قیمت به روز پارچه اسپان باند کارخانه حریر بافت امیر

قیمت پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند تولیدی کارخانه حریر بافت امیر به عنوان یکی از باکیفیت ترین پارچه های یکبار مصرف در ایران، همان قیمت به روز و کاملا رقابتی در مجموعه بزرگ پارادا پارچه می باشد.
امروزه که شاهد افزایش میزان تقاضا پیرامون انواع پارچه بیمارستانی در سراسر دنیا و به خصوص کشورمان بوده ایم، نمی توان از نقش چشم گیر پارچه های اسپان باند یکبار مصرف در این بازار داغ و پرهیجان، چشم پوشی کرد.
در ایران و خصوصا در یکسال گذشته، آمارهای حاکی از آن است که شهرهایی چون تهران، مازندران، خوزستان، خراسان رضوی، البرز، اصفهان و غیره، از جمله پرتقاضاترین شهرها در زمینه خرید پارچه اسپان باند بوده اند.
اما در هر یک از این شهرها، همچنان دغدغه کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی به چشم می خورد.
چرا که متأسفانه بازار تبلیغاتی سوء و ناسالم توسط عده ای منفعت طلب، در این شرایط بحرانی جامعه از نظر وضع بهداشتی و درمانی و به خصوص اوضاع اقتصادی، سبب شده تا همچنان خرید عمده پارچه اسپان باند، با نگرانی هایی پیرامون کیفیت و قیمت همراه باشد.
عدم دسترسی مشتریان به قیمت به روز پارچه اسپان باند، عدم اطمینان مشتریان به هر عرضه کننده ای در بازار و حضور واسطه ها و دلالان پارچه، همه و همه دست به دست هم داده تا اوضاع خرید و فروش پارچه های اسپان باند، چندان چنگی به دل نزند.
این روزها که بیشتر از پیش به انواع پارچه اسپان باند نیاز اساسی احساس می گردد، بی شک وجود نمایندگی ها و مراجع رسمی فروش پارچه اسپان باند یکبار مصرف، سبب می گردد تا حباب های کاذب موجود در بازار پارچه، از میان رفته و تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی، دغدغه کیفیت و قیمت نیاز پارچه ای خود را نداشته باشند.
آیا معتبرترین نمایندگی فروش پارچه اسپان باند در شهر خود را می شناسید؟
شما برای خرید عمده پارچه یکبار مصرف مورد نیاز خود، چه مسافتی را طی کرده و متحمل چه مقدار هزینه یا زمان از دست رفته می شوید؟
آیا تاکنون خرید اینترنتی پارچه اسپان باند در اوضاع کنونی را امتحان کرده و می دانید که در چه صورتی می تواند خریدی کاملا اقتصادی و مطمئن برای شما تلقی گردد؟
بازرگانی پارچه پارادا متشکل از مشاورینی باتجربه در زمینه خرید و فروش پارچه های بیمارستانی و خصوصا پارچه های اسپان باند، کمک شایانی به مشتریان خود کرده تا خریدی بی چون و چرا را تجربه کرده باشند.
اگر شما هم خواهان خرید بهترین قیمت پارچه اسپان باند آن هم با بهترین کیفیت تولیدی هستید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

قیمت پارچه اسپان باند

همه آنچه از پارچه اسپان باند نمی دانید

اگر شما هم یک تولید کننده انواع منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی هستید و یا در صنعتی مشغول بوده که نیازمند به پارچه یکبار مصرف یا اسپان باند می باشید، شاید خیلی دلتان بخواهد تا با انواع پارچه اسپان باند آشنا شوید.
باید گفت که پارچه اسپان باند، نوعی پارچه متشکل از الیاف پرس است که هیچگونه تار و پودی ندارد، دقیقا برعکس پارچه های دیگر تولیدی در صنعت نساجی که همگی دارای تار و پود بوده اند.
این موضوع سبب شده تا پارچه اسپان باند در دسته منسوجات پرمصرف بی بافت قرار بگیرد و هم اکنون با نام های ذیل در بازار، مشهور باشد:

 • پارچه یکبار مصرف
 • پارچه لایه سوزنی
 • پارچه بی بافت
 • پارچه نبافته

امروزه با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته در کارخانجات نساجی پارچه، انواع پارچه اسپان باند را با استفاده از الیافی به نام پلی پروپیلن، تکمیل کرده و پس از رنگرزی، به صورت رولی روانه بازارهای فروش می نمایند.
شایان ذکر است که پارچه های یکبار مصرف نبافته، در عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر، بیشترین نرخ تولید را داشته و غالبا از گرماژهای ۸ گرم تا حتی ۴۰۰ گرم در بازار نیز خرید و فروش می گردند.
این پارچه ها با مشخصه های منحصربفردی تولید می گردند که رابطه مستقیمی با نوع کاربرد آن داشته است. یعنی اینکه با توجه به کاربرد پارچه اسپان باند، این پارچه می تواند از خصوصیات ذیل بهره مند باشد یا نباشد:

 1. آب دوست بودن یا آب گریز بودن
 2. آنتی باکتریال بودن
 3. آنتی یو وی بودن
 4. قابلیت چاپ با استفاده از دستگاه چاپ پارچه اسپان باند

از دیگر مشخصات و خصوصیات پارچه های بی بافت اسپان باند، می توان به نرمی و انعطاف پذیری، سبکی وزن، ثبات در رنگ و در برخی از مواقع قابلیت شست و شو نیز اشاره داشت.
همچنین کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند، این پارچه را در متنوع ترین طیف رنگی تولید کرده اند که شاید یکی از مهم ترین مشخصه های پارچه های اسپان باند به شمار آمده تا قابلیت استفاده آن در صنایع گوناگون را بالاتر برده باشد.
از جمله پرتقاضاترین طیف رنگی پارچه های یکبار مصرف، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • آبی
 • سبز
 • صورتی
 • سفید

در حال حاضر شاهد تولید انواع پارچه اسپان باند با ضخامت های گوناگونی هم هستیم که خصوصا در تولیدات پزشکی، بهداشتی و بیمارستانی، حائز اهمیت بوده اند.
شایان ذکر است که امروزه غالبا تولید پارچه های اسپان باند، جهت کاربرد در تولیدات ذیل می باشد:

 1. پارچه ماسک
 2. پارچه ملحفه
 3. پارچه گان لمینت شده
 4. پارچه شان بیمارستانی
 5. پارچه لباس بیمار

اگر چه در کشور ما کارخانجات معتبری در زمینه تولید انواع پارچه اسپان باند وجود دارند، اما کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر، یکی از برترین و معتبرترین هاست که محصولات ویژه با کیفیت عالی را تولید و به بازار عرضه می کند.
بی شک شناخت نمایندگی ها و مراجع رسمی فروش که با کارخانه حریر بافت امیر ارتباط نزدیک دارند، می تواند خیال خریداران پارچه اسپان باند برای یک خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت را، راحت نموده باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر

همانطور که متوجه شدید، در کشور ما ایران، پارچه های اسپان باند هم در تناژ بالایی تولید شده و هم از مصارف بسیار متنوع جدای از مصارف پزشکی و بهداشتی برخوردار می باشد.
قطع به یقین شناخت مارک ها یا برندهای معتبر کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند، این نوید را به مشتریان می دهد که با شناخت و آگاهی بیشتر قبل از خرید، می توانند خرید خوب و مطمئنی را تجربه کرده باشند.
یکی از کارخانجاتی که توانسته آوازه خوبی در بازار خرید و فروش پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف بدست بیاورد، کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر است.
در فرآیند تولید پارچه های اسپان باند در کارخانه حریر بافت امیر، مواد اولیه که شامل الیافی به نام پلی پروپیلن بوده، وارد دستگاهی به نام اکسترودر شده و پس از طی مراحلی آیرودینامیک، پارچه هایی به نام اسپان باند تولید می گردند.
از جمله مهم ترین منسوجات بی بافتی که در کارخانه حریر بافت امیر واقع در شهرک ایوانکی سمنان تولید می گردد، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • پارچه اسپان باند تک لایه: s
 • پارچه اسپان باند دو لایه: ss
 • پارچه اسپان باند سه لایه: sss
 • پارچه اسپان باند+ ملت بلون+ اسپان باند: SMS
 • ملت بلون
 • پارچه آنتی باکتریال
 • پارچه آب دوست
 • پارچه آب گریز

شایان ذکر است که پارچه های اسپان باند تولید شده در کارخانه حریر بافت امیر، غالبا وزن یا گرماژ ۸ الی ۱۵۰ گرم داشته و با عرض های ۱۰۰ تا ۱۶۰ سانتی متر تولید و سپس روانه بازارهای فروش می گردند.
رنگبندی پارچه اسپان باند تولیدی این کارخانه، بسیار متنوع و گسترده بوده و طول هر رول آن به چیزی حدود ۵ هزار متر نیز می رسد.
پارچه های یکبار مصرف حریر بافت امیر، از لطافت خاصی برخوردار بوده و قابلیت تولید به صورت ساده یا چاپ دار را هم دارند.
تمامی این ویژگی ها سبب شده تا بازار هدف مختلفی را از انواع پارچه های بی بافت کارخانه حریر بافت امیر شاهد باشیم.
از جمله مهم ترین بازار هدف این کارخانه، می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 1. صنعت پزشکی و بهداشتی
 2. صنعت کشاورزی و بسته بندی انواع کود، محصولات و انواع مرکبات، پوشش گلخانه ای، آبیاری و غیره
 3. صنعت ساختمان
 4. محیط زیست، رفع آلودگی نفتی دریاها، محافظت فیزیکی، حیوانات خانگی، زیر انداز قفس کبوتران و …
 5. خودروسازی
 6. بسته بندی و کاور
 7. صافی های صنعتی
 8. و سایر موارد متفرقه مانند قاب سازی عکس، تولید انواع تشک و لحاف، تابلو فرش، جاجیم لمینت شده برای کیف و کفش، صنایع نظامی و غیره

اما از حق نگذریم، امروزه بیشترین درصد استفاده از پارچه های اسپان باند، سهم صنایع پزشکی و بهداشتی بوده است.
آیا از مصارف ویژه پارچه های یکبار مصرف برای بیمارستان های خصوصی و دولتی، چیزی می دانید؟
آیا می دانید که با توجه به شیوع ویروس کرونا؛ پارچه اسپان باند برای ماسک، یکی از پرمخاطب ترین پارچه های موجود در بازار به شمار می آید؟
چگونه می توان در شرایطی که دلالان بازار پارچه اسپان باند زیاد بوده، بهترین پارچه اسپان باند را با بهترین و ارزان ترین قیمت ممکن خریداری کرد؟
پیشنهاد می کنیم هنوز هم با ما همراه باشید.

قیمت پارچه اسپان باند

مصارف ویژه پارچه یکبار مصرف برای بیمارستان ها

پارچه اسپان باند پارچه ای بی بافت است که توسط کارخانجات تولیدی، به صورت استریل، آنتی باکتریال و آب دوست یا آب گریز تولید می گردد.
یکی از مصرفی ترین پارچه ها در تولیدات بیمارستانی، خصوصا در شرایط امروزی به خاطر بیماری کووید ۱۹ و به سبب مسائل بهداشتی، پارچه اسپان باند است.
گفتنی است که پارچه اسپان باند برای مصارف پزشکی و بیمارستانی، با عرض و گرماژهای خاصی توسط تولیدی ها، بکار گرفته می گردد.
پارچه های اسپان باند با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر و گرماژهای ذبل، بیشترین استفاده را در مصارف بیمارستانی دارند:

 • ۲۵ گرم
 • ۳۰ گرم
 • ۳۸ گرم
 • ۴۰ گرم
 • ۵۰ گرم
 • ۶۰ گرم
 • ۷۰ گرم
 • ۸۰ گرم
 • ۹۰ گرم

تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی، از انواع پارچه های اسپان باند با مشخصاتی که در خطوط فوق ذکر شد، معمولا در تولید هر یک از منسوجات ذیل استفاده به عمل می آورند:

 • شان و گان بیمارستانی
 • لباس فرم بیماران شامل گان، شلوار و کلاه
 • لباس مخصوص جراحان
 • ماسک جراحی
 • کاور کفش مخصوص اتاق های جراحی
 • زیر انداز مخصوص بیمار
 • انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه
 • پرده های بیمارستانی و بسیاری از موارد دیگر

پارچه اسپان باند برای ماسک

همانطور که می دانید امروزه بیماری کرونا، لزوم استفاده از ماسک های بهداشتی و تنفسی را برای پرسنل بیمارستان ها و مردم عادی اجتماع؛ بیشتر و بیشتر کرده است.
پارچه اسپان باند برای ماسک، پرمخاطب ترین پارچه موجود در بازار است که امروزه مورد معامله و خرید و فروش توسط کارگاه های تولیدی ماسک قرار می گیرد.
این پارچه ها معمولا به صورت چند لایه تولید شده که می توانند جهت جلوگیری از انتشار عوامل عفونت زا، نقش فزاینده ای را ایفا کرده باشند.
پارچه های اسپان باند مخصوص ماسک، معمولا در عرض های برش خورده و آماده با گرماژهای ۳۰ الی ۴۰ گرمی موجود هستند و اغلب در طیف رنگی آبی، سفید، سبز و صورتی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پارچه اسپان باند

از کجا بهترین پارچه اسپان باند را تهیه کنیم؟

حتما می دانید که با توجه به بالاتر رفتن میزان تقاضا پیرامون پارچه های اسپان باند، ممکن است شاهد عرضه این پارچه با درجه های کیفی گوناگونی در بازار باشیم.
در واقع عرضه بی کیفیت ترین نوع پارچه های اسپان باند، نه تننها جلوی هیچ یک از عوامل میکروب زا و عفونت زا را نگرفته، بلکه می تواند نتیجه عکس هم داشته باشد.
پس تولیدی های منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی از قبیل ماسک و لباس بیماران، بایستی نهایت دقت را در انتخاب یک مرکز فروش معتبر در زمینه خرید پارچه اسپان باند مورد نیاز خود داشته باشند.
بهترین پارچه یکبار مصرف، آن پارچه ای است که با مواد اولیه کاملا مرغوب و درجه یک و در کارخانه های مجهز به ماشین آلات پیشرفته و افراد یا کادری مجرب تولید شده باشد.
یک پارچه اسپان باند پزشکی خوب و مرغوب، کاملا استریل و آنتی باکتریال است، نرمی و انعطاف پذیری خوبی دارد، به هیچ وجه رنگ پس نمی دهد و در کنار کیفیت عالی، قیمت مناسبی هم دارد.
اگر از ما می پرسید که چگونه بهترین پارچه اسپان باند را بخرم، پیشنهاد ما خرید از نمایندگی پارچه پاراداست که ارتباط مستقیم با معتبرترین کارخانجات تولیدی این پارچه داشته و خرید مستقیم از درب کارخانه را امکان پذیر نموده است.

عوامل موثر بر قیمت پارچه اسپان باند کدام اند؟

قیمت پارچه اسپان باند جدای از کیفیت این پارچه، از مهم ترین فاکتورهایی بوده که می تواند هر مشتری و هر تولید کننده ای را تحت تأثیر جهت خرید یا عدم خرید این پارچه، قرار داده باشد.
در شرایط کنونی که با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و دلار، تقریبا چیز ارزانی در بازار یافت نمی گردد، برخی از تولیدی های تازه تأسیس که می خواهند با اقتصادی ترین شیوه، تولیدات بیمارستانی خود را انجام دهند، با چالش بزرگی مواجه شده اند.
اگر چه در میان سایر پارچه های بیمارستانی، قیمت پارچه اسپان باند کمترین است، اما هنگامی که تقاضای خرید عمده این پارچه بالا رود، ممکن نیست خرید آن با همان قیمت قبلی به انجام برسد.
البته که در این میان هستند مشتریانی که کیفیت را فدای قیمت کرده و فقط به سمت بازارهای فروشی می روند که قیمت پارچه اسپان باند را ارزان ارائه می دهند، بدون توجه به کیفیت پارچه!
از مهم ترین عواملی که بر قیمت پارچه یکبار مصرف موثرند، می توان به گرماژ پارچه، عرض پارچه، رنگ پارچه و میزان حجم سفارشی اشاره کرد.
در مجموعه بازرگانی پارچه پارادا، دو اصل قیمت و کیفیت پارچه اسپان باند، متناسب با هم ارائه شده که می تواند خریدی متفاوت تر را برای خریداران رقم زده باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

مزایای سفارش پارچه های یکبار مصرف از بازرگانی پارادا

شما خریداران با خرید پارچه های یکبار مصرف از بازرگانی پارچه پارادا، از مزایای زیادی بهره مند خواهید شد.
امکان خرید عمده و سفارشی پارچه های اسپان باند بیمارستانی بصورت مستقیم از درب کارخانه، یکی از مهم ترین مزایایی است که با خرید از این مجموعه نصیب شما خریداران می گردد.
با این وجود، شما می توانید خریدی کاملا اقتصادی را انجام داده، بدون آنکه نیاز به مراجعه حضوری داشته باشید و وقت خود را هدر دهید.
همین حالا می توانید پس از انجام مشاوره های رایگان قبل از خرید، بهترین کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نمایندگی فروش کارخانه پارچه اسپان باند ملایر

کارخانه پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند ملایر از برترین تولید کنندگان پارچه های اسپان باند پزشکی و بیمارستانی است که هم اکنون از طریق نمایندگی رسمی فروش خود در بازار، خریدی مطمئن را برای مشتریانش رقم می زند.

