تولید می شود هستند.
در واقع پارچه های اسپان باند جزء محصولاتی است که ممکن است ما در طول روز چندین بار سر کارمان با آن قرار بگیرد.
اما به دلیل این که شناخت چندانی از آن نداشته ایم مورد توجه قرار نمی ‌گرفت.
اما در حال حاضر کمتر کسی ممکن است وجود داشته باشد که با نام و مشخصات این پارچه به طور کامل آشنا نباشند.
در اینجا برخی از توضیحات تکمیلی تر در مورد ویژگی ها و مشخصات پارچه های اسپان باند را بیان می کنیم تا همه افراد بتوانند به طور کامل با این پارچه آشنا شوند.
لازم است بگویم که پارچه های اسپان به مانند بافته های سنتی از الیاف تار و پود تولید نمی‌ شود بلکه از الیاف فیلامنت تولید شده از پلیمرهای پتروشیمی که توسط دستگاه های مخصوص به صورت پرس تشکیل می شود.
خوب است بدانید که پلیمر های مختلفی مانند پلی استر، پلی پروپیلن، پلی اتیلن و همچنین پلی آمید از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پارچه های اسپان می باشند که در کارخانه توسط دستگاه ‌های خاص این پلیمرها تبدیل به الیاف فیلامنت شده و با کمک فشار و پرس این پارچه ها تولید می گردند.
پارچه های اسپان باند را در عرضهای مختلف از عرض ۶۰ سانتی متر تا عرض ۳۰۰ سانتی متر تولید می کنند.
به همین جهت موارد و مصارف استفاده از این پارچه بسیار زیاد می باشد.
همچنین گرماژ پارچه های اسپان باند از ۱۰ گرم شروع شده و تا ۳۸۰ گرم ادامه پیدا می ‌کند و هر گرماژ مختص کاربرد مختلفی است.
هر چه میزان گرماژ این پارچه بالاتر رود در نتیجه ضخامت این پارچه نیز بیشتر می‌ شود و آن را می توان در موارد استفاده با مقاومت بالاتر به کار برد.
خوب است بدانید که پارچه های اسپان باند از قابلیت چاپ پذیری بالایی برخوردار هستند.
امکان چاپ به دو روش سیلک و فلکسو بر روی این پارچه ها وجود دارد.
در چاپ فلکسو سرعت کار بالاتر رفته و از لحاظ اقتصادی ارزانتر نیز می باشد.
اما در چاپ سیلک کیفیت چاپ بسیار بهتر و مناسب برای استفاده در متراژهای پایین است، زیرا هزینه های چاپ سیلک بسیار بیشتر می باشد.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

کارخانه تولید پارچه اسپان باند در ایران

در ایران با پیشرفت های تکنولوژی و گسترش صنعت نساجی کارخانجات متعدد مشغول به این فعالیت می باشند که یکی از منسوجات پر کاربرد تولید شده در این کارخانجات پارچه اسپان باند است.
کارخانه تولید پارچه اسپان باند در ایران مواد اولیه خود را از پتروشیمی ها و پالایشگاه ها تهیه می کند.
پس از انتقال این مواد به کارخانجات توسط دیگ های مخصوص آنها را ذوب کرده و با کمک گرفتن از دستگاه اکسترودر به سادگی پارچه های اسپان باند را تولید می کند.
تمامی کارخانجات حاضر در ایران تمام تلاش خود را می‌ کند تا با به کارگیری عوامل مختلف، کیفیت محصولات تولید شده را بالاتر ببرند.
مهمترین عواملی که موجب برتر و مطرح شدن تولیدات کارخانجات می شود عبارتند از:

 • استفاده از مهندسین متخصص و زبده در این زمینه.
 • تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا
 • به کارگیری دستگاه های پیشرفته و بروز مطابق استانداردهای بین المللی
 • مراقبت و نظارت به صورت هفتگی و ماهانه از دستگاه ‌ها و روند کارکرد خط تولید
 • کارخانجات تولیدی در سطح کشور تمام تلاش خود را می کنند تا روند خط تولید کارخانه را مناسب با نیاز کشور قرار دهند.
 • همچنین انواع پارچه های اسپان باند چند لایه در کارخانجات ایران قابل تولید است که جزء پارچه های پر مصرف در تولید ماسک و برخی از لوازم بهداشتی و پزشکی می باشد.

ویژگی های اصلی پارچه اسپان باند کدام اند؟

تا اینجا دریافتیم که پارچه های اسپان باند جز منسوجات جدید در صنعت نساجی است که به سرعت جای خود را در بخش های مختلف صنایع بازکرده است.
به طور کلی پارچه های اسپان باند دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که قابلیت استفاده از این پارچه ها را در بخش های مختلف ایجاد می کند.
در این بخش تلاش می‌ کنیم تا شما را با مهمترین ویژگی‌های اصلی پارچه اسپان باند به طور کامل آشنا کنیم از جمله:

 1. این پارچه به دو شکل هیدروفیل یعنی آب دوست و واترپروف به معنای آبگریز تولید می‌ شود.
 2. قابلیت تنفس در پارچه های اسپان باند موجب استفاده بیشتر از این پارچه در بخش های مختلف شده است.
 3. به صورت کاملاً آنتی باکتریال تولید می شود و در برابر نفوذ میکروب و باکتری و ویروس مقاومت بالایی دارد.
 4. از بافت نرم و لطیفی برخوردار است و در حین استفاده به هیچ عنوان برای افراد ایجاد حساسیت نمی کند.
 5. از مقاومت کششی و سایشی بالایی برخوردار می باشد و در برابر فشارهای ناگهانی به راحتی پاره نمی ‌شود.
 6. تنوع رنگ بندی بسیار بالایی دارد.
 7. این پارچه در عرض و گرماژهای مختلف تولید می شود.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند برای لباس بیماران

از مهم ترین موارد استفاده و کاربرد پارچه های اسپان در صنعت پزشکی می باشد.
از پارچه های اسپان در بخش های مختلف مراکز درمانی و بیمارستانی استفاده می ‌کنند و مطابق با نیاز هر بخش و قسمت این پارچه ها دارای رنگ بندی، ضخامت و عرض های خاص می باشد.
پارچه اسپان باند برای لباس بیماران جزء موارد پرکاربرد مراکز درمانی است.
همچنین این پارچه ها در رنگ بندی های خاص تولید می شود که موجب پر مصرف شدن چند رنگ در این حوزه می باشد.
از چند گرماژ خاص برای تولید لباس بیمار استفاده می شود که از این لباسها در بخش ‌های مختلف بیمارستانی استفاده می کنند.
پرکاربردترین گرماژ های مورد استفاده در تولید لباس بیمار عبارتند از گرماژ ۳۵، گرماژ ۳۸، گرماژ ۴۰، و گرماژ ۵۰ است.
لازم به ذکر است ضخامت های ۳۵ و ۳۸ جزء پرمصرف ترین این گرماژ ها می باشد.
مهمترین نکته که در تولید لباس بیمار باید به آن دقت کرد و بدن‌ نما نبودن لباس بیمار می باشد که این نکته برای بانوان از اهمیت بالاتری برخوردار است همچنین رنگ های آبی، سفید، صورتی و سبز جزء بیشترین رنگهایی است که در تولید لباس بیمار مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه اسپان باند برای گان و شان مخصوص اتاق عمل

گان و شان جراحی به دلیل استفاده در مراحل پیچیده و حساس به طور دائم نیاز به استریل کردن دارد.
در حال حاضر با به کار بردن پارچه های اسپان باند برای تولید گان و شان مخصوص اتاق عمل گزینه های شستشو و استفاده از اتوکلاو برای استریل حذف شده است.
به دلیل شرایط حساس اتاق عمل و اینکه وظیفه گان محافظت از بدن پزشک در برابر میکروبها و عفونتهای مختلف است معمولاً پارچه گان را به صورت سه لایه تولید می‌ کنند تا از کیفیت آن اطمینان کافی داشته باشند.
مهمترین و پرکاربردترین رنگ برای تولید گان و شان مخصوص اتاق عمل رنگ سبز و آبی پر رنگ می باشد.
زیرا این رنگ ها موجب آرامش مغز و همچنین جلوگیری از انحراف چشم جراح می شود.
مناسبترین گرماژ مورد استفاده در پارچه های اتاق عمل گرماژ بین ۳۸ تا ۴۰ گرم است.

پارچه اسپان باند برای منسوجات بهداشتی

استفاده از پارچه اسپان باند برای تولید منسوجات بهداشتی می تواند یک انتخاب مناسب و کاربردی باشد.
زیرا پس از پایان استفاده از این منسوجات دیگر نیاز به شستشوی آنها نیست و به راحتی می‌ توان آنها را دور انداخت.
در منسوجات بهداشتی مانند پد بهداشتی بانوان همچنین پوشاک کودکان و یا دستمال های مرطوب از پارچه اسپان باند استفاده می شود.
مناسبترین گرماژ برای تولید این منسوجات در وزن های پایین و استفاده از نوع جاذب آب یا هیدروفیل می باشد.

پارچه اسپان باند برای ماسک

استفاده از ماسک در شرایط حال حاضر جامعه هم گیر شده و افراد زیادی از آن استفاده می کنند.
وظیفه ماسک جلوگیری از عبور گرد و غبار و مانع ورود انواع میکروب، ویروس و باکتری به داخل دهان می باشد.
در بین انواع مختلف پارچه برای تولید ماسک پارچه های اسپان باند جزء بهترین ها در نظر گرفته می شوند.
معمولاً از پارچه های اسپان باند در رنگ بندی های آبی نفتی یا کاربنی همچنین سفید و صورتی و در برخی از مواقع رنگ مشکی آن برای تولید ماسک استفاده می شود.
مناسب ترین گرماژ برای تهیه ماسک وزن ۳۵ تا ۵۰ گرم می باشد.
بهتر است تا در روند تولید ماسک از اسپان باند های سه لایه یا در بعضی مواقع از پنج لایه نیز استفاده شود تا به خوبی توانایی جذب تمامی آلودگی‌ های محیطی را به دست بیاورد.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

عوامل موثر بر قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

استفاده از پارچه های اسپان باند بیمارستانی گسترش زیادی داشته است.
زیرا با استفاده از این پارچه‌ ها دیگر نیاز به شستشو و صرف هزینه برای مواد شوینده آن نمی باشد.
برای مدیران بیمارستان ‌ها و همچنین تولیدی های منسوجات بیمارستانی قیمت پارچه اسپان باند اهمیت زیادی دارد.
لازم است بدانید که عوامل مختلفی می‌ توانند بر قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم تاثیر گذار باشند.
برخی از عوامل موثر و قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی را به اختصار بیان می کنیم از جمله:

 • کیفیت پارچه اسپان باند
 • گرماژ و ضخامت پارچه اسپان باند
 • عرض پارچه اسپان باند
 • تنوع رنگ بندی پارچه اسپان باند
 • میزان سفارش پارچه اسپان باند
 • نحوه خرید این پارچه
 • میزان عرضه و تقاضا در بازار
 • نوسانات و تغییرات نرخ ارز
 • نوع برند عرضه کننده پارچه
 • تغییرات قیمتی مواد اولیه

نحوه خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت درب کارخانه

به دلیل موارد استفاده و کاربرد فراوانی که پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی دارند لازم است تا به دنبال تهیه این محصولات با کمترین قیمت ممکن باشند.
همه افرادی که به پارچه های اسپان و یکبار مصرف بیمارستانی نیاز دارند به دنبال یافتن نحوه خرید این پارچه با قیمت درب کارخانه می باشند.
در اینجا چند روش خرید مطمئن و معتبر که پارچه های اسپان را با قیمت درب کارخانه می توانید تهیه کنید معرفی می شوند از جمله:
کارخانه های تولیدی این پارچه ها به صورت مستقیم و بدون واسطه در صدر راه حلهای ارائه شده می باشد.
نمایندگی های معتبر پخش در سراسر کشور یکی از راه هایی است که دسترسی به آن برای اکثر افراد امکان پذیر است.
سایتهای آنلاین معتبر  که به صورت مستقیم با کارخانجات تولید کننده ارتباط دارند.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

چرا از شرکت پارچه پارادا خرید کنیم؟

مراکز فروش متعدد در بازار وجود دارند که اقدام به عرضه انواع پارچه های اسپان باند می کنند.
تقریباً هر محصولی که استفاده از آن در جامعه افزایش پیدا کند دست دلالان و واسطه‌ ها نیز در ماجرا وارد شده و موجب افزایش قیمتهای بی دلیل می شوند.
انتخاب مراکز فروش معتبر یکی از بهترین راه ها برای حذف واسطه ها و کوتاه کردن دست آنها از معاملات پارچه است.
انتخاب شرکت پارچه پارادا برای خرید انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب ها باشند.
ممکن است برای خریداران سوال به وجود بیاید که در بین تنوع بالای مرکز فروش چرا از شرکت پارچه پارادا خرید کنیم؟
در پاسخ به این افراد باید گفت که به دلیل امکانات و مزایای خاصی که این شرکت برای خریداران خود در نظر گرفته به بهترین شرکت ها برای خرید پارچه تبدیل شده است.
برخی از مزایای خرید پارچه از شرکت پارادا پارچه عبارتند از:

 • دسترسی به تنوع بالای پارچه های اسپان باند از لحاظ رنگ گرماژ و همچنین عرض
 • ارائه برندهای مطرح و با کیفیت بالا به دلیل ارتباطات گسترده با کارخانجات تولیدی متعدد
 • ایجاد یک بستر امر در فضای مجازی و خرید اینترنتی این پارچه ها
 • امکان استفاده از راهنمایی های مشاوران حاضر در این شرکت قبل از خرید و ثبت سفارش
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روز کاری مطابق با آدرس مورد نظر
 • امکان عرضه این پارچه ها به دلیل حذف واسطه ها با مناسبترین قیمت ممکن

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

سفارش آنلاین پارچه های اسپان باند تولید جدید

کارخانه تولید پارچه اسپان باند دائما در تلاش است تا این منسوجات را با توجه به تغییرات روز و نیاز بازار تولید کند.
در حال حاضر با پیشرفتهای تکنولوژی دسترسی به پارچه های اسپان باند تولید جدید کارخانجات به راحتی امکان پذیر می باشد.
از طریق شرکت پارچه پارادا و سفارش آنلاین می توان به راحتی به هر نوع پارچه و به خصوص تولیدات جدید کارخانجات اسپان باند دست پیدا کرد.
با ثبت سفارش به صورت آنلاین در این شرکت می توانید از دریافت محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن برخوردار شوید.
این شرکت تلاش می‌ کند تا با کارخانه تولید پارچه اسپان باند در شهرهای مختلف ارتباطات خوبی برقرار کرده تا تنوع محصولات خود را بیشتر نماید.
با یک بار ثبت سفارش در این مرکز به صورت آنلاین برای همیشه مشتری دائم آن خواهید شد.

قیمت روز پارچه اسپان باند بیمارستانی با کیفیت عالی

قیمت روز پارچه اسپان باند

قیمت روز پارچه اسپان باند بیمارستانی با کیفیت عالی را می توانید به راحتی از طریق وبسایت مجموعه ی پارچه پارادا به دست آورید که در بالاترین درجه ی کیفی به شما عزیزان عرضه می شود.

هر آنچه از اسپان باند باید بدانید

اسپان باندها پارچه های بسیار پرکاربردی هستند که در زمینه های مختلف کارایی دارند.
همه ی ما به نوعی با آن ها سر و کار داریم و امکان دارد که حتی این استفاده به صورت روزانه باشد اما با آن آشنایی نداریم.
حتی این امکان نیز وجود دارد که آن را با نام های دیگری به جز اسپان باند بشناسید و همین مورد موجب شود که فکر کنید هیچ گونه آشنایی با آن ندارید.
پارچه های اسپان باند از الیاف پرس تشکیل شده اند و همانند سایر پارچه ها به شکل تار و پود نیستند.
آن ها را نیز می توانید در ضخامت های گوناگون و وزن های متفاوت در بازار پیدا کنید و با توجه به این که از چه کارخانه و برندی به بازار عرضه شده است از قیمت های متنوعی نیز برخوردار می باشند.
همچنین کارخانه های بسیاری در این زمینه در شهرهای مختلف فعالیت می کنند و باکیفیت ترین و بهترین تولیدات را دارا می باشند.
که ما در ادامه به بیان ویژگی های اسپان باندها و کارخانه های آن ها می پردازیم و شما را با این موارد آشنا می سازیم.
اسپان باندها نیز ویژگی ها و مشخصات متفاوتی دارند که برای افرادی که به هر عنوانی به کار پارچه وارد شده اند، لازم است تا با آن آشنایی داشته باشند و بدانند که از کدام نوع آن ها باید استفاده نمایند و در تولیدات خود به کار ببرند.

