,

قیمت پارچه تترون بیمارستانی | فروش طاقه ای پارچه های بیمارستانی

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

قیمت پارچه تترون بیمارستانی در نمایندگی فروش آنلاین پارچه های بیمارستانی به صورت طاقه ای و عدلی، با توجه به میزان حجم سفارشات مشتریان، همان قیمت درب کارخانه و کاملا رقابتی است.
نیاز پارچه ای کارگاه ها و واحدهای تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی تقریبا در تمامی ایام سال، موضوع انکارناپذیر است و این موضوع سبب شده تا شاهد بازارهای داغ خرید و فروش پارچه های بیمارستانی باشیم.
از آنجا که تأمین پارچه های مورد نیاز تولیدات بیمارستانی بر عهده خود تولید کنندگان، دوزندگان و کارگاه های تولیدی بوده، شناخت جنس و کیفیت پارچه و به خصوص شناخت نمایندگی های معتبر فروش در درجه اول اهمیت دو چندانی داشته است.
آیا شما به عنوان یک تولید کننده منسوجات و البسه مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی، شناخت کافی پیرامون پارچه های بیمارستانی دارید؟
بنظر می رسد که وجود یک نمایندگی فروش آنلاینی که در آن هم اطلاعات کافی به مشتریان پیرامون پارچه های مصرفی داده می شود و هم امکان خریدی آسان و اقتصادی برای آنان فراهم می گردد، می تواند خریدی شگفت انگیز را برای خریداران رقم زده باشد.
خوشبختانه گروه بازرگانی پارچه پارادا با دارا بودن سابقه طولانی در زمینه مشاوره خرید و فروش انواع پارچه های بیمارستانی، کمک شایانی را به بسیاری از کارگاه های تولید و دوزندگان منسوجات بیمارستانی نموده است.
پیشنهاد می کنیم تا پایان ما را همراهی کرده تا در نهایت این شما باشید که خریدی متفاوت و خیلی خوب را تجربه کنید.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

پارچه های مصرفی در بیمارستان ها کدام اند؟

حتما می دانید که به منظور جلوگیری از ورود آلودگی ها و میکروب ها به محیط های درمانی در راستای حفظ سلامت کارکنان و بیماران، تولید البسه و منسوجات بیمارستانی اهمیت جدی داشته است.
در واقع این موضوع برای کارخانجات تولید کننده انواع منسوجات بیمارستانی مهم است که از چه نوع پارچه ای با چه جنس و کیفیت و حتی قیمتی استفاده می کنند.
اگر چه می توان در حوزه مصارف بیمارستانی از پارچه های گوناگون موجود در صنعت نساجی استفاده کرد، اما غالبا پارچه های ذیل بیشترین استفاده را داشته اند:

 1. پارچه تترون
 2. پارچه ترگال
 3. پارچه فلامنت فلامنت
 4. پارچه فلامنت پنبه
 5. پارچه اسپان باند یا پارچه یکبار مصرف

از این پارچه ها می توان در عرض و گرماژهایی که موجود هست در مصارف گوناگونی استفاده کرد، مانند لباس بیماران، روپوش پزشکان و پرستاران، ملحفه بیمارستانی، رو تختی و رو بالشی، پرده، لباس حراست، ماسک و کلاه و غیره.
با توجه به اینکه محیط های بیمارستانی عاری از هر گونه آلودگی هستند، پارچه های مصرفی یا باید قابل شست و شو و ضدعفونی بوده تا مجدد استفاده شوند و یا اینکه باید یکبار مصرف باشند.
در میان پارچه های ذکر شده در خطوط فوق، پارچه تترون و پارچه ترگال به سبب خصوصیاتی که در هنگام تولید آن هم با الیاف پلی استر ویسکوز و به صورت تار و پود داشته، جزو پارچه های قابل شست و شو بوده و می توانند چندین بار مورد استفاده قرار بگیرند.
پارچه ترگال حتی با ویژگی ضد آبژاولی بودن تولید می گردد و می تواند ویژگی هایی مانند آهار مناسب و مقاوم در برابر پارگی، تراکم بافت بالا، ضخامت بیشتر و ثبات کششی و سایشی را دارا بوده باشد.
در طرف مقابل پارچه فلامنت و پارچه اسپان باند را جزو پارچه های یکبار مصرف به شمار آورده که قیمت ارزان آنها و البته قابلیت بازیافتی که داشته، توجیه اقتصادی خوبی را برای مراکز درمانی به همراه دارد.
شایان ذکر است که به جرئت می توان ادعا کرد در میان پارچه های قابل شست و شو مصرفی در تولید منسوجات بیمارستانی، این پارچه تترون است که بیشترین استفاده و کاربرد را دارا می باشد.
چرا که پارچه تترون با متنوع ترین عرض ها و گرماژها تولید شده و کالیته رنگی با طیف گسترده ای دارد و می تواند در تمامی بخش های بیمارستان های دولتی و چه خصوصی، مورد استفاده قرار بگیرد.
قبل از آنکه به معرفی پارچه تترون بیمارستانی و مصارف آن بپردازیم، بد نیست تا کمی بیشتر با انواع پارچه تترون، نحوه تولید و کارخانجاتی که این پارچه را تولید می کنند آشنا شوید تا در نهایت بتوانید خریدی آگاهانه تر داشته باشید.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون را بیشتر بشناسید

پارچه تترون پارچه ای تولید شده از الیاف پلی استر ویسکوز است که پس از مرحله ی ریسندگی و بافندگی به سالن های رنگرزی می رود تا در آنجا با کالیته رنگی متنوع، طاقه بندی شده و به عرضه برسد.
تترون دارای مشخصات و ویژگی های منحصربفردی بوده که آن را تبدیل به پارچه ای خارق العاده در صنعت لباس و پوشاک نموده است و امروزه بسیاری از تولیدی ها و خیاطی ها به دنبال بهترین جنس، کیفیت و برند پارچه تترون هستند.
اگر در تولید پارچه های تترون مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده شده باشد و البته کارخانجات هم کادر مجرب خود را همراه با دستگاه های پیشرفته به کار گرفته باشند، می توان انتظار تولید پارچه تترون مرغوب و درجه یک را داشت.
در این صورت است که پارچه تترون استفاده شده در تولید پوشاک و لباس در صنایع گوناگون، می تواند کیفیت محصولات تولیدی را بالاتر برده و برای آن کارخانه تولیدی نرخ فروش و بهتر است بگوییم قدرت فروش بالاتری را رقم زده باشد.
از مشخصات یک پارچه تترون خوب و درجه یک می توان این موارد را نام برد:

 • دارای نرمی زیر دست است.
 • از لطافت و ظرافت مثال زدنی برخوردار می باشد.
 • ثبات در رنگ دارد و رنگ پارچه در تمام پارچه یکدست است.
 • آبژاول می باشد.
 • تراکم بافت استانداردی دارد.
 • دارای عرض دقیق می باشد.
 • سبک وزن و خنک است.
 • بدن نما نمی باشد.
 • به هیچ وجه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند.

دارا بودن این ویژگی های منحصربفرد سبب شده تا در حال حاضر شاهد تناژ بالای تولید پارچه تترون در کارخانجات نساجی پارچه باشیم.
خصوصا در شهر اصفهان که امروزه علاوه بر پارچه ترگال، کارخانجاتی معتبر مشغول به تولید انواع پارچه تترون هستند.
پارچه های تترون را با توجه به مصارفی که دارند می توان در دسته بندی های ذیل قرار داد:

 1. پارچه تترون بیمارستانی
 2. پارچه تترون پیراهنی
 3. پارچه تترون مقنعه ای
 4. پارچه تترون ملحفه ای

پارچه تترون پیراهنی در مدل های ساده، طرح دار و کشی تولید شده و غالبا با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ سبک بین ۱۵۰ الی ۱۹۰ گرم می تواند در تولید انواع پیراهن های مردانه و زنانه و پیراهن های مدرسه ای مناسب باشد.
پارچه تترون مقنعه ای هم همان پارچه تترون عرض ۹۰ سانتی متری است که ساده و رنگی بوده و می تواند در طول های بلند مخصوص مقنعه اداره جات و مقنعه مدارسی کاربرد داشته باشد.
تترون ملحفه ای هم دارای عرض ۲ و ۳ متر بوده و در مدل های ساده و طرح دار عروسکی یا گلدار می تواند در تولید انواع ملحفه برای سرویس خواب و یا انواع ملحفه های بیمارستانی مورد استفاده قرار بگیرد.
از آنجا که برای مصارف بیمارستانی مهم است که از چه نوع جنس و کیفیت پارچه های تترون استفاده می شود، در ادامه شما را با پارچه تترون بیمارستانی و مصارف آن بیشتر آشنا خواهیم نمود.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون و مصارف بیمارستانی آن

پارچه تترون بیمارستانی در واقع همان تترون معمولی است که در کارخانجات تولیدی به شکل خاص تر تولید شده و دارای طیف رنگی مخصوص بیمارستان ها می باشد.
از آنجا که رنگ مورد علاقه اکثر بیمارستان ها در محدود طیف های رنگی آبی، صورتی، سفی و سبز بوده، پارچه های تترون بیمارستانی هم در این طیف های رنگی بیشتر تولید و عرضه می شوند.
پارچه تترون بیمارستانی می تواند در تمامی عرض ها و گرماژهای موجود و تولیدی توسط کارخانجات، مصارف خوبی را برای ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها داشته باشد.
این مصارف عبارتند از:

 • انواع مقنعه مخصوص پرستاران و بیماران خانم
 • لباس بیماران خردسال
 • لباس بیماران بزرگسال
 • رو تختی و رو بالشی
 • ملحفه بیمارستانی
 • روپوش پرستاران و پزشکان

در این میان پارچه تترون بیمارستانی عرض ۹۰ با گرماژ ۱۰۰ الی ۱۲۰ گرمی می توان گزینه مناسبی برای تولید مقنعه خانم های پرستار و بیمار بوده و همچنین در طرح های عروسکی، کاربرد خوبی در تولید البسه برای بیماران خردسال دارد.
از آنجا که بیشترین نرخ فروش پارچه های تترون بیمارستانی در عرض های یک و نیم متر و سه متری است، در ادامه بیشتر به این عرض ها خواهیم پرداخت.

پارچه تترون بیمارستانی عرض یک و نیم متر

پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ سانتی متر را می توان از پرفروش ترین عرض های این پارچه معرفی کرد.
این عرض از پارچه تترون بیمارستانی غالبا با گرماژ ۱۶۵ الی ۲۰۰ گرمی تولید می گردد و از محبوبیت بسیار زیادی نزد کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی برخوردار می باشد.
در حال حاضز از پارچه تترون بیمارستانی عرض یک و نیم متر در تولید لباس بیمار بزرگسال زن و مرد، ملحفه بیمارستانی و لباس پرسنل بیمارستان ها استقاده های خوبی را می نمایند.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی عرض سه متر

پارچه تترون بیمارستانی عرض ۳ متر از دیگر عرض های پرفروش تترون بیمارستانی است که می تواند تمامی مصارف سایر عرض های این پارچه را در بر گرفته باشد.
از این رو بنظر می رسد که خرید پارچه تترون بیمارستانی عرض سه متر برای کارگاه های تولیدی که خواهان تولیدات مقرون به صرفه تری هستند می تواند از اهمیت جدی در کاهش هزینه ها برخوردار گردد.
این پارچه تترون بیمارستانی با گرماژ ۲۶۰ تا ۳۰۰ گرم تولید می گردد و در واقع با توجه به اینکه بیشترین کاربرد را در تولید انواع ملحفه بیمارستانی داشته، با نام پارچه ملحفه ای بیمارستانی نیز شهرت دارد.
پارچه تترون عرض سه متر غالبا در رنگ سفید به فروش می رسد و قیمت ارزانش می تواند آن را مناسب ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستانی کرده باشد که نخواهند فقط از پارچه های یکبار مصرف استفاده نمایند.

نحوه فروش پارچه های تترون بیمارستانی

همانطور که متوجه شدید محبوبیت پارچه های تترون بیمارستانی که به واسطه خصوصیات و ویژگی های منحصربفرد این پارچه ها بوده، سبب شده تا شاهد نرخ فروش بالای این پارچه بوده باشیم.
این پارچه ها در تمامی عرض ها و گرماژهای خوب، کاربرد خوبی برای منسوجات و البسه بیمارستانی داشته اند و از این حیث در میان سایر پارچه های بیمارستانی باز هم محبوب ترند.
پارچه تترون بیمارستانی به دو صورت در بازارهای کشور خرید و فروش می گردد:

 1. به صورت طاقه ای
 2. به صورت عدلی

همواره به تمامی کارگاه های تولیدی البسه بیمارستانی توصیه می گردد تا متراژهای بالا و حجم زیادی از پارچه های تترون بیمارستانی را به صورت طاقه ای خریداری کنند.
با این منوال خرید آن ها با کمترین میزان قیمت ممکن همراه بوده و از طرفی قادر خواهند بود تا با میزان برش های گوناگون، تولیدات کاملا اقتصادی تر و مقرون به صرفه ای را به انجام رسانیده باشند.
خوشبختانه در نمایندگی رسمی فروش اینترنتی پارچه بیمارستانی این امکان وجود داشته تا فروش پارچه های تترون بیمارستانی به شکل طاقه ای، مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی به انجام برسد.

مناسب ترین قیمت پارچه تترون بیمارستانی رنگی

اگر صحبت از مناسب ترین قیمت پارچه تترون بیمارستانی می گردد مقصود این نیست که شما خریداران فقط به فکر قیمت پایین این پارچه باشید و از کیفیت آن غافل شوید!
در حقیقیت در بازارهای رقابتی امروزی خصوصا در زمینه پارچه های بیمارستانی، دو اصل قیمت و کیفیت پارچه هیچ زمان از یکدیگر جدای پذیر نیستند.
یعنی آن تولید کننده ای که توانسته باشد قیمت متناسب با کیفیت از پارچه های تولیدی خود را به عرضه رسانیده باشد، قطعا از نرخ فروش بیشتری برخوردار است.
اگر چه که در این میان نمی توان از نقش تعیین کننده فاکتورهای ذیل در قیمت پارچه تترون بیمارستانی چشم پوشی کرد:

 • رنگ پارچه
 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه

اما به طور کلی کارگاه های دوزندگی انواع منسوجات بیمارستانی به دنبال تولیدات با قیمت تمام شده کمتر هستند که البته تولیداتی منحصربفرد و باکیفیت بوده و مناسب استفاده در ببمارستان ها می باشند.
مناسب ترین قیمت پارچه تترون بیمارستانی می تواند همان قیمت درب کارخانه باشد، که متأسفانه توسط تعداد معدودی از نمایندگی ها و مراکز فروش عرضه می گردد.
هم اکنون توسط این نمایندگی فروش مستقیم پارچه های بیمارستانی، فرصت آن فراهم شده تا خریداران پارچه تترون بیمارستانی بتوانند با خرید مستقیم از درب کارخانجات تولیدی، مناسب ترین قیمت پارچه تترون بیمارستانی را هم خریداری کرده باشند.
خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی به شکل عمده و با قیمت درب کارخانه را همین حالا از طریق این مجموعه به انجام رسانیده و مشتری با ایمان آن گردید، یعنی با خود مشتری هم بیاورید.

,

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی | خرید مستقیم پارچه فلامنت

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی از طریق بزرگترین مرکز فروش مستقیم انواع فلامنت های بیمارستانی مرغوب و درجه یک، قیمت خرید درب کارخانه و بدون هیچ افزایش ناگهانی در بازارهای شلوغ امروزی می باشد.
بیمارستان ها این روزها به سبب شیوع ویروس ها و بیماری های گوناگون مانند همین ویروس کرونا که چندی است کل جهان را به خود مشغول کرده، بایستی مجهز به تجهیرات و منسوجات و البسه فراوانی باشند.
این موضوع می تواند تأثیر مستقیمی را بر روی بازار خرید و فروش انواع پارچه های بیمارستانی گذاشته و می تواند خریداران را با نگرانی های گوناگون مواجه کرده باشد.
نگرانی هایی که ممکن وجود واسطه ها و دلالان اقتصادی با بالاتر بردن قیمت پارچه بیمارستانی و پایین آمدن کیفیت پارچه، به آن دامن زده باشند.
در حال حاضر اگر نمایندگی های فروشی را بشناسید که ضمن حذف واسطه ها، دو اصل قیمت و کیفیت پارچه بیمارستانی را متناسب با هم ارائه داده باشند، می توانید خریدی مطمئن را در اوضاع این چنینی بازارهای کشور انجام داده باشید.
آیا با انواع پارچه هایی که در تولید البسه و منسوجات بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند، آشنایی دارید؟
خریداران در این مجموعه این مکان را دارند که با آشنایی کامل نسب به خصوصیات و ویژگی های پارچه های بیمارستانی، بهترین انتخاب را انجام داده باشند.
کافیست تا پایان همراه ما بوده و در آخر بتوانید خریدی مطمئن و کاملا با قیمت رقابتی از بهترین پارچه های بیمارستانی را داشته باشید.