آشنایی با کارخانه پارچه اسپان باند ملایر

در کارخانه پارچه اسپان باند، در مراحل ابتدایی تولید این پارچه، مواد اولیه در دستگاه اکسترودر وارد شده و بعد از ذوب مواد، پلی پروپلین وارد مجموعه‌ ای از سوزن های سرنگ شکل می ‌شود.
فشار وارد شده از سمت دستگاه اکسترودر سبب خروج مواد مذاب به شکل الیاف بسیار باریک رشته ای شکل از جنس فلامنت می شود.
رشته های فلامنتی پس از خنک شدن به صورت آیرودینامیک روی تسمه نقاله های خط تولید کشیده و حرکت می کند که لایه های پارچه اسپان در آن قسمت تولید می گردد.
کارخانه پارچه اسپان باند شهر ملایر، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید این پارچه در ایران است.
البته در شهرهای همدان، تبریز، تهران، اصفهان، یزد، مشهد و کلاردشت نیز کارخانجات بزرگی مشابه کارخانه پارچه اسپان باند ملایر وجود دارد.
کارخانه بزرگ ملایر با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا به تولید منسوجات بی بافت در شهرستان ملایر از استان همدان اقدام کرده است که موجب اشتغال زایی برای ۴۰۰ نفر شده است.
تولیدات گروه صنعتی ما شامل انواع مختلف پارچه های کاربردی می باشد که مهم ترین و حساس ترین آن، پارچه اسپان باند می باشد.
همچنین از بین انواع پارچه های اسپان باند، پارچه بی بافت چند لایه در وزن بین ۸ الی ۴۰۰ گرم و حداکثر عرض ۴۲۰ سانتی متر بیشتر تولید می شود.
شما می توانید با سفارش رنگ و نوع دلخواه خود در هر مقداری، آن را سفارش دهید تا ما برای شما به صورت سفارشی تولید کنیم زیرا این پارچه نه تنها از تنوع رنگ بلکه تنوع نوع بالایی برخوردار است.
جنس منحصر به فرد این پارچه این امکان را می دهد تا به راحتی آن را در طیف های مختلف رنگی، رنگرزی کنیم.
جنس سبک این پارچه و تخلخل آن همچنین باعث شده تا عمده ترین مصرف آن در پزشکی باشد.

کارخانه پارچه اسپان باند

تمام ویژگی های مهم پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند در طبقه بندی پارچه های بی ‌بافت و متشکل از جنس پلی‌ پروپلین قرار می گیرد.
پارچه اسپان باند را به عنوان پارچه یکبار مصرف، پارچه بى بافت، پارچه نبافته، لایه سوزنى، نبافته سوزنی و نبافته اسپان هم می شناسند.
این پارچه شبیه به پارچه های معمولی تار و پودی از الیاف انواع نخ تشکیل نشده است، بلکه آن را الیاف پرسی تشکیل می دهند.
پارچه اسپان باند در ضخامت و گرماژهای گوناگون تولید می‌ شود و همان طور که گفتیم، به پارچه بی‌ بافت یا نبافته مشهور است. به عنوان مثال، نمد و موکت از انواع بی بافت به شمار می روند.
کاربردهای پارچه اسپان باند بسیار زیاد بوده و تقریباً تمام مردم هر روز از آن استفاده می کنند.
پارچه اسپان باند از چای کیسه ای گرفته تا صنایع نظامی کاربرد دارد. بیشتر مردمی که روزانه از این پارچه استفاد می کنند، یا اسم آن را نمی‌ دانند و یا آن را نمی شناسند.
عواملی که انواع پارچه های اسپان باند را از هم جدا می کند را در زیر مشاهده می کنید:

 • وزن یا گرماژ
 • عرض
 • رنگ بندی
 • طول هر رول یا طاقه
 1. به جز موارد بالا، ممکن است پارچه های اسپان باند در داشتن ویژگی های زیر با هم فرق داشته باشند:
 2. آب گریزی یا آب ‌دوستی
 3. ضد آبی یا واترپروف
 4. چاپ ‌دار یا ساده
 5. آنتی ‌باکتریال یا معمولی
 6. آنتی ‌یووی
 7. لطافت یا زبری

گرماژ پارچه های اسپان باند تولیدی در کارخانه ها معمولاً بین ۹۰ تا ۱۷ گرم بوده و از قیمت پایین و صرفه اقتصادی بالایی برخوردار است.
پارچه اسپان باند قابلیت تولید به دو شکل آب جذب و آب گریز را دارد.
این پارچه دارای خصوصیات مکانیکی بسیار مطلوبی بوده و حداکثر عرض تولیدی آن ۱۶۰ سانتی متر می باشد. همچنین در انواع رنگ های شاد و جذاب با توجه به سفارش مشتری در بازار مشاهده می شود.

کارخانه پارچه اسپان باند

پرفروش ترین عرض و گرماژ پارچه های یکبار مصرف کدام اند؟

از پارچه اسپان باند با گرماژ ۲۵ گرم در رنگ های سفید و آبی جهت تولید ماسک مصرف می شود. به طور کلی بهترین گرماژ جهت تولید ماسک سه لایه پزشکی، ۲۵ و ۳۰ گرم است.
جنس اکثر ماسک های یک بار مصرف از پلی پروپیلن غیر بافته شده ذوب شده بوده و تراکم آن ها به طور تقریبی ۲۰ الی ۲۵ گرم در هر متر مربع می باشد.
در مرحله تولید، پلاستیک از راه قالب با تعداد زیادی نازل کوچک خارج شده و به وسیله هوای گرم دمیده می شود. مواد اولیه به الیاف ریز تبدیل شده و دوباره بر روی نقاله خنک و به هم وصل می شوند.
الیاف پارچه اسپان باند قطری کمتر از یک میکرون دارند و به این پارچه های تولید شده با تکنولوژی متفاوت، اسپان باند یا نبافته می گویند.
مواد اولیه پارچه اسپان باند ارزان بوده و برای تهیه ماسک ها مناسب است در نتیجه هزینه تولید آن هم کمتر می باشد.
به دلیل نوع و ساختار این پارچه، کار فیلترهای باکتریایی را انجام داده و نفوذ پذیری هوا نیز بهتر خواهد شد.
پارچه اسپان باند به طور حداقل ۹۵ درصد قابلیت تصفیه باکتری های هوا را داشته و علاوه بر این، دارای وزنی سبک، جنسی ضد آب و انعطاف پذیر است.
در نهایت این پارچه ها بهداشتی و تمیز بوده و جهت استفاده یک بار مصرف مناسب می باشند.
با توجه به ویروس جدید کرونا، خرید ماسک بسیار بیشتر شده است چون ماسک جهت مراقبت از دیگران و جلوگیری کردن از شیوع ویروس کرونا لازم است.
بسیاری افراد می پرسند که کدام نوع ماسک و کدام جنس پارچه آن مناسب تر است؟ در پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.
ماسک های جراحی یک بار مصرف دارای چند لایه است که می تواند بیشتر ذرات ریز موجود در هوا را فیلتر و تصفیه کند.
لایه داخلی این ماسک ها رطوبت را از بزاق یا مخاط شما جذب کرده و لایه بیرونی آن آب را دفع می کند.
مهم ترین گرماژ مورد استفاده جهت تولید لباس گان جراحی و پزشکی، وزن ۳۸ گرم و رنگ های پر مصرف آن، آبی نفتی و آبی پزشکی یا آبی روشن می باشد.

پارچه اسپان باند آبی گرماژ ۳۸ و مصارف آن

کارگاه های تولیدی با توجه به نوع نیازهای خود می ‌توانند به زمینه های مختلف این پارچه پر کاربرد وارد شوند.
در اینجا خلاصه وار به انواع موارد مصرف پارچه ‌های اسپان باند می پردازیم:

 • مصارف پزشکی و بهداشتی:
 • دستمال مرطوب و بهداشتی، لباس فرم اتاق عمل و جراحی، زیر انداز و رو انداز و لباس بیمار، کلاه و ماسک و لباس یک بار مصرف از موارد مصرف پارچه اسپان باند در پزشکی می باشد.

همچنین می تواند به مصارف دیگر از قبیل: روکش کفش و تجهیزات، ساک وسایل، رویه ‌ی بهداشتی پوشک و نوار بهداشتی و لایه هیدروفیل نیز اشاره کرد.

مصارف کشاورزی:

تعدادی از مصارف پارچه اسپان باند در کشاورزی را در زیر آورده ایم:

بسته‌ بندی کود، محصولات و انواع مرکبات

پوشش گلخانه، آبیاری و جلوگیری از مصرف زیاد آب

جلوگیری از سرمازدگی زمین و محصولات

پوشش زمین های زراعی

پرورش قارچ، دامداری و مرغداری

مصارف صنایع اتومبیل سازی:

تزیینات داخلی خودرو، کاور و چادر، خطوط رنگ و صداگیری از مصارف پارچه اسپان باند در صنایع خودرو و اتومبیل سازی به شمار می رود.

صنعت راه و ساختمان:

دیوار کاذب، قالب ‌بندی، تثبیت خاک و راه سازی، لوله ‌گذاری به عنوان شانه، روکش ساختمان های نیمه ‌ساخته و دکوراسیون از مصارف پارچه اسپان باند در صنعت راه و ساختمان محسوب می شود.

صافی های صنعتی:

فیلترهای صنعتی، فیلترهای دقیق مثل HEPA، فیلتر مایعات از جمله صنایع نوشابه ‌سازی، صنایع شیر و دامداری از موارد مصرف پارچه اسپان باند در صافی های صنعتی به حساب می آید.

صنایع بسته بندی و کاور:

بسته بندی مواد غذایی، میوه، برنج، حبوبات، چای، کیف، کفش و اسکناس، ساک تبلیغاتی، صحافی، کاور کت و شلوار، روکش مبل، لوازم خانگی، ماشین‌آلات، کامپیوتر و لوازم جانبی، جلد سی ‌دی و روکش سر رسید و کتاب از کاربردهای پارچه اسپان باند در صنایع بسته بندی و کاور می باشد.

محیط زیست:

رفع آلودگی نفتی در دریاها، محافظت فیزیکی، زیر انداز قفس پرندگان و حیوانات خانگی از مصارف پارچه اسپان باند در محیط زیست می باشد.

موارد متفرقه:

تولید انواع تشک، بالش و لحاف، صنایع تولید فلزات برای فیلتر، تراشکاری، قاب سازی عکس، تابلو فرش، دستمال ‌های صنعتی و خانگی، تولید چادرهای صنعتی و تولید کیسه ی جارو برقی از موارد استفاده این پارچه است.

همچنین این پارچه در ست رومیزی، آستر لباس، زیرانداز بشقاب و سینی، صنایع لمینت، جاجیم لمینت شده برای کیف و کفش، صنایع نظامی، تولید کیف و کفش و غیره هم مساهده می شود.
اما به طور کلی، تولید ماسک؛ گان و شان بیمارستانی و لباس بیماران، مهمترین مصرف پارچه اسپان باند می باشند.

کارخانه پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند پزشکی و نرخ قیمت آن در دوران کرونا

گان و شان بیمارستانی به لباس های دوخته شده و مورد مصرف در بیمارستان ها و مراکز درمانی و در قسمت جراحی گفته می شود.
پارچه شان، پارچه ای می باشد که جهت دوخت لباس بیمار به کار رفته و به وئزه برای بیمارانی که در اتاق عمل مورد عمل جراحی های سرپایی یا طولانی قرار گرفته اند، مصرف دارد.
در مقابل پارچه گان، پارچه ای می باشد که جهت دوخت لباس جراحان و پزشکان و پرستارانی که در اتاق عمل کار می کنند به کار می رود که امکان دارد این اشخاص جراح بوده یا دستیار یا متخصص بیهوشی باشند.
با آغاز شیوع ویروس کرونا پارچه های لمینتی از مصرف بالایی برخوردار بوده و به همین علت مصرف گان معمولاً در اتاق عمل و استفاده در جراحی های سخت و حساس، به استریل کردن احتیاج دارد.
پارچه گان پس از این که به دست خیاط ها آماده شد، به وسیله دستگاه های اتوکلاو، استریل می شود تا جهت پوشیدن جراحان و پزشکان حاضر و آماده شود.
لیست نرخ فروش انواع پارچه ‌های اسپان باند که به پارچه بدون بافت یا یک بار مصرف هم مشهور هستند، با توجه به عرض، وزن و نوع رنگ با هم فرق دارند.
جهت خرید عمده پارچه اسپان باند باید با توجه به نوع مصرف، وزن و عرض مورد نظر پارچه خود را خریداری نمایید.
نیازی به گفتن نیست که قیمت ماسک های یک بار مصرف این روزها، تفاوت قیمتی نسبتاً بالایی با دوران قبل بیماری کرونا دارد اما کم هزینه ترین روش برای جلوگیری از آلوده شدن به این ویروس می باشد.

کارخانه پارچه اسپان باند

مرجع رسمی فروش بهترین پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی

یکی از اصلی ترین گزینه های خرید عمده پارچه های اسپان باند، در دست داشتن لیست نرخ فروش انواع پارچه های بی بافت سوزنی اسپان باند می باشد.
لیست نرخ خرید پارچه اسپان باند از کارخانجات تولید کننده گوناگون در انواع مختلف وزن ها یا گرماژ را می توانید به راحتی از سایت هاى اینترنتی معتبر از جمله سایت ما تهیه کنید.
مرکز نمایندگی فروش تولید کنندگان پارچه های اسپان باند یا همان سوزنى نبافته و بازارهای شهرهای بزرگ هم مثل بازار پارچه اسپان باند ملایر، تهران، اصفهان، یزد، مشهد و تبریز از مراجع فروش این پارچه هستند.
این روزها به خاطر مصرف زیاد منسوجات و پارچه های اسپان باند بدون بافت، پارچه سوزنی اسپان باند یا پارچه های نبافته لایی سوزنی از بازار خرید و فروش گرم و پر طرفداری برخوردار می باشد.
از جست و جوی زیاد در سایت های گوگل پیرامون قیمت خرید و فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی و مرکز فروش پارچه اسپان باند سوزنی نبافته، در می یابید که افراد بسیاری در جستجوی این پارچه محبوب می باشند.
البته این روزها با پیشرفت دنیای مدرن و مجازی، همچنین به دلیل وجود ویروس کرونا و عدم خریدهای حضوری که مردم مجبور به خرید اینترنتی هستند، بازار کلاهبرداران اینترنتی هم داغ است.
برای جلوگیری از کلاهبرداری ها بهتر است خریدهای خود را از طریق سایت های گوگل انجام دهیم، زیرا امکان پیگیری قضایی داشته و نظارت بالاتری روی سایت ها می شود.
توجه داشته باشید که سایتی را که جهت خرید انتخاب نموده اید، حتما با بزرگترین کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند در ارتباط بوده و با حذف واسطه ها، مستقیما پارچه اسپان باند را به دست مشتریان برساند.
بازرگانی پارچه پارادا مفتخر است که توانسته یکی از بزرگترین مراکز عرضه انواع پارچه اسپان باند، با قیمت دست اول کارخانه به مشتریان سراسر کشور باشد.

,

سایت خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی ارزان قیمت

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی با قیمتی ارزان می تواند از طریق سایت های کارخانه ها و نساجی ها و حتی نمایندگان آن ها انجام شود و همچنین می توانید با استفاده از این راه، به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست خود را ثبت نمایید.

معرفی انواع پارچه بیمارستانی قابل شست و شو

پارچه های بیمارستانی را همان طور که از نامشان پیداشت، برای مصارف بیمارستان ها و مراکز درمانی تولید می نمایند.
این پارچه ها انواع و اقسام گوناگونی دارند و در مدل های گوناگونشان، نوع یکبار مصرف و چندبار مصرف هم به چشم می خورد.
هرکدام از این پارچه ها مصرف مشخصی دارند و در عین حال از طرفداران ثابت و معینی برخوردار هستند و کارایی هرکدام با دیگری تا حدودی متفاوت می باشد.
پارچه های بیمارستانی قابل شست و شو که این امکان را دارند تا از آن ها چندین بار استفاده شود در بیمارستان ها بسیار مورد استقبال قرار می گیرند زیرا با استفاده از آن ها، مراکز درمانی می توانند تا حدودی در هزینه های خود صرفه جویی نمایند.
همچنین این پارچه ها از مشخصات و ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند که به سبب آن ها، جایگاه و کارکرد هر پارچه با دیگری فرق می کند.
انواع منسوجات و پارچه های بیمارستانی را می توانیم به گروه های زیر تقسیم نماییم:

 • پارچه های کجراه
 • پارچه های ترگال
 • پارچه های تترون
 • پارچه های فلامنت پنبه
 • پارچه های فلامنت فلامنت
 • پارچه های ویسکوز
 • پارچه های ملحفه ای
 • پارچه های معروف به پرده ای
 • پارچه های برزنت بیمارستانی

پارچه هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم از جمله پارچه هایی هستند که قابلیت شست و شوی مجدد را دارند و از آن ها استفاده های فراوانی می شود.
این پارچه ها از نظر ویژگی ها، گرماژ، جنس نخ و کیفیت، رنگ و بسیاری موارد دیگر با هم تفاوت دارند.
چیزی که واضح است معمولا در مراکز درمانی از پارچه های تترون و کجراه و ترگال بیشتر استفاده می شود.
دلیل این استفاده ی بیشتر را می توان به قیمت مناسب آن ها و کیفیت قابل قبولی که دارند، ربط داد.
انتخاب این پارچه ها که از کدام در بیمارستان ها استفاده کنند یک نظر شخصی می باشد و در بیمارستان های خصوصی بر اساس تأیید مدیریت انجام می گیرد اما در بیمارستان های دولتی زیر نظر دولت انجام می گیرد.