قیمت روز پارچه اسپان باند

ویژگی های پارچه اسپان باند

مواردی که باید به آن ها توجه کنید، این است که پارچه های اسپان باند ویژگی های بسیاری دارند که به دلیل دارا بودن همان مشخصات است که می توان آن ها را هم از یکدیگر تفکیک نمود و هم این که از سایر پارچه ها تفاوت داد.
در این میان همان طور که گفتیم، فاکتورهایی هستند که موجب می گردند تا اسپان باندها از یکدیگر متمایز شوند که می توان به این صورت آن ها را بیان نمود:
مقدار وزن و گرماژی که دارا می باشند زیرا در کاربردهای مختلف آن ها، این مقدار متفاوت می باشد.

 • عرض پارچه های اسپان باند
 • نوع رنگبندی که آن پارچه ها دارند.
 • همچنین می توان در رابطه با طول هر رول پارچه صحبت کرد.

موارد فوق تماما مربوط به پارچه های اسپان باند می باشند که سبب ایجاد تفاوت هایی میان هر پارچه ی اسپان باند از نوع دیگر آن می شود.
همچنین می توانیم برای اسپان باندها ویژگی هایی را بیان کنیم که موجب می شوند تا اسپان باندها به طور کلی از سایر انواع پارچه ها تمایز داده شوند.
در واقع اسپان باندها می توانند یا این ویژگی ها را داشته باشند و یا این که از دارا بودن آن ها محروم شوند و عبارت هستند از:

 1. خاصیتی همچون آب گریز بودن که در برخی موارد کاربرد فوق العاده ای دارد.
 2. آب دوست که جهت تولید محصولات مختلفی به کار گرفته می شوند.
 3. ضد آب و یا واترپروف هستند که این مورد اهمیت زیادی دارد و اکثرا ترجیح می دهند این خاصیت در پارچه های مورد سفارششان قرار داشته باشد.
 4. آن ها را نیز می توانید به صورت ساده و یا چاپ دار در اختیار داشته باشید.
 5. آنتی باکتریال هستند.
 6. آنتی یووی می باشند و ضد اشعه ی خورشید تولید می گردند.
 7. لطافت خاصی را می توانید در این نوع پارچه ها مشاهده کنید که اهمیت زیادی هم دارد.

همان طور که متوجه شدید، ویژگی های فوق را می توانید در اسپان باندها مشاهده کنید و یا این که اصلا آن ها را در این نوع پارچه ها نبینید.
قیمت روز پارچه اسپان باند نیز با توجه به ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره کردیم، تعیین می گردند و اهمیت زیادی دارا می باشند.

کاربردهای اسپان باند پزشکی

کارگاه های تولیدی با توجه به نوع نیازی که بازار دارد نسبت به تولید محصولات متنوعی از پارچه های اسپان باند می نمایند و به همین دلیل است که کاربردهای فراوانی از این پارچه ها مشاهده می شود.
با توجه به شرایطی که در بازار وجود دارد، یکی از موارد مصرف اسپان باندها رونق بسیاری گرفته است و محصولات بسیار متنوعی را می توان از آن ها تولید کرد.
در حال حاضر به دلیل وجود ویروسی به نام کرونا در کشور و حتی در دنیا، استفاده از اسپان باندهای بیمارستانی و پزشکی بسیار رونق گرفته اند.
حتی می توان گفت که بالاترین میزان استفاده از اسپان باند به تولید محصولات بیمارستانی و پزشکی اختصاص یافته است.
از جمله مصارف این پارچه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • تولید دستمال های مرطوب بهداشتی
 • تولید انواع لباس های مخصوص اتاق عمل و جراحی
 • انواع زیرانداز و رواندازهای بیماران در مراکز درمانی
 • کلاه و ماسک های یکبار مصرف
 • انواع روکش های مخصوص کفش و تجهیزاتی که دارند.
 • ساک مخصوص وسایل
 • تولید لایه ی هیدروفیل که در آماده سازی موارد و محصولات زیادی کاربرد دارد.
 • انواع رویه های بهداشتی مخصوص پدهای بانوان و پوشک مخصوص بچه

همچنین از این پارچه ی پرکاربرد در تولید موارد بسیار دیگری هم استفاده می شود که در تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها کاربرد دارند و از اهمیت زیادی برخوردار می باشند.
در کنار این مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، یک سری کاربردهای دیگر هم هستند که در زمینه ی پارچه های اسپان باند بیمارستانی نیستند و از هر نوع اسپان باندی می توان آن ها را تولید کرد.
قیمت روز پارچه اسپان باند بیمارستانی را می توانید به راحتی با توجه به کاربردهایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، به دست بیاورید و در جهت خریدهایتان استفاده کنید.

قیمت روز پارچه اسپان باند

کارخانه تولید انواع اسپان باند

شایان ذکر است که کارخانه های زیادی در سراسر کشور قرار دارند که وظیفه ی آن ها حکم می کند تا اسپان باندها را در ویژگی ها و مشخصات متنوعی مورد تولید قرار بدهند.
این کارخانه ها برخی به صورت برند معرفی شده اند و تولیداتشان را درکیفیت های بسیار بالا مورد عرضه قرار می دهند که مسلما قیمت های متفاوت تری هم برایشان مشاهده می نمایید.
برخی از شهرها هستند که با توجه به قدمتی که در تولید پارچه دارند، بسیار بیشتر از سایر شهرها، معروف می باشند و تولیداتشان طرفداران بیشتری دارد.
از جمله ی این شهرها می توان به اصفهان، یزد، تبریز، همدان، ملایر، کلاردشت، مشهد و تهران اشاره کرد که بالاترین میزان تولیدات اسپان باند را در بهترین و عالی ترین کیفیت به خود اختصاص داده اند.
البته توجه به این موضوع خالی از لطف نیست که کارخانه های زیادی هستند که کیفیت های برابر با این برندهای معتبر دارند اما به دلایلی نتوانسته اند به رقابت با آن ها بپردازند و مجبور شدند که تولیداتشان را در قیمت های پایین تری به عرضه برسانند.
هر کارخانه ای جهت تولیداتی که دارد از درجه های کیفی متنوعی برای تولیداتش بهره می برد که همین موضوع موجب می گردد تا قیمت روز پارچه اسپان باند متفاوت باشد.
شما نیز می توانید به راحتی از طرق گوناگون با این کارخانه ها آشنا شوید و هر آن چه که نیازدارید تا با استفاده از روش های متفاوتی سفارش دهید.
کارخانه ها معمولا در محل تولید خود مرکز فروشی را راه اندازی می نمایند و در کنار آن سایر روش های فروش را هم دارند و در تمامی امورات خود از آن ها استفاده می نمایند.
این امکان وجود دارد تا به راحتی اطلاعاتی کاملا دقیق در رابطه با کارخانه های فعال پیدا کنید و بدانید که کدام کارخانه چه محصولاتی تولید می نماید و با تحقیقاتی که صورت می گیرد، آگاه شوید که میزان رضایت مشتریان هرکدام چه مقدار است.

قیمت روز پارچه اسپان باند در نمایندگی آنلاین

دارا بودن قیمت روز پارچه اسپان باند از اهمیت بسیاری برخوردار است که در واقع با توجه به وجود نوسانات شدید در بازار و تورم هایی که وجود دارد، خودش را بیشتر نشان می دهد.
بنابراین افرادی که به نوعی به این کار وارد شده اند، لازم است تا به قیمت روز پارچه آگاهی کامل داشته باشند و به بهترین شکل ممکن آن را مدیریت کنند.
همان طور که متوجه شدید، نمایندگی های مختلفی جهت خرید و فروش اسپان باندها وجود دارد که از آن جمله می توان به نمایندگی آنلاین اشاره کرد.
این روش به تازگی به وجود آمده است و طرفداران بسیاری دارد و اکثرا ترجیح می دهند که برای انجام تمامی خرید و فروش هایی که دارند، از این روش بهره ببرند.
برای به دست آوردن این لیست قیمت لازم است تا افراد با تمام ویژگی ها و مشخصات پارچه های اسپان باند آشنا باشند تا راحت تر بتوانند قیمت ها را تخمین بزنند و بدانند که آیا قیمت و میزان کیفیت اسپان باند با هم برابر است یا خیر.
نمایندگی های آنلاین که به تازگی رشد خوبی داشته اند و تقریبا تمامی کارخانه ها و مراکز فروش آن ها برای خودشان راه اندازی کرده اند، بسیار پرکاربرد هستند و کار با آن ها هم راحت می باشد.
به این صورت که به وبسایت کارخانه ی مورد نظر مراجعه می نمایید و هر محصولی که تمایل به خرید آن دارید را استعلام قیمت می کنید.
با توجه به تورم های موجود در بازار، پیشنهاد می شود که حتما قیمت ها را بر اساس نوسانات روز داشته باشید سپس نسبت به ثبت خرید و فروش هایتان اقدام کنید.
زیرا این امکان وجود دارد که شما از طریق دیگری نسبت به قیمت گیری محصولات اقدام کرده باشید و روزهای دیگری را برای خریدتان انتخاب کنید که همین مورد سبب شود تا دیگر نتوانید به همان قیمت آن ها را تهیه نمایید.
همین موضوع موجب می گردد تا شرایط خرید و فروش به همان حجم انتخابی برایتان میسر نباشد و مشکلاتی از این قبیل برایتان به وجود بیاید.

قیمت روز پارچه اسپان باند

فروش عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی

کارخانه ها معمولا تمامی تولیدات خودشان را ترجیح می دهند که به صورت عمده عرضه نمایند و بر این عقیده هستند که به این صورت، تمامی سودی که قصد به دست آوردن را دارند، به صورت یکجا به آن ها می رسد.
این مورد حتی برای شما هم که به عنوان مشتری و خریدار هستنید، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد به این صورت که هر آن چه نیاز دارید را به صورت یکجا و عمده درخواست می دهید، سپس از مزایای آن بهره مند خواهید شد.
در اصل شما هرچه حجم درخواست هایتان بالاتر باشد از تخفیف بیشتری برخوردار می شوید و همچنین شرایط و نحوه ی پرداخت و ارسال برای شما مناسب تر خواهد بود.
در نتیجه می توانیم بگوییم که هرچه خرید و فروش ها عمده تر صورت بگیرد و در کنار این عمده بودن به صورت مستقیم از سمت فروشنده و تولید کننده باشد، شرایط بسیار مناسب تری برای هردو طرف به وجود خواهد آمد.
قیمت روز پارچه اسپان باند نیز بر اساس عمده بودن آن ها هم مشخص می شود و هرچه عمده تر باشد با قیمت بهتری روبرو خواهید شد.

قیمت روز پارچه اسپان باند

روش های خرید و فروش اسپان باند در بازار

در بازار شما روش های مختلفی را جهت خرید و فروش پارچه های اسپان باند مشاهده می کنید که می توانید بر اساس هر کدام که تمایل دارید، نسبت به خرید و فروش آن ها اقدام کنید.
مهم ترین و جالب ترین نکته ای که باید رد تمامی خریدهایتان رعایت کنید این است که این عمل را به صورت مستقیم انجام دهید تا دیگر هیچ واسطه و دلالی در این میان وجود نداشته باشد.
خرید و فروش ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می گردند و شما نیز می بایست با توجه به شرایط جامعه و همچنین موقعیتی که خودتان دارا هستید، نسبت به هر یک از روش ها اقدامات لازم را انجام دهید و سفارشات خودتان را مورد ثبت قرار بدهید.
در حال حاضر یکی از بهترین روش های خرید و فروش این است که از طریق آنلاین صورت می گیرد و شما نیز می توانید به راحتی در هر مکان و زمانی که قرار دارید، نسبت به ثبت درخواست هایتان از طریق بوسایت مراکز مذکور اقدام کنید.

بازار فروش پارچه اسپان باند رنگی با قیمت درب کارخانه

پخش عمده پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند رنگی با قیمت درب کارخانه از طریق مرکز فروش پارادا پارچه انجام می شود. اگر به دنبال خریدی آسان از بازار فروش پارچه های اسپان باند هستید، این مجموعه را انتخاب کنید.

ویژگی های پارچه یکبار مصرف رنگی

همان طور که مستحضر هستید در میان تمامی پارچه های موجود در بازار، پارچه های یکبار مصرفی وجود دارند که به صورت های مختلفی می توان از آن ها استفاده کرد.
این پارچه ها را در وزن و گرماژهای متفاوتی مشاهده می کنید که از هر کدام این موارد جهت تولید محصول خاصی استفاده می نمایند.
این پارچه های یکبار مصرف که نام اصلی و تخصصی آن ها اسپان باند می باشد، طرفداران زیادی دارند و دارای ویژگی ها و مشخصات متفاوتی می باشند که می توان آن ها را نیز به این صورت بیان نمود.
از جمله ویژگی های پارچه های اسپان باند به آب گریز بودن آن ها می توان اشاره کرد که در برخی از انواع اسپان باندها می توان مشاهده کرد.
همچنین خواصی همچون آبدوست بودن، ضد آب و یا واترپروف بودن، آنتی باکتریال، آنتی یووی، چاپ دار یا ساده و لطافت از جمله مواردی است که اسپان باندها می توانند داشته باشند.
هرچه ویژگی های فوق در این پارچه ها رعایت شود، موارد استفاده و کاربردهای آن ها افزایش پیدا می کند.
برخی از اسپان باندها را به صورت ساده تولید می کنند و برخی دیگر را به رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می نمایند و هرکدام طرفداران و مشتریان خاص خودشان را دارد.
فروش پارچه اسپان باند رنگی بیشتر به تولیدی هایی انجام می گیرد که سعی دارند تا محصولاتی بسیار خاص با رنگ های متنوع تولید نمایند.