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

کدام پارچه ها مناسب مصارف بیمارستانی اند؟

شایان ذکر است که کارگاه های تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی می توانند پارچه های زیادی را جهت تولیدات خود بکار گرفته باشند.
اما در حال حاضر بیشترین مصارف پارچه های بیمارستانی را پارچه های ذیل شامل شده اند:

 • پارچه فلامنت و فلامنت پنبه
 • پارچه اسپان باند
 • پارچه ترگال
 • پارچه تترون

این پارچه ها به سبب دارا بودن مشخصات منحصربفرد، نوع رنگرزی، کیفیت خوب تولیدی توسط کارخانجات برند و از همه مهم ترین قیمت مناسب، توانسته اند بیشترین استفاده را در تولیدات بیمارستانی برخوردار باشند.
از جمله مصارف پارچه ها در بیمارستان ها هم می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. لباس فرم بیماران خردسال، زن و مرد بزرگسال
 2. روپوش فرم پرستاران و پزشکان
 3. البسه مخصوص اتاق جراحی مانند گان و شان، ماسک، کلاه، کاور کفش و …
 4. رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی برای تخت های بیماران، تخت های رادیولوژی و …
 5. لباس فرم حراست بیمارستان ها، کارکنان و خدمه بخش های گوناگون
 6. انواع ملحفه و پرده بیمارستانی

شایان ذکر است که پارچه هایی که در تهیه هر یک از مصارف فوق مورد استفاده قرار می گیرند، بابستی کاملا بهداشتی و استریل تولید شده و یا یکبار مصرف باشند یا اینکه قابلیت شست و شو با آب و مواد ضد عفونی کنندگی را دارا باشند.
در این میان پارچه های تترون بیمارستانی و ترگال بیمارستانی، از جمله پارچه های بیمارستانی باکیفیت و با تراکم بافت خوب هستند که به شکل آبژاول تولید شده و ضمن مقاومت بالا در برابر شست و شو، از قابلیت چندین بار استفاده نیز برخوردار هستند.
امروزه توسط کارخانجات تولیدی البسه بیمارستانی، تترون بیشتر در تولید البسه بیماران و پارچه ترگال هم غالبا در تولید روپوش فرم پرستاران و پزشکان کارایی مناسب تری داشته اند.
پارچه اسپان باند بیمارستانی یا همان پارچه یکبار مصرف بیمارستانی هم از دیگر پارچه های مصرفی بوده که همانطور از نامش پیداست، مصارف یکبار مصرف داشته و می تواند از نظر مسائل بهداشتی گزینه خوبی در مصارفی همچون البسه اتاق عمل و لباس بیماران داشته باشد.
در ادامه ضمن آشنایی با انواع پارچه فلامنت موجود در بازار، شما را با مشخصات پارچه فلامنت بیمارستانی و چگونگی خرید آن در بازارهای پر از واسطه گری امروزی آشنا کرده و خریدی کاملا رقابتی و مطمئن را برایتان رقم می زنیم.

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

چقدر با پارچه فلامنت آشنایی دارید؟

پارچه فلامنت پارچه ای تولید شده از الیاف فلامنت است که با توجه به جنس و وزن سبکی که داشته، توانسته مصارف خوبی را هم دارا باشد.
البته از دیگر ویژگی های پارچه های فلامنت می توان به قیمت ارزان تولیدی آنها اشاره داشت که سبب شده تا در تولیدات گوناگونی کاربرد داشته باشند.
به طور کلی کارخانجات تولیدی پارچه فلامنت بر اساس کاربرد این پارچه، آن را در انواع ذیل تقسیم بندی کرده و روانه بازارهای فروش می نمایند:

 1. پارچه فلامنت بیمارستانی
 2. پارچه فلامنت ورزشی

پارچه فلامنت ورزشی می تواند در تهیه انواع البسه ورزشی در رشته های گوناگونی چون فوتبال، والیبال، هندبال و … در فصول گوناگون سال، مورد استفاده قرار گرفته باشد.
این پارچه دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر است و در تنوع رنگی گوناگون غالبا با طرح های ساده به عرضه می رسد.
اما با توجه به اهمیتی که پارچه فلامنت بیمارستانی داشته، خریداران بایستی توانسته باشند تا بهترین کیفیت این پارچه را خریداری کرده تا تولیدات مرغوب ترین داشته و در نهایت از قدرت فروش بالای منسوجات باکیفیت تولیدی خود برخوردار باشند.
آیا می دانید که پارچه فلامنت بیمارستانی خوب چه ویژگی هایی داشته و چگونه توسط کارخانجات گوناگون عرضه می شود؟
چطور امکانش هست تا بهترین کیفیت و قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی به آسانی در دسترس تمامی کارگاه های تولید کننده البسه بیمارستانی رسیده باشد؟
کمی تأمل کنید و پاسخ سوالات خود را در قسمت بعد پیدا نمایید.

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

پارچه فلامنت بیمارستانی چگونه عرضه می شود؟

همانطور که متوجه شدید یکی از پارچه های مصرفی در تهیه انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، پارچه فلامنت می باشد.
پارچه فلامنت بیمارستانی که از الیاف فلامنت و گاها با ترکیبی از الیاف طبیعی و نرم پنبه تولید شده، در انواع ذیل با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ سفارشی عرضه می شود:

 • پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی
 • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی که آن را پارچه فیلامنت بیمارستانی هم می خوانند، تنها با الیاف فلامنت تولید شده و دارای عرض یک و نیم متر است.
در طرف مقابل پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی علاوه بر الیاف فلامنت، دارای درصدی الیاف پنبه است که این موضوع سبب شده تا این پارچه نرم تر و منعطف تر باشد، اگر چه دارای قیمتی بالاتر از پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی بوده است.
این پارچه ها غالبا مانند پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، جهت مصارفی که یکبار مصرف بوده و قابلیت شست و شو نداشته مورد استفاده قرار می گیرند.
پارچه های فلامنت بیمارستانی در مدل های ساده و طرح دار در رنگبندی آبی، سفید، صورتی و سبز عرضه شده که پارچه فلامنت بیمارستانی چهارخانه یکی از طرح های پرفروش این پارچه ها به شمار می آید.
از این پارچه به طور خاص در تهیه و تولید انواع البسه فرم بیماران زن و مرد در ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها استفاده شده و می تواند توجیه اقتصادی خوبی را برای این ارگان ها داشته باشد.
البته مانند پارچه های اسپان باند بیمارستانی می تواند مصارفی چون تهیه رو انداز، انواع ساک مخصوص بیماران و … را نیز برای پارچه های فلامنت بیمارستانی نیز در نظر گرفت.
آنچه که برای تولیدی های منسوجات بیمارستانی مهم بوده، مناسب ترین قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی است که در بازار پارچه فروشی عرضه می شود.
امروزه متأسفانه در شهرهای بزرگی چون تهران، شاهد سیل دلالان زیادی در بازار پارچه بیمارستانی بوده ایم که اجازه نمی دهند تا پارچه ها با کیفیت مرغوب و قیمت واقعی روانه بازارهای فروش شده باشند.
آیا می دانید بهترین شیوه خرید با مناسب ترین قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی چیست؟
بنظر شما کدام یک از راهکارهای فوق می تواند شما را به خرید با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی نزدیک تر کرده باشد:

 1. مراجعه به بازارهای حقیقی برای خرید
 2. مراجعه به نمایندگی های عرضه مستقیم و آنلاین پارچه های بیمارستانی

هر یک از این روش های فوق می تواند برای کارگاه های تولیدی گوناگون، مزایایی هم داشته باشد، اما به طور قطع یقین می توان یکی از این روش ها را به عنوان روشی فراگیرتر برای تمامی خریدارانی معرفی کرد که به دنبال خرید ارزان تر و اقتصادی تر هستند.

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

مناسب ترین قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

همانطور که در قسمت قبلی بیان شد، خریداران پارچه فلامنت بیمارستانی در بازارهای امروزی، دو راهکار کلی برای خرید دارند.
در درجه اول خریداران می توانند ساعت ها زمان خود را صرف گشتن در بازارهای خرید و فروش پارچه بیمارستانی کرده تا مگر اینکه بتوانند از دست مراکز فروش گوناگونی که وجود داشته، قیمت و کیفیت خوبی از پارچه فلامنت بیمارستانی را تهیه نمایند.
شما می توانید حتی به بازارهای عمده فروشی پارچه نیز سری بزنید و ببینید که اوضاع از چه قرار است.
آیا می شود که با حضور دلالان و واسطه های بازار پارچه، قیمت ارزان پارچه فلامنت را خریداری کرد؟
آیا می دانید که در این بازارها امکان دست شدن پارچه زیاد بوده و اصلا ممکن است تا زمانی که پارچه به دست شما برسد، کیفیت آن پایین تر آمده باشد؟
به همین سبب است که پیدا کردن راهکاری جدی برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی با مناسب ترین قیمت فروش، برای تمامی خریداران و مشتریان اهمیت جدی دارد.
در واقع مقصود از مناسب ترین قیمت فروش پارچه فلامنت بییمارستانی این است که شما خریداران توانسته باشید قیمت متناسب با کیفیت این پارچه را خریداری کرده باشید.
از طرفی دیگر قیمت درب کارخانه، یکی از رازهای خرید پارچه فلامنت است که ممکن بوده از طریق هر مرکز فروشی امکان پذیر نبوده باشد.
در حال حاضر این امکان فراهم شده تا خریداران پارچه فلامنت بیمارستانی بتوانند با مراجعه به نمایندگی های عرضه مستقیم و آنلاین پارچه های بیمارستانی، خریدی ارزان و کاملا اقتصادی را از انواع پارچه های فلامنت بیمارستانی به انجام رسانیده باشند.
آیا تاکنون از این نمایندگی خرید کرده و می دانید که چه شرایط خوبی را برای شما خریداران رقم می زنند؟

قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی

نمایندگی خرید مستقیم پارچه های بیمارستانی

شایان ذکر است که یکی از بهترین و اقتصادی ترین شیوه های خرید انواع پارچه بیمارستانی، خرید از نمایندگی های فروش مستقیم و آنلاین می باشد.
شما می توانید با شناخت نمایندگی های فروشی که ویژگی های ذیل را داشته، خرید مستقیم از درب کارخانجات بزرگ تولیدی را تجربه نمایید:

 1. داشتن ارتباط مستقیم با بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه بیمارستانی
 2. حذف واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه بیمارستانی
 3. ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه
 4. ارسال سفارشات در کمترین زمان ممکن و پیگیری ارسال بار

در این مجموعه فروش مستقیم، خریداران می توانند انواع پارچه های بیمارستانی ذیل را با عرض و گرماژ مشخصی که وجود داشته، سفارش خرید داده باشند:

 • پارچه ترگال بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژهای ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی
 • پارچه تترون بیمارستانی با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری، ۲ و ۳ متری با گرماژ متغیر بین ۱۵۰ الی ۳۸۰ گرم
 • پارچه اسپان باند یا یکبار مصرف بیمارستانی با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۳۰ الی ۹۰ گرم

در این میان پارچه های تترون بیمارستانی در متنوع ترین عرض ها و گرماژها به دو صورت طاقه ای و عدلی عرضه شده و می توانند جهت تهیه البسه فرم بیماران، روپوش بیمارستانی، ملحفه بیمارستانی و … مورد استفاده قرار گرفته باشند.
پارچه ترگال بیمارستانی هم در کالیته رنگبندی سفید، آبی و سبز می تواند گزینه مناسبی برای دوخت انواع روپوش پزشکی و پرستاری و تهیه انواع البسه اتاق جراحی باشد.
پارچه اسپان باند بیمارستانی هم می تواند در تهیه البسه جراحان، گان و شان بیمارستانی، ماسک، کلاه یکبار مصرف و انواع کاور کفش مورد استفاده قرار بگیرد و از منظر مسائل بهداشتی، از اهمیت جدی برای ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها برخوردار باشد.
با خرید مستقیم انواع پارچه های بیمارستانی فوق و به خصوص پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی، این شما خریداران هستید که می توانید بدون کمترین نگرانی از بابت قیمت و کیفیت این پارچه ها، خرید خود را به انجام رسانیده باشید.
خرید پارچه فلامنت و سایر پارچه های بیمارستانی، مستقیما از درب کارخانجات تولیدی، با قیمت درب کارخانه انجام می پذیرد و کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی می توانند تولیدات با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تر را داشته باشند.
اگر شما هم قصد خرید بهترین کیفیت و قیمت پارچه های بیمارستانی را در بازارهای پر از واسطه گری و تبلیغات ناسالم دارید، می توانید برای یکبار هم که شده خرید عمده و در تناژ بالای پارچه های مصرفی خود را ار طریق این مجموعه به انجام برسانید.
پیشنهاد می کنیم همین حالا با آگاهی از لیست قیمت فروش پارچه های بیمارستانی در بازار روز پارچه، خریدی مطمئن را رقم بزنید.

,

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان | کارخانه تولید کننده پارچه یکبار مصرف

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان از بهترین کارخانه تولید کننده پارچه یکبار مصرف، بدون هیچ واسطه و افزایش قیمتی، هم اکنون امکان خرید در تناژ بالا با قیمت روز بازار را داشته است.
با توجه به رعایت مسائل بهداشتی در مراکز درمانی و ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، نقش منسوجات و البسه یکبار مصرف کاملا پررنگ تر می گردد.
در اینجاست که شاید دلالان اقتصادی و عرضه کنندگانی که تنها سود خودشان مهم است، در بازارهای موجود امکان جولان بیشتری داشته و پارچه یکبار مصرف بیمارستانی ارزان را حتی با قیمت های باورنکردنی به فروش می رسانند.
در این میان کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی هستند که ضرر و زیان کرده و نمی دانند که با چه حجمی از خرید می توانند به تولیدات خود بپردازند و حتی ممکن است مشمول خسارات سنگین از سوی بیمارستان ها و مراکز درمانی هم گردند.
پس به نظر می رسد که در درجه اول این خریداران باید نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر انواع پارچه بیمارستانی را بشناسند تا بتوانند در انتخاب خود هیچ شک و تردیدی را نداشته باشند.
آیا می دانید که هم اکنون نمایندگی رسمی و منبع اصلی خرید و فروش پارچه های بیمارستانی توانسته یکی از بهترین راهکارها برای خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی خوب و باکیفیت را به مشتریانش نشان دهد؟
آیا می دانید که کارخانجات تولید کننده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان یکی از برترین کارخانجات تولیدی بوده که دو موضوع قیمت و کیفیت را برای تولیدات خود به عنوان فاکتور اصلی در مشتری مداری و نرخ فروش بالا در نظر گرفته اند؟
در ادامه ضمن آشنایی شما مشتریان با این کارخانجات تولیدی، خرید مستقیم و آسان از این مراکز را برای شما در نظر گرفته ایم که از مزایای زیادی برای شما به خصوص کارگاه های تولیدی تازه تأسیس در زمینه تولید البسه و منسوجات بیمارستانی داشته است.
پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه ما باشید.

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

کارخانه تولید کننده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

با توجه به نکاتی که در خطوط فوق بیان کردیم می توانیم به جرئت بگوییم که یکی از مصرفی ترین پارچه هایی که در مصارف بیمارستانی استفاده می شود، پارچه یکبار مصرف بیمارستانی است.
این پارچه هیچ الیافی از تار و پود نداشته و از الیاف پرس تشکیل می گردد که امروزه با قیمت کاملا ارزان و مقرون به صرفه ای تولید و به بازارهای خرید و فروش پارچه روانه می گردد.
در اصفهان که مهد نساجی و تولید پارچه در ایران به شمار می آید، کارخانجات تولید کننده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی توانسته اند کیفیت خوبی از این پارچه را به عرضه برسانند.
در این کارخانجات از دستگاه های خاص جهت تولید پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی استفاده شده که می تواند در کیفیت خوب این پارچه ها نقش مهمی را ایفا کند.
تولید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی با عرض ها و گرماژهای گوناگونی صورت گرفته و پس از مرحله تکمیل، وارد سالن های رنگرزی می گردد.
این پارچه با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای سبک ۳۰ تا ۹۰ گرم و با کالیته رنگی پرفروشی چون آبی، صورتی، سفید، سبز و غیره در بازارهای خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، عرضه می شود.
از آنجا که غالب خریداران پارچه یکبار مصرف بیمارستانی به خرید در حجم و تناژ بالای این پارچه نیاز دارند، کارخانجات تولید کننده این پارچه بایستی در خط تولید خود حجم زیادی از آنها را تولید و به صورت رولی روانه بازار کرده باشند.
همانطور که گفته شد در حال حاضر اصفهان یکی از بزرگترین تولید کننده انواع پارچه بیمارستانی به خصوص پارچه یکبار مصرف بیمارستانی است که می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان در داخل اصفهان و حتی خارج از بازارهای شهر اصفهان بوده باشد.
در این کارخانجات تولیدی، پارچه های یکبار مصرف در دسته پارچه های بی بافت قرار داشته و پس از عرضه به بازار با نام های ذیل نیز شهرت داشته اند:

 1. پارچه اسپان باند بیمارستانی
 2. پارچه سوزنی بیمارستانی
 3. پارچه بی بافت بیمارستانی

در حقیقیت پرفروش ترین پارچه در منسوجات بی بافت، همین پارچه یکبار مصرف بیمارستانی است که کارخانجات تولیدی آن، این پارچه را با کمترین قیمت تولیدی، تولید و سپس به بازارهای فروش عرضه می دارند.

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

چرا پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان بخرم؟

از آنجا که امروزه نه تنها در اصفهان بلکه در سایر شهرهای کشور از جمله تهران، قزوین، اراک و … نیز تولید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی صورت می گیرد، اما چرا مشاورین فروش پارچه بیمارستانی، خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند؟
گفتنی است که اصفهان رکورددارترین شهر در تولید منسوجات بیمارستانی است که این روزها توانسته فراتر از سایر صنایع نساجی کشور، منسوجاتی درجه یک و مرغوب را تولید و به بازار عرضه داشته باشد.
در این میان پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان از کیفیت خوبی برخوردار بوده، به هیچ وجه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند، رنگ نمی دهد و کاملا بهداشتی تولید شده است.
این پارچه قیمت کاملا ارزان و مقرون به صرفه ای را برای تمامی کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی داشته و هم اکنون می تواند مشتریان زیادی را از سرتاسر کشورمان دارا باشد.
عرض ۱۶۰ سانتی متری پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان به عنوان پرفروش ترین و مصرفی ترین عرض این پارچه شناخته شده که می تواند از کاربردهای گوناگونی برخوردار باشد.