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی

پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی و مصارف آنها

همان طور که متوجه شدید پارچه های ترگال و کجراه از انواع پارچه های بیمارستانی به شمار می آیند که موارد مصرف زیادی هم دارند و طرفداران این دو نوع پارچه زیاد می باشند.
شایان ذکر است که این دو پارچه هر دو ترگال هستند و در نوع بافت آن ها تفاوت وجود دارد و گرماژی که دارند در کجراه بالاتر است که سبب می شود پارچه ی آن ضخیم تر باشد و زیردست قوی تری داشته باشد.
مصارف پارچه های بیمارستانی را می توانیم به این صورت بیان نماییم:

 • تولید انواع لباس های بیماران
 • یونیفرم های پرسنل شاغل در مرکز درمانی
 • تهیه و آماده سازی انواع روپوش های پزشکی و پرستاری
 • تولید تمامی ملحفه های مورد نیاز در بیمارستان ها
 • آماده سازی تمامی پارچه ها و منسوجاتی که دراتاق عمل به کار می روند.
 • در تولید انواع روتختی های بخش های گوناگون به کار می روند.
 • پرده های پنجره های بخش های گوناگون
 • و در مصارف پزشکی و بهداشتی گوناگون

این مورد را نیز بسیار دقت فرمایید که هر مرکز بهداشتی و درمانی بر اساس بودجه ای که دارد، پارچه ی مورد نظرش را انتخاب می نماید و بر طبق آن، نسبت به آماده سازی منسوجات گوناگونی که مورد نیازشان است اقدام می کنند.
در میان تمامی پارچه ها، این دو نوع پارچه از کیفیت خوبی برخوردار هستند و از آن ها در تولید منسوجات مورد نیاز بیمارستان ها بسیار بهره برده می شود و کاربرد فراوانی دارند.
کیفیت خوب این پارچه ها زبانزد می باشد و بسیاری از تولیدی هایی که در زمینه ی تولید منسوجات بیمارستانی فعالیت دارند، این پارچه ها را به مشتریانشان پیشنهاد می دهند.
همچنین این دو نوع پارچه از رنگبندی خاصی نیز برخوردار هستند که از آن ها در بخش های گوناگون استفاده می نمایند.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی اتاق عملی آبژاول

یکی از انواع پارچه ها، پارچه کجراه سبز اتاق عملی آبژاول می باشد که با توجه به دارا بودن ویژگی های مورد نیاز خریداران و مشتریان، از آن در موارد گوناگونی بهره برده می شود.
این پارچه با توجه به رنگ خاصی که دارد در اتاق های عمل و جراحی به کار برده می شود و از جمله پارچه های چندبار مصرف می باشد که می تواند مورد شست و شو و ضد عفونی قرار بگیرد و مجدد استفاده شود.
پارچه هایی که در اتاق عمل به کار برده می شوند باید قابلیت این را داشته باشند که به راحتی ضد عفونی شوند زیرا در آن جا افراد مدام با انواع عفونت و ویروس سر و کار دارند، بنابراین لازم است تا محیط اتاق عمل کاملا استریلیزه باشد.
اگر جنس این پارچه ها به گونه ای باشد که با ضد عفونی کردن رنگش از بین برود و یا کیفیت پارچه خراب باشد، دیگر آن پارچه به درد نمی خورد.
به خاطر مورد فوق، پارچه ها را به صورت ضد آبژاولی تولید می نمایند تا در اثر شست و شوهای مکرر و همچنین ضد عفونی های زیاد، هم بافت پارچه دچار آسیب نشود و هم این که رنگ آن نرود و تمامی ویژگی های خوبش را حفظ کند.
پارچه های کجراه همان طور که از نامشان پیداست، بافتی کج دارند و از گرماژ مشخص و خوبی برخوردارند، ویژگی آبژاولی هم که به آن اضافه شود دیگر کارایی بیشتری خواهد داشت.
نکته ی مهم این است که در عین دارا بودن ویژگی هایی که بیان شد، قیمت خوب و مناسبی هم دارد که توجه هر خریداری را جلب می نماید و آن ها را تشویق می کند تا از این پارچه خریداری نمایند و منسوجات بیمارستانی مورد نظرشان را با آن ها مورد تولید قرار بدهند.

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی

قیمت پارچه کجراه بیمارستانی در بازار ایران

قیمت پارچه های کجراه بیمارستانی در بازار ایران متفاوت هستند و می توان این موضوع را به دلیل وجود کیفیت های گوناگون آن ها دانست.
در بازار هم پارچه ی مرغوب وجود دارد و هم پارچه هایی که از نظر کیفیت در رتبه ی پایین تری قرار گرفته اند.
دلیل تفاوت قیمت را می توان ابتدا به کیفیت های پارچه ها نسبت داد و پس از آن موارد دیگری هم هستند که موجب این قیمت های کم و زیاد می شوند.
برای دانستن قیمت پارچه لازم است که قبل از هر کاری در مورد ویژگی ها و مشخصات آن ها اطلاعات مناسب و کاربردی به دست آورید.
دانستن این اطلاعات کمک زیادی به شما می نماید که بتوانید پارچه های کجراه مرغوب را از نوع نامرغوب تشخیص بدهید و این مورد را نیز تخمین بزنید که قیمت اعلام شده برای آن نوع پارچه مناسب است و یا خیر.
قیمت ها تا حدود زیادی به گرماژ پارچه و نخ استفاده شده در آن پارچه بستگی دارد.
هرچه کیفیت یک پارچه بالاتر باشد، آن پارچه از قیمت بالاتری برخوردار است.
همچنین شما این تصور را داشته باشید که می خواهید پارچه را از کارخانه ای خریداری نمایید که برند معروفی می باشد و اصلا نیازی نیست که در کیفیت پارچه های تولیدی اش تحقیقی نمایید.
در واقع آن نساجی به دلیل بالا بودن کیفیت پارچه هایش، به عنوان برند شناخته شده است و همین مسئله سبب می گردد تا قیمت محصولات تولیدی آن کارخانه از نساجی های دیگری که نتوانسته اند به عنوان برند شناخته شوند، بیشتر باشد.
این مورد را نیز مد نظر قرار بدهید که گاهی اوقات شما نساجی ای را مشاهده می نمایید که کیفیت کارهای تولیدی اش در درجه ی خوبی است و حتی با کیفیت پارچه های برند برابری می کند و از آن ها چیزی کم ندارد، اما نتوانسته است با کارخانه ای که به عنوان برند مورد پذیرش قرار گرفته است، رقابت کند.
قیمت پایین این نساجی های غیر برند را نمی توان دلیلی برای بی کیفیت بودن تولیدی هایشان دانست.
اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که باید در هنگام خرید از آن ها، کیفیت پارچه ها و موارد و ویژگی های دیگری که به آن ها نیاز دارید را بررسی نمایید تا پس از خرید دچار مشکل نشوید.
خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی نیز بر اساس قیمت توسط کارخانه ها و نساجی های معتبر صورت می گیرد و روش های گوناگونی برای به دست آوردن قیمت این اجناس وجود دارد.

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی

بهترین راه خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی چیست؟

لازم به ذکر است که برای خرید پارچه های گوناگون من جمله خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی، راه های مختلفی وجود دارد که می توان بر اساس آن راه ها، این پارچه را خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.
یکی از قدیمی ترین راه های خرید که افراد زیادی بر طبق آن تمامی خریدهای خود را انجام می دهند، خرید به سبک و سیاق حضوری می باشد.
افراد بر اساس این روش، به صورت حضوری به درب کارخانه و یا نساجی مورد نظر مراجعه می نمایند و پس از رویت پارچه های مورد نیازشان و بررسی کیفیت و رنگ پارچه، حجم های مورد نیازشان را درخواست می دهند و ثبت سفارش می نمایند.
خرید از این طریق به دلیل حذف واسطه ها و دلال ها، بسیار به صرفه است و قیمت نهایی و تمام شده ی آن برای افراد بسیار مناسب می باشد.
اما در این میان زمان طولانی که فرد باید صرف کند تا به کارخانه ی مورد نظر برسد و هزینه هایی که در این راه انجام می دهد، همگی از معایب این روش به شمار می آیند.
راه دیگر خرید، خرید از طریق نمایندگی های کارخانه ها و نساجی ها می باشد که این نمایندگی ها برای رفاه حال مشتریان و همچنین افزایش فروش نساجی ها راه اندازی شده اند و افراد می توانند به راحتی در شهر و محل خود به آن ها مراجعه کرده و محصولات مورد نیازشان را سفارش بدهند.
باید توجه زیادی در این زمینه کرد تا درگیر افراد کلاهبردار نشد و نمایندگی هایی که به صورت رسمی مشغول به فعالیت هستند و از نظر نساجی، معتبر می باشند را برای خریدهای خود انتخاب نمایید.
روش آخر خرید که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم می باشد، این است که از طریق اینترنت و وبسایت های آنلاین، افراد هم اطلاعات مورد نیازشان را به دست آورند و هم خریدهای خودشان را در هر حجمی که می باشند، درخواست بدهند.
خرید از طریق اینترنت و به شیوه ی آنلاین را می توان گفت یکی از بهترین روش های خرید است زیرا در حال حاضر که نباید زیاد با افراد دیگر ارتباط داشت کاربرد زیادی دارد و همچنین خریداران می توانند به راحتی بدون هیچ گونه محدودیت از نظر زمان و مکان، سفارشات خود را ثبت کنند.
یعنی افراد می توانند در هر زمان از شبانه روز که تایم اداری هم نمی باشد و همچنین در هر شهر و هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارند، درخواست خودشان را مطرح کنند.

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی

مرکز فروش و مشاوره پارچه های بیمارستانی آبژاول

برای خرید پارچه های بیمارستانی که به روش آبژاولی تهیه شده اند، مراکزی در نظر گرفته است که می توانند قبل از هرگونه خرید به شما مشاوره های لازم در این مورد را بدهند و کمکتان نمایند تا بتوانید خریدی خوب و به صرفه و در عین حال درست داشته باشید.
این مراکز از طرف خود کارخانه معرفی می شوند مانند این که در خود کارخانه نیز، کارشناسان فروشی قرار داده شده اند که در این زمینه و تمامی ویژگی ها و مشخصات پارچه های گوناگون به شما اطلاعات می دهند و شما را آگاه می سازند.
نمایندگی هایی که کارخانه های مختلف در شهرهای گوناگون راه اندازی کرده اند نیز قابلیت این را دارند که در زمینه ی پارچه های گوناگون به شما مشاوره بدهند و شما را در خرید کمک نمایند.
همچنین می توان این مورد را نیز یادآور شد که سایت های اینترنتی که مخصوص کارخانه و نساجی می باشد نیز توانایی ارائه ی مشاوره را نیز دارند و افراد می توانند به صورت آنلاین با این مشاورها ارتباط برقرار نمایند و سوالات خود را در هر زمینه ی پارچه ها، از این کارشناسان آنلاین بپرسند و پاسخشان را بیایند.

,

فروش پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ آبی

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ با نازلترین قیمت در بزرگترین مرکز فروش اینترنتی انواع پارچه های تترون در رنگ های مختلف از جمله رنگ آبی که باعث ایجاد آرامش در بیماران شده، انجام می شود.

انواع پارچه تترون و مصارف آن

همانطور که مستحضر هستید تمامی پارچه های موجود در بازار مشخصات کلی یکسانی دارند اما تفاوت انواع پارچه ها در کیفیت رنگ و ضخامت و نوع خط و … می باشد، با مطالعه این مقاله در کمتر از چند دقیقه با انواع پارچه های تترون و مصارف آن آشنا می شوید.
خط تولید پارچه تترون به این صورت است که پس از ارسال الیاف از ریسندگی به بافندگی، با دستگاه های بافت، پارچه خام را با تراکم مورد نظر تولید کرده و سپس این پارچه های خام را به واحد های رنگرزی ارسال می کنند.
پس از واحد رنگرزی پارچه های تترون بیمارستانی را طاقه پیچی کرده و در عرض ها و گرماژ ها گوناگونی به بازارهای خرید و فروش پارچه روانه می کنند.
لازم به ذکر استه که پارچه های تترون بیمارستانی به دو صورت طاقه ای و عدلی عرضه می شوند.
طبیعی است که شناخت هر چه بهتر و بیشتر پارچه تترون قبل از خرید، کمک بزرگی به خریدار می کند.

انواع پارچه های تترون عبارتند از:

 • تترون پیراهنی: در حال حاضر تترون ساده و رنگی بهخصوص تترون مشکی از پر فروش ترین پارچه های تترون در جهت دوخت انواع پیراهن ها برای افراد شیک پوش می باشد، که پیشنهاد ما پارچه های تترون عرض ۱۵۰ سانتی متر است.
 • تترون مقنعه ای: استفاده از پارچه تترون در جهت دوخت انواع مقنعه پس از پیراهن بیشترین دلایل مصرف و خرید عمده پارچه تترون از کارخانه است.
 • تترون بیمارستانی: برای دوخت لباس بیمارستان معمولا از انواع تترون با عرض های ۱۵۰ و ۳۰۰ سانتی متر استفاده می شود. لازم به ذکر است که در هنگام خرید تترون بیمارستانی حتما توجه کنید که پارچه خریداری شده بدن نما نباشد چون در غیر آن صورت مورد تایید مدیران بیمارستان قرار نمی گیرد. با توجه به ویژگی های خوب و درجه یکی که پارچه تترون بیمارستانی دارد به جرات می توان گفت این پارچه پر مصرف ترین نوع در تولید البسه ی بیمارستانی می باشد.
 • تترون ملحفه ای: یکی دیگر از مصارف انواع تترون تولید انواع ملحفه می باشد، تترون های چاپی و عروسکی یک انتخاب بسیار خوب برای دوخت انواع رو تختی و ملحفه برای کودکان است. شایان ذکر است که پارچه های تترون ملحفه ای در بازار به پارچه تترون هتلی نیز شهرت دارند.
 • تترون چادر جشن تکلیف: یکی از مصارف پارچه های تترون عرض ۱۵۰ سانتی متری دوخت انواع چادر ها برای جشن تکلیف دختر خانوم های گل می باشد.
 • تترون پیژامه ای: از پارچه تترون برای تولید انواع بیژامه نیز استفاده می شود، پارچه های تترون بیژامه ای مانند تمام کاربرد های دیگر پارچه تترون به صورت ساده، رنگی و یا طرح های چهارخانه و راه راه تولید می شود.

لازم به ذکر است که در شهرهای جنوبی کشور نیز از انواع تترون برای دوخت انواع شلوارهای بندری استفاده می ‌کنند.
همانطور که متوجه شدید کاربرد پارچه تترون بسیار گسترده است دوخت روپوش های پرستاری، روپوش های قنادی و نانوایی و … کاربردهای پارچه تترون است.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون درجه یک چه مشخصاتی دارد؟

همانطور که می دانید کارخانه های زیادی در سراسر کشور و شهرهای مختلف وجود دارند که پارچه تترون درجه یک تولید می کنند.
نکته مهم قابلیت تفکیک پارچه تترون معمولی و درجه یک می باشد، که در ادامه ما بهتون میگیم پارچه تترون با چه ویژگی هایی می تواند درجه یک و مرغوب به حساب بیاید.
در تولید پارچه تترون درجه یک، از الیاف پلی استر ویسکوز و فلامنت در کارخانه ها استفاده می شود که عموما چله یا تار آن فلامنت و پود آن پلی استر ویسکوز است، و معمولا در ۵ عرض ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری، ۲ متر و ۳ متری، تولید و عرضه می شود.
مشخصه مهم و حائز اهمیت پارچه تترون ظرافت لطافت و سادگی آن‌ است که بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است و مشخصه بعدی، قیمت آن می باشد که هم برای تولیدکنندگان پوشاک و هم برای مصرف کنندگان مهم می باشد.
دیگر ویژگی های پارچه تترون عبارتند از:

 • بافت ساده
 • خام پارچه
 • نوع رنگرزی
 • ثابت بودن رنگ در انواع شستشوها
 • یک دست بودن رنگ در تمام پارچه
 • لطافت
 • شفافیت رنگ
 • بدن نما نبودن
 • تراکم بافت استاندارد
 • بسته بندی خوب طاقه ها
 • عرض دقیق پارچه
 • براق نبودن
 • تنوع رنگ ها
 • نرمی زیر دست
 • سبکی وزن

البته از ویژگی هایی مثل ضد حساسیت و خنک بودن آن به خصوص در گرما نباید غافل شد.
شایان ذکر است که براق بودن پارچه تترون، یعنی درصد فلامنت بیشتر بوده، در پارچه تترون نامرغوب، این درصدها برعکس و به همین دلیل براق تر هستند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی در عرض و گرماژ مختلف

همانطور که می دانید پارچه تترون بیمارستانی همان پارچه تترون معمولی است با تفاوت جزئی، تفاوت اول در رنگبندی آن است که مخصوص بیمارستان می باشد و تفاوت دوم در شفافیت و قیمت می باشد.
خوشبختانه پارچه های تترون بیمارستانی در متنوع ترین عرض ها و گرماژها در بسیاری از کارخانجات کشور تولید می شوند. بنابراین تنوع کیفیت در تولیدات بسیار زیاد می باشد.
همانطور که می دانید کلمات گرماژ و وزن هم معنی هستند. منظور از گرماژ پارچه، محاسبه وزن پارچه در ابعاد یک متر در عرض آن پارچه است. برای مثال زمانی که می گویند پارچه تترون با عرض ۱۵۰ سانتی متر، ۲۰۰ گرم است، یعنی اگر یک متر از طول پارچه را وزن کنیم، عددی که بر روی صفحه ترازو نمایش داده می شود، عدد ۲۰۰ می باشد.
شایان ذکر است که وزن پارچه، نشان دهنده تراکم بافت پارچه است. به عبارتی هر چقدر وزن پارچه بالاتر باشد، تراکم الیاف پارچه بیشتر است.
پارچه تترون بیمارستانی با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری، ۲ و ۳ متری با گرماژ متغیر بین ۱۵۰ الی ۳۸۰ گرم در بازار موجود می باشد.

 1. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۹۰ سانتى متر: از پارچه تترون بیمارستانی با این عرض برای مقنعه و تولید لباس بیمار نوزاد استفاده می شود، وزن پارچه در این عرض بین ١٠٠ تا ١٢٠ گرم است.
 2. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر: یکی از پرمصرفترین پارچه تترون، پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر می باشد، که برای لباس بیمار بزرگسال (مردانه و زنانه)، ملحفه، روتختی، لباس پرسنل و مقنعه مصرف می شود. گرماژ این نوع پارچه، بین ١۶۵ تا ٢٠٠ گرم است.
 3. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۸۰ سانتی متر: کابرد پارچه تترون با عرض گفته شده در روپوش های بلند بیمارستانی می باشد که گرماژ این نوع پارچه، بین ٢٠٠ تا ٢٣٠ گرم است.
 4. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۲ متر: معمولا پارچه تترون با این عرض فقط در رنگ سفید تولید می شود. گرماژ این نوع پارچه، ٢٢٠ تا ٢۶٠ گرم است.
 5. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ٢۴٠ سانتی متر: مهم ترین کاربرد پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۲ متر تولید روتختی به عنوان ملحفه است. گرماژ پارچه تترون در این عرض، ٢۶٠ تا ٣٠٠ گرم است.
 6. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۳ متر: یکی از پرمصرف ترین تولیدات پارچه تترون، تترون در عرض ۳ متر می باشد. برای راحتی در برش لباس برای بیماران اکثر کارخانه های تولیدی از عرض ۳ متر استفاده می کنند. گرماژ پارچه تترون در عرض ۳ متر، بین ٣۴٠ تا ٣٨٠ گرم است. لازم به ذکر است که پارچه تترون با عرض ۲ متر و ۹۰ سانتی متر نیز توسط برخی از کارخانه ها تولید می شود که قیمت پارچه تترون با این عرض کمتر از پارچه تترون ۳ متر می باشد.

پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ آبی و صورتی

هر بیمارستان و مرکز درمانی با توجه به، رنگ لوگو، خصوصی یا دولتی بودن آن، سلیقه های شخصی و مدیریتی رنگ پارچه تترون بیمارستانی مصرفی خود را انتخاب می کند.
اکثر بیمارستان های دولتی، از پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ در رنگ های آبی و صورتی استفاده می کنند. رنگ آبی برای لباس آقایان و رنگ صورتى برای لباس خانم ها استفاده می شود.
باید گفت که بیمارستان های خصوصی برای نشان دادن وجه تمایز خود با بیمارستان های دولتی، رنگ هایی به غیر از آبی و صورتی به کار می برند.
اصلی ترین رنگ هاى پارچه تترون بیمارستانی عبارتند از:

 • آبی
 • صورتی
 • سبز سیر
 • سبز مغز پسته ای
 • سفید
 • شیری
 • یاسی
 • لیمویی

لازم به ذکر است که رنگ های دیگری مانند آبی کاربنی، فیروزه ای، گلبهی، سبز چمنی، سبز کله غازی و فسفری در پارچه های تترون بیمارستانی به کار می روند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

چگونه پارچه تترون بیمارستانی ارزان و باکیفیت بخرم؟

همانطور که گفته شد پارچه های تترون بیمارستانی محبوبیت زیادی در میان کارگاه های تولیدی البسه بیمارستانی دارند، بنابراین ممکن است بازار فروش این پارچه ها همراه با تقلب و حضور واسطه ها و افراد سودجو نیز باشد، و این موضوع باعث نگرانی کارگاه های تازه تاسیس شده و به دنبال راهکار می باشند.
ما می خواهیم بهترین راهکار خرید تضمینی پارچه تترون بیمارستانی از نظر کیفیت و جنس پارچه و علی الخصوص قیمت این پارچه را برای شما معرفی کنیم.
معمولا نمایندگی های فروش پارچه تترون بیمارستانی پارچه تترون را با قیمت کمتر و مقرون به صرفه تر از جاهای دیگر می دهند.
قیمت پارچه تترون بیمارستانی رابطه مستقیمی با عرض این پارچه داشته و هر چقدر عرض پارچه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است همانطور که در خطوط بالا گفته شد خرید پارچه تترون ۱۵۰ سانتی متری و ۳ متری مقرون به صرفه هستند.
علاوه بر عرض پارچه فاکتورهای دیگری نیز در تعیین قیمت پارچه تترون بیمارستانی نقش فزاینده داشته، این فاکتورها عبارتند از:

 • گرماژ پارچه
 • رنگ پارچه
 • کیفیت پارچه

خالی از لطف نیست ذکر این نکته : هدف از خرید پارچه و محصول نهایی مربوط به چه مکان و افرادی است نیز در قیمت پارچه اثرگذار است.
همانطور که مستحضر هستید همیشه ارزان بودن قیمت، نشان دهنده این نیست که در حال خرید پارچه خوب و با کیفیت هستید.
راه حل های پیشنهادی ما برای خرید پارچه تترون بیمارستان ارزان و با کیفیت عبارتند از:

 • توجه به عرض پارچه با توجه به نوع مصرف
 • خرید کردن به صورت یکجا
 • خرید نقدی
 • خرید اینترنتی

چیزی که جالب توجه است، کمتر بودن قیمت فروش پارچه تترون بیمارستانی به صورت عمده نسبت به خرید جزئی آن می باشد.
همانطور که می دانید معمولا خریدار بیمارستان ها برای کاهش هزینه ها، پارچه تترون بیمارستانی رو به صورت عمده انجام می دهند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی با قیمت دست اول کارخانه

اگر به دنبال خرید پارچه تترون بیمارستانی می باشید حتما می دانید که قیمت پارچه تترون بیمارستانی با عرض های مختلف در نمایندگی و منابع اصلی فروش پارچه های بیمارستانی، قیمت دست اول کارخانجات معتبر است.
با توجه به شرایط موجود در بازار و وجود واسطه ها، عرضه کنندگان ناشناخته و تبلیغاتی که در سطح اینترنت و فضای مجازی می شود، خرید پارچه های بیمارستانی با قیمت دست اول کارخانه سخت شده اما غیرممکن نیست و نیارمند وقت و بررسی بیشتر می باشد.
همانطور که می دانید در دنیای الکترونیکی امروزی، یکی از بهترین، اقتصادی ترین و امن ترین خرید تضمینی پارچه تترون بیمارستانی؛ خرید از نمایندگی های کارخانجات معتبر است که خرید مستقیم از درب کارخانه را در دستور کار خود قرار داده اند.
طبیعی است که این نمایندگی ها با حذف واسطه ها، امکان دست شدن پارچه را کاهش داده و انواع پارچه تترون بیمارستانی را با همان کیفیت و قیمت واقعی به عرضه می رسانند، خرید بی واسطه، با کمترین قیمت ممکن و در کمترین زمان ممکن که می تواند آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری و با کاهش هزینه های رفت و آمدی باشد.
به نظر می رسد که یک نمایندگی معتبر فروش پارچه تترون بیمارستانی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • تمامی طاقه ها و عدل های پارچه را از درب کارخانه و بی واسطه عرضه کند.
 • لیست قیمت عمده فروشی بسیار کمتر از قیمت جزئی فروشی و حتی زیر قیمت بازار باشد.

مشاوره های لازم جهت انتخاب عرض و گرماژ را به مشتریان داده تا در صورت خرید عمده و در حجم زیاد پارچه، با انتخاب درست، پارچه بدون استفاده نماند و در واقع حیف و میل نگردد.

,

خرید پارچه ترگال بیمارستانی سبز آبژاول

خرید پارچه کجراه سبز بیمارستانی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی در رنگ سبز و با ویژگی ضد آبژاول بودن با چه قیمتی در بازار ممکن است؟ آیا می توانید چندی از کارخانجاتی که در ایران به تولید پارچه ترگال مشغول هستند را نام ببرید؟ آیا می دانید یک پارچه ترگال درجه یک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
خیلی از پارچه ها و منسوجاتی که به بازار عرضه می شوند، شبیه به هم بوده و توسط افراد مبتدی در زمینه تجارت پارچه قابل تشخیص نیستند. برای همین، قبل از اینکه قدم در راه خرید و فروش پارچه بگذارید، بهتر است با انواع منسوجات، مشخصات ویژگی آن ها، موارد مصرف و کاربردشان مطلع شوید.
یکی از پارچه هایی که از قدیم تا به امروز از بازار فروش داغ و خوبی برخوردار بوده، پارچه ترگال می باشد که این روز ها به دلیل شرایط موجود، متقاضی برای خرید آن بسیار افزایش پیدا کرده است به گونه ای که میزان تولیدات داخلی نمی تواند پاسخگوی آن باشد.
ترگال از زیر مجموعه های متنوعی برخوردار است که کالیته رنگ وسیع آن باعث شده تا پاسخگوی تمامی سلایق باشد.
بد نیست ابتدای بحث، با کارخانجات تولید پارچه ترگال در ایران آشنا شده و در مورد محصولات شان بدانید.

پارچه ترگال در کدام کارخانجات تولید می گردد؟

کارخانجاتی که به تولید پارچه ترگال مشغول هستند، کارخانه های خصوصی بوده که بیشترشان در شهر هایی نظیر اصفهان و یزد مشغول به خدمت رسانی و تامین نیاز بازار می باشند.
جدای از کیفیت خوبی که پارچه های ترگال تولیدی این مجموعه های صنعتی دارا هستند، میزان تولید سالیانه زیاد هر یک از آن ها باعث شده تا در بازار فروش پارچه ترگال مطرح شوند.
در این کارخانه ها پارچه های ترگال کاربردی در بیمارستان، دوخت و دوز پوشاک زنانه، دوخت فرم مدارس، تهیه انواع لباس کار و … تولید می شود که هر کدام دارای مشخصه های متفاوتی هستند. برخی عرض کمتر بیشتری داشته و برخی دیگر دارای تراکم بافت مختلفی بوده که همگی وجوه تمایز این پارچه ها محسوب می شوند.
همانطور که گفته شد، کیفیت پارچه ترگال تولیدی این کارخانجات در سطح بالایی قرار دارد. آیا دلیل باکیفیت بودن پارچه ترگال این تولیدی ها را می دانید؟
در پاسخ باید به سه مورد زیر اشاره کرد:

 • طبیعی است که درجه کیفی مواد اولیه و الیافی که در تولید پارچه ترگال استفاده می شود، در کیفیت نهایی محصول تاثیر بسزایی دارد. پس این کارخانه ها بهترین الیاف را در پروسه تولید پارچه ترگال به کار می گیرند.
 • از طرفی، تولید پارچه ترگال بایستی با توجه به استانداردهایی انجام شود که در این کارخانجات، تمامی استانداردها رعایت شده و هیچ پارچه ای بدون رعایت استاندارد روانه بازار فروش نمی شود.
 • در نظر داشته باشید که دستگاه های بافندگی و میزان به روز بودن آن ها می تواند در نوع بافت پارچه و نهایتاً بر کیفیت آن تاثیر داشته باشد. دستگاه های کاربردی در این تولیدی ها، دستگاه هایی کاملاً مطابق با تکنولوژی روز دنیا هستند که مدام در حال به روز رسانی می باشند.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال و مصارف آن

از روی موارد مصرف، می توان زیر مجموعه هایی از پارچه ترگال را معرفی کرد. البته که فاکتورهای تاثیرگذار بسیاری بر دسته بندی انواع پارچه ترگال وجود دارد که آن ها را در این بخش نادیده گرفته و تنها به تقسیم بندی پارچه ترگال از روی موارد مصرف آن پرداخته ایم:

 1. پارچه های ترگال بیمارستانی، پارچه هایی مصرفی در دوخت فرم بیماران، پزشکان و پرستاران بوده و گاهاً در تهیه رو انداز، ملحفه، زیر انداز و دیگر کالای خواب هم مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه ترگال بیمارستانی از لطافت و نرمی بالایی برخوردار بوده و در برابر شستشو با آبژاول، وایتکس و … بسیار مقاوم است. برای همین پارچه ترگال بیمارستانی را پارچه ضد آبژاول هم می نامند. این پارچه اکثراً در رنگ های شادی نظیر سفید، آبی، سبز و … دارای بیشترین میزان فروش در بازار هستند.
 2. پارچه های ترگال مناسب برای فرم مدارس، نوعی از ترگال های الیاف مصنوعی هستند که از مزایای آن ها می توان به عدم چروک شدن، استحکام کششی و سایشی بالا، ثبات رنگ، قابلیت شست و شوی چندین باره، اتو زدن آسان و … اشاره نمود. این پارچه ها باید از گرماژهایی انتخاب شوند که تبادل گرمایی در آن ها به خوبی انجام شده و مناسب استفاده چهار فصل باشند.
 3. پارچه ترگال لباس کار، پارچه ترگال متفاوت از نوع بیمارستانی و مناسب برای دوخت فرم مدارس است. زیرا این پارچه هم می تواند از الیاف صد در صد طبیعی تولید شود هم می تواند الیاف مصنوعی با الیاف طبیعی در آن ترکیب گردد. رایج ترین پارچه های ترگالی که ضخیم بوده و مناسب برای دوخت انواع لباس کار می باشد عبارت است از پارچه ۳۰% الیاف طبیعی، پارچه ۷۰% الیاف طبیعی، پارچه ۸۰% الیاف طبیعی و پارچه ۱۰۰% الیاف طبیعی.

کالیته رنگی پارچه های ترگال

اگر به کالیته رنگ پارچه های ترگال توجه کنید، خواهید فهمید که این پارچه از متنوع ترین کالیته رنگ برخوردار است. چیزی حدود ۱۵۰ رنگ متفاوت از پارچه ترگال به بازار عرضه می شود که کارخانه های مطرح فعال در بازار داخلی، بین ۴۰ تا ۹۰ کالیته رنگ را در محصولات خود دارا هستند.
همچنین باید گفت که تنها رنگ پارچه های ترگال نیست که به متنوع شدن آن کمک کرده، بلکه این پارچه ها قابلیت چاپ طرح را هم دارند. البته لازم است بدانید که چاپ طرح بر روی پارچه های ترگالی بهتر و ساده تر انجام خواهد شد که الیاف پلی استر ویسکوز موجود در تار و پود آن بیشتر از الیاف طبیعی پنبه ای و کتانی باشد.
بد نیست بدانید که پارچه ترگال بیمارستانی که موضوع بحث ما در این تاپیک می باشد، با چه طیف رنگ هایی در بازار قابل خریداری می باشد:

 • صورتی
 • آبی کمرنگ و آسمانی
 • آبی کاربنی
 • سفید
 • سبز پسته ای
 • سبز پررنگ
 • گلبهی
 • لیمویی

رنگ هایی مانند صورتی، آبی روشن و سفید، بیشتر از هر کدام متقاضی دارد. زیرا در بیمارستان های دولتی از پارچه ترگال صورتی در بخش زنان، از پارچه ترگال آبی در بخش مردان و از پارچه سفید برای پوشش پرستاران و پزشکان استفاده می شود و بیمارستان های دولتی موظف اند از این سه رنگ در تولید فرم و یونیفرم استفاده نمایند.
اما بیمارستان های خصوصی برای اینکه کاملاً مشخص باشند، از رنگ های متنوع دیگری برای بخش های مختلف بیمارستان استفاده می کنند.
بد نیست بدانید که در بازار فروش پارچه ترگال، قیمت خرید پارچه ترگال بیمارستانی رنگ های مختلف، متفاوت می باشد. عموماً پارچه هایی با رنگ های روشن، ارزان قیمت تر از پارچه های ترگال تیره رنگ می باشند.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک را بشناسید

وقتی قصد دارید پارچه ترگال را بخرید، توجه به درجه بندی کیفی و میزان مرغوبیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد. مثلاً باید بدانید که پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک چگونه پارچه ای بوده و چه مشخصاتی در آن می تواند نشان دهنده سطح کیفیت فوق العاده پارچه های ترگال باشد؟
پارچه ترگال بیمارستانی پارچه ای است که نباید تمامی الیاف آن را الیاف مصنوعی تشکیل داده باشد. زیرا در غیر اینصورت ممکن است پارچه ای حساسیت زا بوده و با همه نوع پوستی سازگاری نداشته باشد.
این پارچه بایستی لطافت و نرمی فوق العاده ای داشته تا فرد با پوشیدن فرم بیمارستانی دوخته شده از این پارچه، احساس راحتی کند.
سبک بودن و داشتن گرماژ مناسب چهار فصل هم از دیگر ویژگی هایی است که پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک باید داشته باشد. گرماژ و وزن پارچه باید به گونه ای باشد که در عین سبک و خنک بودن، بدن نما نبوده و فرد با پوشیدن فرم بیمارستانی از پارچه ترگال، معذب نباشد.
الیاف پارچه ترگال درجه یک بیمارستانی باید به گونه ای انتخاب شود که تبادل گرمایی در آن به خوبی صورت پذیرد. زیرا فرم های بیمارستانی که از این پارچه تهیه می شوند، باید قابل استفاده در فصول مختلف باشند.
به خاطر استفاده مکرر از مواد گندزدا و همچنین وایتکس در شست و شوی انواع لباس بیمارستانی، ملحفه و دیگر کالای خواب، رنگ پارچه ترگال باید به گونه ای باشد که ثابت بوده و به مرور زمان تغییر نکند. این ویژگی از پارچه ترگال بیمارستانی را ضد آبژاول بودن پارچه می نامند.
اگر به منابع اطلاعاتی موثق در زمینه معرفی پارچه ترگال مراجعه کنید، بی شک اطلاعات خوبی در خصوص این پارچه در اختیار شما قرار خواهند داد و کمک می کنند که پارچه ترگال را هر چه بهتر و بیشتر بشناسید.

پارچه ترگال بیمارستانی سبز و سفید

در میان طیف رنگی گسترده پارچه های ترگال بیمارستانی، پارچه های ترگال با رنگ سفید و پارچه های ترگال با رنگ سبز تیره از متقاضیان زیادی در بازار برخوردار هستند.
مصرف و کاربرد پارچه های ترگال سفید تنها به دوخت فرم و یونیفرم پرستاران و پزشکان محدود نخواهد شد. بلکه در برخی از بیمارستان ها که رعایت پاکی و تمیزی از اصلی ترین اولویت های آن هاست، برای دوخت ملحفه، رو انداز، زیر انداز، رو بالشتی و مواردی از این قبیل از پارچه ترگال بیمارستانی سفید رنگ استفاده می کنند. خوبی این پارچه های ترگال این است که حتی اگر از ویژگی ضد آبژاولی هم برخوردار نباشند، رنگ آن ها با شست و شوی مدارم تغییر نخواهد کرد.
پارچه ترگال دیگر بیمارستانی پرفروش در بازار، پارچه ترگال سبز رنگ است. اگر با رنگ های مختلفی که در بخش های گوناگون بیمارستان استفاده می شود آشنا باشید، می دانید که پارچه ترگال سبز رنگ بیمارستانی تنها در بخش اتاق عمل و جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.
این پارچه علاوه بر مناسب بودن در استفاده از دوخت و دوز پوشیدنی های جراح و پرستاران اعم از تنپوش، کلاه، ماسک و …، در دیگر تجهیزات اتاق عمل از قبیل ملحفه، پرده و غیره هم کاربرد دارند. دلیل اینکه از رنگ سبز در اتاق عمل استفاده می شود، تضاد بودن رنگ آن با رنگ قرمز خون می باشد و کمک می کند تا جراح دید بهتری داشته باشد.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

نرخ پارچه ترگال بیمارستانی در بازار

تمامی افرادی که قصد خرید پارچه ترگال بیمارستانی را دارند، قبل از هر چیز از مراکز فروش متعدد درخواست لیست قیمت پارچه ترگال را می کنند.
زیرا همان اندازه که کیفیت پارچه ترگال در پروسه خرید حائز اهمیت است، قیمت خرید آن در بازار هم دارای اهمیت خواهد بود. مخصوصاً برای کسانیکه قصد خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی را دارند.
جالب است بدانید که مقدار خرید، انتخاب مرکز خرید و مسائلی از این قبیل می توانند تاثیر کم و زیادی بر نرخ پارچه ترگال بیمارستانی بگذارند. به عنوان مثال:
اگر به صورت عمده، طاقه ای و یا عدلی پارچه ترگال بیمارستانی را از بازار تهیه کنید، بابت هر متر آن می بایست هزینه کمتری بپردازید. اما قیمت هر متر از پارچه ترگال در خرده فروشی ها به نسبت بیشتر از عمده فروشی ها می باشد و این امری طبیعی است.
در خرید از مراکز فروش مستقیم، پارچه ترگال با قیمتی زیر قیمت بازار دست یافتنی خواهد بود. اما زمانی که شما برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی به مراکز فروش واسطه و دلالان مراجعه نمایید، قیمت بیشتری را بابت خرید باید پرداخت نمایید.
از روی قیمت و نرخ پارچه ترگال بیمارستانی که هر مرکز فروشی به مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند، می توان تشخیص داد که فروشنده مورد نظر فروشنده مستقیم است یا فروشنده واسطه.
برای خرید عمده پارچه ترگال هیچگاه فروشنده واسطه پیشنهاد نمی شود. زیرا اگر واسطه ها را برای خرید انتخاب کنید، هزینه ها بسیار سرسام آور خواهد شد.