فروش پارچه اسپان باند رنگی

رنگ و چاپ روی انواع اسپان باند

همان طور که متوجه شدید، می توانید از کارخانه انواع اسپان باند را در رنگ های متفاوتی خریداری نمایید و حتی برخی از آن ها این قابلیت را دارند که موارد خاصی را روی آن ها مورد چاپ قرار داد.
برخی از مراکز و تولیدی ها هستند که تمایل دارند تا نام و برند خودشان روی پارچه ها چاپ شوند و یا به رنگ های هر بخش در اختیار آن ها قرار بگیرند.
چاپ هایی که بر روی پارچه های اسپان باند انجام می گیرند به دو صورت است که عبارت است از چاپ سیلک و چاپ به صورت فلکسو که با توجه به میزان کیفیتی که فرد خریدار تمایل دارد، یکی از موارد فوق انتخاب می گردند و عملیات چاپ صورت می گیرد.
چاپی که با نام فلکسو شهرت دارد نسبت به چاپ سیلک بسیار ارزان تر است و سریع تر انجام می شود.
اما درست است که چاپ فلکسو از سیلک بسیار از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد ولی نباید از این موضوع غافل شد که چاپ سیلک کیفیتی به مراتب بالاتر از فلکسو دارد.
به این نکته هم توجه داشته باشید که چاپ سیلک در متراژهای بسیار پایین از لحاظ این که بخواهید بودجه ی مصرفی خودتان را در نظر داشته باشید، بسیار به صرفه تر خواهد بود.
معمولا مراکز درمانی تمایل دارند تا پارچه هایی که مورد استفاده قرار می دهند به صورت رنگ های یک شکل باشد و در واقع هر بخش رنگ مشخص خودش را داشته باشد تا به راحتی بتوان بخش های مختلف را از یکدیگر تمایز داد.
به عنوان مثال برای بخش های مخصوص بانوان از رنگ صورتی معمولا استفاده می نمایند و بخش مردان از رنگ آبی بهره برده می شود.
همچنین به منظور بهبود روابط در محیط های درمانی بین پرستاران و کارمندان و همچنین کودکان برای آن ها پارچه های عروسکی شکل و در رنگ های بسیار شاد در نظر گرفته اند.
فروش پارچه اسپان باند رنگی با توجه به موارد بسیار زیادی انجام می شود و لازم است در هنگام خرید و فروش به آن ها توجه ویژه ای کرد.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند

نکته ی مهمی که در مورد پارچه ها باید به آن ها توجه داشته باشید این است که پارچه ها هر کدام در کارخانه های مختلفی و همچنین در شهرهای گوناگون تولید می شوند.
این کارخانه ها از مواد اولیه ی با کیفیت های مختلف استفاده می کنند و همین مورد در کنار استفاده از افراد و پرسنل مجرب و متخصص و همچنین دستگاه های حرفه ای سبب می شود که پارچه ها با کیفیت های کاملا متفاوت به بازار عرضه شوند.
این کارخانه ها را می توانید در شهرهای گوناگونی همچون اصفهان، یزد، تبریز، مشهد، تهران، ملایر، همدان و کلاردشت بیابید.
بیان این شهرها به این منظور نیست که بگوییم دیگر در شهرهای دیگر کشورمان هیچ کارخانه ی اسپان باندی وجود ندارد، بلکه لازم است این را بیان کنیم که این شهرها به واسطه ی کیفیت بالای تولیداتشان توانسته اند به شهرت و معروفیت خاصی برسند.
در واقع شهری مانند اصفهان و یزد که شغل ساکنانش از دیرباز تا کنون به تولید انواع پارچه اختصاص داشته است، در تولید پارچه های اسپان باند می توانند بسیار توانمندتر از سایر شهرها پیش بروند.
کارخانه ها نیز با توجه به حجم سفارشاتی که دریافت می نمایند به تولید روی می آورند و تمامی سفارشات و تولیدهای خودشان را به صورت عمده به بازار عرضه می نمایند و در واقع بر این عقیده هستند که به این صورت سود خود را به یکباره کسب می نمایند.
برخی از کارخانه ها هم هستند که کیفیت تولیداتشان خوب است و با کارخانه های معروف و برند برابری می کند اما نتوانسته اند به میدان رقابت پا بگذارند و خودشان را به عنوان یک برند معتبر مورد معرفی قرار بدهند.
همین موارد موجب می شود تا قیمت ها از یک کارخانه تا کارخانه ی دیگر تفاوت هایی داشته باشد.
فروش پارچه اسپان باند رنگی با قیمت های مختلفی انجام می شود.

فروش پارچه اسپان باند رنگی

فروشگاه اسپان باند و منسوجات نبافته

لازم به ذکر است که تمامی کارخانه ها برای این که بتوانند محصولات تولیدی خود را به فروش برسانند نسبت به راه اندازی فروشگاه هایی اقدام می نمایند.
این فروشگاه ها حال یا در محیط خود کارخانه واقع شده است که می توانید به صورت حضوری مراجعه نمایید و از این طریق تمامی محصولات مورد نیاز خودتان را خریداری کنید.
البته که این راه مزایا و معایب بی شماری دارد که موجب می شوند تا برخی از افراد ترجیح بدهند تا روش های دیگری را برای ثبت سفارشاتشان در نظر داشته باشند.
به همین منظور برخی از کارخانه ها نسبت به راه اندازی نمایندگی هایی در شهرهای مختلف روی آورده اند که از آن طریق بتوانید به راحتی تمامی سفارشات خودتان را در شهر و دیار خودتان انجام بدهید.
در واقع این کار به منظور رفاه حال مشتریان صورت گرفته است و تمام تمرکز و توجه تولید کننده به این بوده است تا مشتری بتواند در شرایط خوبی سفارشاتش را ثبت نماید.
حال در این میان برخی از این کارخانه ها و نمایندگی هایشان به فروش آنلاین روی آورده اند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.
فروش پارچه اسپان باند رنگی با استفاده از تمامی روش ها امکان پذیر است و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید از طریق چه روشی این خریدها را انجام بدهید و در نهایت مورد استفاده قرار دهید.

بازار فروش پارچه اسپان باند رنگی

هر پارچه ای که در بازار تولید می شود با توجه به کاربرد و مصارفی که دارد، بازار مختلفی دارد و مشتریان آن ها افرادی هستند که امورات جداگانه را انجام می دهند.
به این صورت که برخی از تولیدی ها به خرید پارچه های اسپان باند روی می آوردن و با استفاده از آن ها نسبت به تولید مواردی همچون ماسک روی می آورند که بازار فروش مشخصی دارد.
یا این که برخی از تولیدی ها به طور کلی با مراکز مختلف قرارداد می بندند و در نهایت با توجه به نوع سفارشات آن ها نسبت به تولید محصول و خرید پارچه هایی که به عنوان مواد اولیه کاربرد دارند از کارخانه ها روی می آورند.
جالب است بدانید که پارچه های اسپان باندی که به صورت رنگی در بازار وجود دارند، بازار فروش خاصی دارند و هر تولیدی و یا فردی را نمی توان به عنوان مشتری آن ها بیان نمود.
در حالت کلی بازار فروش پارچه اسپان باند رنگی داغ است و با آن تولیداتی همچون انواع ماسک، گان و شان های پزشکی، روانداز و زیراندازهای بیماران، لباس های مخصوص بیماران در بخش های مختلف درمانی استفاده می نمایند.
در حالت کلی هم اسپان باندها به دلیل دارا بودن ویژگی ها و مشخصاتی که پیشتر در همین مقاله ذکر کردیم، از بازار خوبی برخوردار هستند و طرفداران بی شماری دارا می باشند.
در صورتی که شما اسپان باندهای مورد نیازتان را از مراکز معتبر و به دور از هرگونه واسطه و دلال خریداری نمایید، می توانید بازار را به ثبات مناسبی برسانید.
هرچه قیمت های اسپان باندها متناسب با میزان کیفیتی که دارند، باشند، شرایط فروش بهتری را در بازار دارند و راحت تر می توان بازار فروش پررونق تری را برای آن ها در نظر گرفت.

قیمت اسپان باندهای موجود در بازار

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که هم تولید کنندگان و فروشندگان با آن روبرو هستند و هم این که خریداران خیلی تمایل دارند تا ابهامات این مورد برایشان برطرف شود، این است که اسپان باندهای موجود در بازار را به طور دقیق قیمت گیری نمایند.
یعنی این که کاملا با قیمت روز این نوع پارچه ها آشنا باشند تا به این صورت راحت تر بتوانند تصمیم گیری هایشان را انجام دهند.
برای دریافت و به دست آوردن قیمت اسپان باندها لازم است تا قبل از هر کاری، افراد با تمامی مشخصات و ویژگی های آن ها آشنا شوند و بدانند که هر کیفیت و مشخصاتی چه قیمتی دارد.
به این صورت راحت می توانند قیمت های درست و اصولی آن ها را به دست بیاورند و مشکلی از این نظر برایشان به وجود نیاید.
یکی از راه های دریافت این لیست قیمت این است که افراد به صورت حضوری به درب کارخانه و یا نمایندگی ها مراجعه کنند که مسلما هم کار زمان بری است و هم این که هزینه های جانبی برای آن ها در پی دارد.
بنابراین یکی از بهترین روش هایی که می توان لیست قیمت محصولات را کسب نمود و کاملا به روز باشد و با خیال راحت به آن ها اتکا کرد، این است که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین نسبت به قیمت گیری ها اقدام نمود.
فروش پارچه اسپان باند رنگی در قیمت های بسیار متفاوت با اسپان باندهای ساده انجام می شود و شما نیز می توانید به راحتی قبل از ثبت هرگونه سفارشی، ابتدا این لیست قیمت را درخواست بدهید که از هر مرکزی که تمایل دارید می تواند صورت بگیرد.
در واقع شما این امکان را دارید که به صورت همزمان به چند مرکز درخواست دریافت لیست قیمت را ارائه دهید و سپس میان آن ها به بررسی بپردازید و مرکزی که قیمت مناسب تری را دارد با توجه به کیفیت تولیداتش، انتخاب کرده و به خرید از آن اقدام کنید.

فروش پارچه اسپان باند رنگی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند مرغوب و رنگی

همان طور که متوجه شدید یکی از روش های خرید و فروش را به صورت اینترنتی بیان نمودیم.
به این صورت که شما می توانید پارچه های اسپان باند را با استفاده از مراجعه به وبسایت های کارخانه ها و یا نمایندگان معتبر آن ها درخواست بدهید و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید.
با استفاده از این روش شما می توانید در هر مکان و زمانی که قرار دارید به دور از هرگونه تفکر در مورد این که باید در محیط اداری کارخانه و یا نمایندگی آن باشید و یا در زمان های اداری اقدام نمایید، تمامی خریدهای خودتان را انجام بدهید.
همچنین شما می توانید قبل از ثبت سفارش درخواست کالیته بدهید که با توجه به آن برای شما ارسال می شود و می توانید قبل از خرید هم با جنس پارچه ها آشنا شوید و هم این که رنگبندی آن ها را در اختیار داشته باشید.
بنابراین این مورد هم برای افرادی مناسب است که ترجیحشان بر این است که حتما قبل از خرید، جنس و رنگ های تولیدات را مشاهده کنند و با آن آشنا شده باشند.
فروش پارچه اسپان باند رنگی و مرغوب از طریق آنلاین توسط مراکز معتبر فروش و همچنین کارخانه ها و نساجی های تولید کننده صورت می گیرد و اهمیت زیادی دارد.

مرکز عرضه مستقیم پارچه از کارخانه اسپان باند بافتینه

پخش عمده پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه یکی از برترین تولید کنندگان این پارچه است که هم اکنون شما می توانید محصولات این کارخانه را مستقیم از این مرکز عرضه پارچه یکبار مصرف، سفارش خرید عمده دهید.

پارچه اسپان باند پزشکی

در میان تمامی انواع و اقسام پارچه های اسپان باند، اسپان باندهای پزشکی وجود دارند که بالاترین میزان درخواست را دارا هستند.
این اسپان باندها مورد توجه افراد زیادی قرار دارند و با توجه به شرایط موجود در جامعه، استفاده از آن ها اهمیت بسیاری دارد.
از این پارچه ها محصولات متنوعی تولید می شود و در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که به خاطر وجود آن ها، افراد دیگر هم مانند مردم عادی، از محصولات آماده شده از این پارچه ها استفاده می نمایند.
بنابراین کارخانه پارچه اسپان باند وظیفه دارد تا در سطح وسیع تری نسبت به تولید پارچه ها اقدام کنند و به عنوان یک پارچه ی پرفروش به شمار می آیند.
اسپان باندهای پزشکی ویژگی های زیادی دارند و تحت شرایط خاصی مورد تولید قرار می گیرند که دارا بودن همین مشخصات منحصر به فرد سبب می گردد تا بهترین نوع پارچه تولید شود.
در ادامه ی همین مبحث به بررسی ویژگی های پارچه های اسپان باند پزشکی اشاره می کنیم تا بیشتر با این موارد آشنا شوید.
هرچه اطلاعات خود را در این موارد بالاتر ببرید، راحت تر می توانید نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید و برای تولید محصولات مورد نیازتان به کار ببرید.

کارخانه پارچه اسپان باند

ویژگی های منحصر به فرد اسپان باندها

همان طور که متوجه شدید و بیان کردیم، اسپان باندها دارای مشخصات خاصی هستند که به سبب آن ها فروش ویژه تری خواهند داشت.
ویژگی ها و مشخصات پارچه های اسپان باند به دو گروه تقسیم می شود و اولین گروه این است که اسپان باندها را از یکدیگر متمایز می نمایند و گروه دوم به بررسی اسپان باندها با سایر انواع پارچه ها مرتبط می گردد.
از جمله فاکتورهای متمایز کننده ی اسپان باندها با یکدیگر می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • گرماژ و وزن مشخص در آن ها
 • عرض های متفاوتی که پارچه ها در آن عرض ها تولید می شوند.
 • نوع رنگبندی آن ها می باشد که کارخانه پارچه اسپان باند، این پارچه ها را در رنگ های گوناگونی تولید می نمایند.
 • طول هر رول هم می تواند با توجه به میزان عرض و گرماژ تفاوت داشته باشد.

موارد فوق همگی بیانگر تفاوت هایی میان خود اسپان باندها با هم هستند و در ادامه به بیان ویژگی های آن ها و تفاوتشان با سایر پارچه ها می پردازیم.
اسپان باندها می توانند این ویژگی ها را داشته باشند و یا این که از وجود آن ها محروم باشند:

 1. خاصیت آب گریز بودن در اسپان باندها
 2. آب دوست بودن در پارچه ها
 3. برخی از آن ها که برای مصارف خاصی تولید می شوند به صورت ضد آب و یا واتر پروف می باشند.
 4. ساده بودن پارچه ها و یا چاپ دار بودنشان هم متفاوت است.
 5. آنتی باکتریال هستند و خاصیت خاصی دارند.
 6. آنتی یووی می باشند و ضد اشعه ی خورشید هستند.
 7. لطافت بسیار خوب و بالا در این پارچه ها وجود دارد.

همان طور که مشاهده می فرمایید، پارچه های اسپان باند، ویژگی ها و مشخصات فوق را دارا هستند و به سبب همین موارد هستند که طرفداران زیادی دارند.

کارخانه پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه

شایان ذکر است که پارچه های اسپان باند در کارخانه های مختلفی تولید می شوند که هرکدام در شهرهای گوناگونی قرار گرفته اند.
در میان این کارخانه ها، یک کارخانه با نام و برند بافتینه وجود دارد که عبارت است از کارخانه ای که در شهر ملایر استان همدان قرار گرفته است.
اسپان باند بافتینه از برندهای معتبر موجود در بازار می باشد و بهترین و باکیفیت ترین پارچه ها را تولید می کند.
این کارخانه از سال ۶۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته است در طول زمان با راه اندازی خط های تولید بی شمار در این زمینه پیشرفت زیادی داشته باشد.
در این زمان این توانایی را به دست آورده است تا با به کارگیری بهترین پرسنل و همچنین پیشرفته ترین دستگاه ها و استفاده از برترین مواد اولیه نسبت به تولید انواع پارچه اسپان باند اقدام نماید.
کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه با به کارگیری مواردی که در بالا اشاره کردیم، بهترین تولیدات را دارا است و خریداران و مشتریان زیادی هستند که ترجیح می دهند از این کارخانه تمامی آن چه که نیاز دارند را تهیه نمایند.
این مجموعه همچنین با استفاده از روش های مختلفی در جهت فروش محصولات خود اقدام نموده است و شما نیز می توانید به عنوان مشتری هر آن چه که نیاز دارید را از این روش ها تهیه نمایید.
در ادامه شما را با انواع روش های خرید و فروش پارچه اسپان باند آشنا می کنیم و به شما بهترین روش خرید را از نظر مشتریان این حوزه و همچنین بر حسب تحقیقات بسیاری که صورت گرفته است، بیان می نماییم.