بهترین عرض و گرماژ پارچه یکبار مصرف برای بیمارستان ها

با توجه به کاربردهایی که برای پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی برشمرده اند و مناسب بوده، بهترین عرض پارچه، بیشترین عرض و بهترین گرماژ می تواند گرماژی سبک و متعادل باشد.
به همین منظور اغلب کارخانجات تولید کننده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی سعی داشته تا در خط تولید خود، عرض ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۳۰ الی ۶۰ گرمی از این پارچه را به میزان تناژ و حجم بیشتری تولید کرده و روانه بازارهای فروش نموده باشند.
از جمله مصارفی که مناسب پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی بوده می توان به این موارد اشاره داشت:

 • تهیه گان و شان بیمارستانی
 • تولید انواع رو انداز و زیر انداز و انواع ملحفه بیمارستانی
 • تهیه انواع لباس مخصوص بیمارانی که به رادیولوژی مراجعه کرده یا نهایتا به مدت دو روز بستری هستند
 • تولید انواع دمپایی یکبار مصرف، ماسک، کلاه یکبار مصرف مخصوص اتاق های جراحی

در تمامی مصارف فوق، لازم است که پارچه یکبار مصرف بیمارستانی با متراژ زیاد خریداری شده باشد تا در صورت برش های احتمالی برای تولید منسوجات و البسه یکبار مصرف، مقدار پارچه کم نیاید.
به همین منظور است که به کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی توصیه می شود تا انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی را به شکل عمده و در حجم زیاد و با متراژهای بالا خریداری کنند تا از این دغدغه که ممکن است در هنگام برش، به اصطلاح پارچه کم بیارند، رهایی پیدا کرده و در طرف مقابل با ارزان ترین قیمت ممکن تولیدات خود را به انجام رسانیده باشند.
اما آیا می دانید که از طریق کدام یک از مراکز فروش پارچه بیمارستانی می شود به شکل تضمین شده از نظر کیفیت و قیمت، انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان را در تناژ بالا سفارش خرید داد؟

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

آیا سفارش خرید مطمئن در تناژ بالا از پارچه یکبار مصرف امکان پذیر است؟

این سوالی است که ممکن بوده اغلب مشتریان در گوشه ای از ذهن خود با خودشان همراه داشته باشند.
چرا که مگ می شود در صورت خرید عمده و در تناژ بالای پارچه های یکبار مصرف، کیفیت مشابه همان کیفیت خرید به شکل جزئی از فروشگاه ها و بنکداران پارچه باشد؟
گفتنی است که اگر شما خریداران راه درست خرید عمده پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی را پیدا کرده باشید، قطعا خواهید توانست بهترین خرید را تجربه کرده باشید.
به این صورت که شما خریداران می توانید با کمی جستجو در اینترنت، نمایندگی های فروشی را پیدا کنید که:

 • ارتباط مستقیم با بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی دارند
 • واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه را از میان برداشته باشند
 • کالیته رنگی پارچه را به شکل رایگان به مشتریان ارائه می دهند
 • قیمت درب کارخانه را برای مشتریان در نظر می گیرند و افزایش قیمت ناگهانی ندارند
 • مشاوره های رایگان و لازم قبل از خرید را به مشتریان داده تا آنها با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهند

در حال حاضر اگر شما خریداران بتوانید بدون آنکه نیاز باشد تا به بازارهای شلوغ و پر از تبلیغات در زمینه خرید و فروش پارچه های بیمارستانی بروید، یک خرید مطمئن انجام دهید، قطعا از سود اقتصادی بهره مند شده اید.
چرا که توانسته اید در این شرایط بازار امروزی، با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود و حتی هزینه های اضافی که ممکن است به سبب حضور دلالان اقتصادی رقم خورده باشد، خرید خود را انجام دهید.
در اینجا شما را با یکی از بزرگترین مراجع و منابع رسمی فروش بهترین پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان آشنا کرده تا بتوانید خریدی متفاوت تر از سایر بازارهای کشور را تجربه نمایید.

پارچه یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

مرجع رسمی فروش پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی

تا اینجا متوجه شدید که پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی به سبب همین یکبار مصرف بودن، می توانند نقش جدی در جلوگیری از شیوع آلودگی و میکروب به محیط های درمانی و بیمارستان ها داشته باشند.
به همین سبب کارخانجات تولیدی پارچه های بیمارستانی، بایستی حجم زیادی از منسوجات تولیدی خود را به تولید پارچه های یکبار مصرف اختصاص داده باشند تا به نوعی پاسخگوی نیاز بازار باشند.
در این میان هستند کارخانجاتی که تنها به تولید پارچه های بی بافت و اسپان باند پرداخته و توانسته اند کیفیت خوبی از این پارچه ها را با ارزان ترین قیمت ممکن به بازارهای فروش عرضه کرده باشند.
فروش پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی از طریق این منبع رسمی، آن هم به شکل عمده و در تناز بالا، این نوید را به کارگاه های تولیدی به خصوص کارگاه های تازه تأسیس داده که با خرید این پارچه از این مجموعه، می توانند تولیدات باکیفیت تر و با قیمت تمام شده تولیدی مقرون به صرفه تر داشته باشند.
ناگفته نماند که در این نمایندگی فروش، امکان آن وجود داشته تا مشتریان سفارشات خود را در کالیته رنگی سفارشی نیز به ثبت رسانیده و یا اینکه قبل از ثبت سفارش، از طریق مشاورین این مجموعه، از کالیته رنگی تولید شده در کارخانجات معتبر آگاهی های لازم را بدست آورند.
جدای از انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی که قیمت ارزان تری برای تولیدات البسه و منسوجات بیمارستانی داشته اند، سایر پارچه های ارزان قیمت هم وجود داشته که می توانند مورد استفاده کارگاه های تولیدی قرار گرفته و هم اکنون قابل خرید از طریق این مجموعه بوده اند.

پارچه های البسه بیمارستانی ارزان قیمت

از دیگر پارچه هایی که در تولید البسه ی بیمارستانی مورد استفاده کارگاه های تولیدی قرار می گیرند، این پارچه ها را می توان نام برد:

 • پارچه تترون بیمارستانی
 • پارچه ترگال بیمارستانی
 • پارچه فلامنت بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی به سبب قابلیت شست و شوی مجدد می تواند یکی از پرفروش ترین پارچه ها مخصوص تهیه البسه فرم بیماران به شمار آید که بایستی مدام در حال شست و شو و ضد عفونی کردن باشد.
این پارچه دارای عرض های ۹۰، ۱۵۰، ۱۸۰ و ۲۴۰ سانتی متری، ۲ و ۳ متری است و از گرماژهای گوناگون ۱۰۰ تا ۳۸۰ گرمی نیز برخوردار می باشد.
در این میان پارچه تترون بیمارستانی عرض ۱۵۰ سانتی متر و ۳ متر با گرماژ سبک بین ۱۶۰ الی ۱۹۰ گرمی؛ از بیشترین نرخ فروش جهت تولید انواع البسه فرم بیماران در رنگبندی آبی و صورتی مواجهه می باشند.
پارچه ترگال بیمارستانی هم از دیگر پارچه های قابل شست و شوست که می تواند با عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی، گزینه مناسبی برای تولید روپوش پزشکان و پرستاران و حتی گاها تولید البسه فرم بیماران بوده باشد.
اما پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی هم که شرایط مشابه پارچه اسپان باند بیمارستانی دارد، می تواند قیمتی ارزان داشته و نسبت به دو پارچه فوق، بیشترین استفاده در تولید البسه فرم بیماران دارا باشد.
پارچه فلامنت بیمارستانی دارای عرض یک و نیم متر و گرماژ ۱۶۵ الی ۱۷۵ گرمی است که در دو مدل ساده و طرح دار (چهارخانه، راه راه و …) تولید و به عرضه می رسد.
اگر می خواهید شما هم با کمترین قیمت ممکن، انواع پارچه های البسه بیمارستانی را همین حالا سفارش خرید عمده و در حجم های زیاد دهید، می توانید روی این مجموعه حساب کرده و تا لحظه دریافت سفارشات، همراهی آن را حس کنید.

فروش پارچه اسپان باند در تهران | پارچه یکبار مصرف بیمارستانی و صنعتی

فروش پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند در تهران بیشتر موارد به گونه ای صورت می پذیرد که واسطه ها در آن حضور فعال دارند، ولیکن آیا این روش عرضه، مطلوب و مورد پسند خریداران این محصول بوده و از آن استقبال خوبی داشته اند و در غیر این صورت، مراجعه کنندگان بیشتر تمایل دارند از چه راهی استفاده کنند؟
قبل از پاسخ دادن و پرداختن به سوالاتی که در خطوط فوق مطرح شد، بهتر است در همین ابتدا اشاره ای کوتاه کرد به تولید کنندگان اسپان باند.
تولید این پارچه در شرکت هایی صورت می پذیرد که منصوب شده اند به کارخانه تولید اسپان باند.
کم از این صنایع و واحدهای فعال در ایران نداشته و شرکت ها، فعالیت گسترده ای را در این بازه دارند.
این کارخانه ها در شهرهای مختلف و در شهرک های صنعتی استان ها جای گرفته اند که در زیر به محل قرار گیری برندهای معروف اشاره ای خواهد شد:

 • مشهد
 • تهران
 • همدان
 • یزد
 • کاشان
 • سمنان

شهرهایی هستند که تولید پارچه یکبار مصرف را در کارخانجاتی که در داخل خود قرار دارند انجام داده و حتی ممکن است هر یک چندین واحد داشته که باز هم هر کدام از واحدها، دارای چندین دستگاه تولید اسپان باند باشند.

فروش پارچه اسپان باند

کارخانه تولید اسپان باند تهران

بر فرض مثال در تهران، شرکت مه بافت بعنوان نخست ترین در این شهر، اسپان باند را در ورودی اش در سمنان مورد تولید قرار داده و علاوه بر اسپان باند سمنان، کارخانه میلاد بی بافت نیز در این حیطه، چند صباحی است که اعلام وجود کرده و به تولید می پردازد.

کارخانجات موجود در تهران در دهه اخیر به تولید کنندگان برتر کشور تبدیل شده و با برندهای متفاوت که لوگو و نام اختصاصی را دارند، هم در بازار داخلی و هم در سطح وسیعتر در بازارهای جهانی، موفق بوده و هر روزه مشاهده می گردد از تمامی باربری های این شهر، اسپان برای مشتریان ارسال می گردد و در روز بعد سفارش با در دسترس داشتن بارنامه می توانند براحتی، پیگیری بارهایشان را انجام داده و دقیقا بدانند، سفارش خود را چه زمانی و در کدام باربری در مقصد تحویل خواهند گرفت.

این شرکت ها، اقدام به تولید اسپان باند پزشکی در کنار اسپان صنعتی نموده و برای رضایت مشتریانی که دارند بیشتر از حجم خرید، تعداد طاقه از این محصول را مورد تولید قرار می دهند.
مازاد سفارش مشتریان بعد از تکمیل خرید، بصورت طاقه های آماده دز انبار صنایع دپو یا معادل فارسی اش، ذخیره می گردد تا در صورت رجوع مشتری جدید و ثبت درخواست برای آن ها ارسال شود.
گاهی اوقات هم همان مشتری قدیمی خواهان خرید بیشتر است که شرکت با فروش پارچه اسپان باند در تعداد طاقه ها، نیازش را از انبار ارسال کرده و برطرف می نماید.

خرید عمده پارچه اسپان باند را چه کسانی انجام می دهند؟

فروش پارچه اسپان باند

در زمینه خرید پارچه های بی بافت بصورت عمده، اشخاص زیادی را می توان برشمرد:

 1. دسته اول کسانی هستند که می خواهند از مراکز فروش پارچه اسپان باند، آن را برای صادرات به کشورهای دیگر تهیه کنند
 2. دسته دوم هم اشخاصی هستند که خود بنکدار بوده و پارچه های بی بافت را پس از تولید، با آرم و لوگوی مخصوص بخود به بازار عرضه می دارند
 3. دسته سوم هم افرادی می باشند که خریدار ان بوده و محصول آماده را به دست مصرف کننده نهایی می رسانند

مصرف کننده نهایی پارچه یکبار مصرف، ارگان ها و سازمان های گوناگونی هستند که حیطه فعالیتشان با یکدیگر متفاوت بوده و اصلا ربطی بهم ندارند.

خرید پارچه یکبار مصرف، عمده برای آماده سازی سفارشات بیمارستان ها و مراکز درمانی بوده و شاید ۹۰ درصد از این پارچه را این قبیل کاربرد، خریداری می نمایند.

عمده فروشی پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند

در واقع عمده فروشی اسپان باند هم در سایت ها و شبکه های اجتماعی صورت می پذیرد و هم بصورت حضوری و با مراجعه به نمایندگی های رسمی فروش.

آن دسته از سفارشاتی که برای آماده سازی نیاز به مصرف پارچه های ارزان قیمت دارند، می توانند بعنوان یک گزینه مناسب و خوب، یکبار مصرف ها را در رسد بگیرند و ان را انتخاب کنند.

خریداران پارچه یکبار مصرف، تمایل دارند به عمده فروشی هایی مراجعه کنند که با ارزان ترین قیمت، عرضه را انجام داده و با قیمت خود کارخانه این پارچه بدستشان برسند.
در صورت خرید مستقیم، امکان تهیه با نازل ترین قیمت ها بوده و میسر می باشد.
خریدی که هیچ واسطه و دلالی در ان وجود نداشته و نقشش کمرنگ بوده و بجایش، تولید کنندگان بصورت مستقیم فروش پارچه اسپان باند را انجام می دهند.
در زمانی که واسطه ها جضور داشته باشند، افزایش قیمت شدید فروش رخ می دهد و نقش واسطه ها، پررنگ تر می باشد که در این زمان، صد در صد نارضایتی ها افزایش یافته و خریداران، یکبار مصرف می شوند و تنها خرید خود را فقط و تنها فقط یکبار انجام می دهند و در خریدهای بعدی خود، اصلا به سراغ چنین عمده فروشی هایی نخواهند رفت.

خرید پارچه سوزنی در تهران

فروش پارچه اسپان باند

آن دسته از خریدارانی که در تهران هستند، در اصطلاح دستشان بازتر بوده و قدرت انتخاب بیشتری را نسبت به مشتریانی دارند که در شهرهای دیگر وجود داشته و باید از ان مکان، خریدشان را انجام دهند.

علاوه بر این که در تهران، چندین تولید کننده وجود داشته که یا شناخته شده هستند و یا معرف نبوده و ان، محبوبیت را ندارند، هزاران نمایندگی فروش پارچه اسپان باند در تهران در جاهای متفاوت، دایر شده و به عرضه محصولات سوزنی با وزن های مختلف، خواهند پرداخت.

اگز هم به لیست قیمت های فروش نمایندگی ها که در تهران قرار دارند، نگاهی بیاندازید خواهید دید و حتما متوجه می شوید، از سایر مراکز عرضه مناسب تر می باشد.

چندین نمایندگی فروش اینترنتی پارچه یکبار مصرف هم در تهران، مازاد بر فروش انلاین به روش سنتی که نیاز به مراجعه حضوری دارد، نیاز مشتریان را برطرف نموده و آن ها را راضی نگه می دارند و نیازشان را بصورت غیرحضوری، برطرف می نماید.

قیمت فروش پارچه اسپان باند پزشکی

فروش پارچه اسپان باند

آن چیزی که بیشتر از قیمت در خرید مراکز درمانی حائز اهمیت می باشد، کیفیت است.
قبل از این که بیمارستان ها به قیمت فروش پارچه اسپان باند و یا هر محصول دیگری که مدنظرشان است، توجه کنند به کیفیت اهمیت داده و بهیچ عنوان قبول ندارند، وسایل مورد نیازشان را از جنس های نامرغوب تهیه نمایند.
حساسیت ان ها در مورد وسایلی که در واحد بهداشت و درمان و مورد استفاده بیماران و مراجعه کنندگانشان قرار می گیرد، بیشتر بوده و آن ها حتما خواهان خرید جنس باکیفیت می باشند.

در مبحث پارچه که مورد استفاده در دوخت لباس بیماران بیشتر است، جتی پارچه هایی که ارزان قیمت هستند مثل اسپان باندها هم تمرکز بیشتر بر روی کیفیت است تا مشکلی برای بیماران پیش نیاید و آن ها بتوانند دوره بهبودی خود را بصورت تمام و کمال در مرکز ان ها سپری کرده و سلامتیشان را بصورت کامل، دست یابند.

قیمت فروش پارچه اسپان باند که متغیر است، قابل دسترسی از مراکز فروش و سایت های رسمی است.
این قبیل مراکز برای راحتی مراجعه کنندگان خود، قیمت را بصورت لیستی درآورده و در اختیارشان قرار می دهند تا با یک جمع بندی کلی و ضرب و تقسیم، توانایی و بودجه خریدشان را بسجند و براساس این معیار، تصمیمشان را نهایی و خریدشان را ثبت کنند.

نمایندگی های فروش پارچه یکبار مصرف، فعالیت خوبی را از خود به ثبت رسانده و سعی می دارند برای خریداران خود در هر جایی که تشریف دارند، سفارششان را ارسال کرده و به دستشان برسانند.

مهمترین کاربردهای پارچه اسپان باند

در خطوط بالایی اشاره کوتاهی به مصرف عمده این پارچه در واحد بهداشت و درمان گشت.
جدا از کاربرد در مراکز درمانی و بیمارستان ها، می توان به موارد ذیل هم گذر و اشاره کوتاهی کرد:

 • کشاورزی
 • محیط زیست
 • محصولات خانگی
 • محصولات صنعتی
 • صنعت بسته بندی
 • وسایل آرایشی و بهداشتی
 • ساختمان سازی و….

کارخانه هایی که در زمینه تولید اسپان هستند، در ماشین آلات خود بعنوان ماده اولیه تنها و تنها فقط می بایست گرانول های بهداشتی را تزریق کرده و پس از عبور از فرایند تولید که شامل موارد پیچیده ای هم چون دستگاه اگسترودر و سرد کن و کشش است، این پارچه را بعنوان خروجی برداشت کرده و بدست آورند.

معرفی انواع پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند

در یک تقسیم بندی جامع، محصولات این گروه را به ۲ دسته تقسیم می نمایند و فروش پارچه اسپان باند را در نمایندگی ها، با این ۲ طیف انجام می دهند:

 1. اسپان باند پزشکی
 2. اسپان باند صنعتی

این در حالی است که هیچ تفاوتی این ۲ طیف از نظر مواد اولیه و پروسه تولید نداشته، ولیکن غلظت گرانول را برای رسیدن به گرماژ مدنظر افزایش و کاهش می دهند.
برای تولید پارجه های یکبار مصرف صنعتی چون وزن بالاتری عموما دارد، msi گرانول را افزایش می دهند و با غلظت بیشتری، آن را به پروسه وارد می کنند اما برای تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی، این درجه غلظت بالا و زیاد، کارایی نداشته و گرانول ها را با غلظت پایین تری در پروسه تولید، دخالت می دهند.

رنج تقریبی وزن اسپان باند پزشکی، عددی است بین ۱۴ گرم الی نهایت ۵۰ چنانچه نوع صنعتی این محصول بدست آمده از اگسترودرها را از رنج ۴۰ الی ۹۰ گرم بیشتر و تا عموما گرماژ ۱۵۰، تولید می شود.