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول

برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول، تمایل به انجام چه کاری دارید؟
به منظور خرید پارچه ترگال و یا هر نوع منسوجات دیگری، راه های بسیاری پیش روی شما خریداران عزیز قرار گرفته است که آن ها را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد:

 1. راه هایی که خرید حضوری را برای مشتریان ممکن می سازند.
 2. راه هایی که امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان فراهم می کنند.

این روز ها با بالا رفتن سطح آگاهی مردم و هوشیارتر شدن شان، خرید به شیوه حضوری جای خود را به خرید اینترنتی پارچه ترگال داده است.
تنها کافی است افراد به اینترنت دسترسی داشته تا بتوانند با چند کلیک ساده در زمانی بسیار کم و با هزینه ای ناچیز، سفارش پارچه ترگال خود را به بهترین شکل ثبت نمایند.
یکی از مهم ترین ملاک ها در خرید پارچه ترگال برای مصارف بیمارستانی، ویژگی برجسته این پارچه یعنی ضد آبژاول بودن این پارچه است.
اگر می خواهید خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه های ترگال داشته باشید، این مجموعه قطعا انتخابی مطمئن برای شما عزیزان خواهد بود.

بهترین مرکز فروش پارچه اسپان باند در ایران

فروش پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند در ایران با قیمتی باور نکردنی و زیر قیمت منطقه، کاملا بدون واسطه در بهترین مرکز فروش پارچه اسپان باند نیز انجام می گیرد.

کدام کارخانجات پارچه اسپان باند معتبرند؟

همان طور که مستحضر هستید، کارخانه های متعددی در زمینه ی تولید پارچه، مخصوصا پارچه های اسپان باند وجود دارند.
این کارخانه ها در شهرهای مختلفی وجود دارند و وظیفه ی تولید انواع پارچه ی اسپان باند را بر عهده دارند.
درواقع می توان گفت در اکثر شهرهای کشورمان ایران، این کارخانه ها وجود دارند، اما نکته ای که در این بین وجود دارد این است که برخی ازکارخانه ها در بعضی در شهرها از معروفیت و شهرت بیشتری نسبت به سایر شهرها برخوردارند.
این معروفیت و شهرت به جهت کیفیتی می باشد که تولیدکنندگان به بازار عرضه می نمایند.
کارخانه هایی در شهرهایی هم چون: یزد، اصفهان، تبریز، تهران، همدان، ملایر، کلاردشت و مشهد، ازجمله شهرهایی هستند که در زمینه ی تولید اسپان باندها به دلیل کیفیت بالای تولیداتشان توانسته اند از معروفیت زیادی برخوردار شوند.
اگر در زمینه ی پارچه ها در حال فعالیت هستید، باید بدانید که یکی از شهرهای ایران از تمامی شهرهای بیان شده در فوق در زمینه ی تولید پارچه معروف تر است و این به دلیل این است که آن شهر را تحت عنوان قلب تولید پارچه ی ایران می نامند.
این شهر، شهری نیست جز اصفهانی که به عنوان نصف جهان معروف است.
اگر بخواهیم از کارخانه های بسیار معروف نام ببریم عبارتند از: شرکت حریر بافت امیر، شرکت بافتینه ملایر، نساجی بهپود یزد، بادران ایساتیس، میلاد بی بافت ایرانیان، اسپاتلس کلاردشت و کارخانه های دیگر در همین زمینه ی تولیدی می باشند.
فروش پارچه اسپان باند در این مراکز نام برده شده بیشتر از سایر مراکز می باشد.

فروش پارچه اسپان باند

در مورد مشخصات پارچه اسپان باند چه می دانید؟

در صورتی که بخواهیم درباره ی مشخصات پارچه های اسپان باند صحبتی داشته باشیم، باید دو نوع مشخصات و ویژگی برای این پارچه ها بیان کنیم.
یک نوع ویژگی که سبب تمایز خود اسپان باندها از یکدیگر می شود.
ویژگی های دیگر که سبب ایجاد تمایز و تفاوت بین اسپان باندها و دسته های پارچه های دیگر می شود.
فاکتورها و ویژگی هایی که سبب ایجاد تفاوت میان اسپان باندها با یکدیگر می شود عبارتند از:

 • گرماژ و یا به عبارتی وزن پارچه
 • مقدار متراژ عرض پارچه
 • نوع رنگ بندی پارچه های اسپان باند
 • طول هر رول پارچه

همان طور که متوجه شدید فاکتورهایی وجود دارند که برخی اسپان باندها آن ها را دارند و برخی دیگر ندارند، یعنی هم می توانند آن ها را داشته باشند هم نداشته باشند مانند:

 1. دارای خاصیت آب گریز بودن
 2. خواصی مانند آب دوست بودن
 3. خاصیت ضد آبی و یا به اصطلاح واتر پروف بودن
 4. ساده بودن پارچه و یا چاپ دار
 5. دارای ویژگی آنتی باکتریال بودن
 6. ویژگی همچون آنتی یووی بودن و یا ضد اشعه خورشید بودن
 7. لطافت موجود در پارچه ها

ویژگی های فوق سبب می شود تا افراد راحت تر تصمیم بگیرند که از پارچه های اسپان باند استفاده نمایند یا خیر!
ویژگی های خاص دیگری هم وجود دارند که به طور کلی زمینه های تفاوتی بین آن ها و پارچه های دیگر را فراهم می کند.
به عنوان مثال پارچه های اسپان باند، یکبار مصرف هستند و این ویژگی خود به تنهایی می تواند عاملی باشد که به سبب آن بیشتر مورد پذیرش مراکزی همچون مراکز درمانی و بیمارستان ها قرار بگیرد.
ویژگی دیگر که افراد و طرفداران محیط زیست بسیار به آن گرایش پیدا کرده اند، بازیافت پذیری این پارچه های اسپان باند می باشد که در مقایسه با سایر پارچه ها از سرعت بیشتری برخوردار است و آلودگی به همراه ندارد.

فروش پارچه اسپان باند

قیمت ارزان پارچه اسپان باند نشان از کیفیت پایین آن است؟

شاید تا کنون در رابطه با خرید موارد مختلف به این جمله برخورد کرده باشید که می گوید هیچ ارزانی بی حکمت نیست!
اما خود شما هم در برخی از خریدهایتان به قیمتی ارزان رسیده اید که آن چنان هم بی کیفیت نبوده اند.
بنابراین به طور قطع نمی توان بیان کرد که هر چیز ارزانی بی کیفیت است.
پارچه ها را بر اساس ویژگی ها و مشخصاتی که دارند قیمت گذاری می کنند.
دارا بودن یک سری از این مشخصاتی که پیشتر در این مقاله خدمتتان شرح دادیم سبب افزایش قیمت این پارچه ها می شود.
پس این موضوع که شما پارچه را با چه مشخصات و گرماژی خریداری می کنید، در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است.
مواردی هستند که در قیمت پارچه اسپان باند تاثیرگذار هستند مانند این که آن پارچه ها را با قیمت درب کارخانه خریداری می نمایید و یا از طریق واسطه تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهید.
مهم ترین مورد در تعیین قیمت را می توان به واسطه ها نسبت داد که در ایجاد نوسانات در بازار، نقش فعالی را بر عهده دارند.

شرایط بازار فروش پارچه اسپان باند در ایران چگونه است؟

بازار فروش پارچه های اسپان باند دستخوش تغییرات و نوسانات بازاری می باشد.
با توجه به شرایط خاص که در هر جامعه پیش می آید، بازار فروش هر چیزی تغییراتی را به چشم خود می بیند.
به عنوان مثال می توانیم بگوییم با توجه به شیوع ویروس کرونا و یا کووید ۱۹، شرایط استفاده از ماسک و لباس های ضد کرونایی و سایر تجهیزات در کشور بیشتر شد.
نیاز افراد و گروه های مختلف به استفاده از این لوازم و تجهیزات بیشتر به چشم آمده است.
بنابراین در جهت تولید این ملزومات، لازم است که از پارچه های اسپان باند بیشتری استفاده نماییم.
به عبارتی درکنار نیاز استفاده ی بیشتر از پارچه های اسپان باند، لازم می باشد که ابتدا، این پارچه ها در سطح وسیع تری نیز تولید بشوند.
تولید بیشتر اسپان باندها و توزیع آن ها در بازار سبب افزایش و یا در برخی زمان ها سبب کاهش قیمت آن ها می گردد.
شایان ذکر است که در حال حاضر در کشورمان، تولیدات پارچه های اسپان باند بسیار زیاد است و تولیدی های پوشاک، اکثرا به تولید محصولاتی از پارچه های اسپان باند روی آورده اند.
همین طور بازار متقاضیان محصولات اسپان باندی هم در ایران بسیار داغ است و مورد توجه اکثریت قرار گرفته است.

چگونه می توان پارچه یکبار مصرف باکیفیت از بازار خرید کرد؟

برای خرید هر محصولی، حال فرق ندارد پارچه باشد و یا چیز دیگری، لازم است که اطلاعات کافی و به روز از آن محصول داشته باشید.
داشتن اطلاعات سبب می شود که افراد با اعتماد به نفس بیشتر نسبت به خریداری آن محصول اقدام نمایند.
مهم تر این است که سبب می شود که افراد واسطه و سودجو و کلاهبردار کمتر تصمیم به ایجاد تشنج در بازار نمایند.
شما هرچه اطلاعات بیشتری در رابطه با یک محصول داشته باشید راحت تر می توانید آن را در حجم های بالاتر خریداری کرده و نسبت به تولیدات خاص ازآن محصول اقدام فرمایید.
در ابتدا و قبل از ثبت خرید، لازم است تا تصمیم نهایی خود و بازار هدفتان را مشخص کنید که قرار است محصولات تولیدی شما از این پارچه های یک بار مصرف در چه زمینه ای فروخته شود.
پس از آن به نسبت به مشخصات و ویژگی هایی که باید ان محصول داشته باشد برنامه ریزی کرده و سفارش خود را بر اساس آن ویژگی ها ثبت نمایید.
پس همان طور که متوجه شدید مورد مهمی که در خریدهای کلی باید بسیار به آن توجه کنید این است که، اطلاعات زمینه ای خود را در مورد محصول مورد نظرتان بسیار بالا برده تا افراد سودجو از آن به عنوان موردی برای کلاهبرداری هایشان استفاده نکنند.
موردی که می تواند به افراد در زمینه ی خرید پارچه های یک بار مصرف باکیفیت کمک کند این است که با مراجعه به مراکزی که از شهرت خوبی در کیفیت برخوردار هستند، خرید خود را انجام داده و از تجربه های سایر افراد در زمینه ی خرید پارچه های باکیفیت استفاده نمایند.
حتما لازم نیست خود شما تجربه ای تلخ از خرید داشته باشید تا بدانید باید به چه نکاتی بیشتر توجه نمایید، گاهی جهت کسب تجربه به تجربه های دیگران رجوع کنید.

فروش پارچه اسپان باند

نیاز مراکز درمانی به انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی

تمامی افراد تا کنون شاهد این بوده ایم که در مراکز درمانی و بیمارستان ها در بخش های خاص، از لباس های یکبار مصرف استفاده می شده است.
مانند بخش های جراحی و اتاق های عمل، یا مراکزی که در زمینه ی سی تی اسکن و ام آر آی فعالیت دارند، همگی از لباس های یک بار مصرف استفاده می کنند.
لازم به ذکر است که در زمان حاضر با توجه به شیوع بیماری و ویروس کرونا، نیاز مراکز درمانی و بیمارستان ها به استفاده از لباس های یک بار مصرف روز به روز بیشتر می شود.
زیرا این افراد به طور مستقیم با مردمی سر و کار دارند که از این بیماری رنج می برند.
بنابراین لازم است خودشان محفوظ و ایمن بمانند تا بتوانند جامعه و افراد را از این بیماری خطرناک نجات دهند.
این البسه ی یک بار مصرف شامل انواع ماسک، روکش های کفش و تجهیزات آن، کلاه های یک بار مصرف، لباس های ضد کرونایی و موارد دیگر نیز می شود.
تولدی های بسیاری که در این زمینه فعال هستند با مراجعه ی مستقیم به مراکز درمانی و بیمارستان ها، سفارشات لازم آن ها را در این زمینه گرفته و نسبت به تولید آن سفارشات اقدام می نمایند.
بسیاری از مراکز هم هستند که با وجود نیروهای خود جوش نسبت به دوخت این لباس ها فعالیت زیادی دارند و این لباس ها را در جهت حمایت از کادرهای درمانی به صورت رایگان دوخته و در اختیار آن ها می گذارند.
فروش پارچه اسپان باند به مراکز درمانی بسیار پر رونق شده است که البته این موضوع آن چنان هم خوشایند نمی باشد و ترجیح ما و تمامی افرادی که به نوعی در این زمینه فعالیت دارند، این است که هرچه زودتر ریشه ی این بیماری کنده شود و در واقع ریشه کن بشود تا افراد کمتری از این بیماری آسیب ببینند.
فکر می کنیم ترجیح تمامی مردم این باشد که فروش این پارچه ها همانند گذشته در حد معقول و معمول باشد بهتر است تا این که بخواهیم هروز شاهد از دست دادن جان بسیاری از دوستان و آشنایان و افراد باشیم.

فروش پارچه اسپان باند

نمایندگی فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در ایران

پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی در ایران نمایندگی های فعال زیادی در جهت فروش آن ها دارد.
نمایندگی هایی که یابه صورت مستقیم از کارخانه مجوز دریافت نموده اند و یا به صورت غیر مستقیم و درواقع به عنوان دلال و واسطه در این بین فعالیت می کنند.
البته تا جایی که امکان دارد باید سعی در حذف واسطه ها و دلالان این حوزه داشت تا کارهای آن ها سبب ایجاد نوسانات بازاری نشود.
پارچه های یک بار مصرف را به روش های مختلفی می توان خریداری نمود.
یکی از این روش ها، همان مراجعه به نمایندگی های این پارچه ها در هر شهر می باشد.
این نمایندگی ها همان طور که در جریان هستید، به جهت سهولت در امر خرید و کم کردن هزینه های افراد خریدار از طرف کارخانه ها در هر شهر و دیاری راه اندازی شده است.
فروش پارچه اسپان باند از طریق نمایندگی می تواند برای افراد خیلی به صرفه باشد.
زیرا از این طریق به راحتی هم نمونه ای از جنس و رنگش را مشاهده می کنند و هم خرید خود را بدون هزینه ی ایاب و ذهاب و حمل و نقل اضافی خریداری می نمایند.
راه دیگر خرید، سفارش از طریق نمایندگی فروش اینترنتی می باشد.
منظور از نمایندگی فروش اینترنتی، همان سایت های اینترنتی است که کارخانه ها به جهت شناخت دیگر افراد از آن ها و محصولاتشان راه اندازی کرده اند.
این سایت ها به افراد این توانایی را داده است تا در هر زمان و هر مکانی که تمایل به خرید داشته باشند، نسبت به آن اقدام کرده بدون این که بخواهند به موارد اضافی آن فکر کنند.
خرید از این طریق دارای مزایایی می باشد که سبب می شود افراد زیادی به آن روی بیاورند.
یکی از این مزایا این است که تنها با چند کلیک می توانند به راحتی و کاملا بدون دردسر، چند کارخانه ی تولیدی را با یکدیگر هم از نظر کیفیت اجناس و رنگ بندی که دارند و هم از جهت قیمتی که در اختیار مشتریانشان می گذارند مقایسه کرده و سپس تصمیم به خرید بگیرند.

سایت خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان

خرید پارچه اسپان باند

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان از سایت های فروشنده را چقدر پیشنهاد می کنید؟ آیا می دانید این پارچه ها چه مصارفی در مراکز درمانی دارند؟ به نظر شما، نرخ فروش امروز پارچه های اسپان باند در بازار چقدر است؟
بزرگترین حوزه فعالیت های امروز، حوزه خرید و فروش پارچه است. به خاطر اینکه مصارف متعددی در زمینه های گوناگون داشته و دارای تنوع بسیاری می باشد. اما مدتی است که نوعی پارچه با الیاف مصنوعی، بازار فروش را قبضه کرده است. این پارچه که پارچه اسپان باند نام گرفته، یک پارچه با الیاف ساخت دست بشر می باشد که از بیخ و بن با پارچه ها و منسوجات معمولی در بازار متفاوت است.
این پارچه دارای بافت نبوده و از تار و پود تشکیل نشده است. بلکه الیاف در ساختار این پارچه به روش بافت پرسی، پارچه اسپان باند را به وجود آورده اند.
بد نیست بدانید که در بازار فروش پارچه، این پارچه از نام های متعددی برخوردار است که برخی به شرح ذیل می باشد:

 • پارچه های سوزنی
 • پارچه های بی بافت
 • پارچه های بدون بافت
 • پارچه های یکبار مصرف
 • لایه سوزنی
 • پارچه های نبافته و …

ممکن است خیلی از شما به صورت روزانه از پارچه اسپان باند در زمینه های گوناگون استفاده کنید اما آن را نشناسید. ما در اینجا کنار شماییم تا بهتر و بیشتر انواع پارچه اسپان باند را به شما شناسانده و خریداران را در تهیه آن راهنمایی کنیم.
اولین بخش این تاپیک، به معرفی انواع پارچه اسپان باند می پردازیم. پس همراه ما باشید.