نمایندگی اسپان باند بافتینه

لازم به ذکر است که کارخانه های مختلف بنا بر شرایط متفاوتی که دارند و همچنین سطح توقعاتشان نسبت به ارائه و راه اندازی نمایندگی اقداماتی را انجام می دهند.
بنابراین این کارخانه بافتینه هم از سایر کارخانه ها و نساجی ها جدا نیست و مانند مابقی مراکز، نمایندگی هایی را برای خود معرفی کرده است.
این نمایندگی ها وظیفه دارند تا ابتدا این کارخانه و محصولاتش را در شهرهای گوناگون معرفی کنند.
پس از آن لازم است تا با فروش خود در آن شهرها و مراکز، سطح فروش کارخانه بافتینه را بالاتر ببرند و سود بیشتری را به کارخانه برسانند.
برای این که بتوانید به نمایندگی اعتماد داشته باشید لازم است که از طریق خود کارخانه این امور را پیگیری کنید و سپس در جهت خرید از آن ها اقدام کنید تا درگیر نمایندگی های الکی و کلاهبردار نشوید.
معمولا کارخانه ها پس از واگذاری نمایندگی، آن مراکز را از طریق وبسایت هایی که دارند مورد معرفی قرار می دهند و این موضوع شرایط را برای افراد و تولیدی ها راحت تر می کند.
کارخانه های برند و معتبر همچون اسپان باند بافتینه، در شهرهای شلوغ و پرجمعیت تمایل نشان می دهند که نمایندگی داشته باشند زیرا در این صورت است که می توانند سود خوبی را به دست بیاورند.
در میان نمایندگی های حضوری، نمایندگی آنلاین هم وجود دارد که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است.
شما با استفاده از این روش می توانید به راحتی در هر مکانی که قرار دارید، تمامی سفارشات خود را درخواست بدهید.
کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه هم وبسایتی را برای خودش راه اندازی نموده است و از آن طریق علاوه بر در اختیار گذاشتن اطلاعاتی مفید به شما، این امکان را میسر کرده است که سفارشات خود را هم از این طریق درخواست بدهید.

مشاوره رایگان در مورد خرید پارچه اسپان باند

شما به عنوان یک فردی که تولیدی پارچه اسپان باند دارید مسلما تمایل دارید تا از مشاوره هایی که در این زمینه صورت می گیرد، استفاده کنید و اطلاعات خود را کاملا به روز نگه دارید.
مجموعه ی ما به عنوان یکی از بزرگترین و برترین نمایندگی ها در زمینه ی فروش اسپان باند فعالیت دارد و ما در گروه خودمان از برترین و بهترین مشاوران و کارشناسان فروش استفاده می نماییم.
شما نیز این امکان را دارید که سوالات و نیاز خود را از طریق مشاوران ما مطرح نمایید و در هر موردی که مربوط به اسپان باندها و ویژگی هایشان است و حتی نحوه ی خرید و سفارش دادن در هر حجمی، از این راه اطلاعاتی را به دست بیاورید.
مشاوران ما با دارا بودن اطلاعات زیاد در این خصوص می توانند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشند و هر آن چه که نیاز دارید را در اختیار شما قرار بدهند.
حتی فقط کافیست به آن ها اعلام نمایید که قصد تولید چه نوع محصولی را دارا هستید که با توجه به آن شما را در این زمینه راهنمایی کنند که چه نوع اسپان باندی برای شما مناسب تر است و یا این که چه حجمی را باید خریداری نمایید تا کارتان به دستی انجام شود.
مراکز زیادی هستند که در این موارد می توانند شما را کمک کنند و البته اگر تمایل دارید که در طول مدت خودتان اطلاعاتی به این شکل را کسب نمایید باز هم این امکان برایتان وجود دارد که از اطلاعات موجود در همین وبسایت بهره ببرید.
در رابطه با هر آن چه که اسپان باندها مرتبط است، شما می توانید اطلاعاتی داشته باشید و در این زمینه با توانایی خودتان و هوشی که داریدبه راحتی بتوانید هر نوع سوال در این حیطه را پاسخ داده و موفق باشید.

کارخانه پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند بافتینه

یکی دیگر از مواردی که تولیدی ها و افراد خریدار با آن درگیر هستند، پیدا کردن قیمت اسپان باندها می باشد.
واضح است که هر فردی حتی خود ما تمایل داریم که محصولات مورد نیازمان را با قیمتی بسیار کمتر از بازار تهیه نماییم.
به همین منظور لازم است تا از راه های مطمئنی برای به دست آوردن این لیست قیمت استفاده نماییم.
قبل از قیمت گیری این نکته را مد نظر قرار بدهید که قیمت هر کارخانه بنا بر شرایطی با کارخانه ی دیگر تفاوت دارد و باید سایر ملاک ها را در این زمنیه به کار ببرید تا متوجه شوید آیا قیمت و کیفیت با هم همخوانی دارند یا خیر.
یکی از این راه ها عبارت است از کسب اطلاعات در رابطه با قیمت با استفاده از روش حضوری و مراجعه به درب کارخانه که یکی از روش های قدیمی می باشد و در حال حاضر کاربرد آن چنانی ندارد.
راه دیگر که در حال حاضر کاربرد فراوانی دارد این است که فرد از طریق آنلاین و به صورت اینترنتی، از هر مرکزی که تمایل دارد، قیمت محصولات را درآورد.
قیمت گیری محصولات بافتینه هم می تواند از طریق سایت رسمی خود کارخانه صورت بگیرد و هم با استفاده از سایت های نمایندگی های معتبر و رسمی خود کارخانه انجام شود.
در هر دو حالت قیمت ها یکسان خواهد بود و کیفیت پارچه های اسپان باند با هم تفاوت چشمگیری ندارند و به صورت یکسان می باشند.
از جمله مواردی که در تعیین قیمت اسپان باندها نقش دارند، عبارت است از برند کارخانه، کیفیت مواد اولیه، نوع پارچه و میزان گرماژ و عرض آن که این موارد را می توان معین کننده ی قیمت پارچه های اسپان باند معرفی کرد.
قیمت گیری از کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه به راحتی صورت می گیرد و قیمت دریافت شده بسیار معتبر است و می توانید خریدهایی با کیفیت بالا و قیمتی ارزان داشته باشید.

کارخانه پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند با کیفیت و قیمت مناسب

از مهم ترین مواردی که باید دقت زیادی در آن وجود داشته باشد این است که پارچه اسپان باند را به چه طریقی می توان مورد خرید و فروش قرار داد.
یکی از راه های خرید این پارچه ها این است که فرد به صورت مستقیم به درب کارخانه مراجعه نماید و از این بابت خیالش راحت است که واسطه و دلالی در این میان وجود ندارند.
از نظر کیفی محصولات دریافتی و همچنین قیمت آن ها خیالی راحت دارد زیرا دیگر خریدهایش را به صورت مستقیم از تولید کننده انجام داده است.
اما این روش معایبی هم دارد که می توان به رفت و آمد طولانی برای رسیدن به کارخانه و هزینه های آن اشاره کرد، همچنین مدت زمان زیادی را از فرد اشغال می نماید که فرد می تواند از آن زمان برای انجام سایر امور خویش بهره ببرد.
روش جایگزین این نوع از خرید، این است که از طریق آنلاین به وبسایت ما مراجعه نمایید و هر آن چه محصولی که تمایل دارید در هر حجمی سفارش بدهید.
این روش طرفداران زیادی دارد و به سبب پیشرفت در علم و تکنولوژی به وجود آمده است.
خرید آنلاین از مزایای بسیاری برخوردار است مانند عدم محدودیت افراد در مکان و زمان و می توانید به راحتی در هر مکانی که قرار دارید و هر زمانی که تمایل به ثبت سفارشاتتان دارید، نسبت به خریدهای خودتان اقدام نمایید.
کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه جهت بهبود شرایط سفارش و ثبت خریدهایتان، نظارت مستقیمی بر روی وبسایت خود و همچنین نمایندگان دارد تا در صورت تخلف به راحتی با آن ها برخورد شود.

سفارش خرید پارچه اسپان باند در رشت

خرید پارچه اسپان باند

خرید پارچه اسپان باند بر اساس نوع سفارش در رشت انجام می شود و کارخانه های پارچه یکبار مصرف، تولیداتشان را به صورت عمده و بدون واسطه عرضه می نمایند.

پارچه اسپان باند دارای چه ویژگی ها و مشخصاتی می باشد؟

در میان تمامی پارچه های موجود در بازار، پارچه های یکبار مصرف اسپان باند وجود دارند که دارای ویژگی ها و مشخصاتی هستند که توجه هر فرد خریداری را جلب می کند.
دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد در این نوع از پارچه موجب شده است تا کاربردهای فراوانی داشته باشد.
مسلما هر نوع پارچه ای، ویژگی های خاص خودش را دارد و این پارچه یکبار مصرف هم از این قاعده مستثنا نیست و برای خودش مشخصات خاصی دارا می باشد.
از جمله ویژگی اصلی اسپان باند اصل می توان به یکبار مصرف بودن آن اشاره کرد که بر این اساس می توان به محض استفاده، آن را دور انداخت و دیگر مشتری و مصرف کننده، دغدغه ای جهت شست و شو و ضد عفونی کردن آن ندارد.
اسپان باند مرغوب دارای ویژگی هایی همچون موارد ذیل می باشند:

 • آب گریز بودن
 • ضد آب و یا به عبارتی واترپروف
 • آب دوست
 • دارای طرح و یا به صورت ساده
 • خواصی همچون آنتی باکتریال
 • آنتی یووی و در واقع ضد اشعه ی خورشید
 • همچنین دارای لطافت بسیار بالا بدلیل کیفیت خوب

ویژگی های فوق را در این نوع پارچه ها هم می توان مشاهده نمود هم این که در آن ها وجود نداشته باشد که این مورد بستگی به سطح کیفیت و مرغوبیت آن مواد اولیه دارد که در تولید اسپان باند به کار رفته است.
خرید پارچه اسپان باند توسط شما مشتری گرامی می بایست با توجه به همین ویژگی ها صورت بگیرد و هرآنچه که در ذهن خودتان است را قبل از خرید بیان نمایید تا خریدی به صرفه و خوب را تجربه نمایید.

خرید پارچه اسپان باند

قیمت پارچه های اسپان باند مرغوب و درجه یک

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان این حوزه، دریافت لیست قیمت اسپان باندهای مرغوب و درجه یک می باشد.
برای این که بتوانید این لیست را به دست بیاورید، لازم است تا در مورد اسپان باندها اطلاعاتی را به دست بیاورید.
کسب این اطلاعات شاید در حالت کلی ارتباطی با دریافت قیمت آن ها نداشته باشد، اما واجب است تا بدانید که این اطلاعات می تواند به شما کمک شایانی کند.
در این مورد که آیا قیمت بیان شده با جنس و کیفیت پارچه همخوانی دارد یا خیر را می توانید بر این اساس، حدس بزنید و جهت موفقیت شما بسیار موثر است.
برای به دست آوردن این قیمت می توانید به راحتی از طریق روش های گوناگون اقدام فرمایید و هر راهی که با آن راحت تر می باشید را انتحان کنید.
در حالت کلی اگر بخواهیم شما را در این مورد راهنمایی کنیم و به شما اعلام نماییم که کدام راه برایتان شرایط بهتری را به همراه خواهد داشت، می توان روش آنلاین را نام ببریم.
این روش از روش های مدرن و جدید می باشد که با پیشرفت در تکنولوژی پدید آمده است و افراد زیادی از این روش در تمامی امورات خودشان بهره می برند.
شما با استفاده از این روش می توانید به هر مرکز فروش و یا کارخانه ای که تمایل دارید، پیام بدهید و از مشاورین آن مجموعه ها درخواست خود را مبتنی بر دریافت لیست قیمت بیان کنید.
قیمت پارچه بی بافت در کارخانه های گوناگون تفاوت دارد و این مورد را می شود به دلیل تفاوت در نوع مواد اولیه ی مصرفی و یا دستگاه ها و متخصصان هر مجموعه دانست.
این روش قیمت گیری کاملا معتبر می باشد و می توان قیمت های به روز محصولات را به دست آورد.
در بازار امروز که نوسانات زیادی را مشاهده می کنیم، این نوع از قیمت گیری بسیار کاربردی می باشد و فرد می تواند با آرامش کامل و بدون هیچ دغدغه ای، امورات خود را حل و فصل نماید.

خرید پارچه اسپان باند

تفاوت بارز پارچه بی بافت با سایر پارچه ها در چیست؟

همان طور که متوجه شدید، هر پارچه ای دارای ویژگی های خاص خودش می باشد که همین مشخصات سبب می گردند که تفاوت هایی میان آن ها با سایر پارچه ها به وجود بیاید.
مهم ترین تفاوتی که میان پارچه ها می باشد، این است که پارچه های بی بافت و یا همان اسپان باند کاملا یکبار مصرف هستند و در وزن و گرماژ، همچنین عرض های متفاوتی تولید می شوند.
این مورد در تولید محصولات و منسوجات بی شماری می تواند کمک کننده باشد که این مورد را می توانیم در موارد بیمارستانی و بهداشتی، پزشکی مشاهده کنیم.
در این گروه از مشاغل استفاده از پارچه هایی که نیازی ندارند تا دوباره مورد شست و شو قرار بگیرند و یا ضد عفونی بشوند، بسیار کاربردی می باشد و خریداران به این مورد، توجه ویژه ای دارند.
شایان ذکر است که از پارچه های دیگر، مصارف گوناگونی می توان داشت اما خب پارچه های اسپان باند را برای تولید موارد خاص مورد استفاده قرار می دهند و طرفداران و مشتریان خاص خود را دارا می باشد.
پارچه های بی بافت در نحوه ی تولیدشان هم با سایر پارچه ها تفاوت فاحشی دارند و به راحتی می توان گفت که اسپان باند از تار و پود تشکیل نشده است و به صورت پرس، تولید می گردد.
نوع بافت اسپان باندها همانند نمد و موکت می باشد که می توانید به صورت کامل متوجه شوید که منظور چه چیزی می باشد.
خرید پارچه اسپان باند با توجه به موارد فوق نسبت به سایر پارچه ها صورت می گیرد و در واقع همین تفاوت ها هستند که موجب می گردند تا خریدی خوب در نهایت به وجود بیاید.
قیمت پارچه بی بافت با سایر پارچه ها هم تفاوت دارد و معمولا پارچه های اسپان باند از قیمت پایین تری نسبت به سایر آن ها برخوردار هستند.

بازار پارچه اسپان باند رشت

لازم به ذکر است که شهرهای گوناگونی در زمینه ی تولید پارچه اسپان باند وجود دارند و این امکان را دارا می باشند که با توجه به حجم سفارشات در سایر شهرها، تولیدات خود را مورد ارسال قرار بدهند.
در شهرهایی که خودشان، کارخانه ی تولید اسپان باند ندارند، بیشتر تمرکز بر روی خرید از سایر شهرها و کارخانه های دیگر قرار می گیرد.
به عنوان مثال می توانیم به بازار پارچه اسپان باند در رشت دقت مکنیم.
این شهر تمایل زیادی به خرید پارچه های یکبار مصرف مرغوب دارند و این نیاز را از طریق سایر شهرهای تولید کننده برطرف می نمایند.
خرید بر اساس نوع نیاز و حجمی که تمایل دارند انجام می شود و بر اساس همان درخواست، کارخانه ها نسبت به تولید اقدام می نمایند و مورد عرضه قرار می دهند.
خرید و فروش در این شهر بنا بر نوع نیاز و استفاده ای که از آن پارچه دارند، اتفاق می افتد، به عنوان مثال از پارچه اسپان باند جهت بسته بندی محصولاتشان بهره می برند و آن را به نوعی و کارخانه ای خاص درخواست می دهند.
یا این که از این پارچه ی یکبار مصرف درجه یک، برای تولید موارد و منسوجات پزشکی و بهداشتی استفاده می کنند و به همین دلیل مطابق با همان موارد، گرماژ و عرض پارچه را سفارش می دهند و آن را خریداری می نمایند.