اسپان پزشکی و صنعتی، جدا از متفاوت بودن از لحاظ وزن و گرماژ تفاوت هایی را از نظر رنگ و عرض دارد با توجه به دامنه کاربردش.
عرض نوع بیمارستانی اش، تنوع زیادی داشته و از رنج ۱۰۰ الی ۱۶۰ بنابه نیاز خریداران نوسان می کند و اما صنعتی این پارچه، برخوردار از عرض رایج ۱۶۰ سانتی متر خواهد بود.
این که پارچه ها را با چه رنجی مورد تولید قرار دهند، خریداران مشخص کرده و اعلام می دارند آن عرض برایشان پرتی کمتری دارد و خواهان خریدش هستند.

رنگ های متداول اسپان پزشکی شامل موارد ذیل است:

 • سفید
 • خودرنگ
 • آبی
 • صورتی
 • سبز

اما رنگ های صنعتی اش، تنوع بالاتری داشته و موارد بیشتری را شامل می گردد:

 • کرم
 • مشکی
 • قرمز
 • زرد
 • قهوه ای
 • دارچینی
 • نارنجی
 • یاسی و….

فروش عمده انواع پارچه اسپان باند از کارخانه

فروش پارچه اسپان باند

در درجه اول، فروش پارچه اسپان باند را کارخانه های تولید کننده انجام داده و آمار بالاتری را نسبت به نمایندگی های عرضه دیگر در زمینه معاملات دارند.
این تامین کننده ها، جدا از این که دست اول بوده با سود پایین و کمترین قیمت، به فروش پرداخته و این پارچه های یکبار مصرف را به دست خریداران می رسانند.

قیمت اسپان باند بدلیل این که مواد اولیه مورد خرید از پالایشگاه ها است، در حال تجربه نوسانات شدیدی بوده و در سال های اخیر، با افزایش و کاهش قیمت دلار تغییر می کند.

کارخانه پارچه اسپان باند سمنان، در کنار این که این محصول را با کیفیتی باور نکردنی تولید می کند چون حجم تولیدش بالا بوده، قادر به فروش عمده هم به بازار داخلی و صادرات می باشد.
فروش پارچه اسپان باند بصورت عمده که تولید کارخانه سمنان است، در تنوع بالایی از نظر رنگ و عرض و گرماژ صورت می پذیرد و تمامی مشتریانی که نیاز به خرید این پارچه با شرایط معقول و نامعقول دارند، می توانند سفارش تولید را گذاشته و در کمترین زمان برایشان ارسال شود.

معرفی ویژگی های مهم پارچه یکبار مصرف باکیفیت

پارچه یکبار مصرف مرغوب دارای ویژگی هایی است که اگر آن ها را بدانید، می توانید به آسانی نوع مرغوبش را از نوع بی کیفیتش تمییز داده و شناسایی کنید:

 • خالصا از گرانول های پلی پروپیلن تولید گشته و در این چرخه، هیچ گونه ناخالصی را بعنوان مواد اولیه، وارد ننمایند
 • رنگ هایی که برای تولید ان بکار می رود، گواهی تاییدیه بهداشت را داشته باشد چون اغلب مصرف این پارچه در زمینه پزشکی خواهد بود
 • وقتی روی لیبل پارچه در زمان تولید یک گرماژ بخصوص درج شده، نباید تمام طول طاقه نوسان وزن داشته و خارج از این محدوده باشد
 • پارچه های رنگی مانند گرماژ نباید نوسان رنگ را داشته باشند، چون در این صورت دور ریز خریداران زیاد شده که به صرفشان نبوده و هزینه شان را افزایش می دهد
 • کسری متراژ را نباید در تمام رول ها مشاهده کرده و تمام طاقه ها با متراژی که برروی رول ها، درج می گردد باید مورد تولید قرار گیرد

برای خرید انواع پارچه مرغوب، علاوه بر مراجعه به نمایندگی های فروش رسمی و مجاز، گزینه مناسب تر دیگر رجوع به فروشگاه ها و سایت ها خواهد بود که در این زمینه فعال بوده و این محصول را گاها نیز بصورت انلاین، عرضه می دارند تا زمان خریداران هدر نرفته و ذخیره شود تا بتوانند این تایم را برای کارهای ضروری تر، درنظر بگیرند.

قیمت نمایندگی فروش پارچه ترگال بیمارستانی | انواع پارچه ترگال موجود در بازار

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی را بسیار متغیر در نمایندگی های فروش، خواهید دید که این مسئله نشات گرفته از شاخصه های زیادی است که این رنج را متفاوت خواهد کرد، اما بیشترین تاثیر را بر روی این موضوع، رنگ این منسوج دارد و وزنی که با آن، این پارچه را مورد تولید قرار خواهند داد. با پیدا کردن یک فروشگاه معتیر، خریدش را با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت انجام نمایید.
در سال های اخیر، جنبش و تحول بسیار بزرگی را در حوضه انواع پارچه مشاهده کرده ایم، بدین صورت که کارخانه ها و شرکت های نساجی زیادی در ایران، تولید کننده این محصول بوده اند و هر روزه هم به این تعداد با توجه به مصرف فراوان این کالا، اضافه می گردد.
پارچه را در مدل های مختلف با فراوانی برای استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها، تبدیل به لباس و وسایل مورد نیازشان تولیدی ها و شرکت های مربوطه کرده و در اختیارشان قرار می دهند.
تولید کننده پارچه های بیمارستانی، توجه زیادی به کیفیت معطوف می دارند و سعی می کنند، محصولی را در نهایت عرضه کنند که مرغوب باشد و مورد پسند خریداران قرار گیرد.
کسانی که سر و کارشان به گونه ای با پارچه های بیمارستانی می باشد به چند دسته تقسیم بندی می گردند:

 • دسته اول، افرادی هستند که قرارداد و یا صحبتی با این مراکز داشته و باید تامین کننده شان باشند
 • دسته دوم، گروهی هستند که مصرف کننده نهایی بوده و باز خود به زیرگروه های بیشماری، تقسیم بندی خواهند شد
 • دسته سوم هم نماینده خرید بیمارستان ها هستند و مورد اعتمادشان کاملا بوده و سفارش خرید را به دسته اول یعنی تولیدی ها و فعالان این جوصه می دهند.

همه این اشخاص گنجانده شده در ۳ دسته فوق، به یک تامین کننده اصلی مرتبط بوده و نیاز به آن دارند.
مگر می شود پارچه ای در مبدا و کارخانه تولید نگردد اما مصرف کننده نهایی و بیمارستان ها و تولیدی ها بتوانند آن را به گونه ای، مصرف کنند؟

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

الیاف استفاده شده در تولید پارچه های بیمارستانی

شرکت های نساجی برای تولید انواع پارچه بیمارستانی هم نیاز به ماده اولیه ای دارند که به ان الیاف گفته می شود و ۹۰ درصد تولید کنندگان از آن استفاده خواهند کرد، مگر این که پای اسپان باند وسط بوده که نیاز به الیاف برای تولید نداشته و گرانول را به کار می برد.

خوب است مطلع باشد برای تولید پارچه هایی که قابلیت شست و شو را داشته و می تواند چندین بار مورد استفاده قرار گیرد، حتما نیاز به الیاف است.
الیافی که شامل لیف پلی استر و ویسکوز و پنبه و فلامنت است.
برخی از پارچه ها تنها با بکار گیری یک لیف تولید می گردد و برخی دیگر برای تولید نیاز دارد که الیاف را ادغام کرده و با حجم های مشخصی به دستگاه های نساجی تزریق نمایند.

ترگال، پارچه ای است که برای تولیدش در شرکت های نساجی از الیاف پلی استر و ویسکوز استفاده خواهد شد و فلامنت را که یک ماده اولیه ای ارزان قیمت است در کمترین حجم هم، مورد کاربرد قرار نمی دهند.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی بخاطر این موضوع از سایر منسوجاتی که در زمان تولیدش فلامنت را بکار می برند، بالاتر است.

پارچه های تولید گشته از فلامنت با مقادیر مختلف، برای نمونه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی یا حتی تترون، با این توضیح که در تولید تترون فلامنت را بعنوان چله استفاده می کنند.

عمده فروشی انواع پارچه بیمارستانی

قیمت فروش پارچه ترگال بیمارستانی

در اصل، در سال هایی که استفاده از فضای مجازی فراگیر شده، فروشگاه های زیادی در آن متولد شده که به عرضه محصولات مختلف می پردازند.

عمده فروشی پارچه های بیمارستانی، در سایت ها و شبکه های اجتماعی هم صورت می گیرد و مراکز واقع در این بسترها، تا به امروز توانایی جذب مشتریان زیادی را داشته اند، جتی مشتریان صادراتی که حجم خرید بالاتری داشته و قابل قیاس با فروش های داخلی، نیست.

عمده فروشی های هر کالایی را با تعداد کثیر و زیاد می توان در شهرهایی دانست که کارخانه های تولید کننده در آن جا واقع شده اند.

با کثرت فراوان، شرکت های نساجی زیادی در شهر اصفهان وجود دارد که تولید عمده پارچه های بیمارستانی را انجام داده و ارسال کننده محصول مورد تولیدشان به سراسر ایران هم هستند.
بعد از اصفهان، تهران و یزد و کاشان در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند و رتبه های پایین تری را دارند که حجم تولید اصفهان خیلی بالاتر بوده و قابل قیاس با ان ها اصلا نبود.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی همان طور که متوجه شدید از قیمت هم گروه های خود که دیگر پارچه های بیمارستانی هستند، بالاتر بوده و باید در زمان مراجعه به مراکز فروش برای خریدش، هزینه بیشتری را صرف کنید.
قیمت بالاتر ترگال، یک عیب برای این پارچه بحساب نیامده و کلیه کسانی که با این پارچه سر و کار داشته اند می دانند، طول عمر محصولات تولید گشته از آن بسیار زیاد است، جتی اگر مورد شست و شوهای مکرر و طولانی قرار گرفته و یا اگر با دستگاه اتوکلاو یا ماشین آلات دیگر، استریل گردد کیفیت اولیه اش را از دست نداده و افتی را در این زمینه، مشاهده نخواهید کرد.

کارخانه تولید کننده بزرگ پارچه ترگال در ایران

قیمت فروش پارچه ترگال بیمارستانی

کارخانه تولید کننده ترگال در ایران به چند منطقه اختصاص دارد که البته در خطوط بالایی به آن اشاره گشت.
جدا از اصفهان در صنایع واقع در مشهد و بروجرد هم، چندین واحد فعال وجود دارد که بعنوان تولید کننده های بزرگ ترگال بحساب آمده و با برندهای اختصاصی خود این محصول را مورد تولید قرار می دهند:

 • فدک
 • تک
 • بروجرد
 • بافتین
 • مهنام
 • و….

 

تولید کننده ها زمانی که سفارش تولید چله را می دهند، سپس بافت را انجام می دهند که به ۲ صورت است و به حالت مورب و یا ساده، تقسیم بندی می گردد.
پس از این مرجله و بافت پارچه خام، رنگرزی را در واحدهای مرتبطه انجام داده و تکمیل، آخرین مرحله تولید است.
پارچه ها پس از عبور از قسمت تکمیل برای طاقه پیچی و بسته بندی، آماده می گردد و لیبل و آرم مخصوص کارخانه تولید کننده را در کنار مشخصات دیگر از جمله، متراژ و عرض و رنگ می خورد که اخرین مرحله بوده و اماده وزود به بازارها برای فروش می باشد و متقاضیان می توانند برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی یا خرید هر پارچه ترگالی با محدوده مصرف مختلف مثلا نوع لباس کاریش، به مراکز مرتبطه بروند.
در این میان هم از اهمیت قسمت کنترل کیفیت که قبل از ورود به بازارها برای هر پارچه ای انجام می گردد، غافل نشده و بدانید باید کلیه محصولات با توجه به استانداردهای مشخص تولید شود تا اجازه عرضه را دریافت نماید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در زمان خرید

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

ترگال و انحصارا نوع بیمارستانی اش دارای قیمت های متغیر برای مصرف کنندگان کل جهان است.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در سایت های رسمی فروش کارخانه های تولید کننده، رنج ثابت تری را داشته و نوسانات کمتری را تجربه می کند که برای اطلاع از این قیمت، مراجعه به نمایندگی ها ممکن می باشد.
برای پیگیر یاز قیمت دقیق، می توان بدون مراجعه به فروشگاه ها مشکل را جل نمود و تماسی با کارشناسان آن ها گرفت.
لیست قیمتی که پیش روی آن ها قرار گرفته، به روز و آپدیت بوده و کاملا مطابق با شرکت مبدا و اولیه می باشد.

فروش ترگال اصفهان و تولید کارخانه های که در شهرهای دیگر هستند، در نمایندگی های فروش انجام می گردد.
این مراکز بغیر از عرضه ترگال، فروش پارچه های دیگر را هم انجام می دهند که مورد سفارش خریداران بوده و نیاز به تهیه اش را برای آماده سازی سفارشات خود دارند.

نمایندگی خرید ترگال در کشور در استان های مختلف قرار دارد، بگونه ای که هر کدام از کارخانه های تولید کننده برای عرضه محصول مورد تولیدشان، به یک یا حتی ده مرکز بسنده نکرده و برای راحتی خریداران، شعبات زیادی را با تعداد بالا در شهرهای مختلف تاسیس و دایر نموده اند.

نمایندگی های خرید به صورت کامللا فعال عمل می کنند و کلیه پارچه هایی را که اعلام موجودی می نمایند برای فروش در اختیار خریداران قرار می دهند و همچنین اطلاع دقیقی از قیمت ها دارند.

مهم ترین کاربرد پارچه ترگال

قیمت فروش پارچه ترگال بیمارستانی

می توان به کاربرد ترگال در دوخت لباس های مختلف اشاره نمود:

 • البسه و وسایل بیمارستانی
 • لباس کار
 • لباس های فرم ارگان های مختلف
 • عروسک سازی و تهیه سیسمونی و در کل وسایل نوزاد
 • کالای خواب و دوخت ملحفه های زیبا
 • صنعت کفش سازی و کبف

از همه بیشتر، کاربرد این پارچه در دوخت وسایل مورد کاربرد بیمارستان ها می باشد که حجم خرید عمده را از فروشگاه های عرضه کننده بخود اختصاص داده است.

کشور ما نیز باتوجه به این مسئله که دسترسی آسانی به مواد اولیه این پارچه ها دارد، تولید کننده بزرگ در خاورمیانه محسوب شده و هر ساله، خریداران و تجار زیادی را جذب خرید از بازارهای داخلی می نماید.

برندها و شرکت های زیادی در این بازه مشغول به فعالیت و تولید و حتی فروش هستند که در زمان رنگرزی، از رنگ های متفاوتی با طیف مختلف استفاده می کنند و بهمین دلیل، قابلیت تولید را در کالیته رنگی متفاوت دارند.
جدا از رنگ های متنوع ترگال، نوع بیمارستانی اش در ۲ لول تولید می گردد.
یک نوع آن ترگال ساده و نوع دیگرش، آب ژاولش خواهد بود.

پخش عمده و اینترننی پارچه ترگال بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

فروش این پارچه را بصورت عمده، فروشگاه هایی قادرند انجام دهند که ارتباط مستقیم با کارخانه تولید کننده داشته و بخاطر همین دلیل، بی واسطه عرضه اش را انجام می دهند.
زمانی که حرف از فروش مستقیم باشد، تاثیرات بسیار سازنده ای را بر روی قیمت پارچه ترگال بیمارستانی و کلیه پارچه های مورد عرضه می گذارد و به مناسب تر تمام شدن قیمت مصرف کننده نهایی منجر خواهد شد که مطلوب خریداران است و مسبب اصلی افزایش حجم خریدشان هم می گردد.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در سراسر ایران و با فراگیر بودن مصرف در سراسر جهان، نوسان داشته و متغیر است که این موضوع برای کالاهای دیگر و کلیه منسوجات بیمارستانی و جتی وسایل مورد استفاده مراکز درمانی از جمله، دارو و دستکش، وجود دارد.
متغیر بودن قیمت موجب نگرانی خریداران گشته، چرا که اغلب قراردادهای بسته شده با آن ها تایم جداقل یک ساله را داشته و آن ها را موظف می دارند در طول مدت قرارداد با قیمت یکسانی، وسایل مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهند.

کارخانه هایی که در ایران به تولید ترگال می پردازند، آن را با کیفیتی بسیار عالی و قیمتی باور نکردنی می فروشند که کمی از مشغله ذهنی فعالان و افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند، کم می کند.
پخش عمده و باز هم فروش بصورت اینترنتی نیز از راهکارهای مهم در تعدیل و ثبات قیمت ترگال بحساب آماده و تاثیر خوبی را در ثبات آن می گذراد.

مشاوره و عرضه انواع پارچه ترگال بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

مشاوره و عرضه ترگال در نمایندگی هایی که در جای جای ایران واقع شده اند، صورت می پذیرد.
کسانی که قصد فعالیت و وزرود به بازاری را دارند که مرتبط با منسوجات است می توانند از این راهنمایی و مشاوره ها استفاده کرده و با دیدی بازتر در این عرصه، گام بنهند.

کسانی که در کار خرید انواع ترگال و نوع بیمارستانی اش هستند، قصد ارتباط با تامین کننده اولیه که کارخانه دار هست را دارند.
در صورت ارتباط داشتن با تولید کننده ها، قیمت پارچه ترگال بیمارستانی و هر پارچه دیگری که مورد تولید شرکت و کارخانه دار هست، پایین ترین رنج را دارد و کمتر از آن نمی شود و غیرممکن است که بشود، خریدش را انجام داد.

مشاوره با یک فرد کاربلد و باتجربه، همیشه کمک کننده خوب خریداران است و ان ها را بسیار زیاد راضی از خریدشان نگه می دارد.

بازار خرید انواع پارچه ترگال بیمارستانی

بازار خرید اصلی پارچه های بیمارستانی و ترگال در اصفهان و تهران و مشهد است که دارای بیشترین تعداد کارخانه تولید کننده این محصولات در ایران هسند.

بازار فروش پارچه های تولید ایران که کیفیت و قیمت مناسبی را داشته و این امر بر همگان یک مسئله تایید شده می باشد در صورت جهانی، رونق خوبی را داشته و موجب صادراتش به کشورهای دور و اطراف گشته است.
عراق، افغانستان، سوریه، ارمنستان و آذربایجان از جمله کشورهایی هستند که استقبال خوبی را از پارچه های ایران داشته و علاوه بر ان، حجم خرید خود را در بازار ایران افزایش داده و می خواهند در مراژ بالاتری، انواع ترگال را تهیه کنند.