خرید پارچه اسپان باند

انواع پارچه اسپان باند تک و چند لایه

همانطور که پارچه های بافتنی از قبیل فاستونی، ترگال و … از انواع و اقسام مختلفی برخوردار هستند، پارچه اسپان باند هم دارای گونه های متفاوتی می باشد. البته پارچه اسپان باند را می توان با در نظر گرفتن خیلی از پارامتر ها به چندین و چند دسته تقسیم نمود. اما ما در اینجا، به دسته بندی انواع پارچه اسپان باند بر اساس تعداد لایه می پردازیم.
در بازار، پارچه اسپان باند در تعداد لایه های زیر به فروش رسیده و قابل سفارش می باشد:

 1. تک لایه
 2. دو لایه
 3. سه لایه
 4. چهار لایه

پارچه های اسپان باند تک لایه که ساده ترین پروسه تولید را داشته و با به کارگیری دستگاه اکسترودر، نوار نقاله و …، مواد اولیه یا همان پلی پروپلین ذوب شده تحت حرارت بالا، ورقه های پارچه اسپان باند به وجود می آید.
اما در خصوص پارچه های اسپان باند چند لایه باید گفت که دارای پروسه تولید پیچیده تری هستند. این پارچه ها در واقع همان پارچه های اسپان باند تک لایه ای هستند که ما بین آن ها از لایه ملت بلون استفاده می شود. استفاده از این لایه ملت بلون مابین لایه های اسپان باند، باعث می شود تا پارچه قدرت نفوذ ناپذیری اش به مراتب بیشتر از پارچه اسپان باند تک لایه شود. به همین خاطر است که در بازار فروش، پارچه های اسپان باند چند لایه بیشتر از پارچه های تک لایه متقاضی داشته و به فروش می رسند.
ناگفته نماند، پارچه های اسپان باند دو لایه در بازار جهانی با ss، سه لایه با sss و چهار لایه با ssss یا sms شناخته می شوند. نوع sms پارچه های اسپان باند، نوعی از پارچه است که دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. مثل:

 • ضد باکتری
 • ضد میکروب
 • ضد آب و …

پارچه اسپان باند برای مصارف پزشکی و بهداشتی

در میان پارچه های چند لایه اسپان باند، برخی دارای مصارف پزشکی و بهداشتی هستند. بی شک متوجه شده اید، پارچه هایی با تعداد لایه بیشتر که مقاوم در برابر نفوذ پذیری آب، ویروس، میکروب و … هستند، گزینه های بهتری برای مصارف پزشکی و بهداشتی اند.
به دسته ای از پارچه های اسپان باند که در مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند، پارچه های اسپان باند بیمارستانی گفته می شود که کارخانه های تولیدی هر روزه با شیوه های تولید متفاوت، به ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد آن پارچه ها می افزایند. مثلاً این روز ها پارچه های اسپان باند بیمارستانی با مصارف پزشکی، پارچه هایی آنتی باکتریال، آنتی یو وی و … هستند.
بد نیست بدانید که پارچه های اسپان باند توسط تولیدی ها در عرض های مختلفی آماده سازی می شوند. هر یک از این پارچه ها با عرض های مختلف، دارای گرماژ و وزن های متفاوتی هستند که همین مسئله سبب شده تا موارد مصرف هر کدام متفاوت از دیگری باشد.
عرض هایی از پارچه اسپان باند مصرفی در بیمارستان ها را در زیر معرفی کرده ایم:

 1. عرض ۱۰۰ سانتی متر
 2. عرض ۱۲۰ سانتی متر
 3. عرض ۱۶۰ سانتی متر

گرماژ پارچه های اسپان باند را کلاً بین ۱۶ تا ۱۱۰ می توان متغیر دانست که بهترین نوع مصرفی آن در بیمارستان ها و مراکز درمانی، گرماژی بین ۳۰ تا ۶۰ گرم دارد.
از موارد مصرف و استفاده پارچه های اسپان باند در بیمارستان ها، درمانگاه ها و اورژانس ها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • تهیه و تولید پوشاک بیماران، پرسنل، پرستاران و پزشکان
 • تهیه و تولید ملحفه یکبار مصرف، رو تختی و رو بالشتی
 • تهیه و تولید تجهیزات مصرفی در اتاق عمل
 • تهیه و تولید گان جراحی، ماسک جراحی، کلاه و …
 • تهیه و تولید پد ها بهداشتی، نوار بهداشتی و مواردی از این قبیل
 • تهیه و تولید روکش کفش، کاور لباس بیمار و …

خرید پارچه اسپان باند

مشخصات پارچه یکبار مصرف خوب چیست؟

از نوعی پارچه های اسپان باند، با عنوان پارچه یکبار مصرف یاد می شود. این پارچه های یکبار مصرف در موارد زیر کاربرد دارند:

 • تولید محصولات بهداشتی مانند پد روزانه، نوار بهداشتی، پوشک و …
 • تولید محصولات آرایشی مانند لاک پاک کن، پد پاک کننده آرایش، دستمال مرطوب و …
 • تولید لباس های بیمارستانی و تجهیزات مربوطه
 • تولید چای کیسه ای در کارخانه ها
 • تولید فیلتر های صنعتی
 • و مواردی نظیر این ها.

این پارچه های یکبار مصرف با کیفیت های مختلفی روانه بازار فروش می شوند. زیرا هر تولیدی شیوه خاص خود را پیش گرفته، مواد اولیه مصرفی در کارخانه های تولیدی دارای تنوع کیفیت است، میزان رعایت استاندارد ها در خطوط تولید کارخانه های مختلف متفاوت است و … .
اما اکثراً کسانی که قصد خرید پارچه یکبار مصرف را دارند، به دنبال بهترین سطح کیفیت آن هستند. برای اینکه بتوانید بهتر پروسه خریدتان را پیش ببرید، کافی است که از مشخصات پارچه یکبار مصرف خوب مطلع بوده تا قربانی سوء استفاده برخی از فروشندگان نشوید. این مشخصات عبارتند از:

 1. نرمی و لطافت فوق العاده پارچه یکبار مصرف
 2. نازک و سبک بودن پارچه یکبار مصرف
 3. یکنواختی و یکدستی رنگ در کل پارچه یکبار مصرف
 4. مقاوم بودن پارچه یکبار مصرف در برابر کشش
 5. و مشخصاتی دیگر از این قبیل.

لازم به ذکر است، نه تنها در خصوص انواع پارچه اسپان باند، بلکه در رابطه با هر چیزی که قصد خریدش را دارید، سعی کنید اطلاعات جامع و کامل به دست آورید. زیرا خرید هر چیزی از جمله خرید پارچه اسپان باند از بازار و در میان سیلی از فروشندگان گرگ، نیازمند آگاهی و اطلاعات است.
این روز ها جدای از بازار حقیقی که مشاورین معتبری مشغول به کار هستند، منابع اطلاعاتی فوق العاده ای در بازار مجازی فعالیت می کنند. این منابع اطلاعاتی اگر موثق باشند، می توانند سطح اطلاعات شما را در خصوص پارچه اسپان باند از صفر به صد برسانند.

خرید پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند چه نرخی در بازار امروزی دارد؟

چه خریدار عمده پارچه اسپان باند بوده و چه به دنبال خرید جزئی آن برای مصارف خانگی باشید، اول از هر چیز به دنبال این هستید که بدانید قیمت پارچه اسپان باند چه نرخی در بازار امروزی دارد.
به همین خاطر لازم دانستیم توضیح دهیم که قیمت خرید پارچه اسپان باند بسته به فاکتور ها و پارامتر های متعددی تغییر خواهد کرد. مثل:

 • عرض پارچه
 • طول پارچه (متراژ طاقه پارچه)
 • تعداد لایه
 • سظح کیفیت
 • رنگبندی پارچه
 • برند تولید کننده

البته بد نیست بدانید که تولید پارچه اسپان باند در داخل کشور و عرضه آن به بازار فروش، پاسخگوی تمام نیاز بازار داخلی نیست. برای همین، ممکن است بخشی از نیاز بازار از طریق پارچه های اسپان باند وارداتی پاسخ داده شود.
مواردی که در بالا متذکر شدیم، پارامتر های تاثیرگذار بر قیمت پارچه اسپان باند هستند که مرتبط با خصوص تولیدی آن می باشند. اما در زیر، به مواردی اشاره می کنیم که مرتبط با بازار اقتصادی کشور بوده و تا حدودی تاثیرش بر قیمت پارچه اسپان باند در بازار فروش غیر قابل چشم پوشی می باشد:

 1. وارداتی بودن پارچه
 2. میزان عرضه پارچه در بازار داخلی
 3. میزان تولید پارچه در بازار ایران
 4. نوسان قیمت کالا های مرتبط
 5. افزایش حقوق نیروی انسانی
 6. نوسان نرخ دستگاه های تولیدی
 7. بالا و پایین رفتن هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیر دستگاه ها
 8. و موارد بسیاری از این قبیل.

در میان این فاکتور ها، برخی تاثیر قابل توجهی بر قیمت خرید پارچه اسپان باند گذاشته و برخی دیگر تاثیرش چندان قابل لمس نیست.
به هر روی، ما لازم دانستیم اطلاعاتی در این باره در اختیار شما خریداران عزیز قرار دهیم.

خرید پارچه اسپان باند

دو راهکار خرید پارچه اسپان باند

راهکار های خرید پارچه اسپان باند بسیار متنوع است. اما اگر بخواهیم راه های دسترسی به این پارچه را تقسیم بندی کنیم، باید بگوییم که دو راه وجود دارد:

 1. یکی حضوری
 2. دیگری غیر حضوری

روش حضوری که از قدیم تا به امروز مورد توجه خریداران بوده و خیلی از خریداران با وجود هزینه ها و زمان بسیاری این روش خرید از خریدار سلب می کند، آن را مطمئن ترین شیوه خرید می دانند. اما درباره روش های غیر حضوری که شامل خرید اینترنتی پارچه اسپان باند و خرید تلفنی آن می شود باید گفت که این روش از مزایای بسیاری برخوردار است:

 1. در این روش، هزینه ای صرف جستجو و رفت و آمد نخواهد شد و تنها هزینه ناچیز اینترنت بر گردن شما خواهد افتاد.
 2. در این روش، زمان خریدار صرف یافتن مراکز فروش حضوری و رفت و آمد حضوری به این مراکز نخواهد شد.
 3. در این روش، امکان ثبت سفارش در هر لحظه و هر زمانی با چند کلیک ساده برای خریدار فراهم خواهد شد.
 4. در این روش، افراد می توانند با دادن چند تکست و یا طی یک تماس تلفنی، از مشاوره های فروش رایگان برخوردار شوند.
 5. در این روش، مشاهده مدل ها و رنگبندی های پارچه اسپان باند در کمترین زمان توسط خریدار ممکن خواهد شد.

البته پیشنهاد می شود اگر شیوه غیر حضوری را برای خرید انواع پارچه اسپان باند بر می گزینید، حتماً به معتبر بودن آن اطمینان پیدا کنید. راه های زیادی وجود دارد که می توان سایت فروشنده را با آن محک زد. آیا از این راه ها مطلع هستید؟

خرید پارچه اسپان باند

سایت فروش اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان

در بخش های ابتدایی راجع به کارخانه های تولیدی پارچه اسپان باند و انواع محصولات تولیدی آن ها صحبت شد. اما چیزی که قرار است در این بخش مطرح شود، معرفی قطب های تولیدی پارچه اسپان باند در ایران می باشد.
درست است در شهر هایی نظیر مشهد، تبریز، یزد، تهران و اصفهان مقدار زیادی پارچه اسپان باند تولید می شود، اما در میان این شهر ها، اصفهان اصلی ترین تولید کننده محسوب می شود.
این کارخانه تولیدی:

 • از دستگاه های پیشرفته بهره می گیرد.
 • از مواد اولیه مرغوب استفاده می کند.
 • پرسنل کاملاً حرفه ای و خبره ای دارد.
 • کیفیت محصولاتش را تضمین می کند.

این کارخانه تولیدی پارچه اسپان باند اصفهان که بزرگترین و قدیمی ترین تولیدی به حساب می آید، ثبت سفارش آنلاین از سایت های خرید و فروش اینترنتی را برای مشتریانی که دور از اصفهان نیازمند پارچه اسپان باند هستند، ممکن ساخته است.
تنها کافیست به اینترنت دسترسی پیدا کرده و در موتور جستجویی نظیر گوگل، اسم شرکت پارچه اسپان باند اصفهان را سرچ کنید. سایت های زیادی به شما پیشنهاد خواهد شد که با مراجعه به آن ها و استعلام قیمت فروش پارچه، متوجه خواهید شد کدام سایت، سایت بهتری برای انجام امور خرید اینترنتی پارچه اسپان باند می باشد.
از نشانه های اعتبار یک سایت خوب می توان به این موارد اشاره داشت:

 1. داشتن نشان اطمینان
 2. کامنت و نظر خوب مشتریال قبلی
 3. ارائه راه های ارتباطی
 4. همکاری با تولید کننده اصلی

در سایت شرکت زنجیره ای پارچه بیمارستانی پارادا، محال ممکن است که خریداران نتوانند بهترین کیفیت و قیمت از انواع پارچه های بیمارستانی به خصوص پارچه اسپان باند را خریداری نکنند.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی با خرید آنلاین

قیمت پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند نظر هر متقاضی را به سمت خود جلب می کند. بهترین قیمت برای اسپان باند بیمارستانی را می توان با خرید آنلاین تجربه کرد.
امروزه با پیشرفت شایانی که صنعت نساجی داشته انواع پارچه ها برای مصارف مختلف تولید و در بازار موجود می باشند.
یکی از پر فروش ترین پارچه های بازار شلوغ و داغ منسوجات، پارچه های بدون بافت یا اسپان باند ها می باشند. این پارچه در صنایع متفاوت بیش از ۱۶۰ کاربرد متفاوت دارد و از کاربردی ترین پارچه های بازار می باشد.
این پارچه از پلی پروپیلن تولید می شود به همین دلیل در صنعت به اختصار به آن PP نیز می گویند. جالب است بدانید که این پارچه در بازار منسوجات سابقه ای طولانی مدت دارد.
به دلیل ویژگی های منحربه فرد و کاربرد های بیشماری که پارچه های بی بافت در زندگی امروزی و صنعت دارند، سهم بسیار بزرگی در بازار منسوجات داشته و رونق چشمگیری به این بازار داده اند.
از جمله مزایای این گونه پارچه ها می توان کیفیت بالای آن ها، نیاز نداشتن به نخ و سوزن و قیچی و همچنین سرعت در تولید و دوخت آن ها اشاره کرد.
این گونه پارچه ها کاربرد های بسیاری خصوصا در پزشکی، آرایشی و بهداشتی و صنایع شیمیایی دارند.
قیمت تمام شده این محصول بسیار پایین بوده و همین قیمت ارزان در عین کیفیت، موجب فروش این چنین بالا و محبوبیت این پارچه شده است.
با مصارف بسیار زیادی که این پارچه دارد نمی توان بازار پارچه را بدون این گونه پارچه ها تصور کرد.
مطمئن ترین راه خرید پارچه بدون بافت با کیفیت کدام است؟

قیمت پارچه اسپان باند

آشنایی با پارچه های بی بافت

تنوع در مصارف مختلف پارچه های بی بافت و همچنین قیمت تمام شده ی مناسب این پارچه موجب شده تا در سراسر جهان تولید و مصرف روز افزونی داشته باشد.
به طوری که در کشورهای اروپایی و آمریکایی و همچنین در ژاپن و چین مقدار تولید از این پارچه به سرعت در حال افزایش می باشد.
پارچه های بی بافت مانند سایر پارچه ها از بافته شدن نخ و الیاف به صورت تار و پود نیست؛ بلکه این پارچه ها بدون بافت تولید می شوند.
از آن جایی که این پارچه ها بی بافت می باشد در صنعت و بازار با نام هایی چون پارچه یک بار مصرف، نبافته ی اسپان، لایه ای سوزنی و پارچه بدون بافت شناخته می شود.
امروزه بیش از ۳۰ درصد از پارچه های جهان بدون بافت تولید می شود و همچنین همه روزه این مقدار رو به افزایش می باشد.
پارچه های بی بافت از الیاف جدا از هم تولید می شوند. بدین صورت که الیاف ها در کنار هم با روش های مختلف اعم از سوزن زنی، چسب و یا حرارت به همدیگر متصل و ایجاد پارچه می کنند.
پارچه های اسپان باند حرارتی بدین صورت بافته می شوند که مواد اولیه را در دستگاهی به نام اکسترودر وارد می کنند و بعد از ذوب شدن مواد به دستگاهی که سوزن های سرنگ مانند دارد ریخته می شود. با فشار وارده از سوی دستگاه اکسترودر مواد به شکل الیاف باریکی مانند رشته های فیلامنت از دستگاه خارج می شوند. پس از سرد شدن مواد این الیاف باریک را روی نقاله ی دستگاه کشیده و لایه های اسپان باند را تولید می کنند.
کیفیت بالای پارچه به مواد اولیه ی استفاده شده برای تولید آن بستگی دارد. مرغوبیت متریال استفاده شده باعث می شود که پارچه ای با کیفیت بالا بدست آید.
قیمت پارچه اسپان باند این پارچه را به با صرفه ترین نوع خود تبدیل کرده است. همین قیمت پایین موجب تقاضای این چنین بالای از این پارچه در بازار می باشد.
همچنین یکبار مصرف بودن این پارچه آن را بسیار کاربردی کرده است. خصوصا در پزشکی که منتقل نکردن باکتری و میکروب ها اهمیت بسیار فراوانی دارد استفاده از این پارچه کار عاقلانه و درستی می باشد.

پارچه اسپان باند چه ویژگی هایی دارد؟

این پارچه به دلیل ویژگی های بسیار و کاربردی که دارد موجب شده تا از این پارچه در موارد فراوانی بهره گرفته شود. از جمله ویژگی های مهم این پارچه شامل موارد زیر می باشد:

 • اسپان باند ها در عرض ها و وزن های مختلفی تولید می شوند.
 • این پارچه را می توان با دیگر پارچه ها به صورت لایه لایه ترکیب کرد.
 • قیمت این پارچه بسیار مناسب بوده و استفاده از آن را بسیار با صرفه کرده است.
 • رنگ های متنوعی از این پارچه را می توان تولید کرد.
 • خاصیت آنتی باکتریالی و آنتی یووی دارد.
 • اسپان باند ها جنسی بسیار نرم و لطیف دارند.
 • با توجه به نیاز می توانند خاصیت آب دوستی و یا آب گریزی داشته باند.