کارخانه تولید پارچه یکبار مصرف در کشور

همان طور که خدمتتان عرض کردیم و متوجه شدید، در شهرهای گوناگون کشورمان کارخانه های زیادی قرار گرفته اند که وظیفه ی تولید پارچه اسپان باند را بر عهده گرفته اند.
این کارخانه ها با توجه به فضایی که در اختیار دارند، خط های تولید گوناگونی را راه اندازی می نمایند و گاهی شما یک کارخانه را مشاهده می کنید که انواع اسپان باند را مورد تولید قرار می دهند.
شاید هم کارخانه ای باشد که تنها یک یا دو نوع از پارچه بی بافت را مورد تولید قرار بدهد.
موضوع مهمی که در این میان وجود دارد، این است که هر تعداد و هر حجمی که تولیدات دارند، بتوانند با بالاترین کیفیت ممکن و در نهایت با قیمتی بسیار مناسب عرضه نمایند.
پارچه اسپان باند در رشت هم مورد تولید قرار می گیرد و از کیفیت خوبی برخوردار است اما باز هم برخی از افراد و تولیدی ها تمایل دارند که پارچه ای که خریداری می کنند، به عنوان برند باشد.
در این صورت نسبت به خرید از کارخانه های دیگر روی می آورند و این کار را با روش های گوناگونی انجام می دهند و محصولات و خریدهای خودشان را درخواست می دهند و خریداری می نمایند.
در شهر اصفهان که یکی از معروف ترین شهرها در زمینه ی تولید پارچه می باشد، کارخانه هایی قرار گرفته اند و فعالیت می نمایند که می توان آن ها را به عنوان برترین کارخانه ها در نظر گرفت.
همچنین کارخانه های اسپان باند را می توانید در شهرهای دیگری همچون یزد، تبریز، مشهد، تهران، کلاردشت، ملایر و همدان بیابید که تولیداتی با کیفیت مناسب و بعضا تحت عنوان برند به خصوصی ارائه می دهند.

خرید پارچه اسپان باند

چگونگی بهترین خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان این پارچه ها را می توان به خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی اختصاص داد.
پارچه های اسپان باند را می توانید را با روش ها و راه های متفاوتی خریداری کنید و مورد استفاده قرار بدهید.
از جمله راه های خرید این است که به صورت کاملا حضوری به درب کارخانه مراجعه نمایید و درخواست خود را مبنی بر سفارش کالاهای مورد نیازتان به مشاورین و کارشناسان آن مجموعه ثبت نمایید.
این راه از روش هایی می باشد که از قدیم رواج داشته است و مورد توجه افراد بسیاری است اما لازم است گاهی با علم و تکنولوژی پیش برویم تا بتوانیم خریدی خوب و باکیفیت و بدون دردسر داشته باشیم.
بنابراین بسیاری از کارخانه ها اقدام به راه اندازی نمایندگی در شهرهای دیگر و همچنین راه اندازی وبسایت هایی برای معرفی هرچه بیشتر خود و تولیداتشان کردند.
شما از طریق این سایت ها علاوه بر این که می توانید اطلاعات خوبی را به دست بیاورید، این امکان را نیز دارا هستید که قیمت به روز و معتبر را در اختیار داشته باشید و از همان مسیر در جهت خرید پارچه های یکبار مصرف، اقدامات لازم را انجام دهید.

خرید پارچه اسپان باند

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند در بازار ایران

همان طور که مستحضر هستید در همین مقاله و پیشتر درباره ی خرید پارچه اسپان باند به روش اینترنتی سخن گفتیم و موارد و مسائلی را بیان نمودیم.
شما می توانید به راحتی از طریق آنلاین در هر زمان و مکانی که قرار دارید نسبت به خرید محصولات اقدام نمایید.
این که هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای افراد در نظر گرفته نشده است، مورد بسیار مهمی می باشد که توانسته است توجه اکثر مردم را به این خرید جلب نماید.
این امکان برای شما وجود دارد تا پارچه اسپان باند مرغوب و باکیفیت را از طریق اینترنتی و هر کارخانه ای که تمایل دارید در زمانی غیر از تایم اداری، سفارش داده و به راحتی از آن بهره مند شوید.
با استفاده از سفارش اینترنتی دیگر نیازی نیست که فرد با مراجعه ی حضوری به شهر دیگر و کارخانه های موجود در آن هزینه های زیادی را جهت رفت و آمد پرداخت نماید.
فرد این امکان را نیز دارد که قبل از انجام ثبت سفارشاتش برای این که بتواند از کیفیت و رنگ مورد درخواستش اطمینان لازم را کسب نماید، از کارخانه و یا نمایندگی مورد نظر کالیته ی محصولاتش را درخواست بدهد و بر اساس آن مطمئن شود که این پارچه هایی که قصد خریدشان را دارد، کیفیت قابل قبولی دارند یا خیر، این شرایط را دارا نیستند.
بنابراین می توانید همین حالا از طریق همین وبسایت از بهترین و مطمئن ترین نمایندگی آنلاین و اینترنتی درخواست سفارشات خودتان را ثبت کنید و قبل از خرید نسبت به دریافت مشاوره از کارشناسان همین مجموعه اقدام نمایید و بهترین اطلاعات را در زمینه ی پارچه اسپان باند به دست بیاورید.
هرچه اطلاعات کامل تری در اختیار داشته باشید، راحت تر می توانید جهت خرید، پیش بروید و کارخانه ی مورد نظر را انتخاب کنید.
خرید به این صورت کاملا به صورت مستقیم از کارخانه و یا نمایندگی آن صورت می گیرد و واسطه ها حذف شده اند.

خرید و فروش پارچه اسپان باند از درب کارخانه معتبر کشور

پخش عمده پارچه اسپان باند

خرید پارچه اسپان باند از درب کارخانه معتبر کشور می تواند به صورت عمده و با قیمتی ارزان تر از بازار و کیفیتی بسیار باور نکردنی و عالی انجام گیرد و فروش آن نیز از سمت کارخانه با روش آنلاین هم صورت می پذیرد.

پارچه اسپان باند دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

پارچه های اسپان باند هم مانند سایر پارچه ها از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند که به سبب همین ویژگی ها، توانسته اند خودشان را مطرح کنند و به عنوان پرفروش ترین پارچه در بازار امروز شناخته شوند.
از جمله ی این ویژگی ها می توانیم به مواردی اشاره کنیم که موجب می گردند که خود پارچه های اسپان باند نیز با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.
مشخصاتی همچون وزن و گرماژ پارچه که جهت تولید محصولات مختلف از گرماژهای گوناگونی استفاده می نمایند و هر وزن و گرماژی جهت تولید موارد خاصی به کار می رود.
عرض پارچه های اسپان باند نیز متفاوت است و از هر عرضی جهت تولید منسوجاتی خاص استفاده می شود، به عنوان مثال از عرض ۱۵۰ سانتی متری برای تولید پوشاک بهره می برند و از عرض پایین تر جهت تولید ماسک و یا سایر منسوجات بهره برده می شود.
طول هر رول نیز در این پارچه ها با هم تفاوت دارد و همچنین نوع رنگبندی آن ها سبب می شود تا بتوانیم با خیالی آسوده میان این پارچه ها، آنچه را که تمایل داریم تهیه کنیم و مورد استفاده قرار بدهیم.
همچنین در این میان پارچه های اسپان باند ویژگی هایی دارند که یا می توان آن ها را در اسپان باندها پیدا کرد و یا این که اصلا آن ویژگی ها را نداشته باشند.
این ویژگی ها عبارت هستند از آب دوست بودن پارچه، آب گریز بودن، دارا بودن خاصیت ضد آب و یا واترپروف بودن، ساده و چاپ دار بودن پارچه ها، خواصی همچون آنتی باکتریال، آنتی یووی و در نهایت داشتن لطافت خوب و خاص در پارچه ها از جمله ویژگی هایی هستند که در پارچه های اسپان باند می توانند وجود داشته باشند.
وجود ویژگی های فوق سبب می گردد که آن پارچه، موارد مصرف بیشتری داشته باشد و یا این که در صورت عدم وجود این ویژگی ها در پارچه، مصارف و کاربردهای آن ها محدود می گردد.
خرید پارچه اسپان باند نیز با توجه به این ویژگی ها صورت می گیرد و همچنین عرضه پارچه اسپان باند هم با ویژگی ها و مشخصات متفاوت و جهت تولید منسوجات متفاوت صورت می گیرد تا مشتری به راحتی پارچه ی مورد نظرش را انتخاب نماید و مورد استفاده قرار بدهد.

خرید پارچه اسپان باند

کاربرد انواع پارچه اسپان باند

پارچه های اسپان باند با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارند توانسته اند نظر خیلی از افراد و تولیدی ها را به خودشان جلب نمایند و به سبب همین موارد است که کاربرد گوناگونی نیز دارا می باشند.
موارد مصرف و کاربرد این پارچه ها آنقدر زیاد است که شاید نتوانید حتی حدس بزنید که ما نیز شاید هرروز با این پارچه سر و کار داریم و از آن ها در کارهای روزانه ی خودمان بهره می بریم.
از جمله مصارف این پارچه ها می توان در صنایعی همچون:

 • بهداشتی و پزشکی
 • مصارف کشاورزی و دامداری
 • در صنایع مخصوص اتومبیل سازی
 • صنایعی همچون راه و ساختمان
 • بسته بندی و کاور کردن محصولات گوناگون
 • صنایع نظامی
 • بهبود شرایط محیط زیست

موارد فوق بیانگر کاربردهای متفاوت پارچه های اسپان باند می باشند که با توجه به این ها می توان گفت که کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون دارا است.
در حال حاضر هم با توجه به شیوع ویروس کرونا در دنیا و کشور ما، می توانیم این مورد را بیان نماییم که بالاترین میزان مصرف و استفاده و کاربرد در مصارف بهداشتی و پزسکی است.
این بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و بالاترین میزان تولید را به خود اختصاص داده است زیرا افراد و کارکنان مراکز درمانی نیاز شدیدی به منسوجات یکبار مصرف دارند که بتوانند پس از استفاده آن را دور بیندازند و درگیر مواردی همچون شست و شو و ضد عفونی نشوند.
خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی نیز در صدر بالاترین درخواست ها از سمت تولیدی ها و بیمارستان ها و مراکز درمانی قرار دارد.

راهنمای کامل خرید پارچه اسپان باند

برای این که بتوانید پارچه اسپان باند را به روش درست آن خریداری نمایید لازم است تا با روش های گوناگون خرید و همچنین مزایا و معایب آن ها آشنا شوید و سپس با استفاده از روش درست نسبت به خرید خود اقدام نمایید.
قبل از اینکه هرگونه اقدامی در زمینه ی درخواست و سفارشات داشته باشید لازم است تا لیست قیمت آن محصولات کارخانه های گوناگون را به صورت کامل به دست بیاورید و با توجه به آن اقدامات لازم را انجام بدهید.
عرضه پارچه اسپان باند نیز در روش های گوناگونی از سمت کارخانه صورت می گیرد و شما می توانید هر روشی را که برای خریدهایتان مناسب تر می دانید، انتخاب نمایید و آن را ثبت کنید.
یکی از این روش ها، مراجعه به صورت حضوری و مستقیم به درب کارخانه ی تولید کننده می باشد که از قدیم الایام تا کنون یکی از روش های رایج بوده است.
اما در حال حاضر به دلیل وجود مسافت های طولانی و این که فرد باید هزینه ی زیادی را صرف رفت و آمد کند و همچنین زمان زیادی را نیاز دارد تا بتواند سنبت به ثبت سفارش خود اقدام نماید، راه های جدید بیشتری به وجود امده است که می توان از آن ها نیز بهره برد.
به عنوان مثال خرید پارچه اسپان باند می تواند از طریق مراجعه به نمایندگی صورت بگیرد که کارخانه های معتبر و برند در هر شهری که احساس کنند، سطح تقاضا بالا است، راه اندازی می نمایند.
همچنین با توجه به پیشرفتی که در علم و تکنولوژی ها پیش آمده است، کارخانه ها و نساجی های بی شماری هستند که جهت پیش رفتن با این تکنولوژی، وبسایت هایی را طراحی و راه اندازی نموده اند که بتوانند با استفاده از آن ها علاوه بر معرفی خود و تولیداتشان در سطح بیشتر، میزان فروش خود را نیز بالاتر ببرند.
از طریق آنلاین نیز شما می توانید تمامی منسوجات و پارچه هایی که نیاز دارید را در هر حجمی خریداری نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.

خرید پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند چگونه تعیین می شود؟

یکی از معضلات بزرگی که در حال حاضر در جامعه وجود دارد، قیمت هایی است که در رابطه با محصولات وجود دارد.
بازار نوسانات شدیدی را تجربه می کند و مدام در حال تغییر می باشد که همین مورد سبب می گردد تا کاملا این موضوع حس شود که باید از طریقی معتبر، ابتدا لیست قیمت درست و به روز را به دست آورد.
قیمت پارچه اسپان باند نیز با توجه به ویژگی هایی که دارا می باشد، تعیین می گردد.
به عنوان مثال قیمت پارچه ای که گرماژ آن بالاتر است با پارچه گرماژ پایین تر متفاوت می باشد.
یا زمانی که پارچه ای دارای خصوصیت ضد آب و یا واترپروف می باشد با آن که اصلا همچنین شرایط و ویژگی را ندارد، قیمتی متفاوت تر خواهد داشت و این تفاوت قیمتی را همان طور که متوجه شدید به متفاوت بودن مشخصات و ویژگی ها نسبت می دهند.
پارچه اسپان باند عمده نیز قیمتی بهتر و ارزان تر از پارچه هایی دارد که به صورت خرده و جزیی تهیه می شوند.
مورد دیگری که می توانیم بیان کنیم که به سبب آن قیمت محصولات متفاوت می باشد، این است که نوع کارخانه ای که آن را تولید کرده است نیز در تعیین قیمت تأثیر دارد.
به این صورت که خرید از کارخانه ی برند و معتبر با خرید از نساجی که هیچ گونه معروفیت و محبوبیتی ندارد و اطمینانی نیز از کیفیت محصولاتش در دست نیست، کاملا متفاوت می باشد و قیمت این دو نیز با هم فرق دارد.
بنابراین در خریدهایتان تمامی این موارد و مسائل را در نظر بگیرید.

خرید پارچه اسپان باند

خریداران پارچه های اسپان باند چه افرادی هستند؟

خریداران این نوع پارچه ها عمدتا افرادی هستند که واحدی تحت عنوان تولیدی دارند و یا در تولیدی مشغول به فعالیت هستند.
البته در این میان خریدارانی هم هستند که در بازارها نقش دلال و واسطه را ایفا می نمایند، به این صورت که پارچه ها را در حجم های بالا خریداری می کنند و سپس با مبلغی که برر روی آن ها می کشند، سود خود را بالا می برند و آن را جهت فروش به بازار عرضه می نمایند.
با این اوصاف در حالت کلی می توان گفت خریداران این دسته از محصولات همان تولیدی ها می باشند که پارچه را در حجم های بالا خریداری می نمایند و از آن ها در جهت تولید منسوجات مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده می کنند.
فروش به صورت عمده در کارخانه های تولید پارچه اسپان باند
کارخانه های تولید پارچه اسپان باند معمولا تولیداتشان را به صورت عمده عرضه می کنند.
زیرا این روش از توزیع تولیدات موجب می گردد تا کارخانه دار و تولید کننده، فروش خوبی داشته باشد و سود خوبی را به دست بیاورد.
همین سبب می گردد تا در صدد بر آید که میزان تولیدات خود را بالاتر ببرد.
هرچه میزان تقاضا بالاتر باشد، تولید کننده می تواند بر اساس آن میزان تولیداتش را بالاتر ببرد و به دنبال آن نیز میزان عرضه هم بالا می رود.
فروشی که به صورت عمده صورت بگیرد هم برای فروشنده سود بهتری دارد هم برای خریداری که به آن پارچه نیاز دارد.
پارچه اسپان باند عمده از سمت کارخانه ها هزینه ی کمتری برای فرد در پی دارد و وی می تواند با خرید به این شیوه، سود بالاتری به دست بیاورد زیرا در این صورت است که امکان دارد فروشنده تمایل داشته باشد تخفیف بیشتری برای مشتری در نظر بگیرد و یا این که چون خریدار فقط یکبار در حالت کلی هزینه ی رفت و آمد و حمل و نقل را می پردازد، می تواند از این طریق سود بیشتری به دست آورد زیرا در هزینه های وی صرفه جویی شده است.
شما نیز باید با توجه به میزان پارچه ای که جهت تولید محصولاتتان نیاز دارید، سفارشاتتان را ثبت نمایید و بر همین اساس می توان گفت خریدهایتان را به شکل عمده انجام بدهید تا درگیر کمبود پارچه در میان انجام سفارشاتتان نشوید.