در هنگام خرید ترگال باید توجه داشت که این پارچه با کیفیت مناسب و خوب دارای قیمت های معقول و منطقی هم باشد.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در صورت ارزان بودن، حکایت از بی کیفیت و نامرغوب بودنش دارد و در صورت فروش با قیمت های بالا نیز معقول نمی باشد و صرفا قیمت زیاد، نشانه باکیفیت بودن و داشتن جنس خوبش نخواهد بود.

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی تهران | تولیدکنندگان برتر یکبار مصرف در کشور

خرید پارچه اسپان باند

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی در هر شهر و مکانی که متقاضیان هستند قابل انجام است، برای این کار کافی است حجم سفارش خود را مشخص و به واحد مربوطه ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکنه برای شما ثبت شود. حتی مشتریان صادراتی نیز از سایت های مرجع فروش می توانند به آسانی بهره گرفته و در این زمینه، فعالیت درخشنده ای را داشته باشند.
مراکزی که درباره کارهای خدماتی و ارائه کالاها به مشتریان خود فعالیت می کنند، باید شیوه کار خود را در عرضه محصولات باکیفیت بنا دارند تا بتوانند مشتریان ثابت و وفاداری را داشته باشند.
پایگاه مشتریان برای نمایندگی هایی خوب و باقدرت فعالیت دارد که کیفیت خدمات و محصولات ان ها در رنج بالایی باشد.
برای برخی محصولات خاص هم همانند انواع پارچه بیمارستانی، هیچ گاه نمی توان خریداری را پیدا کرد که به دنبال پارچه بی کیفیت و نامرغوب باشد.
خریداران می دانند که اگر وسایل نامرغوب را آماده کرده و به کلیه مراکز درمانی و بهداشتی تحویل دهند، عواقب خطرناک و جبران ناپذیری برای آن ها به دنبال خواهد داشت.
مسلما کلیه بیمارستان ها و کلینیک ها و در جمع سازمان هایی که در زمینه بهداشت و درمان فعالیت می کنند، بخاطر حساسیت بالای کار خود اقدام به تهیه اجناس مورد نیازشان در نوع بی کیفیتش نکرده و با شرکت های خدماتی که طرف حسابشان بوده و با آن ها در ارتباطند در صورت وقوع این خطا، برخورد جدی کرده و قطع همکاریشان را اعلام می دارند.

تولیدی های زیادی در سراسر کشور با قراردادهایی که با بیمارستان ها بسته اند، البسه و وسایل مورد استفاده شان را می دوزند و در اختیارشان قرار می دهند.
لازمه دوخت و اماده سازی سفارشات آن ها در قدم اول، خرید پارچه موردنظر است.
برخی از این نهادها، دقیق بوده و جتی گرماژ پارچه را هم مشخص می کنند و در صورتی که خیاط ها از این وزن مشخص استفاده نکنند، رضایت آن ها جلب نگشته و احتمال مرجوعیت به مقدار زیادی بالا می رود و افزایش پیدا می کند.
در زمان خرید منسوجات، در سال های اخیر برای آماده سازی سفارشات بیمارستانی پارچه یکبار مصرف به مقدار قابل توجهی به کار برده شده و تیراژ زیادی از سفارشات بیمارستان ها زمانی قابل دوخت و تحویل می باشد که ابتدا خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی انجام گشته و سپس براساس الگوهایی که وجود دارد، برش و دوخت در مرحله بعدی رخ دهد.

خرید پارچه یکبار مصرف به منظور دوخت وسایل و لباس های متفاوتی انجام می گردد که دامنه کاربرد مختلف دارند، این در حالی است که برخی از وسایل اماده گشته را که لباس هم جزوش می باشد برای مصرف بیماران و مراجعه کنندگان در اختیارشان قرار می دهند و در برخی دیگر، این وسایل در اختیار پزشکان و پرسنل و جراحان و در کل کادر درمانی قرار گرفته و مورد مصرف آن ها واقع می شود.

خرید پارچه اسپان باند

تولید کنندگان اسپان باند اصفهان

اسپان باند، پارچه ای است که می تواند برای سفارش دوخت سازمان ها و ارگان های زیادی مورد کاربرد قرار گیرد.
حتی برخی صنایع، از این پارچه بصورت ابعادی استفاده کرده و ان را به کار می برند، همانند صنعت خودرو یا ساختمان یا بسته بندی و فرش بافی و….
این محصول که تولید نهایی تولید کنندگان مختلف است، اگر استانداردهای لازمه را داشته باشد با خیال راحت مورد خرید، متقاضیان قرار می گیرد و می توانند با آسودگی ان را خریداری نمایند.

توجه به این که تولید اسپان باند براساس شاخصه های روز دنیا در ایران توسط تولید کنندگان صورت می پذیرد، خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی با اعتماد به کیفیت بالای شاخصه های محصول مورد تولید، ان طور که باید و شاید بصورت مستقیم صورت خواهد گرفت.

تولید کنندگان اسپان باند اصفهان، وزن های مختلفی از این پارچه را مورد تولید قرار می دهند.
در اصفهان، واحدهای تولیدی پارچه بسیار متعدد بوده و به یکی یا حتی صد واحد محدود نخواهد شد و به بیش از این ها می رسد.
جدا از تولید یکبار مصرف در اصفهان، انواع پارچه و بخصوص پارچه های بیمارستانی که مورد نیاز هر کشوری است، انجام گشته و برای مشتریان و خریداران این محصول ثبت سفارش یا از طریق خود کارخانه تولید کننده می گردد یا فروشش توسط مراکز عرضه انجام خواهد شد.

انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید پارچه اسپان باند

انواع اسپان باند مورد فروش مراکزی که در بازه عرضه این محصول فعالیت می کنند، امروزه تولید داخل بوده و توسط تولید کنندگان اسپان باند ایرانی عرضه خواهد شد:

 1. اسپان باند سمنان
 2. اسپان باند یزد
 3. پارچه سوزنی بافتینه
 4. یکبار مصرف تهران

چند نمونه از بزرگترین کارخانه های تولید کننده این پارچه را در خود جای داده و توسط چندین واحد، تنها به تولید این پارچه می پردازند.
انواع پارچه مورد تولید صنایع موجود در این شهرها و استان های دیگر، لیبل مخصوص به خود را در زمان تولید می خورد و با این مشخصه برای خریداران، تحویل می گردد.

در این قسمت فهرستی از رنگ های این پارچه آورده شده است:

 • سبزی
 • سفید
 • خودرنگ
 • صورتی
 • قرمز
 • کرم بدنی
 • کرم استخوانی
 • سیاه
 • قهده ای
 • سورمه ای
 • زرد
 • نارنجی
 • بنفش
 • زرشکی
 • دارچینی

که ۵ رنگ اول در این فهرست، در زمان خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی نسبت به سایر رنگ ها، حجم بالاتری داشته و مورد خرید این بخش قرار می گیرد.
اما مابقی رنگ ها در طبقه پارچه اسپان باند صنعتی گنجانده گشته و در این زمینه، بیشتر استفاده دارد.

پارچه یکبار مصرف به قیمت عمده

خرید پارچه اسپان باند

نوع خاصی از پارچه یکبار مصرف ها، که متشکل از ۲ لایه پرس و فشرده شده می باشد بعنوان اسپان بیمارستانی شناخته شده و در بازار، با قیمت ها و نرخ های مختلفی در زمان ها مورد فروش قرار می گیرد.

قیمت عمده و مناسب، خریداران بیشتری را به سمت خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی کشانده و به رواج فروش آن ها کمک می نماید.
در زمان خرید بصورت عمده با مطرح کزدن حجم خرید خود می توانید از فروشندگان، تخفیف های خوبی را درخواست کرده که چشم گیر بوده و باعث جلب رضایت خریداران خواهد شد.

سایت فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

اگر در بازار خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی نتوانستید این محصول را با قیمت و البته کیفیت مناسب تهیه نمایید، پیشنهاد به شما بعنوان یک راهکار کارآمد و درست مراجعه به سایت های فروش و فروشگاه های اینترنتی است.
در این سایت ها، فروشگاه انواع پارچه را برای فروش به نمایش گذاشته که بعضا از نظر قیمتی، حتی در رنج پایین تری از کارخانه های تولید کننده می باشد.
بدلیل قیمت و کیفیت مناسب اسپان باند مورد عرضه سایت های رسمی، افرادی که خرید این پارچه را از این مراکز انجام داده، مشتری دائم و ثابت شده و همه چیز به نفع خریدار است و کوچکترین نارضایتی مشاهده نخواهد شد.
بجای مراجعه حضوری می توان با خرید از سایت های فروش، در لحظه محصول مورد نظر را سفارش داد.

مراکز فروش انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید پارچه اسپان باند

یکی از راه هایی که جهت خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی در پیش روی خریداران است، مراجعه به مراکز فروش این محصول است.

فروشنده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در کنار فروش نوع های دیگر از این پارچه ها، انواع اسپان باند را در اختیار داشته و برای فروش به مشتریان، عرضه می دارد.

از جمله گرماژهایی که از اسپان باند در فروشگاه های موردنظر موجود می باشد، می توان به نمونه های ذیل اشاره نمود که البته مصارف بیشتر بیمارستانی داشته و کمتر بصورت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد:

 • وزن ۱۷ گرم
 • گرماژ ۲۰
 • وزن ۲۵
 • ۳۰
 • ۳۵
 • ۳۸
 • ۴۰
 • ۴۵

عرضه اسپان باند بصورت مستقیم

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

گفتنی است که انواع اسپان باند توسط تولید کنندگان و مراکز فروش زیادی موزد عرضه به بازارها قرار گرفته و در اختیار خریداران قرار داده می گردد.

همه گروه های عرضه کننده سعی داشته به ارائه محصول باکیفیت با قیمت مناسب پرداخته و در همین راستا، خریدار رضایت بیشتری از خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی را خواهد داشت.

در نمایندگی ها و مراجعی که به عرضه مستقیم می پردازند، قیمت متعادل تر شده و به دنبال ان، حجم خرید افزایش می یابد.

صاردات انواع پارچه اسپان باند

خرید پارچه اسپان باند

پارچه یکبار مصرف به دلیل خصوصیات ظاهری و البته قیمت ارزانش، همیشه در صدر فروش انواع پارچه ها بحساب می اید.
اطمینان از این که شاخصه های مهم خرید اسپان باند بحد قابل قبولی بالا است از جمله قیمت ارزان و کیفیت بالا، زمینه صادراتش را به کشورهای دیگر و دور و اطراف فراهم می آورد.
بعضی از پارچه های اسپان باند مورد خرید کشورهای دیگر از ایران، شامل گرماژهای نوع بیمارستانی اش می باشد و برخی دیگر را می توان محدود به نوع صنعتی اش کرد که حجم پایین تری را نسبت به نوع بیمارستانی اش داشته و مورد استفاده کمتری از سوی ملل دیگر واقع گشته است.

عراق، سوریه، ترکمنستان، ارمنستان، آذربایجان و ترکیه و روسیه و جتی چین هم از اسپان باند ایرانی استقبال زیادی داشته اند و حجم های بسیاری را مورد خرید قرار می دهند.
این کشورها حتی خواهان خرید لباس و وسایل دوخته گشته از یکبار مصرف ها بوده و بصورت تعداد بالا و عمده، این محصول را از ایران سفارش می دهند.

فروشنده پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید پارچه اسپان باند

برای خرید، حتی کالاهای ضروری و مواردی که حجمش بالا است نظیر پارچه های یکبار مصرف، خریداران همواره تمایل داشته که به فروشنده های منصف مراجعه کنند.
این فروشنده ها، خیال مشتریان را از بابت قیمت آسوده کرده و باعث می شوند خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی را با قیمت مناسب انجام دهند.
این قیمت ارزان حتی موجب افزایش زیاد حجم خرید می گردد و باعث می شود که خریداران بخواهند، همیشه به ان ها مراجعه کنند.

سفارش خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی بصورت اینترنتی

امروزه تمایل همه، به ذخیره وقت است.
با صرفه جویی در زمان، می توان تایم را برای کارهای ضروری و مهم تر در نظر گرفت.
برای خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی که شامل متراژ زیادی است، سفارشش را بصور اینترننی و با تماس با نمایندگی ها می توان انجام داد.

اسپان باند در سال های اخیر مورد توجه مراکز درمانی و صنایع دیگر قرار گرفته و همین مسئله موجب شده، نمایندگی های زیادی در زمینه فروشش فعالیت کنند.
خرید اینترنتی، خیلی راحت و آسان است و سبب ذخیره سازی زمان به مقدار زیادی خواهد شد.

قیمت دستگاه اسپان باند

خیلی از تولیدی ها قبل از این که کار دوخت و دوز البسه و وسایلی را شروع کنند که مربوط است به پارچه های یکبار مصرف، با این خیال که تصور می کنند قیمت دستگاه اسپان باند و ماشین الات آن ارزان است، بفکر تاسیس کارخانه تولید کننده پارچه اش می باشند.
اول از همه در نظر بگیرید که ماشین آلات تولید اسپان، بسیار بزرگ بوده و نیاز به محیط وسیع برای قرار دادن دارد.
دوما از این هم توجه داشته باشید که قیمت دستگاه اسپان باند از مابقی ماشن آلات تولید کننده پارچه بالاتر بوده و نیاز به هزینه ان چنانی دارد.

دستگاه اسپان باند، این پارچه های سوزنی را در تعداد لایه های مختلف عرضه می دارد که از پرمصرف ترینش، نوع ۲لایه ش می باشد.
واحدهایی که در زمینه تولید اسپان فعالیت می کنند، باتوجه به حجم تولید خود نیاز به خرید مواد اولیه دارند.
برخی از این کارخانه ها، روزانه دست به خرید مواد اولیه شان از پالایشگاه ها می زنند و برخی دیگر هفتگی و گاها ماهانه.
آن چیزی که عیان است این می باشد که هر چه حجم تولید زیاد باشد، در نتیجه حجم خرید مواد اولیه هم بالاتر می رود و هر چه حجم تولید کمتر شود، حجم خرید مواد اولیه نیز کمتر می گردد.
یک تناسب منطقی و درستی بین حجم خرید مواد اولیه که تنها گرانول نیست و شامل رنگ ها هم می گردد با حجم تولید برقرار می باشد.
بدلیل این که چرخه تولید کارخانه ها همیشه بگردد آن ها تمایل به جذب مشتری جدید دارند، در کنار این مسئله هم می خواهند مشتری های قدیمی شان را حفظ کنند.

بسیاری از واحدهای تولید کننده، دستگاه و ماشین الات خود را حتی یک روز هم از کار نمی اندازند و از خط تولید، خارج نمی کنند، به گونه ای که ان ها همیشه مشتریان پر و پا قرصی دارند که اقدام به خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی و هم چنین نوع صنعتی اش کرده و علاوه بر این به همکاران خود هم بعنوان یک برند موفق، معرفی می نمایند.

فروش مستقیم پارچه تترون بیمارستانی | فروش لباس بیمار

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی بصورت مستقیم از طریق نمایندگی تخصصی بصورت مستقیم از کارخانه تولید کننده انجام شده و برای خریداران با هر حجمی که نیازشان باشد در هر جایی ارسال می گردد. متقاضیان مشخص می کنند که می خواهند خرید این محصول را با چه رنگی و مشخصات دیگری که مد نظرشان بوده انجام داده تا بتوانند سفارشات دریافتی را آن طور که باید آماده کرده و تحویل دهند.
مجموعه های بزرگ و کوچک زیادی با مراکز درمانی کار کرده و قولش را می دهند که وسایل مدنظر آن ها را آماده کنند.
این قول در اغلب موارد بصورت کتبی درآمده و به حرف بسنده نمی شود و همانند قراردادی کتبی بین ۲ طرف به امضا می رسد که هم شامل دوزنده و خیاطان می گردد و در کل اشخاصی که موظف به تحویل هستند و هم نماینده خرید آن بیمارستان که سفارش دهنده به حساب می آید.
بصورت عموم، سفارش دهندگان مشخص می کنند وسایل و البسه مورد نیاز بیمارستان ها باید از چه پارچه ای دوخته گردد و در اختیار آن ها قرار بگیرد.
در برخی اوقات هم علاوه بر جنس در نهایت مشخص می شود پارچه مورد نظر باید چه طرحی داشته و برخوردار از چه گرماژی باشد.
آن شرکت و خیاط خانه های مقابل نیز می بایست علاوه بر تحویل در زمان مقرر، دقیقا از همان نوع پارچه استفاده کند.
در صورتی که مغایرتی در این زمینه مشاهده شود با تولیدی ها، برخورد شدید شده و در دفعه اول تذکر می دهند.
در دفعه دوم احتمال مرجوعیت بیشتر گشته و کلیه وسایل آماده و دوخته شده، مرجوع گشته و با دوزنده های به این گونه قطع همکاری خواهد شد.

انواع پارچه لباس بیمار

بیشتر سفارشات درخواستی، مربوط به لباس بیمارستانی بوده، آن چنان که این لباس را بیماران برتن کرده و می پوشند.
انواع پارچه لباس بیمار را البته براساس بودجه ای که این سازمان ها در نظر دارند می توان به مسنوجات ذیل بصورت عمده، اختصاص داد:

 • پارچه فلامنت
 • پارچه فلامنت پنبه
 • پارچه تترون
 • پارچه ترگال

قیمت که برای بیمارستان ها شاخصه مهمی است و تعیین گذار بر روی خریدهایشان می باشد و به دلیل این که اکثریت آن ها با کمبود بودجه مواجه هستند، رغبت دارند در این باره از انواع پارچه که قیمت ارزان تر و پایین تری داشته استفاده کرده و چنین لباس هایی را برای مراجعه کنندگانشان به کار ببرند.
در میان انواع منسوجاتی که در بالا به نام آن ها اشاره گشت، فروش پارچه تترون بیمارستانی عمده تر از سایرین برای دوخت لباس بیمار می باشد و تمامی سازمان های درمانی در درجه اول تمایل دارند از این پارچه، البسه مورد نیازشان دوخته شود.

فروش پارچه تترون بیمارستانی

زمانی که مردم به دردهای مختلف گرفتار شدند، آن هم بیماری هایی که الزاما باید برای درمانش نیاز به بستری شدن باشد، زمانی که مورد پذیرش بیمارستان ها قرار گرفته به آن ها لباس هایی آماده داده شده و در اختیارشان قرار می گیرد و آن ها را موظف به استفاده می کند تا زمانی که مرخص نشده اند.