عرض های زیادی که پارچه در تولید دارد به راحتی امکان استفاده از الگوهای متفاوتی روی آن را به مصرف کننده می دهد.
اسپان باند ها به دو صورت چاپی و ساده تولید می شوند که می توان برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. بر روی اسپان باند فرایند چاپ به دو صورت فلکسو و سیلک انجام می گیرد.
قیمت مناسب، این پارچه را به کاربردی ترین نوع خود در صنعت تبدیل کرده و موجب شده تا تقاضا برای آن روز به روز بیشتر شود.
اسپان باند های ترکیب شده با پارچه های بی بافت دیگر خصوصیاتی از جمله ضد آب بودن و همچنین مقاومت در برابر باکتری ها را نیز می تواند داشته باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

کاربردهای پارچه اسپان باند در کدام صنایع است؟

همان طور که اشاره شد این پارچه بیش از ۱۶۰ مورد مصرفی متفاوتی در صنایع مختلف دارد.
امروزه از این پارچه در موارد بسیاری بهره گرفته می شود چندی از این موارد عبارتند از:

 1. صنایع آرایشی، بهداشتی و پزشکی
 2. صنایع شیمیایی، رنگ و نفت
 3. موکت ها و کاغذ
 4. دیوار پوش ها و عایق بندی ها مانند ایزوگام
 5. پد های بهداشتی و پوشک های بچه

بیمارستان ها و مراکز بهداشتی از مصرف کنندگان عمده این پارچه می باشند. لباس های بیمارستانی باید از جنس و الیاف های مرغوب تهیه شده باشد تا به گونه ای باشد که بیمار در آن احساس راحتی کامل داشته و همچنین جنس آن سبک بوده و ایجاد حساسیت های پوستی برای بیماران نداشته باشد.
اسپان باندها به صورت رولی در متراژ های متفاوت به بازار عرضه می شوند که عرض های ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری از آن طرفداران بیشتری دارد.
به دلیل مصارف بسیار زیاد این پارچه در صنایع متفاوت و همچنین در پزشکی تولیدی های بسیاری در داخل به تولید این پارچه روی آورده و همه روزه بخش انبوهی از این پارچه را به بازار عرضه می کنند.
از دیگر مصارف اسپان باند ها در صنعت می توان خودروسازی، فیلتر های هوا و آب، کشاورزی، مبلمان و صنعت الکترونیک را نام برد.
مصرف فراوان پارچه های یکبار مصرف در موارد مختلف باعث شده تا این پارچه در رنگ ها و عرض های متفاوتی توسط بسیاری از تولیدی ها تولید شود.

قیمت پارچه اسپان باند

نقش استفاده از پارچه یکبار مصرف در مصارف بیمارستانی چیست؟

می توان ادعا کرد که بزرگترین متقاضیان پارچه های یکبار مصرف بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور می باشند.
این پارچه به دلیل قیمت مناسب و صرفه اقتصادی که دارد برای بیمارستان بسیار کارآمد است. همچنین به دلیل این که از این پارچه عرض های متفاوت و وزن های گوناگون تولید می شود برای انواع مصارف بیمارستانی کاربردی می باشد.
اسپان باند های بیمارستانی با عرض های ۱۲۰ سانتی متری و ۱۶۰ سانتی متری از پر فروش ترین نوع آن در بازار می باشد.
تقاضای این چنین بالا برای اسپان باند بیمارستانی موجب شده تا تولیدی ها و کارخانجات فراوانی در کشور به تولید این پارچه روی آورده و حجم انبوهی از این پارچه را همه روزه تولید و به دست مصرف کننده برسانند.
این موضوع که لباس های مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی ناقل باکتری و میکروب ها نباشد بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین بهترین گزینه برای شرایط استریل در بیمارستان ها استفاده از پارچه های یکبار مصرف می شود.
از این پارچه برای لباس بیماران و ست ها و گان های جراحی و اتاق عمل و همچنین برای انواع ملحفه در بیمارستان ها مورد مصرف قرار می گیرد.
یکی دیگر از مواردی که برای بیمارستان ها از اهمیت بالایی برخودار می باشد بدن نما نبودن لباس بیمار و راحتی بیمار در لباس خود می باشد. لباس های یکبار مصرف با کیفیت با داشتن این موارد به لباس دلخواه و محبوب این مراکز تبدیل شده است.
پارچه های اسپان باند بیمارستانی معمولا وزنی بین ۳۰ تا ۶۰ گرم دارند و برای انواع لباس ها، ماسک ها و ملحفه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
برای کاور کفش و کلاه های بهداشتی در مراکز درمانی از اسپان باند هایی که وزن ۱۸ تا ۲۰ گرم دارند استفاده می شود. رنگ های صورتی، سبز و آبی روشن از این پارچه در بیمارستان ها بیشترین مصرف را دارند.

قیمت پارچه اسپان باند

بهترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی کجا عرضه می شود؟

برای خرید اسپان باند دو راه، بازار های حضوری و غیر حضوری وجود دارد.
می توان با مراجعه به بازار های حضوری پارچه مورد نظر را خود را تهیه کرد.
اما اگر وقت و حوصله مراجعه به بازار های شلوغ را ندارید می توانید این پارچه را از مراکز فروش معتبر تهیه کنید.
افراد واسطه ای که میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرند باعث افزایش قیمت محصول در بازار فروش شده و محصول را به دلیل جا به جایی و دست به دست شدن میان این دلالان با قیمت بالاتر از قیمت واقعی به دست مصرف کننده می رسانند.
با خرید از نمایندگی های معتبر می توان دست این گونه افراد منفعت طلب را از معاملات خود کوتاه و محصول را با قیمت واقعی خریداری کرد.
این مراکز پارچه را مستقیما از کارخانه برای مشتری ارسال می کنند در واقع خود شرکت مسئول ارسال محصول برای خریدار می باشد. به همین دلیل با خرید از این مراکز علاوه بر اینکه پارچه را با قیمت کارخانه تهیه می کنید بلکه از کیفیت واقعی آن نیز مطمئن خواهید بود.
حجم عظیمی از این پارچه توسط تولیدی هایی که لباس بیمارستانی تولید می کنند به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری می شود و بعد از تبدیل به البسه به دست مصرف کنندگان می رسد.
بدون شک می دانید که قیمت ارزان همیشه نشانه ی خرید مستقیم از تولیدی نیست. بنابراین با خرید از نمایندگی های معتبر محصول خود را با کیفیت واقعی و قیمت کارخانه تهیه کنید.

قیمت پارچه اسپان باند

سایت خرید اینترنتی پارچه اسپان باند پزشکی

فروش بسیار بالای پارچه اسپان باند بیمارستانی باعث شده تا افراد بسیار زیادی به خرید و فروش این محصولات روی آورده و بعضا به دلیل سود بیشتر پارچه ها را با قیمت های بالاتر و حتی پارچه های بی کیفیت ارزان قیمت را به دست خریداران برسانند.
همچنین با وجود زندگی های پر هیاهوی امروزی وقت برای مراجعه به بازار و گشتن میان مغازه بسیار کم شده است. می توان با خرید مستقیم از فروشگاه های آنلاین به راحتی هر میزان پارچه که مورد نظر می باشد تهیه کرد.
اگر از آن دسته افرادی هستید که هنگام خرید سردرگم شده و نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید. مشاوران فروشگاه های آنلاین همه روز در دسترس می باشند. می توان با مشورت گرفتن از آن ها پارچه مناسب کاربرد خود را انتخاب و خریداری کرد.
گفته شد که اسپان باند در تولید بسیار متنوع می باشد بنابراین از لیست قیمتی متفاوتی هم برخودار می باشد. قبل از خرید از نمایندگی های معتبر و فروشگاه های آنلاین لیست قیمتی روز را بدست آورده و با آگاهی خرید کنید.
قیمت پارچه اسپان باند با توجه گرماژ، متراژ و رنگ آن متفاوت بوده و لیست قیمت با توجه به این ویژگی ها به مشتریات ارائه می شود. هر قدر که وزن و عرض پارچه بیشتر باشد طبعا قیمت بالاتری نیز دارد.
هنگام خرید با توجه به نیازی که دارید به ویژگی های پارچه دقت کرده تا انتخاب درستی از انواع مختلف این پارچه داشته باشید.
همان طور که اشاره شد بیمارستان ها و مراکز درمانی از خریداران عمده این پارچه می باشند که بزرگترین دلیل برای بیمارستان ها قیمت مناسب این پارچه و به صرفه بودن آن برای بیمارستان ها با این حجم از مصرف پارچه که دارند می باشد.
یکی دیگر از مزیت های خرید از فروشگاه های مستقیم ارسال سفارش در کمترین زمان ممکن برای خریدار عزیز می باشد.
همچنین با خرید از این مراکز به شما امکان پیگیری سفارش خود و نیز تخفیفات ویژه برای خریداران عمده داده خواهد شد.
با صرف کمی وقت و پیدا کردن فروشگاه های معتبر به راحتی و با صرفه ترین خرید را برای خود رقم خواهید زد.

,

بازار فروش پارچه تترون بیمارستانی به قیمت روز

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی دارای رونق بسیار بالایی است. بازار فروش پارچه تترون بیمارستانی به قیمت روز نشان دهنده ی وجود طرفداران زیاد این پارچه در بازار پارچه های بیمارستانی است.
پارچه های گوناگونی می توانند مورد استفاده در تولیدات بیمارستانی قرار بگیرند که گاها برمی گردد به میزان بودجه کارگاه های تولیدی و حتی سلیقه این تولیدی ها که از کدام پارچه استفاده کنند یا نکنند.
اما یک سری از پارچه ها به سبب مصارف بیشتر، محبوبیت بیشتری در تولیدات بیمارستانی دارند که عبارتند از:

 • پارچه تترون
 • پارچه ترگال ساده و کجراه
 • پارچه اسپان باند
 • پارچه فلامنت

در ادامه علاوه کمی بیشتر با این پارچه ها و به خصوص پارچه های تترون بیمارستانی آشنا خواهیم شد.

انواع پارچه های بیمارستانی کدام اند؟

پارچه های بیمارستانی انواع مختلفی دارند و از تنوع بالایی برخوردار هستند.
می توانیم بگوییم در واقع هر بخش از بیمارستان ها و مراکز درمانی از یک نوع پارچه های بیمارستانی استفاده می کنند.
بیایید کمی در رابطه با انواع مختلف پارچه های بیمارستانی همانند فلامنت، ترگال، اسپان باند و تترون صحبت کنیم که پرمتقاضی ترین پارچه های بیمارستانی در بازار هستند.
با توجه به شرایطی که بیماران در بیمارستان ها دارند باید برای دوخت لباس هایشان از پارچه هایی استفاده کرد که در عین سبکی و خنک بدن، بدن نما نباشد.
معمولا از پارچه های تترون برای دوخت لباس بیماران استفاده می شود. پارچه ی تترون با الیاف پلی استر و ویسکوز بافته و تشکیل شده است.
اما بیمارستان هایی هم هستند که برای کاهش قیمت ها و هزینه های خودشان از پارچه های فلامنت و فلامنت پنبه برای دوخت لباس بیماران استفاده می کنند.
قیمت پارچه های فلامنت و فلامنت پنبه از تترون کمتر است و قطعا نرمی و لطافتی که پارچه های تترون دارند، در این پارچه ها متر می باشد.
پارچه فلامنت طرح دار، پارچه تترون طرح دار و همین طور فلامنت چهارخانه از پارچه هایی است که مورد استفاده برای دوخت لباس بیماران قرار می گیرد.
پارچه های اسپان باند هم در تولید لباس بیماران نقش دارند که از آن برای تولید لباس های یک بار مصرف استفاده می شود.
قیمت پارچه های اسپان باند نسبت به سایر پارچه ها بسیار کم است و از آن در تمامی مراکز درمانی استفاده می گردد.
بیمارستان ها برای تولید رو تختی هایشان از پارچه های تترون، فلامنت و فلامنت پنبه استفاده می کنند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

برای دوخت روتختی های یکبار مصرف از پارچه های اسپان باند استفاده می نمایند.
اما در این بین بیمارستان هایی هستند که ترجیح می دهند مقدار بیشتری هزینه کنند اما اجناس با کیفیت بالاتر دریافت کنند که ماندگاری بیشتری نیز داشته باشد.
آن ها برای تولید روتختی بیمارستانی از پارچه های ترگال و کجراه در رنگ های مختلف استفاده می کنند.
همچنین برای بخش هایی خاص که بیماران بدون کنترل ادرار هستند از پارچه های برزنتی ضد آب استفاده می کنند.
لباس های پرسنل و کارکنانی که در هر بخش فعالیت دارند، یک بار مصرف نیستند و به صورت مداوم شست و شو می شوند بنابراین انواع پارچه های ترگال کجراه و فاستونی می توانند از بهترین گزینه ها برای لباس پرسنل باشند.
روپوش های پزشکی و پرستاری از پارچه های ترگال و کجراه سفید رنگ که جزو پر فروش ترین پارچه ها هستند، تولید و دوخته می شوند.
اگر روپوش های ضخیم تر و در عین حال با دوام تری نیاز باشد از پارچه های کجراه استفاده می کنند.
قیمت خرید به صورت عمده ی پارچه های ترگال و کجراه بسیار مناسب و ارزان و مقرون به صرفه است. از بهترین پارچه های اتاق عملی می توان ترگال و کجراه ضد آب ژاول را نام ببریم.
این پارچه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر شوینده های قوی دارند و به این دلیل است که با شست و شوی مداوم، دچار رنگ پریدگی و افت کیفیت نمی شوند.
حوله های بیمارستانی هم که از پر مصرف ترین پارچه های مورد استفاده در بیمارستان ها است لز پارچه های یک بار مصرف تولید می شود.

چرا پارچه تترون مصارف خوب بیمارستانی دارد؟

پارچه ی تترون از پرمصرف ترین پارچه های مراکز درمانی می باشد که هر ساله متراژ بالایی از آن با شرایط خاصی توسط کارخانه های نساجی تولید می گردد.
تولیدی های پوشاک به خوبی می توانند جنس مرغوب و باکیفیت تترون را از جنس درجه دو و پایین تر آن تشخیص دهند. در خرید عمده ی پارچه های تترون باید به ضد آب ژاول بودن و بدن نما نبودن و در عین حال سبکی پارچه توجه ویژه ای کرد.
زیر دست خوب و لطافت پارچه های تترون ازمهم ترین گزینه های اطمینان از کیفیت این پارچه ها می باشد.
مشخصات عمومی پارچه های تترون معمولا به این صورت است که: دارای عرض یک و نیم متر و وزنی بین ۱۵۰ تا ۱۹۰ گرم دارند.
برای لباس های بیمارستانی، تترون هایی با گرماژ ۱۵۰ تا ۱۷۵ گرم توصیه می شود تا سبکی لباس سبب راحتی بیشتر آن شود.
پارچه های تترون بیمارستانی که دارای عرض ۳ متر هستند معمولا برای الگوزنی ها به صرفه تر هستند و از پر فروش ترین رنگ های آن صورتی و آبی می باشد.
شایان ذکر است که هر طاقه کتابی این پارچه های تترون، ۴۰ و یا ۵۰ متر است و طاقه های رولی بالاخص در عرض ۱۵۰ سانتی متری چیزی در حدود ۱۰۰ متر است.
پارچه های تترون از الیاف ویسکوز، پلی استر و فلامنت ساخته و تولید می شود که معمولا چله و یا تار آن فلامنت و پود آن پلی استر ویسکوز است.
از اصلی ترین و مهم ترین دلایل که سبب محبوبیت پارچه های تترون در مصارف بیمارستانی شده است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. قابلیت شست و شو
 2. یک بار مصرف نبودن و قابلیت استفاده چندین بار
 3. ارزان قیمت بودن
 4. سبک وزن بودن
 5. لطافت زیاد
 6. رنگ بندی های متنوع
 7. شفافیت رنگ پارچه ها
 8. بدن نما نبودن
 9. تراکم بافت استاندارد
 10. یک دست بودن رنگ در پارچه ها

فروش پارچه تترون بیمارستانی

کالیته رنگی پارچه بیمارستانی تترون

هر بیمارستان و در کل هر مرکز درمانی با توجه به سیاست های اداری خودش و رنگ لوگوی بیمارستان یا مرکز درمانی، خصوصی بودن یا دولتی بودن آن، سلیقه شخصی مدیریت و موارد دیگر رنگ پارچه های تترون مصرفی خودشان را تعیین می کنند.
در واقع اکثر بیمارستان ها و همینطور می توان گفت بیشتر، بیمارستان های دولتی از رنگ های صورتی و آبی استفاده می کنند.
بیمارستان های خصوصی این اختیاررا دارند که هر رنگ لباسی که تمایل دارند برای بیماران خود در نظر بگیرند. می توان اظهار داشت بیمارستان های خصوصی برای تمایز قایل شدن بین خودشان و بیمارستان های دولتی همیشه سعی می کنند از رنگ هایی به غیر از صورتی و آبی بهره ببرند.
اصلی ترین رنگهای پارچه های تترون بیمارستانی را می توانیم به این صورت بیان کنیم:

 • آبی
 • صورتی
 • سبز تیره و سیر
 • سبز مغز پسته ای
 • شیری
 • سفید
 • یاسی
 • لیمویی

رنگ های دیگری هم برای پارچه های تترون وجود دارند که کاربرد کم تری نسبت به این رنگ ها دارند مثل: آبی کاربنی، فیروزه ای، گلبهی، سبز کله غازی و فسفری، سبز چمنی … .

فروش پارچه تترون بیمارستانی

از کجا پارچه تترون بیمارستانی درجه یک بخریم؟

همان طور که با خصوصیات و ویژگی های پارچه تترون بیمارستانی درجه یک آشنا شدید باید بدانید کارخانه های معتبر زیادی در سطح کشور هستند که این پارچه را تولید و در معرض فروش قرار می دهند.
شما با تحقیق از افرادی که در گذشته از کارخانه های مورد نظرتان خریدی داشته اند و اطلاع از کیفیت آن پارچه ها می توانید نسبت به ثبت خرید پارچه های مورد تقاضایتان اقدام فرمایید.
در کل دانستن اطلاعات و مشخصات پارچه تترون درجه یک و همچنین آگاهی کامل در رابطه با تمامی پارچه ها برای افرادی که به نوعی در صنعت پارچه وارد شده اند بسیار مهم و حیاتی است و می تواند کمک به سزایی در جهت خرید پارچه ی باکیفیت و درجه یک کند.
قابل ذکر است که برند های معتبر زیادی در حال حاضر، در زمینه ی تولید و بافت انواع پارچه های بیمارستانی من جمله پارچه تترون بیمارستانی مطرح شده اند.
که می توانیم به چند کارخانه ی فعال در این زمینه ی تولید پارچه تترون اشاره کنیم:

 1. نساجی بروجرد
 2. کارخانه های موجود و معتبر در استان بزرگ اصفهان مانند عمید، درنا و سیب
 3. صنایع نساجی کاشان
 4. شرکت ها و تولید کننده های نساجی موجود و فعال در شهر یزد

برند های مطرحی هم وجود دارند که با توجه به کیفیت بالایی که دارند توانسته اند سری از سرها در بیاورند.
این صنایع مختلف و شرکت هایی که نام بردیم همان طور که بیان شد، وظیفه ی تولید انواع پارچه ی بیمارستانی و همین طور پارچه های تترون بیمارستانی را بر عهده دارند.
البته باید این را نیز خاطر نشان کنیم که قطب نساجی ایران که تعدد و تمرکز کارخانه ها و تولیدی ها در آن جا واقع شده است، شهر اصفهان می باشد که بالاترین میزان تولید پارچه های بیمارستانی را دارا است.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی چگونه به بازار عرضه می گردد؟

فروش پارچه تترون بیمارستانی همان طور که مسلما می دانید از طریق سفارشاتی که بیمارستان ها و مراکز درمانی ثبت می کنند و به تولیدی های لباس تحویل می دهند به بازار عرضه می شود.
کارخانه های تولید پارچه تترون بیمارستانی به چند شکل پارچه های خود را روانه بازارهای فروش می نمایند:

 1. یک راه این است که به صورت عمده به تولیدی ها بفروشند و آنها با این پارچه ها لباس دوخته و در سطح کشور و در بیمارستان ها به فروش برسانند.
 2. مورد دیگر این است که پارچه ها را به نمایندگی ها بفروشند و یا در اختیار نمایندگی های خودشان قرار بدهند تا آن ها برای چگونگی قرارگیری پارچه ها در بازار تصمیم بگیرند.
 3. یا اینکه به خرده فروشان و مغازه های پارچه فروشی مخصوص تحویل دهند و آن ها با روش های بازاریابی مخصوص خودشان این در بازار قرار گرفتن پارچه ها را انجام دهند.
 4. روش اینترنتی نیز وجود دارد که کارخانه های تولید کننده ی پارچه های تترون بیمارستانی از طریق سایتی که برای شرکت و کارخانه ی خود راه اندازی کرده اند، محصولاتشان را به بازار عرضه می کنند.