خرید پارچه اسپان باند

خرید آنلاین پارچه های اسپان باند

یکی از روش هایی که جهت خرید پارچه اسپان باند نام بردیم، خرید به صورت آنلاین و اینترنتی می باشد.
در این روش شما با مراجعه به وبسایت های کارخانه ها و یا نمایندگی های آن ها نسبت به خرید آن ها اقدام می نمایید.
خرید آنلاین از جمله روش هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی هستند که خریدهایشان را با این شیوه انجام می دهند.
در این روش شما می توانید به راحتی هم با محصولات و مشخصات و ویژگی هایی که دارند آشنا شوید و هم قیمت آن ها را کاملا به روز و معتبر به دست بیاورید.
پس از آن نیز این امکان برای شما وجود دارد که نسبت به خرید محصولات اقدامات لازمه را به عمل بیاورید.
در این روش شما می توانید همزمان و بدون خرج کردن کمترین هزینه ای نسبت به قیمت گیری از کارخانه های گوناگون اقدام نمایید و سپس به راحتی با مقایسه ی قیمت ها به همراه میزان کیفیتی که اجناسشان دارد، نسبت به این مورد تصمیم گیری کنید که از کدام کارخانه و یا نمایندگی خریدهایتان را انجام بدهید.
خرید آنلاین پارچه های اسپان باند در مقایسه با سایر انواع خرید از شرایط بهتری برخوردار است و طرفداران بیشتری دارد مخصوصا در شرایط کنونی که ترجیح تمامی افراد بر این است که فاصله ی اجتماعی را رعایت کنند و تا جایی که امکان دارد از ارتباط مستقیم و حضوری فاصله بگیرند تا مشکلی برای هیچ فردی به وجود نیاید.
از جمله مزایای این روش می توان عدم محدودیت فرد در زمان و مکان سفارش اشاره کرد که می تواند بدون توجه به این که در چه مکانی قرار دارد و تنها با دسترسی به اینترنت نسبت به خرید اقدام کند.
همچنین می تواند بدون توجه به زمان سفارش یعنی این که زمانی که غیر از زمان های اداری، خریدهایش را ثبت نماید و به این ترتیب، تمامی سفارشاتش را به راحتی درخواست بدهد.

بازار فروش پارچه اسپان باند اصفهان با قیمت باورنکردنی

پخش عمده پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند اصفهان از رونق خوبی برخوردار است زیرا موارد مصرف آن زیاد می باشد. این مرکز جزء بهترین بازار فروش پارچه اسپان باند است که این محصول را با قیمت باورنکردنی عرضه می‌ کند.

تولید پارچه اسپان باند در اصفهان

پارچه اسپان باند چیست؟
موارد استفاده از پارچه اسپان باند کدام است؟
پارچه اسپان باند اصفهان چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد؟
اغلب پارچه های اسپان باند اصفهان در چه عرضهایی تولید می شود؟
دلیل گسترش پارچه های اسپان باند چیست؟
پارچه اسپان باند از پارچه های نبافته و بدون تار و پود است که در کارخانه ها توسط دستگاه های خاص از مواد مصنوعی تولید می شود.
روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی لزوم استفاده از برخی از محصولات بیشتر احساس می شود.
پارچه های اسپان باند نیز از این گروه هستند که با زیاد شدن جمعیت و میل به پیشرفت تولید شده‌ اند.
در روند تولید پارچه اسپان باند از مواد طبیعی استفاده نمی ‌شود و تماماً توسط پلیمرهای مخصوص تولید می شوند.
کارخانجات نساجی زیادی در اصفهان وجود دارند که انواع مختلف پارچه را تولید می کنند، پارچه اسپان باند تولید شده در این کارخانجات از کیفیت بی نظیری برخوردار است و تنوع زیادی دارد.
کارخانه پارچه اسپان باند این پارچه را از مواد پلیمری مانند پلی پروپلین تولید می کنند.
که این مواد توسط دیگهای مخصوص ذوب می شود و از طریق مجموعه سوزنهای سرنگ‌ شکل توسط فشار هوا که از طریق اکسترودر به آنها وارد می شود خروج می کند.
پس از خروج از این سوزنها به صورت الیاف بسیار باریک به شکل رشته ای در می آید.
رشته های ایجاد شده را فیلامنت می نامند که پس از خنک شدن آنها را بر روی نقاله های خط تولید می کشند تا لایه های اسپان به وجود بیاید.
معمولاً پارچه های تولید شده در کارخانجات از گرماژهای مختلف با عرضهای متنوع برخوردار است که مورد استفاده در همه صنایع قرار می گیرد.
به طور کلی پارچه اسپان باند نبافته که با نام پارچه لایه سوزنی نیز شهرت دارد از ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار می باشد از جمله:

 • زیر دست نرم و لطیف است.
 • کشسانی فوق‌ العاده ‌ای دارد.
 • کاملاً آنتی باکتریال می‌ باشد.
 • در برابر اشعه یو وی خورشید مقاوم است.
 • در دو دسته آب دوست و آب گریز تولید می شود.
 • قابلیت چاپ انواع طرح ها و نقشها را دارند.
 • تنوع رنگ بالای آن موجب محبوبیت بیشتر شده است.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

به دلیل وجود تمامی این ویژگی ها که نام برده شد و بسیاری از مشخصات دیگر آن این محصول پرکاربرد می باشد.
صنایع مختلفی وجود دارد که از این پارچه ها به مقدار زیاد استفاده می کند، که برخی از موارد کاربرد آن عبارتند از:

 1. صنعت پزشکی: در این صنعت برای تولید ماسک، گان، لباس بیمار و بسیاری از چیزهای دیگر استفاده می شود.
 2. صنعت بسته بندی: در این صنعت برای تولید انواع کاورهای مختلف برای بسته بندی مواد غذایی، پوشاک، کفش و غیره استفاده می شود و همچنین در بسته بندی مواد خوراکی مانند چای، برنج و غیره استفاده می شود.
 3. صنعت فیلتراسیون: برای تولید انواع فیلترهای مختلف چای کیسه ای فیلتر جاروبرقی، فیلتر آب و غیره کاربرد دارد.
 4. صنایع نظامی: در این صنعت نیز برای دوخت کاور و روکش برای اسلحه ها و تجهیزات نظامی استفاده می شود.
 5. صنایع متفرقه: در صنایع مختلف زیادی از جمله صنعت کشاورزی، دامداری ماکت سازی، عایق بندی و بسیاری از صنایع دیگر استفاده می شود.

چرا پارچه اسپان باند اصفهان بخرم؟

پارچه های اسپان باند به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در سطح جامعه دارند کارخانجات زیادی مشغول به تولید این محصول می باشد.
اگر جزء افرادی هستید که می خواهید پارچه اسپان باند بخرید شاید از خود پرسیده باشید که چرا اسپان باند اصفهان بخرم؟
برای خرید انواع پارچه اسپان باند باید برخی از نکات و ویژگیهای این پارچه ها را با دقت بیشتری بررسی کرد تا محصول با کیفیت بالا تهیه شود.
در پاسخ به این افراد باید گفت که پارچه اسپان باند اصفهان دارای مشخصات و ویژگی های خوبی است که موجب شده تا تقاضا برای خرید این پارچه بیشتر شود از جمله:

 • کیفیت بالا: این پارچه ها در تمامی قسمتهای آن دارای سطح یک دست می باشند به همین جهت امکان تولید البسه با این پارچه وجود دارد.
 • تنوع رنگ: طرح های رنگی بالایی که در تولیدات اصفهان وجود دارد موجب شده تا همه سلیقه‌ ها را در بر گرفته و در بازار طرفداران زیادی پیدا کند.
 • قابلیت چاپ: امکان چاپ با کیفیت بالا یکی دیگر از دلایل تهیه این پارچه می باشد.
 • قیمت مناسب: با توجه به کیفیت و ویژگیهای منحصر به فردی که دارد نسبت به دیگر منسوجات قیمت مناسبی دارد.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

۳ نکته مهم در انتخاب مرکز فروش پارچه های یکبار مصرف

مراکز زیادی وجود دارند که مشغول فروش پارچه اسپان باند اصفهان می باشد.
اما در انتخاب مرکز فروش پارچه های یکبار مصرف یا اسپان باند باید به نکات مهمی دقت کرد تا بهترین خرید انجام شود.
سه نکته مهم در انتخاب مرکز فروش پارچه های یکبار مصرف یا اسپان باند رعایت این نکات موجب خرید مطمئن و به صرفه است عبارتند از:

 • مرکز فروش را انتخاب کنیم که به صورت مستقیم از کارخانجات تولیدی محصولات خود را تهیه می کند زیرا خرید بدون واسطه و عرضه این محصول موجب می‌ شود تا محصولی با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.
 • مرکز فروشی را انتخاب کنیم که امکان فروش حضوری و غیر حضوری و همچنین امکان ارسال کالا در اسرع وقت را داشته باشد تا به راحتی بتوان از هر کجای کشور خریدی مناسب انجام داد.
 • مشاوران آگاه و مجرب در مراکز خرید حضور داشته باشند تا بتوان به راحتی بتوان از راهنمایی‌ های آنها در مورد انتخاب نوع پارچه از لحاظ ضخامت و گرماژ و همچنین الیاف تشکیل دهنده و رنگ بندی آن استفاده کرد.

پارچه اسپان باند بیمارستانی و بازار فروش آن

انواع مختلفی از پارچه اسپان باند در کارخانجات تولید می شود که یکی از نمونه‌ های پر مصرف آن پارچه اسپان باند بیمارستانی می باشد.
از آنجا که محیط بیمارستانها آلوده به میکروب و باکتریهای مختلف است رعایت بهداشت فردی و حفظ مسائل بهداشتی در این محیطها اهمیت زیادی دارد.
استفاده از پارچه های اسپان باند بیمارستانی از دو جنبه اقتصادی و بهداشتی برای بیمارستانها کاربرد دارد.
بدین جهت در مراکز درمانی و بیمارستانها شاهد مصرف این پارچه ها در تناژهای بالا می باشید.
با مصرف این پارچه های یکبار مصرف موجب جلوگیری از اصراف آب، مواد شوینده، برق، گاز و غیره می شود در نتیجه از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه می باشد.
به طور کلی بازار فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی بسیار پر رونق است زیرا موارد استفاده این پارچه بسیار زیاد می باشد.
برخی از موارد استفاده از پارچه های اسپان باند در محیط‌های بیمارستانی و درمانی عبارتند از:

 • برای تولید ماسک جراحی و همچنین ماسک مخصوص پرسنل و بیماران
 • برای تولید انواع لباسهای ایزوله یکبار مصرف
 • تولید کاور کفش مخصوص بخشهای مراقبتهای ویژه و همچنین بخشهای عفونی و کرونایی
 • برای تولید روانداز و زیراندازهای بهداشتی مخصوص بیماران بستری
 • لباس فرم بیماران برای ورود به اتاق عمل و یا بستری
 • تولید انواع روتختی و روبالشی

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

استعلام لیست قیمت پارچه اسپان باند در بازار اصفهان

اصفهان جز قطب های بزرگ صنعت نساجی محسوب می‌ شود که کارخانجات زیادی در آن فعالیت می‌ کنند.
پارچه تولید شده در کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان با کیفیت ویژه ای تولید می‌ شود و در بازار طرفداران زیادی دارد.
اگر به دنبال تهیه پارچه اسپان باند در بازار اصفهان هستید لازم است تا لیست قیمتی این پارچه را از مراکز فروش پارچه اسپان باند اصفهان استعلام بگیرید تا خرید خوبی داشته باشید.
باید گفت که تهیه لیست قیمت پارچه اسپان باند به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 1. گرماژ و ضخامت پارچه: فاکتور ضخامت پارچه از از عوامل مهم در کیفیت این محصولات محسوب می شود.
 2. عرض پارچه: پارچه اسپان باند در عرض های مختلف تولید می‌شود و انتخاب عرض مناسب برای کاربردهای گوناگون موجب صرفه جویی و جلوگیری از اسراف بی‌رویه می شود.
 3. مشخصات پارچه: پارچه اسپان باند به دو صورت آب گریز و آب دوست تولید می شود که برای تولید هر کدام روند خاصی طی می شود در نتیجه خواص و ویژگیهای آن با یکدیگر تفاوت دارد.
 4. رنگ بندی پارچه: پارچه های اسپان باند در تنوع رنگی زیادی تولید می‌شود که عرضه این محصول در رنگ بندی کامل می تواند موجب تغییرات قیمتی آن شود.
 5. کیفیت مواد اولیه: کیفیت مواد اولیه که در تولید پارچه اسپان باند استفاده می‌ شود از اهمیت زیادی برخوردار است.
 6. مدل دستگاه های تولیدی: هر چه دستگاه‌ ها به روزتر و پیشرفته تر باشد در نتیجه محصولاتی با کیفیت بهتر تولید می شود.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

برترین مرکز فروش پارچه اسپان باند اصفهان

پارچه اسپان باند اصفهان جزء کالاهای مرغوب محسوب می شود و همه اشخاص که به این محصولات نیاز دارند ترجیح می دهند از این نوع تهیه کنند.
کارخانجات نساجی اسپان باند برای عرضه محصولات خود به سراسر کشور اقدام به ایجاد نمایندگیهای فروش و یا مراکز پخش می‌ کنند که تا این محصول به راحتی در دسترس همه مصرف‌ کنندگان آن قرار بگیرد.
این مرکز یکی از برترین مرکز فروش پارچه اسپان باند اصفهان است که این محصولات را در تنوع بالا ارائه می دهد.
اگر به دنبال تهیه پارچه اسپان باند اصفهان هستید همین حالا با ثبت سفارش خود در این مرکز فروش می‌توانید از مزایای ویژه آن برخوردار شوید.
برخی از مزایای که این مرکز فروش برای خریداران محصولات خود در نظر گرفته است عبارتند از:

 • عرضه پارچه های اسپان باند در ضخامت های مختلف برای کاربردهای گوناگون که مشتری می‌تواند تمامی نیازهای خود را از این مجموعه فراهم کند.
 • ارائه پارچه های اسپان باند در تنوع رنگی بالا موجب می شود تا همه سلایق بتوانند از این محصولات استفاده کنند.
 • پارچه اسپان باند در عرضهای مختلف تولید می شوند که این مرکز فروش تمامی آنها را ارائه می‌ دهد.
 • وجود مشاوران زبده و آگاه برای کمک به خریداران قبل از خرید نهایی برای انتخاب پارچه مناسب به صورت کاملاً رایگان یکی از بهترین ویژگیهای این مرکز فروش است.
 • ارسال پارچه های خریداری شده در سریع ترین زمان ممکن به اقصی نقاط کشور امکان پذیر است.
 • در این مرکز قیمت پارچه اسپان باند مطابق با درب کارخانه محاسبه می شود.

فروش پارچه اسپان باند اصفهان

ارسال پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی به سراسر کشور

پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی جزء محصولاتی است که در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
تهیه این پارچه ها در برخی از مناطق امکان پذیر نمی باشد و همچنین دسترسی به کارخانجات برای همه افراد که به این محصولات نیاز دارند میسر نیست.
توسط این مرکز فروش پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی به اقصی نقاط کشور در سریعترین زمان ممکن ارسال می شوند تا همه افراد و ارگانها بتوانند از این محصولات استفاده کنند.
در ارسال پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی سعی شده تا این محصولات با قیمت بسیار خوبی به دست مصرف کنندگان نهایی برسد.
به طور کلی این با فروش پارچه اسپان باند اصفهان سود قابل ملاحظه ای را برای خود به دست می‌آورد زیرا این محصولات بسیار با کیفیت هستند و بازار فروش بسیار خوبی دارد.
انواع پارچه اسپان باند پزشکی در طیف رنگی پرفروش مانند سفید، آبی، سبز و صورتی، با عرض و گرماژهای معین، امکان عرضه عمده به تمامی بازارهای کشور را داشته اند.
خریدارانی که نگران از بابت کیفیت و قیمت پارچه های اسپان باند بیمارستانی هستند، می توانند همین حالا در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید خود را ثبت کرده و خریدی مطمئن را تجربه کرده باشند.
پس همین حالا جهت سفارش خرید خود اقدام کرده تا در کمترین زمان ممکن آن را هر کجا که هستید، تحویل بگیرید.
بازرگانی پارچه پارادا مفتخر است که توانسته جزو اولین مراکز معتبر فروش انحصاری پارچه های اسپان باند تولید برترین کارخانجات کشور در تهران، اصفهان، ملایر، رشت و … بوده و مشتریانی از سراسر کشور و حتی ارگان های بیمارستانی داشته باشد.