همان طور که مشخص است رقابت شدید و بالایی در بازار فروش پارچه تترون بیمارستانی وجود داشته و مراکز عرضه کننده به نوعی وادار می شوند برای داشتن آمار معامله بالا، اقدام به عرضه با بهترین کیفیت کنند.

کارخانه های تولید پارچه تترون برای هر محدوده مصرفی چه بیمارستانی و چه پیراهنی و لباس فرم و هر چیز دیگری، از الیاف پلی استر ویسکوز استفاده کرده و این ۲ لیف را در تار و پود پارچه بدست آمده از ماشین آلات خود، بکار می برند.

مرکز فروش پارچه تترون بیمارستانی بصورت اینترنتی

از عرضه کنندگان، مراکزی که اقدام به فروش پارچه تترون بیمارستانی بصورت اینترنتی می کنند، بصورت مستقیم برای مشتریان بارهای درخواستی را ارسال کرده و واسطه ها را کنار می زنند.
خرید هر محصولی که وقت زیادی را از خریداران بگیرد، مطلوب آن ها نیوده و تمایل دارند خرید را در کمترین تایم انجام داده و زمانی که از این راه برای خود صرفه جویی می کنند، برای کارهای ضروری تر در نظر بگیرند.

سال های زیادی است که سازمان های درمانی لباس مورد نیازشان را از پارچه تترون می دوزند و از این انتخاب خود هم راضی هستند، بالاخص برای بیمارانی که در تایم طولانی بستری شده و پروسه درمان بر رویشان اجرایی می گردد.

فروشندگان پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

در اصفهان، نمایندگی های زیادی مشغول به عرضه پارچه می باشند.
همان طور که می دانید در این شهر، صنایع تولید کننده پارچه به تعداد بالایی بوده و فروش انواع پارچه به یک شغل و کار پردرآمد برای مردم این شهر تبدیل گشته است و آن ها تجربه بسیار زیادی در این باره دارند.
خریداران پارچه های بیمارستانی چون حجم خریدشان عمدتا زیاد است، تمایل شدیدی دارند به فروشنده های منصف مراجعه کرده و این مسنوجات را با قیمت کف بازار و از همه پایین تر، تهیه نمایند.

در یک اقدامی هوشمندانه، فروشندگان دست به تاسیس فروشگاه های اینترنتی زده و فروش پارچه تترون بیمارستانی را در کنار عرضه انواع پارچه ها، به این شیوه انجام می دهند و با این کار رضایت هر چه بیشتر خریداران را تامین می کنند.

خرید پارچه تترون بیمارستانی با بهترین کیفیت

تمام اشخاصی که به نمایندگی ها برای خرید انواع پارچه مراجعه می کنند، خواهان این هستند که با بالاترین کیفیت این امر را محقق نمایند.
خرید با بهترین کیفیت در کنار ارزان ترین قیمت با مراجعه به مراکز فروش پارچه تترون بیمارستانی بدست می آید، فروشگاه هایی که هم نماینده رسمی فروش کارخانجات تولید کننده بوده و هم بصورت اینترنتی این کار را انجام می دهند.

پارچه های تترون را صنایع در زمان تولید به ۲ صورت آماده کرده و بدست مشتریان خواهان این محصول می رسانند:

 1. طاقه ای
 2. رولی

در حالت طاقه ای، این پارچه عرض ۲ لا را پیدا می کند و در حالت رولی به دور بوبین های پلاستیکی به صورت یک لا عرض پیچیده می گردد.
آن خیاطی و تولیدی هایی که رول باز کن دارند برای صرفه جویی در زمان خود و هم چنین آماده سازی زودتر سفارشات در تایم کمتر، خواهان خرید نوع رولی تترون هستند.
آن هایی هم که به شیوه سنتی طاقه ها را باز کرده و برش می دهند برایشان فرقی نکرده و می توانند هم نوع رولی و هم نوع طاقه ای را خریداری کنند.

قیمت پارچه تترون بیمارستانی / مراکز فروش آن در کشور

پارچه تترون همان پارچه پیراهنی ساده است که با همین نام در بازار عرضه می شود. در انواع مختلف پارچه تترون، درصدهای مختلفی از ترکیبات ایجادکننده پارچه نیز وجود دارند که با توجه به نوع استفاده‌ مشتریان از پارچه، خصوصیات آنها نیز فرق می‌کند. در ادامه این مطلب به قیمت پارچه تترون بیمارستانی و همچنین مراکز فروش آن در کشور خواهیم پرداخت. 

قیمت پارچه تترون بیمارستانی / مراکز فروش آن در کشور

کارخانه تولید پارچه تترون باکیفیت برای بیمارستان

کارخانه تولید پارچه تترون باکیفیت برای بیمارستاندر کارخانه های تولید پارچه انواع مختلفی از پارچه‌ ها بعد از بافته شدن به سالن‌ های رنگرزی فرستاده شده و هرکدام از آنها با روش‌های مختلف تولید می‌شوند و در نهایت طاقه‌ های پارچه به بازار عرضه می شوند.

از نظر رنگ‌بندی این پارچه ها بیشتر از ۱۵۰ طیف رنگ متفاوت را در برمی‌گیرند اما کارخانه‌ های مشهور و برندها، معمولا از ۴۰ تا ۹۰ رنگ مختلف، برای رنگ رزی پارچه تترون استفاده می‌ کنند.

کیفیت پارچه‌ ها براساس تراکم بافت تار و پود و انواع جنس آن متفاوت خواهد بود و هرکدام از این پارچه‌ها براساس جنسی که دارند مشخصات ویژه خود را خواهند داشت.

از ویژگی های پارچه تترون می توان به قیمت مناسب، لطافت ونرمی، سادگی و تنوع بالا در رنگ بندی اشاره کرد که همواره متقاضیان و علاقمندان زیادی دارد.

از دیگر ویژگی های این پارچه میتوان به خنک بودن و ضد حساسیت بودن آن اشاره کرد و البته مقاومت رنگ این پارچه در برابر شستشو های مکرر از مهم ترین خصوصیات پارچه های تترون است.

این پارچه ها را در اندازه‌ ها و با عرض‌ های مختلفی می‌برند. عرض‌ های مختلف این پارچه ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی‌متر است و طول معمول آن دو یا سه متر است.

نکات مهم در هنگام خرید پارچه تترون بیمارستانی

نکات مهم در هنگام خرید پارچه تترون بیمارستانی برای خرید پارچه تترون میتوان به مراکز عمده فروش پارچه مراجعه کرد اما خرید پارچه بیمارستانی معمولا به عهده مسئول خرید بیمارستان می باشد و باید از مکان مورد اطمینان خریداری شود.
مرکز خرید پارچه تترون بیمارستانی در تهران عمدتا پارچه فروشی های جنوب تهران است که برای خرید پارچه تترون بیمارستانی ارزان میتوان به این بازار مراجعه کرد.

قیمت پارچه بیمارستانی مانند هر کالای دیگری بسیار متفاوت بوده و به کیفیت ان بستگی دارد.

مرکز فروش عمده پارچه بیمارستانی جنس تترون

مرکز فروش عمده پارچه بیمارستانی جنس تترونبه علت مصرف بالای بیمارستان ها از پارچه تترون، کارخانه ها و مشتریان به تترون هایی که با طیف رنگ بیمارستانی تولید می شوند، اصطلاحا پارچه لباسی تترون بمارستانی می گویند.

تفاوت اصلی پارچه تترون معمولی با پارچه تترون بیمارستانی در قیمت پایین تر، رنگبندی روشن و گرماژ پارچه است.

پارچه های مناسب لباس بیمار:

جنس پارچه برای لباس بیماران باید به نحوی تولید و عرضه شود که ایجاد حساسیت پوستی نکند، بدن نما نباشد و به صورت سبک، خوش دوخت، شکیل و متناسب با مقررات و با رنگبندی های شاد تهیه شود.
برای دوخت لباس های بیماران می توان از پارچه های یک بار مصرف یا اسپان باند، فیلامنت در فیلامنت، فیلامنت پنبه، پلی استر پنبه، تترون و ترگال استفاده کرد. 

به طور کلی، مناسب ترین و به صرفه ترین پارچه برای لباس بیمار، پارچه تترون است.

پارچه تترون سفید برای لباس پرسنل، از جمله روپوش پزشکی و پرستاری نیز به کار می رود.
کارخانه پارچه تترون بیمارستانی، انواع پارچه از جمله پارچه ملحفه ای تترون بیمارستانی را تولید و عرضه میکند.

نمایندگی پخش پارچه تترون بیمارستانی اصفهان

نمایندگی پخش پارچه تترون بیمارستانی اصفهاناولین نکته هنگام خرید پارچه این است که تاحد امکان خرید خود را به صورت نقدی انجام دهید. زیرا
حداقل قیمت ها را درخرید نقدی میتوانید به دست اورید. درحالی که در خرید اقساطی یا
چکی هرماه باید مبلغی اضافه تر از مبلغ واقعی پرداخت کنید.

یافتن پارچه مناسب با قیمت ارزان:

برای خرید ارزان قیمت پارچه هایی تترون باید به نمایندگی ها معتبر روی اورد. برای مثال نمایندگی پخش پارچه تترون بیمارستانی در اصفهان از مراکز معتبر و شناخته شده، برای خرید پارچه های مناسب بیمارستانی محسوب میشود.

قیمت های فروشندگان بازار و کارخانه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، ولی مراقب رازهای فروشندگان پارچه باشید. همیشه ارزان بودن قیمت، نشان دهنده این نیست که در حال خرید پارچه خوب با قیمت دست اول هستید.

 عرض پارچه:

با توجه به نوع مصرف در انتخاب عرض پارچه دقت کافی داشته باشید.

 خرید کردن به صورت یک جا:

خرید خود را به صورت یک جا انجام دهید و نه در چند مرحله.

یکی از مواردی که متاسفانه همچنان در
رنگرزی های ایران حل نشده باقی مانده، این است که هربار که پارچه رنگ میشود نسبت
به دفعات قبلی یک تا دو درجه سبز سیرتر یا روشن تری را تحویل میدهد.

اگر در چند مرحله خرید کردید، به یکدست و یک رنگ بودن پارچه ها دقت کافی داشته باشید. البته گاهی در خرید یکجا هم امکان دارد پارچه هایی که به ظاهر یک رنگ به نظر می رسند، در اصل سیر تر یا روشن تر از یکدیگر باشند. 

خرید نقدی:

تا حدی که می توانید خرید را به صورت نقدی انجام دهید. در خریدهای نقدی می توانید با حداقل قیمت خرید کنید، در حالی که در خرید چکی به ازای هر ماه درصدی اضافه تر از مبلغ واقعی باید پرداخت کنید.

    خرید اینترنتی:

در خرید و فروش پارچه تترون با قیمت مناسب، برای کاهش رفت و آمد و هزینه ها می توانید به صورت غیر حضوری از سایت های معتبر، استفاده کنید.

روش دریافت پارچه خریداری شده:

اگر از شهر دیگری خرید می کنید، حتی المقدور تقاضا کنید بار را با باربری ارسال کنند. هزینه ارسال بار با اتوبوس تقریبا سه برابر هزینه باربری است.

باربری ها با توجه به شهر مورد نظر، سفارش را بین یک الی چهار روز به دست شما می رسانند. ارسال بار از طریق اتوبوس، یک روز زمان می برد.

 توجه به هماهنگ بودن رنگ طاقه ها پیش از برش:

قبل از برش پارچه
ها حتما به هماهنگی بین رنگ طاقه ها با یکدیگر توجه کنید. یکی از مطمئن ترین راه های این است که هرطاقه به طور جداگانه برش داده شود که این کار کمی زمان بر است.

این مشکلات در خرید های عدلی بسیار کمتر از خرید های طاقه ای پیش می آید.

توجه به کیفیت پارچه قبل از برش:

قبل از برش پارچه از کیفیت آن اطمینان کامل
حاصل کنید که از جمله آن به بدن نما نبودن پارچه، هماهنگی طیف رنگ و ثابت بودن رنگ پارچه پس از شستشو، میتوان اشاره کرد.

شما میتوانید برای این منظور یک متر از پارچه را بشوید تا از ثابت بودن رنگ مطمئن
شوید. برش پارچه نشان از کیفیت آن است و شما پس از برش پارچه دیگر نمیتوانید ان را به فروشنده مرجوع کنید.

فروش ویژه پارچه تترون بیمارستانی در تهران

فروش ویژه پارچه تترون بیمارستانی در تهراناصلی ترین دلایل محبوبیت پارچه تترون برای استفاده در لباس های بیمارستانی شامل موارد زیر می شود:

 • قابل شستشو بودن
 • امکان استفاده چندین باره
 • قیمت ارزان
 • سبک بودن
 • لطافت
 • رنگ بندی متنوع
 • خنکی پارچه

به صرفه ترین عرض های پارچه تترون بیمارستانی برای تولید لباس بیماران و ملحفه پارچه تترون بیمارستانی ۳ متر است.فروش پارچه بیمارستانی با عرض ۳ متر معمولا قیمت بهتری از پارچه تترون بیمارستانی ۱۵۰ سانت دارد.

بیشتر کارخانه های تولید پارچه تترو بیمارستانی برای راحتی در برش ترجیح میدهند از عرض ۳ متر استفاده کنند.

فروشنده پارچه تترون بیمارستانی معمولا از عرض ۳ متر برای فروش استفاده میکنند که قیمت هر کدام از پارچه ها با عرض های مختلف متفاوت خواهد بود. 

فروش ویژه پارچه تترون بیمارستانی مخصوصا در تهران به صورت آنلاین، با حذف اکثر واسطه ها، قیمت به مراتب مناسب تری را برای خریدار ایجاد کرده است .

شناخت لیست قیمت پارچه تترون و شناخت مراکز فروش عمده پارچه بیمارستانی، یکی از راهکار های اصلی در خرید با کیفیت و قیمت مناسب است. 

خرید مستقیم پارچه تترون برای لباس بیمارستان

خرید مستقیم پارچه تترون برای لباس بیمارستان

پارچه های تترون بیمارستانی در کارخانه های مرکزی تولید پارچه صورت میگیرد و سپس به مراکز فروش عمده پارچه ارسال میشود.

فروشندگان پارچه تترون بیمارستانی باید
در تمیزی و پاکیزه بودن پارچه دقت بالایی به خرج دهند زیرا امکان اسیب و حساسیت در بدن بیمار وجود دارد.

کارخانه های تولیدی پارچه تترون بیمارستانی
این وظیفه را دارند تا با بالاترین کیفیت و بهترین نحو پارچه را تولید و عرضه کنند
و همچنین باید امکان خرید مستقیم پارچه را برای مراکز بیمارستانی ایجاد کنند.

برای یک بیمار ۳ متر پارچه بیمارستانی یا
۱۵۰ سانت پارچه تترون بیمارستانی یا هر نوع دیگری کفایت میکند. از
این رو سرپرست می بایست هدایت میزان خرید را به عهده بگیرد تا همه چیز مطابق با
اصول پیش برود.

کارخانه مرکزی شهر تهران از بزرگ ترین تولید کنندگان پارچه تترون بیمارستانی است که انواع پارچه بیمارستانی درجه یک را تولید میکند.

ارائه پارچه تترون ملحفه ای برای بیمارستان

ارائه پارچه تترون ملحفه ای برای بیمارستانبیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به سیاست های کاری خود، رنگ لوگو بیمارستان، خصوصی یا دولتی بودن آن، سلیقه شخصی و مدیریتی، رنگ پارچه تترون مصرفی خود را انتخاب می کند.

اکثر بیمارستان ها، بویژه بیمارستان های دولتی، از رنگ پارچه های تترون های آبی و صورتی استفاده می کنند. ممعمولا رنگ آبی برای لباس آقایان و رنگ صورتى برای لباس خانم ها مورد استفاده قرار میگیرد.

بیمارستان های خصوصی مختار هستند هر رنگی را برای لباس بیماران و پرسنل خود استفاده کنند البته بیمارستان های خصوصی برای نشان دادن وجه تمایز خود با بیمارستان های خصوصی از رنگ هایی به غیر از آبی و صورتی در لباس های بیماران به کار میبرند. 
در یک دسته بندی کلی، اصلی ترین رنگ هاى پارچه تترون بیمارستانی به شرح زیر است:

 • آبی
 • صورتی
 • سبز سیر
 • سبز مغز پسته ای
 • سفید
 • شیری
 • یاسی
 • لیمویی

رنگ هایی مانند: آبی کاربنی، فیروزه ای، گلبهی، سبز چمنی، سبز کله غازی و فسفری نیز در پارچه های تترون بیمارستانی به کار میروند که کاربرد کمتری نسبت به سایر رنگ ها دارند.

معمولا از رنگ سفید پارچه تترون ملحفه ای نیز برای پوشش تخت خواب های بیمارستانی استفاده میشود.

عمده فروش بهترین پارچه های تترون مخصوص بیمارستان

عمده فروش بهترین پارچه های تترون مخصوص بیمارستاناستاندارد طاقه پیچی برای پارچه تترون ۴٠ متر است. متراژ هر توپ پارچه تترون با توجه به عرض آن تفاوت هایی دارد، ولی در اکثر موارد، طاقه ها چهل متری هستند. 

اکثر تولیدکنندگان لباس و کارگاه های تولیدی تمایل دارند که طاقه های پارچه به صورت رول باشد؛ یعنی در یک لا پیچیده شده باشند. دلیل این امر، راحتی در پهن کردن روی میز برای برش پارچه است.

تفاوت طاقه کتابی با طاقه رول در این است که در طاقه های کتابی، پارچه از وسط تا و سپس پیچیده می شود که اصطلاحا به آن دولا می گویند. در رول، پارچه بدون تا خوردن و به صورت یک لا بسته بندی می شود.
فروش عمده بهترین پارچه های تترون مخصوص بیمارستان درمراکز پارچه فروشی سراسر کشور انجام میشود.

صادرات انواع پارچه بیمارستانی تترون

صادرات انواع پارچه بیمارستانی تترون

درکارخانه
های پارچه سازی معمولا چند طاقه پارچه را با گونی با یکدیگر بسته بندی میکنند، زمانی
که  در یک گونی چند طاقه پارچه باشد به آن عدل پارچه گفته میشود.

به عملیات قراردادن
طاقه ها در گونی، دوختن گونی و بسته بندی گونی را نیز عدل میگویند. 