فروش پارچه تترون بیمارستانی زیر قیمت بازار

برای خرید پارچه تترون با قیمت ارزان، شما بایستی از طریق نمایندگی های معتبر فروش کارخانه های تولید پارچه ی تترون اقدام فرمایید.
اکثر تولیدی ها برای سفارش گیری از بیمارستان ها به روش مناقصه عمل می کنند.
بنابراین باید بهترین قیمت و کمترین قیمت را به بیمارستان ها پیشنهاد بدهند تا هم کیفیت کار خودشان زیر سوال نرود و هم قیمت مناسبی به بیمارستان ها داده باشند که در عین حال خودشان هم سود خوبی نصیبشان بشود.
تولیدی ها بعد از سفارش گیری باید در تامین مایحتاج اولیه کار و فعالیت خودشان وسواس به خرج بدهند و دقت کافی داشته باشند تا بتوانند پایین ترین قیمت ممکن را به بیمارستان ها و مراکز درمانی ارایه دهند.
چیزی که باید بیش از هرچیزی به آن دقت کنید قیمت های فروشندگان بازار و کارخانجات مختلف است.
باید بسیار دقیق قیمت گیری کنید و همه را با هم مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید خریدی مفید و خوب داشته باشید.
مراقب رازها و پنهان کاری های فروشندگان پارچه نیز باشید زیرا همیشه قیمت مناسب و یا ارزان دلیل بر خرید جنس با قیمت دست اول نیست.
زمانی که شما خرید خود را به صورت یکجا و عمده سفارش می دهید نه در چند مرحله ی جدا، قیمت پارچه برای شما مناسب تر خواهد بود تا اینکه شما سفارش خود را خرد کرده و در چند مرحله سفارش دهید که این کار از نظر تولیدی چند سفارش می باشد نه یک سفارش کلی.
این گونه که شما تمامی پارچه های مورد نیاز خودتان در یک ماه به یک باره سفارش می دهید مزیت دیگری نیز دارد که تمامی طاقه ها در یک پارت رنگ شده اند و دیگر تفاوت رنگ بین تولیدی های یک ماهتان وجود نخواهد داشت.
مورد دیگری که می تواند عاملی شود تاشما پارچه ها و سفارش هایتان را با قیمتی ارزان تر دریافت کنید این می باشد که تا جایی که توانایی دارید خرید خودتان را به صورت نقدی انجام دهید.
در واقع در خرید های نقدی می توانید با حداقل قیمت و مناسب ترین نوع قیمت خرید خود را ثبت کنید.
مورد دیگر فروش پارچه تترون بیمارستانی به صورت اینترنتی است که در این مورد با کم شدن هزینه های رفت و آمد و هزینه ها می توانید خریدی با قیمتی مناسب تر نسبت به خرید حضوری داشته باشید.

قیمت پارچه اسپان باند از درب کارخانه

قیمت پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند با فروش ویژه این نمایندگی رسمی عرضه مستقیم بهترین پارچه های تولیدی، قیمت درب کارخانه از کارخانجاتی معتبر است که کیفیت به روز با کالیته رنگی متنوع تولید می کنند.
قیمت پارچه اسپان باند طبق ویژگی های این نوع از پارچه بسیار متغیر است.
این پارچه که با عنوان پارچه ی یک بار مصرف نیز شناخته می شود طبق گرماژ و وزن و رنگ و کیفیت و انواع مختلفی که دارد, قیمت خودش را تعیین می کند.
پارچه های اسپان باند در حال حاضر از پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار است و با توجه به بازار هدف که الان در واقع مصارف پزشکی است، بازار رقابتی خاصی را دارا می باشد.
همه ی ما تحت عناوین مختلف، روزانه با این پارچه سرو کار داریم که شاید چون آشنایی کافی با این پارچه نداریم متوجه نباشیم که در چه محصولاتی استفاده شده است.
از این پارچه در تولید چای کیسه ای گرفته تا پد های آرایشی و بهداشتی و تولید ماسک و مصارف پزشکی استفاده می شود.

قیمت پارچه اسپان باند

آیا پارچه اسپان باند را می شناسید؟

پارچه اسپان باند را همه روزه با آن سر و کار داریم اما به خاطر نداشتن آگاهی کامل از آن، شاید ندانیم که این همان پارچه اسپان باند است.
پارچه اسپان بافت از منسوجات بی بافت می باشد و جنس آن از پلی پروپلین است.
اسپان باند با نام های مختلف یک بار مصرف، بی بافت یا نبافته و نام های دیگر نیز شناخته می شود.
این پارچه اسپان باند مانند سایر پارچه های معمولی تار و پودی از الیاف نخ نیست، بلکه از الیاف پرس تشکیل شده است و همچنین این پارچه با انواع مختلفی از ضخامت وزن تولید می شود.
برای اینکه بتوانید منسوجات بی بافت را بهتر درک کنید، می توانیم نوع بافت نمد و موکت را برایتان مثال بزنیم.
در فرآیند تولید این پارچه های اسپان باند، مواد اولیه ساخت آن به دستگاه اکسترودر وارد می شود.
پس از ذوب آن، پلی پروپلین وارد یک مجموعه از سوزن هایی که مانند سرنگ هستند می شود و با فشاری که از طرف اکسترودر وارد می شود، مواد مذاب خارج و به صورت الیاف بسیار باریک به شکل رشته های فیلامنت می شود.
این فیلامنت ها بعد از اینکه خنک شدند به شکل آیرودینامیک بر روی نقاله های خط تولید کش داده می شوند و در نهایت لایه های اسپان تولید می شوند.

دلایل پرفروش بودن پارچه اسپان باند چیست؟

پارچه های اسپان باند ویژگی های خاصی نیز دارند که سبب پرفروش بودن آنها می شود.
از جمله این ویژگی ها می توان به آبگریز بودن، ضد آب بودن، آب دوست، آنتی باکتریال و آنتی یووی، لطافت و چاپ دار یا ساده بودن آن اشاره کرد.
از این پارچه با گرماژهای مختلف و قیمت های مناسبی که دارند برای تولید انواع محصولات در تمامی شاخه ها می توان استفاده کرد.
از پارچه های اسپان باند در پزشکی و درمان استفاده نیز می شود.
چون البسه و تجهیزات پزشکی که با پارچه های اسپان باند تولید می شوند عمدتا یک بارمصرف هستند، بنابراین این پارچه بهترین گزینه برای استفاده در مصارف پزشکی می باشد.
عمده ترین دلیل خوب بودن این مورد این است که این پارچه های اسپان باند دارای قیمت مناسب تر و پایین تری نسبت به سایر پارچه ها است.
استفاده از پارچه اسپان باند نیز در سلامت محیط زیست تأثیر دارد و این مورد نیز در رقابتی شدن این پارچه موثر بوده است.
پارچه های اسپان باند موافق طبیعت بوده و دارای آسیب کمتری نسبت به پلاستیک می باشد.
این پارچه در زمان کوتاهی تجزیه می شود و آلودگی که بر جای می گذارد را به حداقل می رساند.

پارچه اسپان باند خوب از کجا تهیه کنم؟

پارچه های اسپان باند تولید شده در شهرهایی همچون ملایر، تبریز، همدان و تهران، اصفهان و یزد و مشهد و همچنین کلاردشت از معروفیت بیشتری نسبت به کارخانه های تولید این نوع پارچه در شهرهای دیگر برخوردار هستند.
در واقع اکثر کارخانه های تولیدی اسپان باند در این شهرها واقع شده است.
از مهمترین و معروف ترین شهر های تولید کننده می توانیم کلاردشت را معرفی کنیم که با توجه به کیفیت مطلوبی که در اختیار خریداران می گذارد و قیمت مناسبی که برای پارچه هایش در نظر گرفته است، پر فروش ترین کارخانه ها را دارد.
برای پیدا کردن پارچه های اسپان باند خوب، فقط کافی است تحقیقات لازم انجام شود تا فرد خریدار مطمین شود که این کارخانه ی تولید کننده پارچه از امکانات کافی برخوردار است و بهترین پارچه با کیفیت مناسب و مطلوب و ناخالصی کم و یا حتی بدون ناخالصی به وی تحویل می دهد.
نظرات خریداران مختلف را جویا شود و میزان رضایت آن ها را بسنجد تا بتواند با اطمینان خاطر کامل خرید خودش را ثبت کند.
شاید بهتر است بگوییم که فرد حتی برای خرید حضوری اش هم باید این تحقیقات را انجام دهد تا خریدی با کیفیت و رضایت کامل داشته باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

۲ راهکار اصلی خرید عمده پارچه اسپان باند

چنانچه قصد خرید پارچه های اسپان باند را دارید می توانید از دو راهکار استفاده نمایید:

 1. اول اینکه شما می توانید وقت خودتان را صرف گشت و گذار در بازار فروش پارچه های اسپان باند کنید و با دلالان این حوزه چانه زنی و دست و پنجه نرم کنید و در نهایت با واسطه های بازار خرید خود را انجام دهید و یا مستقیم محصول خودتان از درب کارخانه سفارش دهید که شامل تخفیف های شگفت انگیزی می شوید.
 2. راه دوم این است که شما می توانید از طریق سایت های اینترنتی کارخانه ها و تولیدی ها و نمایندگی های اصلی پارچه اسپان باند ارتباط گرفته و خرید خودتان را بدون واسطه انجام دهید.

نظر شما در رابطه با بهترین راه خرید عمده پارچه اسپان باند چیست؟
این موضوع کاملا طبیعی است که اگر شما خرید خود را از درب کارخانه و بدون واسطه انجام دهید از نظر هزینه ای و همچنین کیفیت بسیار مناسب ترخواهد بود.
با توجه به اینکه مراجعه حضوری به بازارهای حقیقی زمان زیادی را از خریدار می گیرد و همینطور شما را با دلالان و واسطه های زیادی طرف می کند، این راه خیلی مناسب برای تمامی خریداران نمی باشد.
بنابراین راه خرید اینترنتی می ماند. راهی مناسب می باشد که خرید خود را اینترنتی و مستقیم از کارخانجات معتبر تولیدی انجام می دهید و می تواند اقتصادی ترین و بهترین راه برای خرید باشد.

قیمت پارچه اسپان باند

آیا از مصارف پارچه یکبار مصرف در بیمارستان ها چیزی می دانید؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ شاهد استفاده ی فراوان از پارچه اسپان باند در حوزه پرشکی و بهداشتی هستیم.
از این پارچه در تولید انواع تجهیزات پزشکی و درمانی مانند گان، ماسک، دستمال های بهداشتی، لباس های یک بار مصرف، لباس های ضد کرونایی و غیره استفاده می شود.
این نوع پارچه ها باید خصوصیات متفاوتی نیز داشته باشند تا هر کدام از موارد فوق را نیز بتوان تولید و استفاده کرد .
برای مثال برای لباس ضد کرونایی یا لباس ایزوله ما به پارچه ی اسپان باند لمینت شده نیاز داریم که با استفاده از یک لایه پلاستیک نرم پوشش داده می شود.
نفوذناپذیری صد در صدی پارچه های اسپان باند لمینت شده برای تولید این لباس ها بسیار مهم هستند و شرط اصلی است.
لمینت پارچه باید خاصیت ضد آب و ضد هوا بودن را داشته باشد تا مانع از ورود انواع میکروب ها و ویروس ها به آن شود.
یکی از دلایل مهم استفاده از پارچه ی اسپان باند در بخش خدمات درمانی و پزشکی این است که این پارچه خاصیت آنتی باکتریال دارد که این موضوع دارای اهمیت زیادی است.

قیمت پارچه اسپان باند چه نرخی در بازار داد؟

قیمت پارچه اسپان باند کاملا متغیر است و با توجه به کیفیت پارچه و گرماژ و وزن و سایر ویژگی های تفکیکی این پارچه تعیین می شود.
از ویژگی های دیگر پارچه اسپان باند که در قیمت نهایی تأثیرگذار است عرض پارچه می باشد.
در خرید عمده باید توجه داشته باشید که نوع مصرف شما چیست و با توجه به الگوهای مناسب دوخت صحیح، میزان عرض مورد نظر پارچه های خود را محاسبه نمایید و طبق آن پارچه های خود را سفارش دهید.
یکی از نکات مهم در قیمت نهایی و تمام شده خرید پارچه این است که چه مقدار قرار است خرید کنید.
برای مثال برخی کارخانه هاو تولیدی هاخرید بالای ۵۰ طاقه پارچه اسپان باند را به صورت رایگان برای مشتری ارسال می کنند.

قیمت پارچه اسپان باند

بهترین قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در ایران

همان طور که قبل تر در این مقاله توضیح دادیم, قیمت این نوع پارچه اسپان باند براساس یک سری فاکتورها تعیین می شود که از جمله آنها گرماژ و وزن و رنگ و عرض پارچه می باشد.
و اینکه پارچه اسپان باند ساده میخواهیم یا از نوع لمینت شده ی آن قرار است استفاده کنیم.
قیمت پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی تا حد زیادی به کیفیت و میزان خرید آن دارد. کیفیت هم همانطور که می دانید بستگی به خلوص مواد اولیه و میزان غلظت آن دارد.
هرچه از مواد اولیه با درجه خلوص بالاتری در تولید پارچه های اسپان باند استفاده شود، قیمت آن نیز بیشتر می شود.
همچنان هر چقدر که تقاضا برای خرید پارچه اسپان باند بالاتر برود، فروش این پارچه با قیمت بیشتری اتفاق خواهد افتاد.
و در ادامه می توانیم بگوییم افراد و یا تولیدی هایی که این نوع از پارچه را در تعداد طاقه های بالاتری سفارش می دهند، می توانند این محصول را با قیمت مناسب تری از بازار دریافت نمایند.
در مقابل این گروه خریدارانی هستند که پارچه های اسپان باند در طاقه های کمتری خریداری می کنند و همین موضوع باعث می شود که قیمت تمام شده پارچه هایشان از گروه قبلی کمی بیشتر باشد.
در صورتی که سفارش با تعداد بالا از بیمارستان ها گرفته اید و قرارداد نیز بسته اید، بهتر است که پارچه های اسپان باند را در طاقه های زیاد و به صورت عمده خریداری کنید تا هم قیمت مناسب تری از نظر خرید پارچه برایتان بیافتد و هم اینکه از نظر سود دهی کارتان، به بالاترین سود ممکن دست یابید.

قیمت پارچه اسپان باند

سایت فروش مستقیم پارچه های اسپان باند کارخانجات معتبر

نمایندگی های محدودی هستن که فروش پارچه اسپان باند را به صورت انحصاری انجام می دهند و شیوه ی کاریشان این است که فقط و فقط منسوجاتی که یک بار مصرف هستند را عرضه می کنند.
اکثرا به عنوان فروشگاه های رسمی کارخانه های معتبر تولید پارچه اسپان باند هستند و قراردادهای محکمی را با این کارخانه ها بسته اند.
با فقط گذری کوتاه در اینترنت و جستجوی کارخانه های فروش اسپان باند می توان تعداد زیادی سایت پیدا کرد که ادعای فروش پارچه های اسپان باند را دارند.
فقط کافی است کمی تحقیق کنید و خودتان نیز آشنایی کافی با انواع پارچه های اسپان باند داشته باشید تا بتوانید سفارش خود را با قیمتی مناسب ثبت کنید و پس از مدتی تحویل بگیرید.
برند های شناخته شده ای در ایران در زمینه فروش پارچه های اسپان باند هستند که خریداران این نوع پارچه ها با کیفیت کار آنها آشنایی کامل دارند و اطلاعات زیادی در رابطه با نحوه کار این کارخانه ها نیز دارند.
از این برندهای معتبر می توانیم این گزینه ها را نام ببریم:

 • شرکت مه بافت
 • بافتینه
 • حریر بافت امیر
 • شرکت تیاک
 • اسپان باند لند
 • بادران
 • بهبود

فروشگاه های اینترنتی، نتیجه ی همگانی شدن و پیشرفت اینترنت و به اصطلاح فضای مجازی در دنیا و جهان و کلیه کشورها بوده است.
در حال حاضر متقاضیان خرید های عمده که محصولاتشان را با حجم بالا نیز درخواست دارند، همانند خریداران پارچه های یک بار مصرف، گزینه اول و تصمیم نهایی خریداران، استفاده از فروشگاه های اینترنتی است و ثبت سفارش خود را از طریق این سایت ها نیز انجام می دهند.
یکی از مطمئن ترین سایت های فروش اینترنتی که توانسته عرضه مستقیم انواع بهترین پارچه های بیمارستانی به خصوص پارچه های اسپان باند نبافته را انجام دهد، مجموعه سایت های گروه بازرگانی پارچه پارادا می باشد.
خریداران از تمامی کشور، می توانند با زیر قیمت بازار و در شرایط نابسامان امروزی در خرید و فروش پارچه اسپان باند، خرید با بهترین قیمت ممکن همراه با کیفیت ویژه را انجام داده باشند.
پس همین حالا هر کجای ایران که هستید، به راحتی سفارش خرید اینترنتی خود را ثبت کرده و در صرفه جویی هزینه های خود، گام مهمی را برداشته باشید.