کمترین لیست قیمت پارچه اسپان باند با خرید از درب کارخانه

قیمت پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند با خرید از درب کارخانه می تواند با قیمتی بسیار مناسب تر صورت بگیرد که در این نوع خرید، کیفیت پارچه ها دستخوش هیچ نوع تغییری نخواهد شد، خرید را می توانید به صورت آنلاین درخواست بدهید.

آشنایی بیشتر با چگونگی تولید پارچه های اسپان باند

پارچه های اسپان باند نیز از جمله پارچه هایی هستند که در حال حاضر فروش خوبی دارند و افراد زیادی به دنبال خرید این نوع از پارچه می باشند.
زیرا با استفاده از این پارچه، این امکان وجود دارد تا بتوانند محصولات متنوع بسیاری را مورد تولید قرار بدهند و طرفداران بی شماری برای اسپان باندها در بازار است.
تا مدتی قبل بیشتر از این پارچه در صنایع مختلف و به صورت متعادل استفاده می شد، اما اکنون با توجه به این که از این پارچه در صنایع پزشکی و بهداشتی نیز بهره برده می شود، بالاترین میزان مصرف این پارچه به این صنعت خاص اختصاص یافته است.
پارچه های اسپان باند را می بایست در زمره ی پارچه های بی بافت قرار داد که ماده ی اصلی که آن را تشکیل میدهد، پلی پروپلین نام دارد.
این پارچه همانند سایر پارچه ها از تار و پود تشکیل نشده است و به صورت تخت بافت و از الیاف پرس مورد تولید قرار می گیرد و این مورد همانند موکت و نمد می باشد که می توانید به نوع بافت آن ها دقت نمایید.
کارخانه های زیادی در زمینه ی تولید پارچه اسپان باند فعالیت دارند که امکان دارد هرکدام از آن ها در شهر خاصی باشد.
این کارخانه ها دارای دستگاه های مخصوصی به نام اکسترودر می باشند که مواد اولیه در واقع همان پلی پروپلین به آن وارد می شود.
بعد از این که این ماده در دستگاه ذوب شد، آن مواد وارد یک مجموعه از سوزن های سرنگ مانند می شود، در این هنگام فشاری از سمت دستگاه اکسترودر وارد می شود و مواد مذاب به صورت الیاف بسیار باریکی که شباهت زسادی به رشته های فیلامنت دارند، خارج می گردند.
در این میان این فیلامنت ها بعد از این که کاملا خنک شدند، بر روی نقاله های خط تولید، به صورت آیرودینامیک کش داده می شوند و لایه های اسپان در این زمان تشکیل می گردند.
این پارچه را در عرض و گرماژ گوناگون همانند پارچه ها با طاقه های معمولی، همچنین رنگبندی متفاوتی تولید می نمایند و این امکان نیز وجود دارد که شما برای انجام سفارشاتتان به کالیته نیاز داشته باشید و درخواست خودتان را به تولید کننده بدهید و آن را دریافت نمایید.

قیمت پارچه اسپان باند

چگونه اسپان باند خوب را تشخیص دهیم؟

مسلما برای این که این توانایی را داشته باشید تا بتوانید اسپان باند و یا به طور کلی پارچه های خوب را از جنس های ضعیف و متوسط آن تشخیص بدهید، می بایست با ویژگی ها و مشخصات کلی آن ها آشنایی داشته باشید.
زمانی که شما کاملا بر این مشخصات و ویژگی ها تسلط کافی داشته باشید، می توانید به راحتی نسبت به خرید آن ها از هر روشی اقدام کرده و دیگر دغدغه ای از بابت کیفیت محصولات نداشته باشیذ.
دانستن این که اسپان باند از چه گرماژی می بایست مورد تولید قرار بگیرد و دارای چه مقدار عرضی باشد از مواردی است که باید قبل از خرید به آن دقت بسیاری کرد.
زیرا امکان دارد ما قصد تولید محصولی را داشته باشیم که نیازمند گرماژ و عرض خاصی است و اگر به این مورد توجه نکنیم، درگیر مواردی خواهیم شد که در نهایت منجر به این می شود که پارچه ی خریداری شده به درد کار ما نمی خورد.
در کنار این که می بایست با ویژگی های این پارچه آشنایی داشته باشید باید این موضوع را هم مد نظرتان قرار بدهید که از کارخانه هایی خریدهایتان را ثبت کنید و سفارش بدهید که توانسته اند در این زمینه خودشان را به خوبی از نظر کیفیت به سایرین بشناسانند.
برای تولید هر نوع محصولی از یک سری ویژگی های اسپان باندها استفاده می شود، بنابراین اگر به صورت درست تشخیص بدهید که قصد تولید چه محصولی دارید و چه نوع ویژگی ها و مشخصاتی را برای آن ها در نظر دارید، خواهید توانست به درستی انتخاب کنید و دیگر درگیر کیفیت پایین پارچه ها نشوید.
اما در صورتی که این انتخاب هب شکل درستی صورت نگیرد هر چند که از نظر کیفیتی در درجه ی خوبی باشد، برای شمایی که پارچه به کارتان نیامده است به عنوان یک پارچه ی ضعیف و به درد نخور تلقی خواهد شد.

مصارف ویژه پارچه اسپان باند در عرض و گرماژ مختلف

همان طور که به این موضوع اشاره کردیم از پارچه های اسپان باند در جهت تولید موارد گوناگونی بهره برده می شود که به سبب آن در عرض و گرماژهای گوناگونی تولید می گردند.
چیزی که لازم به ذکر است این می باشد که برای ورود به حیطه ی کاری تولیدات از پارچه های اسپان باند می بایست دارای دستگاه های مخصوص دوخت و برش و چاپ باشید تا بتوانید به راحتی تمامی امورات مربوط به اسپان باندها را انجام دهید.
از این نوع پارچه در صنایع گوناگونی استفاده می شود و موارد تولیدی از آن بسیار زیاد است که می توانیم به موارد ذیل اشاره نماییم:

 • مصارف و صنایع پزشکی و بهداشتی: در تولید انواع دستمال های بهداشتی، زیرانداز و رواندازهای بیماران در مراکز درمانی، تولید انواع کلاه های یکبار مصرف و ماسک، لباس های مخصوص اتاق عمل و جراحی، روکش های مخصوص کفش ها و تجهیزات آن ها، رویه های بهداشتی که از آن ها جهت تولید پدهای بهداشتی بانوان و پوشک بچه استفاده می شود و بسیاری موارد دیگر که در صنایع پزشکی و بهداشتی به کار برده می شوند.
 • صنایع مخصوص کشاورزی: در انواع پوشش های گلخانه ای، جلوگیری کردن از سرمازدگی زمین های زراعی، پرورش مواردی همچون قارچ و دامداری و مرغداری های خاص، بسته بندی انواع محصولات کشاورزی.
 • صنعت راه و ساختمان: تولید روکش های ساختمان های نیمه ساخته، انواع دکوراسیون مراکز، دیوارهای کاذب، انواع قالب بندی ها
 • صنایع مربوط به اتومبیل سازی: تولید تمامی تزیینات داخلی خودروها، کاور و چادرها، صداگیری اتومبیل
 • صنعت بسته بندی و کاور کردن: در بسته بندی تمامی محصولات کشاورزی و مواد غذایی، کیف و کفش، تولید ساک های تبلیغاتی، روکش های مبل و کاور کت و شلوار و بسیاری موارد دیگر
 • صافی های مخصوص صنعتی: تولید انواع فیلترهای صنعتی، قابل استفاده در صنایع شیر و دامداری،فیلتر مایعات در صنایعی مانند نوشابه سازی
 • حفظ محیط زیست: جهت رفع آلودگی های نفتی در دریاها، تولید زیرانداز قفس پرنده ها و کلیه حیوانات خانگی
 • موارد متفرقه: صنایع نطامی، تولید انواع لحاف و تشک، کیسه های مخصوص جارو برقی، تولید کیف و کفش، ست های رومیزی، آستر لباس و انواع دستمالی های صنعتی و خانگی و غیره

موارد بالا به صورت کلی بیان شده اند که در هر دسته می توان گفت موارد بسیار زیادی در حال تولید می باشند و کار مردمی که به آن ها نیاز دارند را راه می اندازد.
اگر به موارد ذیل هر گزینه دقت کنید متوجه خواهید شد که از این پارچه در چه مواردی بهره برده می شود و مصارف آن چقدر زیاد است.

قیمت پارچه اسپان باند

رنگبندی پرفروش پارچه های اسپان باند برای بیمارستان ها

یکی از مواردی که جهت استفاده از پارچه های اسپان باند نام بردیم که در حال حاضر فروش زیادی هم دارد، در مصارف پزشکی و بهداشتی می باشد.
همان طور که متوجه شدید این پارچه ها در رنگبندی های متنوعی تولید می شوند و تولیدی ها از هر رنگی برای تولید محصولی خاص بهره می برند.
بیمارستان ها و مراکز درمانی معمولا برای تولید موارد مورد نیاز در این مراکز، همچون لباس های یکبار مصرف، گان و شان، انواع ماسک و روکش های کفش و تجهیزات، رو انداز و زیر انداز بیماران و لباس های اتاق عمل و جراحی از این پارچه در رنگ های مختلفی استفاده می نمایند.
از پرفروش ترین رنگ های این حوزه می توان به رنگ سفید، صورتی، آبی نفتی، آبی و سبز اشاره کرد.
در بخش های گوناگون یک مرکز درمانی و یا بیمارستان نیز از رنگ های خاصی مانند رنگ هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم استفاده می کنند و به عنوان مثال از رنگ آبی در بخش های مرتبط با امورات مردان، از رنگ صورتی در بخش هایی بهره برده می شود که مرتبط با زنان می باشد.
از رنگ ابی نفتی معمولا در مراکزی که مربوط به عکسبرداری ها هستند بهره برده می شود.
همچنین از رنگ سبز در بخش های جراحی و اتاق های عمل استفاده می نمایند و همان گونه متوجه شدید از هر رنگی محصول خاصی تولید می کنند.
در حالت کلی این چند رنگ جهت مراکز درمانی جزو پرفروش ها هستند و این امکان نیز برای سفارش دهنده وجود دارد که اگر تمایل به خرید رنگ دیگری در این حوزه دارد به صورت مستقیم به تولید کننده سفارش بدهد و محصولش را دریافت نماید.
قیمت پارچه اسپان باند نیز در این موارد متفاوت می باشد، به این صورت که هر رنگ و گرماژ و عرضی قیمت خاصی دارد.

استعلام آخرین قیمت پارچه های اسپان باند در بازار ایران

برای این که بتوانید آخرین قیمت پارچه اسپان باند را از مراکز تولید آن استعلام نمایید، لازم است تا با مراکز تولیدی آن آشنایی داشته باشید و بدانید که هر مرکزی در کدام شهر قرار گرفته است و تولید چه نوع اسپان باندهایی را بر عهده دارد.
در این حالت می توانید به راحتی برای استعلام محصول مورد نظرتان به مرکز درست آن مراجعه کنید و درخواست خودتان را عنوان نمایید.
شایان ذکر است که با توجه به نوسانات موجود در قیمت تمامی محصولات موجود در کشور، لازمه ی یک خرید درست این است که صد در صد آخرین قیمت بر اساس نوسانات روز استعلام شود تا در هنگام پرداخت به مشکلی نخورید.
برای این استعلام راه های زیادی وجود دارد که از مهم ترین آن ها استعلام از طریق سایت های اینترنتی و به صورت آنلاین می باشد.
این روش کاملا به روز می باشد و در آن فرد می تواند با خیالی راحت نسبت به قیمت دقیق تمامی اقدامات لازم را انجام بدهد.
در روش آنلاین شما ابتدا مراکز مورد نظرتان را که قصد خرید و استعلام از آن ها را دارید، شناسایی می کنید و سپس درخواست های خودتان را مبنی بر دریافت لیست قیمت به کارشناسان فروش آن ها ارائه می دهید.
در این حالت آن مراکز هم آخرین لیست قیمت را برای شما به همان شکل اینترنتی ارسال می کنند و این امورات بسیار راحت و در زمان کم و بدون هیچ هزینه ی اضافی شکل می گیرد.
از مزایای این روش این است که شما این توانایی را دارا هستید که درخواست لیست قیمت را به صورت همزمان به چند کارخانه و تولید کننده بدهید و در نهایت میان آن ها یک مورد را برگزینید و نسبت به ثبت سفارشات خودتان اقداماتی که لازم می باشد را انجام دهید.

قیمت پارچه اسپان باند

فروش عمده پارچه اسپان باند از درب کارخانه

شایان ذکر است که خرید به صورت مستقیم از درب کارخانه می تواند برای مشتری و خریدار سود خوبی داشته باشد زیرا هرچه خرید بدون دلال و واسطه صورت بگیرذ، قیمت نهایی آن منصفانه تر خواهد بود و ارزان تر می باشد.
افرادی که قصد خرید پارچه اسپان باند را دارند، می توانند آن را به صورت عمده از درب کارخانه تهیه کنند که بهترین روش این می باشد زیرا در صورتی که کار تولید با این پارچه زیاد باشد مسلما از هیچ نظر به صرفه نیست که خرید به صورت خرد و جزئی صورت بگیرد.
زمانی که خریدهایتان را به صورت مستقیم از درب کارخانه با روش های گوناگون همچون اینترنتی و به صورت آنلاین انجام می دهید، واسطه و دلال را حذف نموده اید که برای ایجاد ثبات در قیمت ها هرچه واسطه ای در کار نباشد، نوساناتی که در بازار و قیمت ها مشاهده می کنید کمتر خواهد بود.
قیمت پارچه اسپان باند که به صورت عمده از درب کارخانه خریداری شده باشد در مقایسه با قیمت موجود در بازار بسیار پایین تر است و در این حالت حتی فروشنده این امکان را دارد که در صورت تمایل به شما تخفیف بیشتری هم بدهد و یا مزایای خاصی برایتان در نظر بگیرد.
اگر می خواهید بدون دغدغه از قیمت و کیفیت خرید پارچه اسپان باند، این پارچه را به صورت عمده خریداری کنید، می توانید روی این مجموعه حساب ویژه ای را باز کرده باشید.