محاسبه متراژ هر عدل به این صورت است که متراژ طاقه های داخل گونی را با یکدیگر جمع می کنند. برای مثال وقتی در یک گونی ٨ طاقه ۴٠ متری باشد، متراژ عدل ٣٢٠ متر است.

هر عدل پارچه تترون با عرض ۳ متر، ٢۴٠ متر است که شامل شش توپ پارچه می شود که هر کدام از طاقه ها ۴٠ متر هستند.

تفاوت فروش طاقه ای با عدلی، در این است که در فروش طاقه ای می توان یک طاقه نیز خریداری کرد، ولی در خرید عدلی باید حداقل یک عدل را خریداری کنید.

بسیاری از کارخانه های ایرانی انواع پارچه های بیمارستانی را در عرض های مختلف، به کشور های همسایه صادر میکنند.

قیمت روز پارچه تترون بیمارستانی در عرض مختلف

قیمت روز پارچه تترون بیمارستانی در عرض مختلفدر تولید پارچه تترون بیمارستانی، به خصوص برای خانم ها، باید به این نکته توجه داشت که پارچه لباس بدن نما و خیلی نازک نباشد. این بحث به طور مستقیم با وزن و تراکم بافت پارچه ارتباط دارد.

پارچه تترون باید  دارای وزن استاندارد باشد و مقدار الیاف مصرفی در تولید خام آن کمتر از حد تعیین شده نباشد. بعضی از کارخانه ها به اشتباه برای رقابت با دیگر کارخانه ها اقدام به تولید پارچه تترون با وزن کم می کنند تا قیمت تمام شده آن کم شود

کارخانه های تولیدی های لباس بیماران باید به این نکته توجه کنند که اگر از پارچه تترون نامرغوب، حساسیت زا یا بدن نما و نازک استفاده کنند، بیمارستان ها طبق مقررات و قوانین تعیین شده از قبول لباس ها برای بیماران خودداری می کنند.

برای خرید پارچه تترون بیمارستانی باید به قیمت روز پارچه و عرض پارچه توجه ویژه داشت.

خریدار عمده پارچه های بیمارستانی ارزان

خریدار عمده پارچه های بیمارستانی ارزانبرخی از ویژگی های پارچه تترون بیمارستانی با کیفیت، شامل موارد زیر می شود:

 • خام پارچه ( با مصرف بهترین الیاف ارتباط مستقیم دارد )
 • نوع رنگرزی
 •  ثابت بودن رنگ در انواع شستشوها
 •  یک دست بودن رنگ در تمام پارچه
 • لطافت
 • زیردست خوب
 •  شفافیت رنگ
 • بدن نما نبودن
 • بسته بندی خوب طاقه ها
 •  عرض دقیق پارچه
 • براق نبودن پارچه تترون

براق نبودن حاکی از آن است که درصد فیلامنت یا در اصطلاح عام، درصد پلاستیک آن پایین تر از درصد نخ یعنی ویسکوز است.

به صورت تقریبی، پارچه تترون خوب دارای ۶٠ درصد ویسکوز و ۴٠ درصد فیلامنت است. در پارچه تترون نامرغوب، این درصدها برعکس و به همین دلیل براق تر هستند.

خریداران عمده پارچه های بیمارستانی ابتدا باید به ویژگی هایی که یک پارچه با کیفیت بالا باید داشته باشد توجه کنند و سپس قیمت پارچه را به نسبت ویژگی هایی که دارد ارزیابی کنند.

سفارش پارچه تترون بیمارستانی مهنام

سفارش پارچه تترون بیمارستانی مهنامپارچه لباسی تترون بیمارستانی در عرض های مختلف توسط کارخانه نساجی اصفهان تولید می شود. تولید عرض های مختلف با توجه به نوع مصرف و الگو، صورت می گیرد.

تولیدی های لباس بیمارستانی و کارگاه های تولید پوشاک باید با توجه به نوع مصرف خود و الگوی مورد نظر، به کارخانه سفارش دهند.

در خرید پارچه تترون باید به دقیق بودن عرض پارچه توجه کنید. عرض پارچه نباید کمتر از استاندارد باشد. در اینجا به صورت مختصر عرض های مختلف پارچه تترون توضیح داده می شود.

 • پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۹۰ سانتى متر از کاربردهای این پارچه می توان به استفاده برای مقنعه کارکنان و تولید لباس بیماران نوزاد اشاره کرد. وزن پارچه در این عرض بین ١٠٠ تا ١٢٠ گرم است.
 • پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر
 • پارچه تترون با عرض یک متر و نیم

پارچه های تترون محبوبیت و مصارف بیشتری در بیمارستان ها دارند و اکثر تولیدی های پوشاک تمایل دارند از عرض ١۵٠ سانتی متر یا عرض سه متر استفاده کنند. پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر برای لباس بیمار بزرگسال ( مردانه و زنانه )، ملحفه، روتختی، لباس پرسنل و مقنعه مصرف می شود. وزن این نوع پارچه، بین ١۶۵ تا ٢٠٠ گرم است.

,

فروش پارچه تترون بیمارستانی | سفارش آن به صورت عمده

ویژگی های یک پارچه تترون بیمارستانی خوب چیست و چگونه می توانیم آن را تشخیص دهیم؟ به هنگام خرید این نوع پارچه چه معیار هایی رو باید مد نظر بگیریم؟ قیمت این پارچه ها چقدر است و اگر بخواهیم این نوع پار چه ها را به قیمت ارزان تهیه کنیم باید از کجا آن را خریداری کنیم؟ و… 

این سوالات و سوالات بسیار دیگری که در این زمینه با آنها مواجه هستیم و ذهن ما را به خود در گیر کرده است. در این مقاله سعی کردیم تا حدودی به سوالات شما پاسخ دهیم. ابتدا به معرفی این نوع پارچه ها می پردازیم. 

کارگاه های تولیدی لباس بیمارستانی هر ساله با مقدار زیادی از این پارچه های تترون بیمارستانی سرو کار دارند. از این رو اطلاعات آنها در مورد این نوع پارچه ها بسیار بیشتر از سایر افراد است. 

پارچه های تترون معمولا از الیاف ویسکوز، فلامن و پلی استر ساخنه می شوند. این پارچه هایی که اغلب برای مصارف بیمارستانی تولید می شوند در کارخانه نساجی شهر های مختلف استان اصفهان  تولید و به بازار عرضه می شود. معمولا تاری که در این پارچه ها استفاده می شود فلامنت است و پود این نوع پارچه ها پلی استر و ویسکوز می باشد. 

خط تولید این پارچه ها به این صورت است که ابتدا الیاف را ارسال می کنند و سپس با دستگاه های بافت ریسندگی و بافندگی این الیاف صورت می گیرد و این پارچه ها را با تراکم مورد نظر و به صورت خام تهیه می کنند و سپس آن را به واحد رنگرزی ارسال می کنند در رنگ بندی های متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند. 

علت نام گذاری این نوع پارچه ها به این نام به خاطر کاربرد بسیار آنها در بیمارستان ها است. تفاوت چندانی با پارچه های تترون معمولی ندارد و فقط از چند نظر متفاوتند که عبارت است از: قیمت پایین پارچه های تترون بیمارستانی، گرماژ پارچه و رنگ بندی روشن و… 

جنس پارچه لباس هایی که در بیمارستان استفاده می شود باید به گونه ای باشد که حساسیت پوستی ایجاد نکند. این لباس ها باید رنگ بندی شادی داشته باشند و سبک باشند، دوخت این نوع لباس ها باید خوب باشد و شیک باشند. بهترین نوع پارچه برای دوخت لباس های بیمارستانی که تمام این ویژگی ها را داشته باشد ، پارچه تترون است. 

استفاده از این پارچه دلایل خاصی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. پارچه تترون سفید اکثرا برای لباس پرسنل بیمارستان از جمله پرستاران و پزشکان استفاده می شود.  

اما دلایلی که گفته شد باعث محبوبیت پارچه تترون برای تولید لباس بیمارستانی شده است عبارت است از: 

 • به راحتی قابل شستشو هستند. 
 • این لباس ها را می توان چندین بار استفاده کرد. 
 • دارای قیمت ارزانی هستند. 
 • بسیار سبک است. 
 • لطافت این پارچه ها زیاد است. 
 • این نوع پارچه ها دارای رنگبندی متنوعی هستند. 
 • این پارچه ها معمولا در بیماران حساسیت ایجاد نمی کند. 
 • و…  

رنگ بندی این پارچه ها بسیار متنوع است. معمولا در بیمارستان های دولتی لباس آبی رنگ برای بیماران مرد و لباس صورتی برای خانم ها استفاده می شود. اما بیمارستان های خصوصی برای اینکه تمایز خود را نسبت به بیمارستان های دولتی نشان دهند از رنگ های دیگری استفاده می کنند. 

فروش پارچه تترون بیمارستانی درجه یک به خاطر ویژگی هایی که دارد بیشتر از سایر پار چه ها است. از جمله ویژگی های آن:  

 • از بهترین الیاف در ساخت آن استفاده می شود. 
 • رنگ ثابتی دارند.  
 • رنگ آن در پارچه یکدست است. 
 • دارای شفافیت رنگ است. 
 • این لباس ها معمولا بدن نما نیستند. 
 • براق نبودن این لباس ها 
 • و…  

در ادامه اطلاعات بیشتری درباره ی پارچه های تترون، قیمت آن ها و… به شما می دهیم. 

فروش پارچه تترون بیمارستانی | سفارش آن به صورت عمده

فروش پارچه تترون بیمارستانی به قیمت عمده

فروش پارچه تترون بیمارستانی به قیمت عمدهمعمولا نساجی ها و مراکز تولید کننده انواع پارچه ی بیمارستانی این نوع پارچه را به قیمت عمده به فروش می رسانند. این تولیدی ها محصولات خود را در اکثر شهر ها به فروش می رسانند. این کارخانه ها دارای نمایندگی های فروش در شهر های مختلف کشور هستند و محصولات خود را عمده به فروش می رسانند. خریداران عمده می دانند خرید عمده این پارچه ها از نظر اقتصادی به صرفه تر است و به همین دلیل این پارچه ها را به صورت عمده و با قیمت ارزان خریداری می کنند. از آنجایی که این نوع پارچه ها بیشتر در بیمارستان استفاده می شود و خریداران آن بیمارستان ها هستند آنها این پارچه ها را به صورت عمده خریداری کرده و به بخش دوخت بیمارستان ها ارسال کرده و لباس های بیمارستانی را با قیمت ارزان تولید می کنند. 

شرکت تولیدی پارچه تترون بیمارستانی در تهران

شرکت تولیدی پارچه تترون بیمارستانی در تهرانشرکت های بسیاری در زمینه ی تولید پارچه بیمارستانی تترون فعالیت می کنند. این شرکت ها با تولید پارچه تترون که منایب بیمارستان است هر ساله مقدار زیادی از محصولات خود را به بازار عرضه می کنند. این شرکت ها با تولید پارچه های با کیفیت و مرغوب توانسته اند جایگاه خود را در بازار فروش تثبیت کنند. این شرکت ها ، تولید کننده اولین و بهترین نمونه پارچه های تترون بیمارستانی هستند. علاوه بر تهران سایر شهر ها از قبیل اصفهان نیز در تولید پارچه تترون بیمارستانی فعالیت می کنند. این شرکت ها علاوه بر تولید پارچه ها آنها را به سایر شهر ها توزیع می کنند. شرکت های تولیدی تامین کننده پارچه تترون بیمارستانی هستند و می توانند نیاز بازار داخلی را رفع کنند، علاوه بر آن صادرات پارچه تترون بیمارستانی به سایر کشور ها نیز وجود دارد. 

بازار پارچه تترون بیمارستانی مرغوب

بازار پارچه تترون بیمارستانی مرغوب بهترین نمونه پارچه های تترون بیمارستانی مربوط به شهر اصفهان است. این شهر در زمینه تولید انواع پارچه ها پیشینه ی خوبی دارد. کارخانه های نساجی اصفهان سعی می کنند از مواد اولیه مرغوب در تولید پارچه استفاده کنند. آنها برای تولید پارچه خیلی به تنوع رنگ و لطافت پارچه ها توجه می کنند. این نوع پارچه ها معمولا در اکثر شهر ها به فروش می رسند. بازار تهران یکی از بازار هایی است که شما می توانید این پارچه را به قیمت ارزان تهیه کنید. از آنجایی که پارچه های تولیدی اصفهان معمولا حساسیت های پوستی ایجاد نمی کند در بین خریداران بسیار محبوب است. شما می توانید این پارچه های مرغوب و با کیفیت را به صورت عمده از تولید کنندگان یا مراکز فروش موجود در شهر خود خریداری کنید. هنگام خرید به نوع و جنس پارچه ها دقت کنید. 

مراکز پخش پارچه تترون در سراسر کشور

مراکز پخش پارچه تترون در سراسر کشورتولیدکنندگان پارچه تترون خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه داده اند . آنها در شهر های بزرگ از قبیل اصفهان، شیراز، تهران و مشهد و… نمایندگی های فروشی دارند که محصولات آنها را به قیمت کم به فروش می رسانند. این مراکز سفارشات را از سایر شهر ها می پذیرند و محصول را در کمترین زمان ممکن به دست شما می رسانند. رضایت خریداران اولین هدف این تولیدی ها است، بنابرای کیفیت کالا های تولیدی برای آنها بسیار حائذ اهمیت است. علاوه بر کیفیت دسترسی خریداران به این پارچه ها بسیار مهم است به این منظور در اکثر شهر ها پارچه های تترون بیمارستانی به فروش می رسند و در اختیار مشتریان قراردارد. 

بهترین مارک پارچه تترون بیمارستانی ایرانی در بازار

بهترین مارک پارچه تترون بیمارستانی ایرانی در بازارتولید کنندگان پارچه تترون بیمارستانی برند های مختلفی دارند که در بازار به فروش می رسند. برند هایی که در این زمینه فعالیت می کنند اکثرا جزو برند های خوب کشور هستند و لباس های استاندارد تولید می کنند. یکی از بهترین برند ها که در این زمینه فعال است ” روچی ” است. کیفیت خوب پارچه های این برند سبب شده در بازار داخلی فروش بیشتری را به خود نسبت دهند. علاوه بر بازار داخلی پارچه های این برند به سایر کشور ها از قبیل کشور های همسایه صادر می شود. این برند با به کارگیری دستگاه های روز دنیا و با استفاده از بهترین مواد اولیه مرغوب و هم چنین نیرو های متخصص و زبده توانسته است بهترین نوع پارچه بیمارستانی تترون را تولید کند که با نمونه های خارجی هم نوع خود برابری می کند. 

کشور های تولید کننده پارچه تترون در جهان

کشور های تولید کننده پارچه تترون در جهانکشور های زیادی در زمینه تولید پارچه تترون فعالیت می کنند. اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی در این زمینه پیش قدم هستند و تولیدات آنها نسبت به سایر کشور ها بیشتر است. آنها علاوه بر رفع احتیاجات داخلی کشور خود هر ساله مقدار زیادی پارچه تولید و به سایر کشور ها عرضه می کنند. ژاپن یکی دیگر از کشور هایی است که در این زمینه فعالیت می کند. کیفیت پارچه های تولیدی ژاپن با نمونه برند های جهانی رقابت می کند و جزو برند های پر طرفدار در جهان است. کشور های روسیه، انگلیس، فرانسه، آمریکا و…. در این زمینه فعالیت می کنند. در اینجا به طور مختصر اسم چند کشور مطرح در این زمینه را نام بردیم. 

ارائه کننده بهترین پارچه تترون در تهران

ارائه کننده بهترین پارچه تترون در تهرانبرخی شهر ها در ایران در زمینه تولید پارچه تترون فعالیت می کنند. همانطور که قبلا گفتیم شهر اصفهان در این زمینه فعال است . اکثر تولید کنندگان پارچه تترون محصولات خود را برای فروش به بازار تهران عرضه می کنند، زیرا این بازار  خریداران بسیاری دارد و شما با مراجعه به این بازار می توانید انواع پارچه های تترون در برند های مختلف را پیدا کنید. در این بازار علاوه بر محصولات تولید داخل شما می توانید محصولات خارجی را نیز خریداری کنید. انواع پارچه تترون بیمارستانی از جمله پارچه تترون بیمارستانی ارزان قیمت و گران قیمت در این بازار موجود است. خرید عمده پارچه تترون بیمارستانی در این بازار امکان پذیر است.  تخفیف خرید پارچه تترون بیمارستانی یکی از خدماتی است که این بازار به خریداران خود  ارائه می کند. 

لیست قیمت روز پارچه تترون بیمارستانی

لیست قیمت روز پارچه تترون بیمارستانی قیمت پارچه تترون بیمارستانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر می توان به کیفیت مواد اولیه اشاره کرد علاوه بر آن واسطه ها نیز در قیمت ها تاثیر گذار هستند. قیمت جهانی پارچه تترون بیمارستانی با توجه به کیفیت پارچه ها متفوت است. 

نوسانات ارز و بازار به گونه ای است که ما نمی توانیم دقیقا قیمت پارچه تترون بیمارستانی را اعلام کنیم برای اطلاع از قیمت روز و دقیق این نوع پارچه ها بهتر است به سایت ها مراجعه کنید و لیست قیمت در این سایت ها موجود است. علاوه بر آن شما می توانید با مراکز فروش تماس گرفته و با مشاورین موجود در این مراکز صحبت کرده و درباره کیفیت و قیمت محصولاتشان مشورت کنید. 

سفارش پارچه تترون بیمارستانی به صورت عمده

سفارش پارچه تترون بیمارستانی به صورت عمده معمولا بیمارستان ها خریداران عمده این نوع پارچه هستند. البته کارگاه ها و تولیدی های انواع لباس بیمارستانی نیز جزو خریداران عمده این محصولات هستند. اگر قصد خرید عمده پارچه تترون بیمارستانی دارید باید به کارخانه ها و مراکز فروش این نوع پارچه ها مراجعه کنید تا بتوانید پارچه ای با کیفیت بالا را به صورت عمده و با قیمت کم خریداری کنید. خرید را از مراکز معتبر انجام دهید تا جنس با کیفیتی به دست آورید.