قیمت به روز پارچه اسپان باند کارخانه حریر بافت امیر

قیمت پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند تولیدی کارخانه حریر بافت امیر به عنوان یکی از باکیفیت ترین پارچه های یکبار مصرف در ایران، همان قیمت به روز و کاملا رقابتی در مجموعه بزرگ پارادا پارچه می باشد.
امروزه که شاهد افزایش میزان تقاضا پیرامون انواع پارچه بیمارستانی در سراسر دنیا و به خصوص کشورمان بوده ایم، نمی توان از نقش چشم گیر پارچه های اسپان باند یکبار مصرف در این بازار داغ و پرهیجان، چشم پوشی کرد.
در ایران و خصوصا در یکسال گذشته، آمارهای حاکی از آن است که شهرهایی چون تهران، مازندران، خوزستان، خراسان رضوی، البرز، اصفهان و غیره، از جمله پرتقاضاترین شهرها در زمینه خرید پارچه اسپان باند بوده اند.
اما در هر یک از این شهرها، همچنان دغدغه کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی به چشم می خورد.
چرا که متأسفانه بازار تبلیغاتی سوء و ناسالم توسط عده ای منفعت طلب، در این شرایط بحرانی جامعه از نظر وضع بهداشتی و درمانی و به خصوص اوضاع اقتصادی، سبب شده تا همچنان خرید عمده پارچه اسپان باند، با نگرانی هایی پیرامون کیفیت و قیمت همراه باشد.
عدم دسترسی مشتریان به قیمت به روز پارچه اسپان باند، عدم اطمینان مشتریان به هر عرضه کننده ای در بازار و حضور واسطه ها و دلالان پارچه، همه و همه دست به دست هم داده تا اوضاع خرید و فروش پارچه های اسپان باند، چندان چنگی به دل نزند.
این روزها که بیشتر از پیش به انواع پارچه اسپان باند نیاز اساسی احساس می گردد، بی شک وجود نمایندگی ها و مراجع رسمی فروش پارچه اسپان باند یکبار مصرف، سبب می گردد تا حباب های کاذب موجود در بازار پارچه، از میان رفته و تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی، دغدغه کیفیت و قیمت نیاز پارچه ای خود را نداشته باشند.
آیا معتبرترین نمایندگی فروش پارچه اسپان باند در شهر خود را می شناسید؟
شما برای خرید عمده پارچه یکبار مصرف مورد نیاز خود، چه مسافتی را طی کرده و متحمل چه مقدار هزینه یا زمان از دست رفته می شوید؟
آیا تاکنون خرید اینترنتی پارچه اسپان باند در اوضاع کنونی را امتحان کرده و می دانید که در چه صورتی می تواند خریدی کاملا اقتصادی و مطمئن برای شما تلقی گردد؟
بازرگانی پارچه پارادا متشکل از مشاورینی باتجربه در زمینه خرید و فروش پارچه های بیمارستانی و خصوصا پارچه های اسپان باند، کمک شایانی به مشتریان خود کرده تا خریدی بی چون و چرا را تجربه کرده باشند.
اگر شما هم خواهان خرید بهترین قیمت پارچه اسپان باند آن هم با بهترین کیفیت تولیدی هستید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

قیمت پارچه اسپان باند

همه آنچه از پارچه اسپان باند نمی دانید

اگر شما هم یک تولید کننده انواع منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی هستید و یا در صنعتی مشغول بوده که نیازمند به پارچه یکبار مصرف یا اسپان باند می باشید، شاید خیلی دلتان بخواهد تا با انواع پارچه اسپان باند آشنا شوید.
باید گفت که پارچه اسپان باند، نوعی پارچه متشکل از الیاف پرس است که هیچگونه تار و پودی ندارد، دقیقا برعکس پارچه های دیگر تولیدی در صنعت نساجی که همگی دارای تار و پود بوده اند.
این موضوع سبب شده تا پارچه اسپان باند در دسته منسوجات پرمصرف بی بافت قرار بگیرد و هم اکنون با نام های ذیل در بازار، مشهور باشد:

 • پارچه یکبار مصرف
 • پارچه لایه سوزنی
 • پارچه بی بافت
 • پارچه نبافته

امروزه با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته در کارخانجات نساجی پارچه، انواع پارچه اسپان باند را با استفاده از الیافی به نام پلی پروپیلن، تکمیل کرده و پس از رنگرزی، به صورت رولی روانه بازارهای فروش می نمایند.
شایان ذکر است که پارچه های یکبار مصرف نبافته، در عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر، بیشترین نرخ تولید را داشته و غالبا از گرماژهای ۸ گرم تا حتی ۴۰۰ گرم در بازار نیز خرید و فروش می گردند.
این پارچه ها با مشخصه های منحصربفردی تولید می گردند که رابطه مستقیمی با نوع کاربرد آن داشته است. یعنی اینکه با توجه به کاربرد پارچه اسپان باند، این پارچه می تواند از خصوصیات ذیل بهره مند باشد یا نباشد:

 1. آب دوست بودن یا آب گریز بودن
 2. آنتی باکتریال بودن
 3. آنتی یو وی بودن
 4. قابلیت چاپ با استفاده از دستگاه چاپ پارچه اسپان باند

از دیگر مشخصات و خصوصیات پارچه های بی بافت اسپان باند، می توان به نرمی و انعطاف پذیری، سبکی وزن، ثبات در رنگ و در برخی از مواقع قابلیت شست و شو نیز اشاره داشت.
همچنین کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند، این پارچه را در متنوع ترین طیف رنگی تولید کرده اند که شاید یکی از مهم ترین مشخصه های پارچه های اسپان باند به شمار آمده تا قابلیت استفاده آن در صنایع گوناگون را بالاتر برده باشد.
از جمله پرتقاضاترین طیف رنگی پارچه های یکبار مصرف، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • آبی
 • سبز
 • صورتی
 • سفید

در حال حاضر شاهد تولید انواع پارچه اسپان باند با ضخامت های گوناگونی هم هستیم که خصوصا در تولیدات پزشکی، بهداشتی و بیمارستانی، حائز اهمیت بوده اند.
شایان ذکر است که امروزه غالبا تولید پارچه های اسپان باند، جهت کاربرد در تولیدات ذیل می باشد:

 1. پارچه ماسک
 2. پارچه ملحفه
 3. پارچه گان لمینت شده
 4. پارچه شان بیمارستانی
 5. پارچه لباس بیمار

اگر چه در کشور ما کارخانجات معتبری در زمینه تولید انواع پارچه اسپان باند وجود دارند، اما کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر، یکی از برترین و معتبرترین هاست که محصولات ویژه با کیفیت عالی را تولید و به بازار عرضه می کند.
بی شک شناخت نمایندگی ها و مراجع رسمی فروش که با کارخانه حریر بافت امیر ارتباط نزدیک دارند، می تواند خیال خریداران پارچه اسپان باند برای یک خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت را، راحت نموده باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر

همانطور که متوجه شدید، در کشور ما ایران، پارچه های اسپان باند هم در تناژ بالایی تولید شده و هم از مصارف بسیار متنوع جدای از مصارف پزشکی و بهداشتی برخوردار می باشد.
قطع به یقین شناخت مارک ها یا برندهای معتبر کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند، این نوید را به مشتریان می دهد که با شناخت و آگاهی بیشتر قبل از خرید، می توانند خرید خوب و مطمئنی را تجربه کرده باشند.
یکی از کارخانجاتی که توانسته آوازه خوبی در بازار خرید و فروش پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف بدست بیاورد، کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر است.
در فرآیند تولید پارچه های اسپان باند در کارخانه حریر بافت امیر، مواد اولیه که شامل الیافی به نام پلی پروپیلن بوده، وارد دستگاهی به نام اکسترودر شده و پس از طی مراحلی آیرودینامیک، پارچه هایی به نام اسپان باند تولید می گردند.
از جمله مهم ترین منسوجات بی بافتی که در کارخانه حریر بافت امیر واقع در شهرک ایوانکی سمنان تولید می گردد، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • پارچه اسپان باند تک لایه: s
 • پارچه اسپان باند دو لایه: ss
 • پارچه اسپان باند سه لایه: sss
 • پارچه اسپان باند+ ملت بلون+ اسپان باند: SMS
 • ملت بلون
 • پارچه آنتی باکتریال
 • پارچه آب دوست
 • پارچه آب گریز

شایان ذکر است که پارچه های اسپان باند تولید شده در کارخانه حریر بافت امیر، غالبا وزن یا گرماژ ۸ الی ۱۵۰ گرم داشته و با عرض های ۱۰۰ تا ۱۶۰ سانتی متر تولید و سپس روانه بازارهای فروش می گردند.
رنگبندی پارچه اسپان باند تولیدی این کارخانه، بسیار متنوع و گسترده بوده و طول هر رول آن به چیزی حدود ۵ هزار متر نیز می رسد.
پارچه های یکبار مصرف حریر بافت امیر، از لطافت خاصی برخوردار بوده و قابلیت تولید به صورت ساده یا چاپ دار را هم دارند.
تمامی این ویژگی ها سبب شده تا بازار هدف مختلفی را از انواع پارچه های بی بافت کارخانه حریر بافت امیر شاهد باشیم.
از جمله مهم ترین بازار هدف این کارخانه، می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 1. صنعت پزشکی و بهداشتی
 2. صنعت کشاورزی و بسته بندی انواع کود، محصولات و انواع مرکبات، پوشش گلخانه ای، آبیاری و غیره
 3. صنعت ساختمان
 4. محیط زیست، رفع آلودگی نفتی دریاها، محافظت فیزیکی، حیوانات خانگی، زیر انداز قفس کبوتران و …
 5. خودروسازی
 6. بسته بندی و کاور
 7. صافی های صنعتی
 8. و سایر موارد متفرقه مانند قاب سازی عکس، تولید انواع تشک و لحاف، تابلو فرش، جاجیم لمینت شده برای کیف و کفش، صنایع نظامی و غیره

اما از حق نگذریم، امروزه بیشترین درصد استفاده از پارچه های اسپان باند، سهم صنایع پزشکی و بهداشتی بوده است.
آیا از مصارف ویژه پارچه های یکبار مصرف برای بیمارستان های خصوصی و دولتی، چیزی می دانید؟
آیا می دانید که با توجه به شیوع ویروس کرونا؛ پارچه اسپان باند برای ماسک، یکی از پرمخاطب ترین پارچه های موجود در بازار به شمار می آید؟
چگونه می توان در شرایطی که دلالان بازار پارچه اسپان باند زیاد بوده، بهترین پارچه اسپان باند را با بهترین و ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کرد؟
پیشنهاد می کنیم هنوز هم با ما همراه باشید.

قیمت پارچه اسپان باند

مصارف ویژه پارچه یکبار مصرف برای بیمارستان ها

پارچه اسپان باند پارچه ای بی بافت است که توسط کارخانجات تولیدی، به صورت استریل، آنتی باکتریال و آب دوست یا آب گریز تولید می گردد.
یکی از مصرفی ترین پارچه ها در تولیدات بیمارستانی، خصوصا در شرایط امروزی به خاطر بیماری کووید ۱۹ و به سبب مسائل بهداشتی، پارچه اسپان باند است.
گفتنی است که پارچه اسپان باند برای مصارف پزشکی و بیمارستانی، با عرض و گرماژهای خاصی توسط تولیدی ها، بکار گرفته می گردد.
پارچه های اسپان باند با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر و گرماژهای ذبل، بیشترین استفاده را در مصارف بیمارستانی دارند:

 • ۲۵ گرم
 • ۳۰ گرم
 • ۳۸ گرم
 • ۴۰ گرم
 • ۵۰ گرم
 • ۶۰ گرم
 • ۷۰ گرم
 • ۸۰ گرم
 • ۹۰ گرم

تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی، از انواع پارچه های اسپان باند با مشخصاتی که در خطوط فوق ذکر شد، معمولا در تولید هر یک از منسوجات ذیل استفاده به عمل می آورند:

 • شان و گان بیمارستانی
 • لباس فرم بیماران شامل گان، شلوار و کلاه
 • لباس مخصوص جراحان
 • ماسک جراحی
 • کاور کفش مخصوص اتاق های جراحی
 • زیر انداز مخصوص بیمار
 • انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه
 • پرده های بیمارستانی و بسیاری از موارد دیگر

پارچه اسپان باند برای ماسک

همانطور که می دانید امروزه بیماری کرونا، لزوم استفاده از ماسک های بهداشتی و تنفسی را برای پرسنل بیمارستان ها و مردم عادی اجتماع؛ بیشتر و بیشتر کرده است.
پارچه اسپان باند برای ماسک، پرمخاطب ترین پارچه موجود در بازار است که امروزه مورد معامله و خرید و فروش توسط کارگاه های تولیدی ماسک قرار می گیرد.
این پارچه ها معمولا به صورت چند لایه تولید شده که می توانند جهت جلوگیری از انتشار عوامل عفونت زا، نقش فزاینده ای را ایفا کرده باشند.
پارچه های اسپان باند مخصوص ماسک، معمولا در عرض های برش خورده و آماده با گرماژهای ۳۰ الی ۴۰ گرمی موجود هستند و اغلب در طیف رنگی آبی، سفید، سبز و صورتی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پارچه اسپان باند

از کجا بهترین پارچه اسپان باند را تهیه کنیم؟

حتما می دانید که با توجه به بالاتر رفتن میزان تقاضا پیرامون پارچه های اسپان باند، ممکن است شاهد عرضه این پارچه با درجه های کیفی گوناگونی در بازار باشیم.
در واقع عرضه بی کیفیت ترین نوع پارچه های اسپان باند، نه تننها جلوی هیچ یک از عوامل میکروب زا و عفونت زا را نگرفته، بلکه می تواند نتیجه عکس هم داشته باشد.
پس تولیدی های منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی از قبیل ماسک و لباس بیماران، بایستی نهایت دقت را در انتخاب یک مرکز فروش معتبر در زمینه خرید پارچه اسپان باند مورد نیاز خود داشته باشند.
بهترین پارچه یکبار مصرف، آن پارچه ای است که با مواد اولیه کاملا مرغوب و درجه یک و در کارخانه های مجهز به ماشین آلات پیشرفته و افراد یا کادری مجرب تولید شده باشد.
یک پارچه اسپان باند پزشکی خوب و مرغوب، کاملا استریل و آنتی باکتریال است، نرمی و انعطاف پذیری خوبی دارد، به هیچ وجه رنگ پس نمی دهد و در کنار کیفیت عالی، قیمت مناسبی هم دارد.
اگر از ما می پرسید که چگونه بهترین پارچه اسپان باند را بخرم، پیشنهاد ما خرید از نمایندگی پارچه پاراداست که ارتباط مستقیم با معتبرترین کارخانجات تولیدی این پارچه داشته و خرید مستقیم از درب کارخانه را امکان پذیر نموده است.

عوامل موثر بر قیمت پارچه اسپان باند کدام اند؟

قیمت پارچه اسپان باند جدای از کیفیت این پارچه، از مهم ترین فاکتورهایی بوده که می تواند هر مشتری و هر تولید کننده ای را تحت تأثیر جهت خرید یا عدم خرید این پارچه، قرار داده باشد.
در شرایط کنونی که با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و دلار، تقریبا چیز ارزانی در بازار یافت نمی گردد، برخی از تولیدی های تازه تأسیس که می خواهند با اقتصادی ترین شیوه، تولیدات بیمارستانی خود را انجام دهند، با چالش بزرگی مواجه شده اند.
اگر چه در میان سایر پارچه های بیمارستانی، قیمت پارچه اسپان باند کمترین است، اما هنگامی که تقاضای خرید عمده این پارچه بالا رود، ممکن نیست خرید آن با همان قیمت قبلی به انجام برسد.
البته که در این میان هستند مشتریانی که کیفیت را فدای قیمت کرده و فقط به سمت بازارهای فروشی می روند که قیمت پارچه اسپان باند را ارزان ارائه می دهند، بدون توجه به کیفیت پارچه!
از مهم ترین عواملی که بر قیمت پارچه یکبار مصرف موثرند، می توان به گرماژ پارچه، عرض پارچه، رنگ پارچه و میزان حجم سفارشی اشاره کرد.
در مجموعه بازرگانی پارچه پارادا، دو اصل قیمت و کیفیت پارچه اسپان باند، متناسب با هم ارائه شده که می تواند خریدی متفاوت تر را برای خریداران رقم زده باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

مزایای سفارش پارچه های یکبار مصرف از بازرگانی پارادا

شما خریداران با خرید پارچه های یکبار مصرف از بازرگانی پارچه پارادا، از مزایای زیادی بهره مند خواهید شد.
امکان خرید عمده و سفارشی پارچه های اسپان باند بیمارستانی بصورت مستقیم از درب کارخانه، یکی از مهم ترین مزایایی است که با خرید از این مجموعه نصیب شما خریداران می گردد.
با این وجود، شما می توانید خریدی کاملا اقتصادی را انجام داده، بدون آنکه نیاز به مراجعه حضوری داشته باشید و وقت خود را هدر دهید.
همین حالا می توانید پس از انجام مشاوره های رایگان قبل از خرید، بهترین کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.