شرکت طراحی و ساخت پارچه تترون بیمارستانی

شرکت طراحی و ساخت پارچه تترون بیمارستانیلباس های بیمارستانی ابتدا به صورت ساده بود و تنوع رنگ در آن ها محدود بود با پیشرفت هایی که در این زمینه انجام شده است شرکت های طراحی و ساخت پارچه تترون بیمارستانی برای فروش بیشتر محصولات خود تنوع رتگ بیشتری به این پارچه ها داده اند و پارچه هایی با طراحی های زیبا به بازار عرضه کرده اند. بیشتریت رنگی که در لباس های بیمارستانی مشاهده می شد آبی و قرمز بود اما امروز اکثر رنگ های شلد دیگر به این مجموعه رنگ اضافه شده است. پخش پارچه تترون بیمارستانی در طرح ها و رنگ های مختلف بیشتر از گذشته است. 

بزرگترین وارد کننده پارچه تترون به کشور

بزرگترین وارد کننده پارچه تترون به کشورخرید پارچه تترون بیمارستانی ژاپنی در کشور ما بیشتر از سایر کشور ها است. این پارچه ها علاوه بر کیفیت خوب قیمت ارزانی دارند از همین رو با استقبال زیادی در بازار مواجه شده اند. شرکت توزیع پارچه تترون بیمارستانی به صورت گسترده این پارچه ها را به بازار عرضه کرده است. مشخصات پارچه تترون بیمارستانی خوب را در ابتدا این مقاله ذکر کردیم که نمونه های وارداتی اغلب همه ی این ویژپی ها را دارند. تجارت پارچه تترون بیمارستانی بسیار سود آور است.  علاوه بر ژاپن این نوع پارچه ها از کشور های دیگر نیز وارد می شوند. 

بازار خرید و فروش پارچه تترون بیمارستانی

بازار خرید و فروش پارچه تترون بیمارستانیخرید پارچه تترون نخی بیشتر از پارچه های دیگر است زیرا حساسی پوستی کمتری نسبت به سایر پارچه ها ایجاد می کند.کارخانه تولیدی پارچه تترون بیمارستانی اصفهان اولین تولید کننده پارچه تترون بیمارستانی است . معمولا در بازار خرید و فروش برای فروش بیشتر عرضه پارچه تترون بیمارستانی با قیمت ارزان و کیفیت بالا مشاهده می شود. 

بازار پارچه تترون بیمارستانی علاوه بر پارچه های تولیدی داخلی ، پارچه های وارداتی را نیز به خریداران عرضه می کنند. 

,

قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی | ارائه کننده آن در کشور

پارچه فلامنت بیمارستانی را بسیار زیاد برای دوخت لباس بیماران بستری شده در مراکز درمانی استفاده می کنند . از رنگ های مختلف پارچه فلامنت بیمارستانی لباس بیماران مرد و زن دوخته می شود . مرسوم است از پارچه فلامنت بیمارستانی ابی برای دوخت لاس بیماران مرد واز پارچه فلامنت بیمارستانی صورتی برای لباس بیماران خانم استفاده می شود . قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی بستگی به نوع الیاف به کارفته در ان می باشد ، که الیاف به کار رفته با توجه به مرغوبیت و کیفیت ان بستگی دارد . بهترین مارک پارچه فلامنت بیمارستانی مارکی است که داری جنس مرغوب بوده و حساسیت خاصی برای بدن به وجود نیاورد . 

قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی | ارائه کننده آن در کشور

قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی ارزان

قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی ارزانهمه کشورها در هر قاره ای و در هر نقطه ای از جهان ، مراکز درمانی و بیمارستان های تخصصی ای متعددی دارند . این بیمارستان ها ، وظیفه اصلیشان بهبود وضعیت سلامتی بیماران و انجام اعمال و روش های تشخیصی می باشد . همان طور که می دانید به صورت اختصاصی هم ، بیمارستان ها از انواع پارچه برای دوخت لباس های مورد استفاده شان استفاده می نمایند . پارچه البسه مصرفی بیمارستان ها در حالت کلی ، پارچه تترون است . پارچه فلامنت بیمارستانی قیمت های متنوعی دارد . قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی ارزان قیمت در شهر اصفهان که بزرگترین تولید کننده منسوجات بیمارستانی است بسیار مناسب عرضه می شود . در حالت دیگر هم از انواع پارچه فلامنت بیمارستانی استفاده می گردد که قیمتش مناسب تر از تترون خواهد بود . 

توزیع کننده پارچه فلامنت بیمارستانی مرغوب در سراسر کشور

توزیع کننده پارچه فلامنت بیمارستانی مرغوب در سراسر کشورپارچه فلامنت که الیاف سازنده اش فلامنت خالص باشد به پارچه فلامنت بیمارستانی شناخته می شود . اگر هم در تولید پارچه های فلامنت از الیاف فلامنت و پنبه استفاده گردد به محصول خروجی ماشین الات نساجی ، پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی اطلاق می گردد . اولین تفاوت اصلی انواع پارچه فلامنت در زمان تولیدش و الیاف به کار رفته برای این تولید خواهد بود .  اصلی ترین و با کیفیت ترین توزیع کننده پارچه فلامنت بیمارستانی مرغوب در کشور در شهر اصفهان است ، که یکی از مهم ترین مراکز توزیع پارچه فلامنت در کشور و خاورمیانه است . اولین تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی در کشور را شاید بتوان در شهر اصفهان دید که امروزه یکی از مراکز مهم تولید فلامنت بیمارستانی در کشور است . کشور ایران یکی از تولید کنندگان جدید ترین پارچه فلامنت بیمارستانی در جهان است . تخفیف خرید پارچه فلامنت  بیمارستانی در سایت های فروشگاهی عرضه فلامنت وجود دارد که شامل حال خریداران می شود . کارخانه تولیدی پارچه فلامنت بیمارستانی به نسبت افزایش بیمارستان ها زیاد شده است که این نوعی کار افرینی نیز محسوب می شود . فروشگاه معتبر پارچه فلامنت بیمارستانی در ایران قابل اطمینان بوده و این نوید را به خریداران می دهد که جنس مرغوب و با کیفیتی را خریداری می کنند .

تهیه پارچه فلامنت بیمارستانی با نازلترین قیمت

تهیه پارچه فلامنت بیمارستانی با نازلترین قیمت شرکت های نساجی برای تولید هر پارچه ای از الیاف مخصوص استفاده می کنند . ماده اولیه تولید کننده پارچه در کارخانه ها ، الیاف است . پارچه های فلامنت نیز از الیاف فلامنت در تولیدش از سوی کارخانه های نساجی بهره می برد . در کنار این فلامنت اگر الیاف دیگری نیز استفاده گردد . جنس و کیفیت پارچه های فلامنت دستخوش تغییراتی می گردد . تهیه پارچه فلامنت بیمارستانی با نازلترین قیمت یکی از مسئله های پیش روی بیمارسان ها و مراکز در مانی می باشد که به لطف تولید های داخلی این محصول این پارچه با نازلترین قیمت در اختیار خریداران قرار می گیرد . بعضا حتی پارچه فلامنت بیمارستانی نصف قیمت مشابه خارجی ان عرضه می شود  . قابلیت تولیدپارچه های فلامنت بیمارستانی تنها با الیاف فلامنت و یا الیاف پنبه ای وجود دارد . خرید آنلاین پارچه فلامنت بیمارستانی در کشور ما رواج داشته و با پیشرفت تکنولوژی این نوع خرید ها بسیار به چشم می اید . خریداران از این سایت ها می توانند سفارش پارچه فلامنت بیمارستانی را نیز در سایت ثبت کنند و از تخفیف خرید پارچه فلامنت بیمارستانی استفاده کنند .

نماینده فروش پارچه فلامنت بیمارستانی در تهران

نماینده فروش پارچه فلامنت بیمارستانی در تهران برای خرید پارچه فلامنت بیمارستانی از مراکز و نمایندگی های موجود ابتدا نیاز است مشخص گردد چه نوعی از این پارچه مد نظر می باشد . نوع پنبه اش یا فلامنت خالص ؟. روش اطمینان پیداکردن هم از میزان مرغوبیت بودن پارچه های فلامنت کار اسانی خواهد بود . قبل از خرید ، درخواست دریافت کالیته نمایید . و یا اگر به ان مرکز فروش ، اطمینان همه جانبه دارید به گفته هایش بسنده کرده و باضمانت مرجوع در صورت مغایر بودن کیفیت با کیفیت درخواستی خودتان ، خرید را انجام دهید . نماینده های  فروش پارچه فلامنت بیمارستانی در تهران باتوجه به نوع و مرغوبیت پارچه قیمت های متنوعی برای ان عرضه می کنند . فروش پارچه فلامنت بیمارستانی در انواع وزن ها در سایت های اینترنتی انجام میشود که این نمایندگی ها بستر مناسبی برای صادرات اماده کرده اند . مرکز فروش پارچه فلامنت بیمارستانی در اکثر کلان شهر های کشور موجود می باشد . با گسترش بیمارستان ها در کشور فروشنده پارچه فلامنت بیمارستانی و خریدار پارچه فلامنت بیمارستانی نیز زیاد شده است .

آخرین قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی در بازار

آخرین قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی در بازارخرید انواع پارچه فلامنت بیمارستانی از طریق روش های ذیل ممکن می باشد: ازطریق مراجعه به سایت های فروش ، ازطریق مراجعه به نمایندگی های مجاز ، از طریق مراجعه به مراکز خرید حضوری ، از طریق سایت های فروشگاهی ، از طریق نمایندگی های رسمی . قیمت های مختلفی در عرضه پارچه های فلامنت وجود دارد اخرین قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی در بازار را می توان هر لحظه در سایت های معتبر مشاهده کرد ،هم چنین  فیمت عمده پارچه فلامنت بیمارستانی و قیمت فروش پارچه فلامنت بیمارستانی  را نیز می توان دید . پارچه فلامنت در باز های جهانی نیز عرضه می شود . قیمت جهانی پارچه فلامنت بیمارستانی نیز به عوامل متعددی بیستگی دارد . 

کیفیت بالای پارچه فلامنت به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای پارچه فلامنت به چه عواملی بستگی دارد؟کیفیت بالای پارچه فلامنت به عوامل زیر بستگی دارد : ظرافت نخ ،تاب نخ ، تراکم پارچه ، طرح بافت ، جنس پارچه و ساختار و مرغوبیت پارچه . ساختار پارچه از عوامل موثر بر کیفیت پارچه است . در ساختار پارچه ، دو سری نخ متقاطع عمود برهم وجود دارد . جنس پارچه بر تمام ویژگی های ذکر شده تاثیر  می گذارد . جنس نخ به کار رفته شده در پارچه بر صافی و زبری پارچه اثر می گذارد . پارچه یک لایه پارچه ای است منعطف که از مجموعه ای از شبکه نخ ها ، الیاف طبیعی یا مصنوعی شده است . تراکم پارچه بر خواص فیزیکی پارچه از جمله وزن ، استحکام ، چروک پذیری ، میزان عبور هوا و پوشانندگی پارچه تاثیر به سزایی دارد . یکی دیگر از عوامل موثر بررکیفیت پارچه فلامنت تاب نخ است ، پارچه های بافته شده از نخی با تاب کم ، معمولا حجیم ، نرم و صاف تر هستند . ظرافت نخ در لباس از اهمیت بالایی برخوردار است . حجم نخ بر کیفیت پارچه و سبک و سنگین بودن ان تاثیر زیادی دارد . 

فهرست موارد استفاده از پارچه فلامنت

فهرست موارد استفاده از پارچه فلامنتموارد استفاده از پارچه فلامنت : پارچه فلامنت بیمارستانی همان طور که از نامش مشخص است در بیمارستان ها مصرف می گردد . اما نوع دیگر پارچه های فلامنت که به پارچه فلامنت ورزشی شناخته می شود ، برای دوخت لباس ورزشکاران بکار می رود . انواع پارچه فلامنت ورزشی و بیمارستانی ، تفاوت های بارزی را دارد . ازجمله از نظر جنس و کیفیت و هم چنین قیمت . پارچه فلامنت ورزشی ، بسیار نرم ولطیف است و خاصیت کشسانی نیز دارد . انواع پارچه فلامنت مورد استفاده در بیمارستان ها در یک نگاه ، قیمت ارزانی دارد و غالبا به صورت عدل های پانصد متری بفروش می رسد ، در حالی که طاقه هایش غالبا پنجاه متری می باشد .هم چنین از پارچه فلامنت برای دوخت کیسه برنج ، دوخت کیسه های تبلیغاتی ، پارچه های مناسب برای چاپ هر طرح و لوگویی استفاده می شود . قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی ، پایین تر از قیمت پارچه فلامن ورزشی می باشد ، در صورتی که وزن نوع ورزشی اش از نوع بیمارستانی اش بالاتر است . 

عرضه مستقیم پارچه فلامنت به سراسر کشور

عرضه مستقیم پارچه فلامنت به سراسر کشور تولید پارچه فلامنت را کارخانه های نساجی از الیاف بلند و نازکی به نام فلامنت انجام می دهند . پارچه بیمارستانی فلامنت هم تارش از فلامنت تشکیل شده است هم پودش و هم چله اش . به صورت اعظم تولید و عرضه پارچه های فلامنت را کارخانه های نساجی اصفهان ، در سطح کشور انجام می دهند ، اما نباید از شرکت های موجود در شهرهایی نظیر تهران و یزد نیز غافل شد که امروزه به تولید پارچه های بیمارستانی می پردازند . عرضه مستقیم پارچه فلامنت به سراسر کشور هم نیز اکثرا از این شرکت ها می باشد . تولید پارچه فلامنت بیمارستانی را شرکت های نساجی اگر با قالب های مخصوص انجام دهند نوع طرح دار این پارچه ، محصول خروجی ایشان خواهد بود . در نوع ساده و بدون طرح پارچه های فلامنت نیز از هیچ گونه قالبی استفاده نمی گردد وفقط این پارچه تحت رنگرزی و طاقه پیچی قرار می گیرد . پارچه های فلامنت بیمارستان در بهترین حالت ، وزن صد و پنجاه گرم را دارد با کمی نوسان که در حدود دو الی سه گرم است. 

ارزانترین برند پارچه فلامنت

ارزانترین برند پارچه فلامنت طرز تولید پارچه فلامنت بیمارستانی : ۱-پشم گوسفند ۲-تراشیدن پشم ۳-رتبه دهی ۴-شستن و شانه کردن پشم ۵- تنیدن پشم ۶-به دور خود گرداندن پشم ۷-رنگ کردن پشم و در اخر هم بافتن می باشد . برای خرید ارزانترین برند پارچه فلامنت می توان به مرکز خرید پارچه فلامنت بیمارستانی مراجعه کرد . باتوجه به گسترش شرکت های تولید پارچه فلامنت برند های این محصول نیز رو به افزایش بوده است . ابی اسمانی ، صورتی ، سفید و لیمویی ، سبز مغز پسته ای و سبز پر رنگ مشهور به سبز بیمارستانی از محبوب ترین رنگ های مراکز درمانی هستند . البته رنگ های دیگری با توجه به سیاست گذاری مدیریت بیمارستان استفاده می شوند . خریداران و مسئولان خرید بیمارستان ها می توانند از برندهای متفاوت موجود در بازار استفاده کنند . 

طراحی شیک پارچه فلامنت بیمارستانی

طراحی شیک پارچه فلامنت بیمارستانییکی از دغدغه های اساسی که غالب تولیدکنندگان البسه بیمارستانی خصوصا لباس بیماران داشته ،چگونگی انتخاب پارچه مناسب است . پارچه ای که می تواند منجر به حفظ سلامتی بیماران از انواع ویروس ها ، حساسیت ها و عفونت ها شده و از طرفی راحتی و اسایش بیشتر را برای انان به ارمغان بیاورد . پس یک پارچه مناسب دوخت لباس بیماران بایستی از ویژگی های ذیل برخوردار باشد ،دارای نرمی زیر دست ، لطافت وظرافت خوبی داشته باشد ، به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نگردد ، سبک وزن باشد و ایجاد خنکی و راحتی برای بیماران نماید . طراحی شیک پارچه فلامنت بیمارستانی برای طراحان و هم چنین مدیران بیمارستان ها بسیار حائز اهمیت است . علاوه بر لباس های شیک فلامنت بیمارستانی پارچه فلامنت بیمارستانی دست دوم نیز برای عرضه وجود دارد . 

کشور های تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی در جهان

کشور های تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی در جهان کشور ایران ، یکی از تولید کننده های بزرگ انواع پارچه های  بیمارستانی حداقل در خاورمیانه به حساب می اید . پارچه های فلامنت و پارچه های بیمارستانی تولید شده در ایران را سایت های موجود، به فروش می رسانند . این پارچه ها را می توانید با کیفیت بالا و قیمت ارزان ، از همین سایت های فروش اینترنتی خریداری کنید . مگر می شود محصولی هم کیفیت بالا و هم قیمت مناسب داشته باشد ، اما بازارهای خارجی خواهان خریدش نباشد ؟ این مزایای بارز که در مورد پارچه های بیمارستانی تولید کارخانه های ایران یافت می گردد ، این منسوجات را بسیار مناسب برای صادرات می کند. کشور های تولید کننده پارچه فلامنت بیمارستانی در جهان بی شمار می باشند که ایران نیز یکی از این تولید کنندگان است . امروزه، بازار صادرات پارچه فلامنت بیمارستانی و پارچه های بیمارستانی دیگر به کشور های همسایه مخصوصا عراق و سوریه بسیار پر رونق است .  

بازرگانی پارچه فلامنت بیمارستانی با کیفیت ایرانی

بازرگانی پارچه فلامنت بیمارستانی با کیفیت ایرانییکی از مناسب ترین گزینه ها جهت دوخت انواع لباس بیماران، پارچه فلامنت بیمارستانی است . این پارچه در انواع پارچه فلامنت بیمارستانی و پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی تهیه ، تکمیل و عرضه می گردد . تمامی ویژگی های فوق بایستی در تولید این پارچه وجود داشته باشد و در اینصورت است که کیفیت خوبی از پارچه خریداری می گردد . پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی الیاف به مراتب نرم تر و طبیعی نسبت به فلامنت داشته و البته قیمت کمی بیشتری را هم دارد . بازرگانی های پارچه فلامنت در سراسر جهان وجود دارد . بازرگانی های پارچه فلامنت با کیفیت زیادی هم در ایران وجود دارد . این بازرگانی ها پارچه های فلامنت بیمارستانی را به نسبت نمونه خارجی ان بسیار ارزان قیمت تر و با کیفیت تر عرضه می کنند . عرضه محصولات در بازرگانی ها بر عهده نماینده فروش پارچه فلامنت بیمارستانی می باشد .